Şimdi Ara

Adios kart ile Dünyayı Keşfe Çıkıyos!-Kampanyalar!-Gezi İpuçları!- (3970. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: burst Daha Az
1 Kayıtlı Üye ve 7 Misafir (1 Mobil) - 7 Masaüstü1 Mobil
5 sn
84.751
Cevap
1.076
Favori
5.538.680
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
78 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 39683969397039713972
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Aynen 1000 TL ye 100 TL verdikleri n11 gg kampanyalarını hep değerlendirmiştim ancak 75e düşünce biriktirmeye zorlandım bende :S
  • quote:

Orijinalden alıntı: soul_spear

Aynen 1000 TL ye 100 TL verdikleri n11 gg kampanyalarını hep değerlendirmiştim ancak 75e düşünce biriktirmeye zorlandım bende :S
    3 sene önce maaş müşterileri iken bana bu kartı vermemişlerdi. Şimdi gönderilen gold kartı adios'a dönüştürdüm. 2020 yazında yurtdışına gideceğiz bakalım o zamana kadar ne kadar biriktirebileceğim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Delpo41

Cevap için teşekkürler. Başlıkta onlarca sayfa var. Kaç sayfa geriye doğru gittim ama bu bilgiye ulaşamadım. Adios'un kendi sitesinde bile yok. Bir de en son 50 tl puan veren kampanyada adios'un sitesinde 9 Aralık'a kadar kullanılmayan puanlar geri alınacaktır diye bir ibare var. O yüzden sordum.

Alıntıları Göster
    Eskiden her sayfada yazardık silinmez diye, usandık bıktık. İlk sayfadaki ana mesajı okuyun. En az 4 yerde silinmez yazıyor.
  • Delpo41 kullanıcısına yanıt
    2020 ye kadar çift kart ile 5000 birikir.

• Adiosumda 220tl wp vardı. Hepsine mazot aldım. Önümuzdeki ayda kapatacam inş kullanmayı biraktım.

• merhaba, vakıf worldun üye iş yeri listesi vardı, ordan sektöre göre world üye iş yerleri az buçuk örtüşüyordu.

bulamıyorum linki, bilen varsa, paylaşmasını rica ediyorum.

teşekkürler
  • Khalasar kullanıcısına yanıt
    Konuyu her ziyaretimde puan silme muhabbetiyle karşılaşıyorum ve paniğe kapılıyorum.
  • polodepolo kullanıcısına yanıt
    Sorun yok
    İki yılda bir giderim tatile.Bir yıl cepten bir yıl bankadan.Fenamı.
    Aidat zamanı gelince-Tatil için 200 tl feda olsun-derim tabiiki
    Tabiiki mucos grasiass ykb

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi dunkela -- 26 Kasım 2018; 7:25:17 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: dunkela

I Am Legend daki terk edilmiş insansız şehirgeldi aklıma.
    Uçan yuvarlak çalılar,sessizlik,kayıp hayatlar.
    Artık Adios sayfası böyle olacak..
    “Benim adım Robert Neville. New York Şehri’nde hayatta kalmayı başaran biriyim. Tüm AM frekanslarından sesleniyorum. Her gün, güneşin en tepede olduğu öğle saatlerinde, Güney Caddesi limanında olacağım. Eğer oradaysanız… Beni duyan herhangi biri varsa…
    Yiyecek içecek temin edebilirim. Sığınacak yer temin edebilirim. Can güvenliği sağlayabilirim. Eğer sesimi duyan varsa… Her kim olursa…
    Lütfen… Yalnız değilsiniz…”
    Mucos grasiass ykb

• Az önce YKB çağrı merkezinden bant kaydı ile kampanya geldi. Ay sonuna kadar 3500 TL harcamaya 100 TL puan :) Allah bereket versin diyelim :) Sayelerinde de 2011 yılından beri Uçak ve Otele/Tatile para ödemedik. Bugüne kadar biriken worldpuan'ın TL karşılığı 10000 TL'den fazla oldu. Yaklaşık 20-25K bir tatil masrafımızı karşıladı.

Olayı şuraya getireceğim. Bundan 5 sene kadar önce Meşe Paketi aldım. Her yıl 79 TL meşe paketi ücreti ödüyorum. Bunun karşılığında Hesap işletim ücreti ve kart aidatı ödemiyorum. 2019'u bilmiyorum. Aynı zamanda TLcard ve Play Kredi Kartım var. 3 tane de ek kart var. Hem TLcard, hem de Play kampanyalarına da katılma imkanı oluyor.

Aidatsız kartlar var. Ama hem kart aidatı almıyorum deyip, hem de bu kadar puan verip bunu avantajlı kullandıran başka banka kaldı mı? Üstelik puanların silinmemesi tatil için puan biriktirme imkanı sunuyor. Bunu sağlayan başka banka yok. Varsa oraya geçelim. Diğer kartlarla en fazla avans puan kullanarak bir tane uçak bileti alırsınız, onu ödemeden başka puan da kullanamazsınız. Eğer senede 300-400 TL puan biriktirip tatil yapacağım, ucuz bilet alacağım ama onu da kart aidatına vermek istemiyorum diyen varsa kartı kapatsın başka bankaya geçsin daha iyi. Çünkü artık oteller, uçaklar o kadar pahalı ki senelik 1000 TL altı puan biriktiren ne tatil alabilir, ne 2 kişilik gidiş-dönüş uçak bileti.

Not: Ben de Nisan ayında kampanyalı tatil alamayanlardanım. Bir daha da o şekilde bir kampanya yapacaklarını sanmıyorum. Bu yıl puanları yurt dışı seyahatte kullandım. Önümüzdeki yıl için erken rezervasyon bekliyorum. Halen hesabımda silinmeden bekleyen 1800 TL puanım var.

• quote:

Orijinalden alıntı: Delpo41

1300 tl'yi kampanyalardan mı biriktirdiniz?

Alıntıları Göster
    kampanyaları düzgün takip ederseniz şu anda gerçi çok az yapıyor ama yine de sağlam puan biriktirirsiniz. ben şahsen hemen hemen her kampanyaya girmeye özen gösteriyorum her ay en az 100 puan garanti onun üzeri de olduğu çok ay olmuştur.

eskiden olsa yıkardık buraları ben notlarıma bakıyorumda 500-750 puan arasını tek ayda topladığım yıllar olmuş şimdi 2 tane 50 puan denk gelirse bayram ediyoruz :)
  • muhendisgsm kullanıcısına yanıt
    2 senedir 1 Şubat’ta başlayan “ilkbaharı Avrupa’da karşılıyos” kampanyasından oldukça uygun 70.000 puan civarı THY bilet alıyorum. Şimdiden ylne bilet aldığım aynı dönem için fiyatları kontrol edeyim dedim.

25 Nisan 2019 ist-cenevre
    6 Mayıs 2018 marsilya-ist

2.700 lira!

Bayram değil, seyran değil, festival yok, deniz sezonu değil. Acaba bu tuhaf fiyatlar hakkında bilginiz var mı?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sarveniko -- 27 Kasım 2018; 11:39:0 >
  • Hocam 15-18 mayıs bende lisbon'a bakmıştım, bayram değil seyran değil 3500 civarı çıkmıştı.
  • İşin daha enteresan tarafı aynı tarihler THY,

25 Nisan istanbul-Lyon
    6 Mayıs Hamburg-ist

1100 lira!

1 Şubat’ta promosyon falan olursa, bu bilet 700 liraya bile düşebilir ve yine 70.000-80.000 puana bilet alınabilir ama şu gıcık Cenevre fiyatlarını kafam almadı.

Portekiz promosyon olmadığı sürece hep pahalı olur.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sarveniko -- 27 Kasım 2018; 11:45:42 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: sarveniko

2 senedir 1 Şubat’ta başlayan “ilkbaharı Avrupa’da karşılıyos” kampanyasından oldukça uygun 70.000 puan civarı THY bilet alıyorum. Şimdiden ylne bilet aldığım aynı dönem için fiyatları kontrol edeyim dedim.

25 Nisan 2019 ist-cenevre
    6 Mayıs 2018 marsilya-ist

2.700 lira!

Bayram değil, seyran değil, festival yok, deniz sezonu değil. Acaba bu tuhaf fiyatlar hakkında bilginiz var mı?
    dolar kuru adı altında milleti düdüklüyorlar başka bir açıklaması yok bence. birde firmalarda artık bu kadar dalgalı dolar kuru karşısında orta vadeli promosyon, indirim vs yapmıyor kanımca. kimse önünü göremiyor ki aksiyon almak için

hatırlarım eskiden qatar neredeyse 2-3 ayda bir ciddi kampanyalarda yapardı 350$ civarına defalarca bilet almıştım qatar'dan şimdi bakıyorum 500-600$ aşağı bilet olmuyor.

bu kurlarla yapılabilecek pek birşey yok piyasaların durulmasını ve seyahat firmalarının karlılıklarının artmasını bekleyeceğiz.

• 25 Nisan istanbul-Lyon
    6 Mayıs Hamburg-ist

1100 lira rotasyonuna alırız bilet o zaman. Razıyım ben.

2017 Temmuz ayında, 3 ay sonrasına yani 2017 Ekim ayına THY Porto gidiş, Malaga dönüş 430 lira bedeliyle bilet almış adamız vesselam. Artık hayali bile zor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sarveniko -- 27 Kasım 2018; 15:51:51 >
  • okurtulmus O kullanıcısına yanıt
    Ne güzel bir oran. Bana da 27-30 kasım arası 13500'e 200tl geldi.

Size 7K için 200 veriyorlar. Mis :-)

• cenko77 C kullanıcısına yanıt
    Bana gelmedi bile Cenko :)
  • son 4-5 aydır ne düzgün kampanya nede harcama sözü vs yok.Bu kart öldü galiba.Harcama sözü mesajı 2 ayda bir gelirdi şimdi gelmez oldu.Artık bu kart ile çiklet almam ne zaman mesaj gelir o zaman alışveriş yaparım.
  • Arkadaşlar yurtiçi otel fiyatlarına baktınız mı hiç? Daha erken rezervasyon yeni başladı, geçen yıl ağustos ayında gittiğim Marmaris club turbanın gecelik fiyatı kişi başı 750 TL! Yani kart kampanya yapsa ne yapmasa ne! 😠

• 
Sayfa: önceki 39683969397039713972
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.