Şimdi Ara

Adios kart ile Dünyayı Keşfe Çıkıyos!-Kampanyalar!-Gezi İpuçları!- (3972. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
14 Misafir (1 Mobil) - 13 Masaüstü1 Mobil
5 sn
84.752
Cevap
1.076
Favori
5.538.594
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
78 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 39703971397239733974
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Perşembe gecesine araç kiralamam lazim.

Atatürk havalimanı nda olcam nasipse.

Araç kiralama şirketleri varmış orda. Adios kimle anlaşmalı. Ne yapmalıyım?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Geçen forumda konusu vardı. firma yorumları hakkında bilgim yok. Ancak fiyat efsane arkasında bir hinlik yoksa

• Arkadaşlar selamlar,

Yıllık aidatları iptal etmek için aradım. Bana 2 opsiyon sundular:

1) Puanlarla ödemek
    2) %75'ini iade edebileceklerini söylediler ama %25'lik kısım için bir şey yapılamıyor dendi.

Son dönemde bu süreçten geçen başkası oldu mu acaba? Israr etmeye devam edersem kabul edecekler mi acaba?
  • quote:

Orijinalden alıntı: istceko

Geçen forumda konusu vardı. firma yorumları hakkında bilgim yok. Ancak fiyat efsane arkasında bir hinlik yoksa

aradım. o fiyatlar trabzon havalimanında geçerliymiş. konu istanbul olunca, en düşük benzinli 155, dizel 165 papel

yapı krediyi aradım. araç kiralamak istiyorum dedim. direk avise bağlattı. kız, puanla değil normal alım yapacaksınız dedi. en düşük 208, yapı krediye %30 indirim. 140 dedi. zaten web sitelerinden ödeyince de 140. ne anladık bu işten
    eskiden de yok muydu puanla, ben mi yanlış hatırlıyorum?

Edit: YKB vipline ı tekrar aradım. puanla araç kiralama devam ediyormuş. önceki kız seyahat hattına bağlayacağına direk avise bağlamış. acemi işte.
    puan kullanımında saat 11 den beri sorun var dedi. saat 4-5 gibi bi daha arıyacam. katsayı 1,35-1,40 civarlarıymış.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Jumaruu -- 5 Aralık 2018; 13:16:51 >

• Marauder1905 kullanıcısına yanıt
    Aynı teklif geçen hafta bana da geldi %75 tercih ettim.

Puanları daha avantajlı kullanabildiğiniz için bu seçim daha iyi geldi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Zeus_Ferre -- 5 Aralık 2018; 12:6:18 >
  • Marauder1905 kullanıcısına yanıt
    benden hepsini puanla aldılar:(
  • Khalasar kullanıcısına yanıt
    dostum geçen sene küba kampanyası vardı. şubat'ta aldık, nisan'da 12 gün gittik geldik 2 kişi. kişi başı 1790 tl puan verdim.aynı kampanya olursa sen de 1790 tl puanla havana'ya uçup oradan amerika'ya gider gelirsiniz. miami çok yakın oradan. çok pahalı olacağını sanmıyorum havana'dan amerika'ya git gel. ayrıca küba'yı da görmüş olursun. güzel bir deneyim olur.
  • Sitesinden Atatürk seçince bu fiyatı çıkarıyor. Sazan avı ozaman :)

• Kurumsal yerler dışında bir yerden kiralama yaparsanız sonra astarı yüzünden pahalıya gelebilir. Avis-Budget yani Otokoç ve Garenta dışında uzak durun derim.
  • Otomatik Fatura kampanyalarında bireysel kartlardan hala ücret almıyor değil mi? hesaptan vermek istemiyorum ..
  • Arkadaşlar puanlarım ile otel rezervasyonu yaptırmak istiyorum.2 sorum olacak bilen arkadaşlar yanıtlarsa sevinirim.1.si seturda alacağım otele turk telekom kampanyasından %5 indirim yapılıp fiyat biraz daha düşüyor.seyahat hattıda rezervasyon yaparken bu indirimi uygularmı? 2.si puanlarım yetmediği için kalan kısmını kredi kartından çektirip taksit yaptırabiliyormuyum? Teşekkürler şimdiden.

• dartanyan30 D kullanıcısına yanıt
    1. sorunun cevabı puanla aldığın zaman hiçbir kampanyadan faydalandırtmıyorlar. önceden oluyordu ancak bu sene talimat gelmiş yapmadılar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi phatron_23 -- 7 Aralık 2018; 11:46:40 >
  • dartanyan30 D kullanıcısına yanıt
    2. Sorunun cevabi evet. Ben geçen yıl hem avans puan kulandim geri kalan kisim icinde kredi kartına taksit yaptırdım.

• phatron_23 kullanıcısına yanıt
    teşekkürler.

• dmr06 D kullanıcısına yanıt
    teşekkürler.

• Kasım ayında, 23.000 TL harcamaya 200 TL puan şeklinde harcama hedefi gelmişti. katılmadım.

bu ay yine, 23.000 TL ye 200 TL puan teklifi geldi...

:(
  • Kasım kişiye özel puanları ayın kaçında yatacak? Kampanyaya katildim ama mesajı sildiğimden tarihi göremiyorum

• netkit kullanıcısına yanıt
    Ben en son verdiğimde kredi kartından verirseniz ücreti var demişlerdi. Hesaptan olunca yok ama.
  • netkit kullanıcısına yanıt
    Ben en son verdiğimde kredi kartından verirseniz ücreti var demişlerdi. Hesaptan olunca yok ama.
  • 3 k puan var. Tavsiye otel var mı arkadaşlar.
    2 kişi.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 39703971397239733974
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.