Şimdi Ara

Adios kart ile Dünyayı Keşfe Çıkıyos!-Kampanyalar!-Gezi İpuçları!- (3764. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
84.751
Cevap
1.076
Favori
5.538.657
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
78 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 37623763376437653766
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Uzak doğu uçak kampanyası ne zaman çıkacak?

Çıkması an meselesidir

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Kartı en iyi şekilde kullananlar ilk alanlar oldu. Şimdi gerçek oranlar 1.8 1.9larda hadi bunu kabul ettik diyelim kampanyalarda büyük oranda düşüş var. Saçma sapan kampanyalar ile dolduruyorlar artık cüzdanı. Market kampanyası gittigidiyor hepsiburada vs gibi iyi kampanyalar iyice seyrekleşti. Tlcarda bir sürü kampanya gelirdi artık o da 0landı. Allahtan maaş müşterisiyim de kart ücretim yok. Yoksa direk kapatırdım

• Ne güzell💚Kapattıranlar çoğalsada Nisanda rahat rahat geniş geniş otel alsak.
    Bedava tatil harika oluyor👍

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Kampanya olmuyor ki kapattırmasak da yine tatile gidilemez. Eskiden mobil ödemeye 25 tl veriyor, her şeye puan veriyordu. Şimdi kampanya yok.
  • Kampanyaların bitmesinin sebebi bu yılki dh ölücülerindendir, grupta 20 günlük tatil alanları gördüm, tamam ucuza geliyor diye insan 20 gün uhd tesiste ne yapar anlamış değilim. Setur da ykb de hedeflerini fazlasıyla tutturdu, kampanya bekleyen şimdilik avcunu yalar, bir süre beklicez...

• Adios premium sahibiyim 5 yıldır ve aktif kullanıyorum(aylık yaklasık 3-4 bin arası harcama) extrem dün kesildi, hem asıl kart hem de ek kart için karttan çekilip anında iade edilmiş, extrenin altında ise talebiniz uzerine iptal edilmiştir yazıyor( ki extrede gorene kadar haberim yoktu bu ay aidst alındığından) bence aidat olayı iyi oldu çünkü birkaç arkadaşında yazdığı gibi burada herseyin konuşulması bu kartl bu hale getirdi. Bu yuzden parafly gibi bu kartın konusunun da kilitlenmesini istiyorum. Kilitlenmediği taktirde şuanda beğenmediğimiz oranları bile ararız

• Magazada (migros olabilir) alisveris yaparken joker vadaa kullanabiliyor muyuz? Kasiyerin bilgisi olmayabilir. Nasil yonlendirecegim konusunda yardimci olabilir misiniz?

Joker vadaa ile puan kampanyasi tanimlanmis kartima.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi yazilimsever -- 8 Ekim 2017; 10:22:2 >
  • uniqlo kullanıcısına yanıt
    Bu duruma tam uyan bir atasözümüz var..

Arap yağı bol bulunca biryerlerine sürermiş..

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • arkadaşlar yurtdışı anlaşmalı otelleri aradığımız websitesinin linki neydi?
  • quote:

Orijinalden alıntı: macnair

arkadaşlar yurtdışı anlaşmalı otelleri aradığımız websitesinin linki neydi?

http://setur.megatour.fr/osp/search/?RID=MEGA-30b4203cbab34fa16b33e13ae4a501f7
  • Arkadaşlar eylül ayı kişiye özel harcama hedefi puanları yattımı

• crackerss1982 C kullanıcısına yanıt
    henüz yatmadı
  • en çok seyehat edenler burda diye bir de burda sormak istedim.

ABD vize olayları malum bu ara sıkıntılı. mevcut eski ama geçerli vizemizle bu hafta içi abd ye gidersek ülkeye girişte sorun olurmu? fikri yada bugun yarın giden bir yakını vs olan varmı?
  • rahcak R kullanıcısına yanıt
    bildiğim kadarıyla mevcut vizelerde şu an için bir sorun yok. hatta türkiye hariç herhangi bir ülkeden gidip vize başvurusu da yapabilirsiniz. şu an sadece türkiyedeki misyonlardaki işlemleri askıya aldı.
  • rahcak R kullanıcısına yanıt
    Amerika gibi ülkeler bu tür şeyleri net çizgilerle belirtirler. Yaptıkları açıklamada bu yok. Mevcut vizesi olanlar için sıkıntı yok. Olma ihtimali çok az diyebiliriz.. Ben kendi adıma kasım biletimi aldım..
  • Arkadaşlar Şubat-Mart ayında 8 günlüğüne Avrupa turu yapacağım. Pasaportumun yenileme zamanı 20 Nisanda doluyor. Bu gideceğim ülke polisi tarafından sıkıntı olarak görülür mü? Sanki 3 ay gibi bir süre aklımda kalmış.

• Vize basvurusu icin 6 aylik sure istiyor. Seyahat icin oyle bi sey yok. seyahat suresini kapsayan vizen olmasi yeterli..

• quote:

Orijinalden alıntı: airport34

henüz yatmadı

ilk defa bu kadar uzadı normalde ilk hafta yatardı, genel bir sorun var sanırım bekleyelim 1-2 gün daha yatmazsa çağrı açarız
  • crackerss1982 C kullanıcısına yanıt
    Bugün kontrol ettim hala yüklenmemiş.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • yurtdışı oteller için hangi siteye bakabiliriz?

ilk sayfadaki linkler çalışmıyor. Setur da online göstermiyor.
  • 
Sayfa: önceki 37623763376437653766
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.