Şimdi Ara

Adios kart ile Dünyayı Keşfe Çıkıyos!-Kampanyalar!-Gezi İpuçları!- (3765. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
84.751
Cevap
1.077
Favori
5.538.310
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
78 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 37633764376537663767
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: muhendisgsm

quote:

Orijinalden alıntı: airport34

henüz yatmadı

ilk defa bu kadar uzadı normalde ilk hafta yatardı, genel bir sorun var sanırım bekleyelim 1-2 gün daha yatmazsa çağrı açarız

Kimseye yatmadığına göre topluca yatıracaklar muhtemelen. Gün içinde yatar diye düşünüyorum. Yatarsa bilgilendiririm.

• AKTİF PUAN KAMPANYALARI
    --------------------------------

* 15 Ekim 2017
    -1tikla2kazan.com'dan yapılacak 500 TL ve üzeri alışverişlerde toplam 50 TL, 1.000 TL ve üzeri alışverişlere toplam 75 TL
    -Yargıcı mağazalarından tek seferde yapılacak peşin veya taksitli 250 TL ve üzeri işlemlerden 50 TL

* 25 Ekim 2017
    -Özdilek Süpermarketleri'nde toplam 300 TL ve üzeri peşin market alışverişlerine 30 TL

* 26 Ekim 2017
    -Avis bayiilerinden tek seferde yapılacak tek çekim ve taksitli 500 TL ve üzeri işlemlerden 50 TL

* 31 Ekim 2017
    -Silk and Cashmere mağazalarından ve silkandcashmere.com’dan tek seferde yapılacak peşin veya taksitli 500 TL ve üzeri alışverişlerde 50 TL
    -Hatemoğlu mağazalarından tek seferde yapılacak peşin veya taksitli 400 TL ve üzeri işlemlerden 40 TL
    -Gusto mağazalarından tek seferde yapılacak peşin veya taksitli 250 TL ve üzeri işlemlerden 25 TL
    -Porland mağazalarından tek seferde yapılacak peşin veya taksitli 250 TL ve üzeri işlemlerden 25 TL
    -Adidas mağazalarından tek seferde peşin veya taksitli yapılacak 250 TL ve üzeri işlemlerden 25 TL
    -Reebok mağazalarından tek seferde peşin veya taksitli yapılacak 250 TL ve üzeri işlemlerden 25 TL
    -Dekorazon.com'dan yapılacak 150 TL ve üzeri alışverişlere 20 TL
    -Laya.istanbul’da tek seferde yapılacak 200 TL ve üzeri harcamalarınıza %10
    -Watsons mağazalarından ve watsons.com.tr’den tek seferde yapılacak tek çekim ve taksitli 75 TL ve üzeri işlemlerden 15 TL
    -Panço mağazalarından ve panco.com’dan tek seferde peşin veya taksitli yapılacak 150 TL ve üzeri işlemlerden 15 TL

* 1 Kasım 2017
    -Bizim Toptan Satış Mağazaları’ndan tek seferde yapılacak 1.000 TL ve üzeri tek çekim alışverişe 75 TL, 2.000 TL 100 TL, 3.000 TL 125 TL

-E-ticaret sektöründe tek seferde yapılacak 100 TL ve üzeri peşin ve taksitli alışverişlere 10 TL
    -Kafe, bar, restoran, fast-food sektörlerinde yapacağın alışverişlerde, alışverişin %10’u değerinde toplamda 20 TL

-Farklı günlerde ve tek seferde yapacağınız 5 adet 75 TL ve üzeri gıda marketi alışverişinize 25 TL
    -Yeni ek kart ile yapılan ilk alışverişe 10 TL

* Milesandsmiles.net üzerinden yapacağınız başvurudan 5000 hoş geldin mili kazanmak için Miles&Smiles American Express'inizi kullanmanız
    * Opet, CarrefourSA, Arçelik, Beko, TeknoSA, Watsons, Enterprise üye işyerlerinde yapacağınız 1 TL’lik harcamanıza 2 mil, Rixos’ta yapacağınız 1 TL’lik harcamanıza 4 mil
    * Yıl sonuna kadar Miles&Smiles American Express'inizle, Garanti Pos'unda yapacağınız restoran harcamanızın yarısı kadar ekstra mil

PUAN YÜKLENME TARİHLERİ(Vakıf VE TEB 1 gün sonra yatar)
    ----------------------------------

* 11 Ekim -vOkul 20 Ekim
    * 12 Ekim -cSahibinden 23 Ekim
    * 13 Ekim -cEreyon,Under Armour,KIKO 24 Ekim
    * 18 Ekim -vKozmetik 27 Ekim
    * 19 Ekim -vNet 28 Ekim
    * 19 Ekim -1tıkla,Yargıcı 30 Ekim
    * 26 Ekim -c1tıkla 2 Kasım
    * 2 Kasım -Özdilek 13 Kasım
    * 14 Kasım -vGıda 23 Kasım
    * 9 Kasım -Dekorazon,Bizim,Laya 20 Kasım
    * 16 Kasım -Avis,Silk,Adidas,Reebok,Panço,Porland,Gusto,Watsons,Hatemoğlu,cDekorazon,cÖzdilek 27 Kasım

* 10 Eylül -A101
    * 14 Eylül -GG,Ebebek,Şok,Makro 25 Eylül
    * 20 Eylül -Yurtdışı, 1 Eylül
    * 21 Eylül -Cüzdan,cGG,MM,cMakro,cEbebek,Ucuzabilet,Panço,Lescon,Rue,Kom,Lcw,Hummel,Watsons,Derimod,Şok,Brandys,Mendos,EA7 2 Ekim
    * 28 Eylül -Kazan,cMM,Civil 8 Ekim
    * 5 Ekim -Sahibinden,Metro 16 Ekim
    * 6 Ekim -Ereyon,LC Waikiki,E-hamal 17 Ekim

http://forum.donanimhaber.com/m_76171154/tm.htm

• airport34 kullanıcısına yanıt
    Hocam buradaki fiyatlarla hiç seyahat hattı fiyatları tutar mı, dalga mı geçiyorsun

Nereden otel bakacağımı biliyorum herhalde, nereden yaklaşık fiyat ile bakabilirim bunun derdindeyim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: feberman

Hocam buradaki fiyatlarla hiç seyahat hattı fiyatları tutar mı, dalga mı geçiyorsun

Nereden otel bakacağımı biliyorum herhalde, nereden yaklaşık fiyat ile bakabilirim bunun derdindeyim.

Tutar.

Ben geçen sene bu sitelerden fiyat aldım, seyahat hattını aradım,bana fiyat söylendi, hemen hemen aynıydı. Ok al dedim, bana 2,2 katsayıyla aldı oteli. insanlık yapıp link gönderiyoruz, dalgamı geçiyorsun diye yanıt alıyoruz. Tuhaf insanlarsınız gerçekten.

Neyse, "yaklaşık fiyat bulma" arayışınızda başarılar dilerim.
  • E-Hamal yapıpta world puan ı yatan var mıdır?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: feberman

Tutar.

Ben geçen sene bu sitelerden fiyat aldım, seyahat hattını aradım,bana fiyat söylendi, hemen hemen aynıydı. Ok al dedim, bana 2,2 katsayıyla aldı oteli. insanlık yapıp link gönderiyoruz, dalgamı geçiyorsun diye yanıt alıyoruz. Tuhaf insanlarsınız gerçekten.

Neyse, "yaklaşık fiyat bulma" arayışınızda başarılar dilerim.

1 sayfa öncesine gelip baksa orada link var zaten ama zahmet oluyor nedense 2-3 sayfaya geriye bakıp okumak.

• Arkadaş ilk sayfa guncellenmeli diyor..

Bence hakli..

• Benim takıldığım nokta arkadaşın tarzı. haklı yada değil onu sorgulamıyorum.
    Tanımadığınız bir insana, özellikle de size yardımcı olmak isteyen bir insana ( üstelik hiçbir çıkar gözetmeden ) " dalgamı geçiyorsun " denilmez. neyse konu gereksiz uzuyor. Bir daha kimseye yardımcı olmayız olur biter. fazla dert etmeye gerek yok.
  • yakuperd Y kullanıcısına yanıt
    15TL tutarında puan yattı.
  • Halen yok kişiye özeller. Herkes mi fonladı da böyle oldu 🤔 fonsuz yapanlarda mı aynı acaba

• quote:

Benim takıldığım nokta arkadaşın tarzı. haklı yada değil onu sorgulamıyorum.
    Tanımadığınız bir insana, özellikle de size yardımcı olmak isteyen bir insana ( üstelik hiçbir çıkar gözetmeden ) " dalgamı geçiyorsun " denilmez. neyse konu gereksiz uzuyor. Bir daha kimseye yardımcı olmayız olur biter. fazla dert etmeye gerek yok.

Boşver airport34 böyle yorumları.Ben sizin faydalı ve amaçlı yorumlarınızı beğeniyorum.
    Gerek sağlık gerek otomobil ve gerekse bu topicte izliyor ve faydalı buluyorum sizi.
    Veren el alan elden misali,siz yorumlarınızı paylaşın alan zaten alır.
    Üslup meselesine takılmayın bence.
    Saygılarımla.
  • Kişiye özel harcama kampanyası puanları yatmadı halen değil mi ?

Bu saatten sonra da yatmaz son günü geçirdiler yani.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tonymontana19051905 -- 10 Ekim 2017; 19:23:59 >
  • serkans. S kullanıcısına yanıt
    Ben fonlamadım banada yatmadı.
  • quote:

Orijinalden alıntı: hknyet

15TL tutarında puan yattı.

Ben masterpass üzerinden yaptım ve yatmadı. Saolasın.

• Ben de fonlamadim.. bana da kisiye ozel yatmadi hala..

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: dunkela

quote:

Benim takıldığım nokta arkadaşın tarzı. haklı yada değil onu sorgulamıyorum.

Boşver airport34 böyle yorumları.Ben sizin faydalı ve amaçlı yorumlarınızı beğeniyorum.
    Gerek sağlık gerek otomobil ve gerekse bu topicte izliyor ve faydalı buluyorum sizi.
    Veren el alan elden misali,siz yorumlarınızı paylaşın alan zaten alır.
    Üslup meselesine takılmayın bence.
    Saygılarımla.

Teşekkür ederim

• airport34 kullanıcısına yanıt
    Hocam cevap vermeniz hata. Bırakın arasın bulsun. 1 sayfa arkada var zaten link. Neredeyse 5-6 sayfada bir paylaşılıyor zaten.
  • Bende fon almadim henüz yatmadı.

• 
Sayfa: önceki 37633764376537663767
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.