Şimdi Ara

Adios kart ile Dünyayı Keşfe Çıkıyos!-Kampanyalar!-Gezi İpuçları!- (3840. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
15 Misafir (1 Mobil) - 14 Masaüstü1 Mobil
5 sn
84.751
Cevap
1.076
Favori
5.538.670
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
78 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 38383839384038413842
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Teşekkürler...

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • el colgado E kullanıcısına yanıt
    Önce 28i diye duyurdular, sonra 26sına çektiler

• arkadaşlar bu kart hakkında sormak istediğim birşey var. bir zamanlar seyahat kartlarının kral olduğu dönemde adios kullandım ama uzun zamandır axess kullanıyorum artık. wings olsun adios olsun eski puan özelliklerini yitirdikleri için bırakmıştım ancak şu an nasıl durumlar ? ortalama 1500-2000 TL kredi kartından aylık harcamam oluyor. biraz bilgi verenler olursa sevinirim geri dönmeye değer mi ? diğer seyahat kartlarına göre avantajı var mı ? puan kazanımları ne durumda vs..
  • Giyimden kazanılacak puanlar silinmiyor değil mi?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Doğalgaz faturasını igdaş'ın sitesinden ödeyince kişiye özel harcama hedefine dahil oluyordu değil mi?
  • -engin- kullanıcısına yanıt
    Olur

• ecay kullanıcısına yanıt
    Flexi_ F kullanıcısına yanıt
    Lizbon’da 1 hafta kaldım kesinlikle airbnb ayarlayın otellere para verilmez. Dışarıda yemek imkanı kısıtlı düzgün bir mutfakları yok en azından evinizde yemek yapar yersiniz. Marketler pazarlar güzel.

Cerveria ramiro hariç güzel yemek yeri yok diyebilirim o da beğeninize kalmış ve 2 saat sıra beklemek garanti.

Geçen sefer alameda tarafında kalmıştım bu sefer sahile yakın hipster pazarının ordan tuttum. Gürültülü diyorlar ama göreceğiz artık kulaklık falan takarım.

• hocam harcama tutarindan bagimsiz kampanyalari takip edersen puanlar fena degil, silinmemesi avantaj , yurtici otele x2 katsayi aldm.

ama kart aidatini iade etmiyor sanirm artik

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bu yaz ayina puanla yurt ici otel kampanyasi gelmezmi acaba gecen yillarda ne guzel makul puanlarla yurtici otellerini almistik
  • yigit+ Y kullanıcısına yanıt
    Hocam teşekkürler, sanırım airbnb kullanıcam ben de. Ctesi 15:00 gibi iniş görünüyor, diğer Cumartesi Porto dönüş. 4 gece Lizbon 3 gece Porto planladım.

Evleri direkt airbnb üzerinden mi alıyorsunuz yoksa ev sahibi ile iletişim kurarak mı, Karadağ ve Mostar için ben ev sahibi ile anlaşıp elden ödeme yaptım.

• crazydentist kullanıcısına yanıt
    Mart-Nisan aylarında oluyor genelde.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Evet ay sonu geldi, beklediğim gibi ekstrede ek kartla birlikte 264 TL aidatı gördüm. 15 Yıldır olduğu gibi sorunsuz iade bekliyordum. Puanla ödeme teklifi geldi.
    Şimdi puanları başka bir karta aktarıp, kapatma talebi gireceğim. Sanıyorumki yine iade edecekler.
    Daha 2 ay önce babamın kartında aynısını denedim çünkü.

Bir faks makinası bulmauya ve yarım saate mal olcak. Hayırlısı.
  • Geçen hafta iki kartıma aidat yansıdı. Sorgusuz sualsiz geri aide aldım. Yine kişiye göre sanırım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: phatron_23

Mart-Nisan aylarında oluyor genelde.

Umutla bekliyorum bir ihtimal belki subatta gelir diye dusunmustum ben
  • Arkadaşlar puanlarla uçak bileti almayı planlıyorum yaz yurtdışı tatili için. Baharda falan biletlerle ilgili bir kampanya falan oluyor mu, bekleyeyim mi yoksa şimdiden alayım mı? Ne önerir tecrübeli arkadaşlar?
  • yurtiçi konaklama adios premium güncel katsayı 2,06
  • Arkadaşlar şubat ayında online alışveriş için kampanya haberi yok mu daha? Gittigidiyor, n11, hepsiburada telefon almak için beklemedeyiz.

• quote:

Orijinalden alıntı: infest06

hocam harcama tutarindan bagimsiz kampanyalari takip edersen puanlar fena degil, silinmemesi avantaj , yurtici otele x2 katsayi aldm.

ama kart aidatini iade etmiyor sanirm artik

ne kadar aidatlar

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Flexi_ F kullanıcısına yanıt
    Hocam biletleri ne kadara aldınız ?
  • yigit+ Y kullanıcısına yanıt
    herkesin damak tadı farklıdır mutlaka ama portekiz yemek konusunda en keyif aldığım ülkelerden birisi.
  • 
Sayfa: önceki 38383839384038413842
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.