Şimdi Ara

Adios kart ile Dünyayı Keşfe Çıkıyos!-Kampanyalar!-Gezi İpuçları!- (3820. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: cravens Daha Az
1 Kayıtlı Üye ve 7 Misafir - 8 Masaüstü
5 sn
84.755
Cevap
1.076
Favori
5.538.864
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
78 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 38183819382038213822
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: californiadream

acisiyla tatlisiyla 4 senelik adios macerami bugun sonlandirdim. aylardir kullanamadigim puanlarini yurtici ucus kampanyali bilet+ yurtici otel+abd ucak bileti alarak bitirdim. allah kismet eder bir aksilik olmazsa onumuzdeki aydan itibaren de turkiye defterimi geri donmemek uzere kapatiyorum.

ozellikle 2013-2016 arasi adios sayesinde yilda 4 okyanus otesi tatil yaptim o yuzden adios karti hep guzelliklerle hatirlayacagim. buradaki tum arkadaslara veda etmek istedim. umuyorum kart 2017 gibi degil cok daha guzel kampanyalarla size hizmet etmeye devam eder. saglicakla kalin.

nick mesaj uyumu yani :) iyi yolculuklar başarılar

edit: herkese böyle jübile nasip etsin

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi KcRasco -- 4 Ocak 2018; 15:1:47 >

• 1tıkla2kazan ve temassız puanları yatan var mı

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar şimdi setur sitesinde olmayan ama magatour.fr de olan tüm otelleri puan ile alabilir miyim?

• Merhaba arkadaşlar,

Klasik kartımı adios'a çevirdim.

Klasik world ile kazandığım puanlar genelde süreli oluyordu. Adios ile kazanılan tüm puanlar süresiz mi olacak?

Bir de adios kartlarda kart ücretini iade almak zor mudur?
  • quote:

Orijinalden alıntı: koray5006

Merhaba arkadaşlar,

Klasik kartımı adios'a çevirdim.

Klasik world ile kazandığım puanlar genelde süreli oluyordu. Adios ile kazanılan tüm puanlar süresiz mi olacak?

Bir de adios kartlarda kart ücretini iade almak zor mudur?

Bende çok kıdemli sayılmam ama puanların süresiz olduğunu biliyorum. 6 ay önce aldım world kartı,sonra adios kart ve bir ek kart istedim. World karta açıldıktan 1 yıl sonra alınacakmış ilk aidat. Ayrıca bana world kartım açık kaldığı sürece adios asıl ve ek karttan aidat alınmayacağı söylendi. Belki sizin de öyledir,arayıp müşteri temsilcisinden öğrenebilirsiniz
  • Mr.Hayko M kullanıcısına yanıt
    Evet opet puanı gördüm. Kullanmak da istedim. Ama biriktirdiğim puandan düştü. Bi de bu çıktı. İndirim kampanyası daha iyiydi, basitti. Normal puan yatırmıyosun tamam, kullandır bari. Uğraş dur şimdi.

• quote:

Orijinalden alıntı: serkans.

Evet opet puanı gördüm. Kullanmak da istedim. Ama biriktirdiğim puandan düştü. Bi de bu çıktı. İndirim kampanyası daha iyiydi, basitti. Normal puan yatırmıyosun tamam, kullandır bari. Uğraş dur şimdi.

Sırf bu yüzden opet world kartla almıştım yakıtları ama benim de adios kartıma yatmış opet puan. Nasıl harcayacağız bilemedim, sizin gibi normal wp çekmesinler kartımızdan :s

• yasintekgoz Y kullanıcısına yanıt
    Bende opet e gittim ancak opet world puanı bir türlü göremediler. Sadece mevcut puanlar gözüküyor. Kullanabilen oldu ise bizi bilgilendirsin lütfen.
  • KERGUL K kullanıcısına yanıt
    Ben de dün akşam Opete gittim, "OPET puanlar görünmüyor" dediler.

2. bir kartınız varsa OPET hariç puanları o karta aktarın. Böylece normal world puanı düşemezler.
  • Merhaba arkadaşlar gitti gidiyor kampanyası yatan var mı?
  • nihatözel N kullanıcısına yanıt
    Gittigidiyor dün yattı.

• quote:

Orijinalden alıntı: nihatözel

Merhaba arkadaşlar gitti gidiyor kampanyası yatan var mı?

bana da dün yatmış.
  • Le.Mans L kullanıcısına yanıt
    yanlış hatırlamıyorsam bir gün veya iki gün önceden online check in e açılıyordu.
  • yasintekgoz Y kullanıcısına yanıt
    adios'a yatan opet puanları, opet kredi kartına aktartmanızı öneririm. internet şubesindeki online müşteri hizmetleri hemen aktarıyor.
  • GG,hepsiburada,gratis,mobil yatmış.Play internet 10 puan yatmamış.Play interneti yatan arkadaşım var mı?.
  • gg puanları ile yapılabilecek en iyi haftasonu tatili sizce nedir, yada mümkün müdür
  • gezginci06 G kullanıcısına yanıt
    Benim de yatmamış. Ne zaman yatacaktı?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Gg banada yatmadi arkadaslar

• Arkadaşlar,

Burada okuduğumda şaşırmıştım ama benim de başıma geldi. Cüzdandan katıldığım kampanyanın puanı yatmayınca aradım ve bana cüzdandan katılım yapmadığımı söylediler. YKB artık iyice cozuttu. Hepinize tavsiyem: Cüzdandan katıldığınız kampanyaların ekran görüntüsünü alıp saklayın.
  • gezginci06 G kullanıcısına yanıt
    Benim ve arkadaşımında yatmadı.
  • 
Sayfa: önceki 38183819382038213822
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.