Şimdi Ara

Adios kart ile Dünyayı Keşfe Çıkıyos!-Kampanyalar!-Gezi İpuçları!- (3762. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir - 5 Masaüstü
5 sn
84.752
Cevap
1.076
Favori
5.538.597
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
78 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 37603761376237633764
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • adios hala en verimli kart. Akbank wings demişler, berbat bir kart. uçak biletinde, bilet kadar vergi alıyor. 1500 liralık bilette 800 vergi istiyor, geri kalan 700 lira içinde 150.000 mil borçlanıyorsun. sadece yurt içi bilette vergisiz uçulabiliyor.
    parafly, kampanyası az, üye iş yeri az.
    garantinin THY miles and smiles ta kısa mesafelere mil kolay birikiyor. ancak o da vergi alıyor, ve vergiler bilet kadat neredeyse.

adios son zamanlarda aylık düzenli yaptığı 50TL kampanyalarını yapmaz oldu. bu kötü. böyle devam etmez diye düşünüyorum.temmuz ağustos ve Ekimde yapmadı.geri kalan tüm aylarda yapmıştı. 2 ayda bir yapsa bile yılda 300tl birikir gene. play kart alın. restoran harcalarından %10 ve her ay internet alışverişinden 10TL gelir.yılda 300de oradan. 100tl de ordan burdan bir şekil gelir,diğer kampanyalar, ya da normal üye işyeri harcamalarından. 1400-1500liralık bir bilet yılda 1 defa alınır.

• Play’in Nezih ile internet kampanyasının 20+10 şeklinde kombo olma ihtimali var mı hocam yoksa 10+10 mu olur anca

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 50ye 10 toplamda 20 demişler. Ama net değil neye göre 20 olacağı. 100e 20 gibi bir şeyse anlatmak istedikleri tam olarak anlatamamışlar. Kampanya net değil.

• arkadaslar herhangi bir interner sitesinde 500 e 75 wp kampanyasi yok mu? ya da geliyor mu? 500 luk alisveris yapacagim da bosa gitmesin dedim..tsk

• Kikimato K kullanıcısına yanıt
    Bende 200 liralık alışveriş yapıcam bekliyorum kampanya net değil.

• Temmuz ayinda ozsut kampanyasi vardi hatirlarsiniz 60 liralik alisverise 10WP seklinde. sirf yapi kredi posu olan ozsut subesi bulmak icin bursa'da 6 ozsut subesi gezdim. sonunda bir subede yapi kredi posu bulup 63 liralik haybeye alisveris yaptim sirf worldpuan icin. hatta subenin ismini de buradan paylasmistim bikac arkadas sormustu.

agustos'ta yatmasi gereken puanlar yatmadi ozsut icin. kayit actirdim red etmisler ve sebebini de mektupla gondermisler. elime mektup falan gecmedi bu devirde mektupla cevap gondermek ne ise?

velhasil arayip ikinci kaydi actirdim. butun sartlari yerine getirip yapi kredi posu bulunan ozsut buluyorum alisveris yapiyorum ki pos slibini bile hala sakliyorum slibin altinda yapi kredi amblemi var. hala yan ciziyor banka puan yatirmiyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi californiadream -- 2 Ekim 2017; 23:3:44 >
  • Aramaktan ziyade sitelerindeki kayıt formu daha verimli hocam bir de oradan deneyin, en azindan arayınca olduğu gibi sürüncemede kalmıyor kisa sürede net cevap dönüyorlar

• 2016 yilinda 2600 worlpuan toplayacak kadar kampanya takip edip alisvers yapan bir adioscuyum. 2017 basindan beri biriktirdigim puan 1610.

4 aydir sacma sapan amerika ucak bileti kampanyasini yayinladilar. simdi de dalga gecer gibi konya turunu yuzde 5 indirim kampanyasi koymuslar.

turkiyedeki hic bir otel kampanyasina katilmayip sadece yurtdisi ucak bileti icin adios kullaniyorum.

acik ve net ilan ediyorum.

1610 worldpuan bulunan kartimi kampanya harici 2 katsayisi ile kazik setur fiyatlarina asla bilet almadigim icin beklemedeyim gelecek 2 seyahat kampanyasinda 800wp+800wp seklinde 2 bilet alarak harcayip bundan sonra adios ile harcama yapmayacagim.

alin konya kapadokya amsterdam turunuzu musait bir tarafiniza...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi californiadream -- 2 Ekim 2017; 23:41:57 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: californiadream

Temmuz ayinda ozsut kampanyasi vardi hatirlarsiniz 60 liralik alisverise 10WP seklinde. sirf yapi kredi posu olan ozsut subesi bulmak icin bursa'da 6 ozsut subesi gezdim. sonunda bir subede yapi kredi posu bulup 63 liralik haybeye alisveris yaptim sirf worldpuan icin. hatta subenin ismini de buradan paylasmistim bikac arkadas sormustu.

agustos'ta yatmasi gereken puanlar yatmadi ozsut icin. kayit actirdim red etmisler ve sebebini de mektupla gondermisler. elime mektup falan gecmedi bu devirde mektupla cevap gondermek ne ise?

velhasil arayip ikinci kaydi actirdim. butun sartlari yerine getirip yapi kredi posu bulunan ozsut buluyorum alisveris yapiyorum ki pos slibini bile hala sakliyorum slibin altinda yapi kredi amblemi var. hala yan ciziyor banka puan yatirmiyor.

Sonraki özsüt kampanyasında istanbula beklerim misafirim olun.😊
    Bende 4 yeri aramış sormuştum telefon ile tavsiye olarak harcama yapmadan önce küçük bir su alın örneğin,sonra sorun MH ne üye işyerimi diye içiniz rahat yapın harcamanızı

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• californiadream C kullanıcısına yanıt
    hocam bddk'ya şikayet et.
    Hemen çözüyorlar, uğraşma kayıt açtırmakla.
  • californiadream C kullanıcısına yanıt
    Hocam keşke telefon etseymişsiniz o kadar dolaşmak yerine. 10 tl'den fazla masraf yaptınız belki de dolaşmak için. Uğraştığınıza değmez. Onun yerine gittigidiyor, hepsiburada, n11 gibi daha yüksek puan veren kampanyaları kaçırmayın derim. Oralardan daha fazla kazanırsınız.
  • Kişiye özel 3000 tl harcamaya 50 wp diyo bunu otomatik fon alımı ile yapsam oluyormu telekkürler

• quote:

Orijinalden alıntı: zuzubon

Kişiye özel 3000 tl harcamaya 50 wp diyo bunu otomatik fon alımı ile yapsam oluyormu telekkürler

olur ybfl1 fonu al hesap kesim bittikten sonra hesaba geçer
  • Yine çöp kampanyalarla doldurmuşlar yapıkredi cüzdanı :))

Market kampanyasındaki gb değerlendirmek gerek sanırım

(tek seferde yapılan her 100 TL'lik alışverişe 10 TL, toplam 50 TL Worldpuan!)

50TL ve üzeri ilk işlem de 10 TL

50TL ve üzeri İkinci işlemde 10TL kazanacağız; toplam 20TL

Bu durumda işlemlerden birini 100TL’e tamamlayarak internetten yapıp bari kombo yakalamalı

Diğeri mağazadan veya internetten 50 TL

Ancak bu şekilde kazançlı gb;

150TL alışverişe 30TL puan

Aynı gün/Farklı günlerde işlem yapma konusunun muallaklığı devam

Nezih, playkart kampnayasında seçili sitelerde görünmüyor sıkıntı çıkabilir.
  • Arkadaşlar bu kart aidatını iade ettirmeyi başaran oldumu acaba? Nasıl bir yol izleyeceksiniz?

• Bir adet World üye işyeri olan Total akaryakıt istasyonu paylaşımında bulunmak istiyorum.

Haritada Konum

(Bu sabah gittim akaryakıt aldım.
    Kapısında world kampanyası için afiş asmışlar.
    Kartı world posundan geçtiler ve altta puanlar çıkıyor.
    Son olarak da müşteri hizmetlerini arayıp bu işyeri kampanyaya dahil mi diye teyit ettim.)

• quote:

Orijinalden alıntı: glownshow

Arkadaşlar bu kart aidatını iade ettirmeyi başaran oldumu acaba? Nasıl bir yol izleyeceksiniz?

Ben de merak ediyorum. Bu kartı aidatı Z kullanmanın bir yolu var mı?

• Hernan Cortes kullanıcısına yanıt
    Bu ay bana da yansıdı aradım hemen iade ettiler bu arada 2003 yılından beri worldcard 2012 de ise adios premium a geçtim

• 
Sayfa: önceki 37603761376237633764
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.