Şimdi Ara

Adios kart ile Dünyayı Keşfe Çıkıyos!-Kampanyalar!-Gezi İpuçları!- (3841. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
9 Misafir - 9 Masaüstü
5 sn
84.752
Cevap
1.076
Favori
5.538.569
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
78 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 38393840384138423843
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Bileti ekimdeki THY promosyonundan aldım, Adios Premium ile Lizbon gidiş, Porto dönüş 275 TL puana gelmişti. Şimdi aynı bilet THY'de 1.850 TL. Portekize direkt ucuza bilet çok zor, anca Amsterdam aktarmalı uyguna bulunabilir.
  • gecen ay kredi kartı aidatı olarak 179 tl kesilmişti itiraz ettim puanlarınızdan alalım dedidler kabul etmedim
    itirazınızı inceleyip dönecez dediler yaklaşık 1.5 ay geçti geri dönüş olmadı dün aklıma geldi aradım tekrar
    ödemeleriniz düzenli olduğu için iade edeceğiz dendi herhangibir harcama sözü koşul istemediler bugün iade alacağım.
  • geçen seneki otel kampanyası bu senede olursa aynı mı oteller olacak yoksa değişiklik oluyor mu?
  • londrina L kullanıcısına yanıt
    Nerde ne yediniz paylaşırsanız sevinirim tekrar gidince değerlendiririm. Hiç memnun kalmamıştım.

Sangria, nata, deniz böcekleri haricinde bir şey yiyemedim. Laf olsun diye brezilya şiş kebap da yenebilir ama bir özelliği yok izmirde de vardı birkaç sene önce yemiştim.

Hele hele tarihi çarşının giriş caddesinde balıklı börek ve konyak gibi bir içki satan parlak turistik bir dükkan var. Sadece bu ikisini satıyor ve çok pahalı. Özel bir bölgenin ürünleriymiş. Hayatınızda yiyebileceğiniz içebileceğiniz en kötü şeyler mutlaka tavsiye ederim:)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: tamerbilisim

Arkadaşlar şubat ayında online alışveriş için kampanya haberi yok mu daha? Gittigidiyor, n11, hepsiburada telefon almak için beklemedeyiz.

Ben de bekliyorum.2 tane telefon alacağım.İnşallah biri GG diğer HB gelir.Çok mu şey istedim :))
  • yigit+ Y kullanıcısına yanıt
    Lizbon, Chiado meydanındaki Cafe a Brasileira’da sıcak içi tavuk dolu kıtır bir muffin var! Her sabah 2 tane ondan yedim. İnanılmazdır.

Ayrıca Belem’deki Cafe Belem’de nata yemeden, nata yemiş sayılmazsınız. 3-4 tane rahat yeniyor, tabi kuyruk olayına dayanabilirseniz.

Porto’da ise Mercado do Bolhao’nun orda, Manteigaria isimli Fábrica de Pasteis de Nata’da nata yemelisiniz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sarveniko -- 30 Ocak 2018; 14:13:8 >
  • sarveniko kullanıcısına yanıt
    Hocam zevkler elbette farklı ama bence Cafe Belem olayı overrated bir durum. O kadar sıra bekleyip yedik eşimle ve ikimiz de bu muydu yani olduk. Çok beğenen olabilir tabiki ama herkese göre değil bence. Hele de sıcakta o kadar sıra beklemek insanı çıldırtıyor.
    Pasteis de Belem dışında nata yemenin hiçbir esprisi yok lizbon’a gideceklere verilebilecek en güzel tavsiye olur herhalde.

• Aslında bana da Alsace(Alzaz diye okunur) bölgesi hakkında bilgi lazım. Tüm Fransa’yı dolaşan usta gezgin dişçime göre, 1 Nisan gitmek için iyi bir tarih ve o bölgede Kara Orman muhakkak ziyaret edilmeli.

Çok bilmiş bir arkadaşıma göre ise, ki bunu ısrarla söylüyor;1 Nisan yanlış tarih ve orada öyle 1 gün Colmar ve 2 gün Strazburg yeterli değil. Muhakkak araba kiralamak gerekiyormuş. Var mı bu bölgeye giden?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sarveniko -- 30 Ocak 2018; 20:43:22 >
    biz de 1 mayıs'da gideceğiz, sizi verilecek tavsiyeler çok işimize yarayacak :)) basel'e aldınız değil mi bileti?
  • ms365 M kullanıcısına yanıt
    Hayır, Zürih aldım ben. 2 gün Zürih gördükten sonra geçeceğim Basel’e.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sarveniko -- 30 Ocak 2018; 20:42:26 >
  • Merhaba arkadaşlar,

Konunun yeri mi bilmiyorum ama uçuş arama sitelerinde bir yolunu bulamadım. Haziran ayı için Avrupanın her hangi bir yerinden İstanbul veya İzmir yönüne uçuşları görmek istiyorum. Kısaca skyscanner veya kayak ta falan kalkış noktası İstanbul varış yeri her yer seçilebilir. Ben tam tersini yapmak istiyorum kalkış yeri belirsiz varış yeri belli olsun istiyorum. Daha önce böyle bir arama yapan arkadaşlar yardımcı olursa sevinirim.

• Pardayyan kullanıcısına yanıt
    bu dediğinizi yapan site görmedim ne yazık ki. uzun zamandır bana da dert olan bir konu bu

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: sarveniko

Aslında bana da Alsace(Alzaz diye okunur) bölgesi hakkında bilgi lazım. Tüm Fransa’yı dolaşan usta gezgin dişçime göre, 1 Nisan gitmek için iyi bir tarih ve o bölgede Kara Orman muhakkak ziyaret edilmeli.

Çok bilmiş bir arkadaşıma göre ise, ki bunu ısrarla söylüyor;1 Nisan yanlış tarih ve orada öyle 1 gün Colmar ve 2 gün Strazburg yeterli değil. Muhakkak araba kiralamak gerekiyormuş. Var mı bu bölgeye giden?

ben gittim o rotaya basel git gel bilet almıştım, alsace bölgesini gezdim. ama arkadaşın dediği gibi 1 gün colmar yetmez. ayrıca araba kiralamnız da şart

colmar merkezli rotaya başlayıp strazburga kadar gidip ister oradan geri dönün uçakla ister tekrar aynı yolu tersten yapın. ayrıca colmar gitmişken almanya kara orman bölgesi freiburg ve constanz gölünü de ekleyin rotanıza derim.

tarih için 1 nisan yanlış demek çok anlamsız neye ve kime göre yanlış. bence her mevsim gidilir o bölgeye. sadece popüler aylarda turist kalabalığı aşırı oluyor belki onun için demiştir. soğuk yerler olduğundan bahar ve yaz aylarında kalabalık fazla olur doğal olarak

biz kışın gitmiştik karlar altında süperdi

• muhendisgsm kullanıcısına yanıt
    biz orada mullhouse basel havalimanında inip direkt kara ormana geçmiştik. freiburg - konstanz gölü ve hohenzollern castle gezdik. sonra colmar döndük
    2-3 gece colmar da otelde kalıp her gün farklı bir yerini gezdik. ama bence 1 gece strazburg da kalınır biz aracımız var diye geri dönmüştük, colmardaki otel ucuzdu.

colmar strazburg arası zaten şarap rotası diye geçiyor o yol üzerinde harika şirin köyler var. başlıcaları : turckheim - equisheim - riquewihr - ribeauville

ayrıca yol üzerinden koenisburg kalesini de mutlaka ziyaret edin. bunun dışında dolu köy kasaba var keyfinize göre takılın, strazburg da da küçük fransa güzel etrafında da şirin yerler var, ondan diyorum oraya kadar gidip 1 gece kalınabilir tekrar geri dönmek yorucu olabilir
  • Bu aralar Amerika biletlerinde kampanya çıkar mı?
  • Helsinki - Lapland - Finlandiya konusunda tavsiye isteyen özelden yazabilir, yeni döndüm :)
  • Arkadaşlar şubat kampanyaları hakkında bilgi sahibi olan varmı?
    Ocak çok kesat geçti şubatta umarım bişiler yaparlar.
  • bymyself kullanıcısına yanıt
    1-15 subat Gg world geliyor - https://forum.donanimhaber.com/gittigidiyor-worldpuan-kampanyasi-1-15-subat--131149338

• Merhaba arkadaşlar. İlk kez miles kartı alacağım siZce tercihim adios mu olmalı. Kampanya takip edebilirim, artısı eksisi ile sizlerden kısaca değerli yorumlarınızı rica ediyorum.

• 
Sayfa: önceki 38393840384138423843
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.