Şimdi Ara

Adios kart ile Dünyayı Keşfe Çıkıyos!-Kampanyalar!-Gezi İpuçları!- (3734. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
6 Misafir - 6 Masaüstü
5 sn
84.755
Cevap
1.076
Favori
5.539.103
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
78 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 37323733373437353736
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşın kartı için hiç bir kampanyaya katılım yapamadım cüzdandan "hata oluştu" diye sürekli uyarı verdi katılım yaptırmadı mh ye kayıt açtırdım 3 gün önce çözüm sağlanmadı ve kampanyalar bitti katılımda bitti haliyle bakalım sonuç ne olacak puanlarla şikayet açacağız artık

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar yeni adios premium kartı aldım. Anlamadığım birşey var. Adios premium world ortak işyerlerinden yapılan tüm alışverişlerden puan kazanırsınız ibaresi var. Ortak iş yerlerinin listesini nerden bulabilirim?
    Bir de adios premiumda kazanılan puanlar silinmez diye bilgi verilmişti. Cüzdan üzerinde görülen kampanyalardan kazanılan puanlar da mı silinmiyor? Yoksa burda durum farklı mı? Kısaca açıklayabilecek birileri varsa çok memnun kalırım
  • quote:

Orijinalden alıntı: emir66

Arkadaşlar yeni adios premium kartı aldım. Anlamadığım birşey var. Adios premium world ortak işyerlerinden yapılan tüm alışverişlerden puan kazanırsınız ibaresi var. Ortak iş yerlerinin listesini nerden bulabilirim?
    Bir de adios premiumda kazanılan puanlar silinmez diye bilgi verilmişti. Cüzdan üzerinde görülen kampanyalardan kazanılan puanlar da mı silinmiyor? Yoksa burda durum farklı mı? Kısaca açıklayabilecek birileri varsa çok memnun kalırım

ikinci sorunun cevabını veriyorum:puanlar silinmez.
    imzamıda okuyabilirsiniz..
  • harunturkmen H kullanıcısına yanıt
    Petrol Ofisinde başlıyormuş

http://www.worldcard.com.tr/kampanyalarimiz/world-kampanyalari/yapi-kredi-cuzdan/ak-6833

• quote:

Orijinalden alıntı: Kikimato

Petrol Ofisinde başlıyormuş

http://www.worldcard.com.tr/kampanyalarimiz/world-kampanyalari/yapi-kredi-cuzdan/ak-6833

sayesinde her ay yeni bir benzin istasyonu ile tanısıyoruz araba afallayacak en sonunda :D
  • quote:

Orijinalden alıntı: dunkela

quote:

Arkadaşlar yeni adios premium kartı aldım. Anlamadığım birşey var. Adios premium world ortak işyerlerinden yapılan tüm alışverişlerden puan kazanırsınız ibaresi var. Ortak iş yerlerinin listesini nerden bulabilirim?

• quote:

Orijinalden alıntı: schlimazi

quote:

quote:

• Türkiye'nin dijital bankasından en teknolojik ödeme yöntemi ağustos ayında cep telefonunuzdan yapacağınız işlemlere toplam 25 tl puan.
    Detaylar worldcard.com.tr 'de diye bir mesaj geldi ama ne olduğunu anlamadım.
    Anlayan, yardımcı olabilecek var mı?
  • Otomatik ödeme kampanyası bu ay sadece vadesiz mevduat hesabından veriliyor. Kredi kartı yok nedense. Tam da otomatik ödeme talimatı vereceğim ay..
  • Ağustos'un 17sine gelmişiz hala ay sonuna kadar gidip gelmeli abd bileti kampanyasını tutuyorlar sayfada. aklımızla dalga geçmek için. sırf maksat orada bir kampanya görünsün diye.
  • quote:

Orijinalden alıntı: californiadream

Ağustos'un 17sine gelmişiz hala ay sonuna kadar gidip gelmeli abd bileti kampanyasını tutuyorlar sayfada. aklımızla dalga geçmek için. sırf maksat orada bir kampanya görünsün diye.

Dostlar alışverişte görsün misali kampanya mı kampanya var. Halbuki öyle bir bilet kalmadı o fiyatlara zaten. Olmayan bileti kampanyayla nasıl alacağız?!

• marcio M kullanıcısına yanıt
    Mobil ödemeden bahsediyor. Hani şu 10 liraya 1 lira verdiği

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Seyahat hattindan puanla bayram oncesine otel rezervasyonu yaptirdim.Setur otelden onay alinmasi gerektigini soyledi ve onayi aldik diye arayip rezervasyonumu tamamlayip puani cektiler.Telefonda gidince otelde yer olmama durumu olmaz degilmi diyede sordum onlarda kesinlikle olmaz onayli calisiyoruz diye bir cevap verdi.Mailime de konaklama bilgilerini yolladilar.Bende 1 gun sonra oteli arayip rezervasyonumu teyit etmek istedim supriz yasamamak icin.Otel rezervasyonumu doluluk nedeniyle onaylamadigini soyledi. otelde seturla cozun sorunu dedi.Ancak bu surede bana setur hic bir donus yapmadi bende seturu aramadim belki cozum ariyorlardir diye. Boyle bir durumla karsilasan oldumu? Bu durumda tatilimi iptal ederlerse magduriyetim olacak.Benzer durumu yasayan varsa nasil bir yol izlediniz .bilgi verenlere simdiden tesekkurler.

• bugün Yıldızlı Pazar için 15TL beklerken 25TL gelmiş.
    10 TL nedir acaba.
    En yakın yarın Colins den 25TL gelecekti.Ön ödememi yaptılar 10 tl yi anlamadım doğrusu.
  • kadir_trabzon K kullanıcısına yanıt
    Hocam sen arayacan hakkını, serbest bırakırsan adamları ortada kalırsın, bayram yoğunluğundan da kimse seninle uğraşmaz...
  • quote:

bugün Yıldızlı Pazar için 15TL beklerken 25TL gelmiş.
    10 TL nedir acaba.
    En yakın yarın Colins den 25TL gelecekti.Ön ödememi yaptılar 10 tl yi anlamadım doğrusu.

Muhtemelen Play E-ticaret
  • quote:

Orijinalden alıntı: FaTaL_ErroR_44

quote:

10 TL nedir acaba.

Play değil Adios Premium kullanıyorum hocam.
  • kadir_trabzon K kullanıcısına yanıt
    Sizin yerinizde olsam günde 3 kere şikayet hattını arar hakkımı sonuna kadar arardım. Elinizde otele giriş için voucher numarası bile var. Seçtiğiniz otele, olmuyorsa da size sunabilecekleri daha iyi bir otele geçişinizin yapılması için (fiyat farksız) talepte bulunun.
  • quote:

Orijinalden alıntı: recruit1

ela quality'e gidip dönen var mı acaba yakın zamanlarda. durumlar ne alemde?

Bende bu haftasonu Ela'ya giriş yapacağım. Bu otel hakkında kalmış olanlardan pratik bilgiler verebilecek olan var mı? Özellikle oda seçimi ve oda yükseltme imkanları hakkında bilgiler olursa çok makbule geçer. Teşekkürler.
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: FaTaL_ErroR_44

quote:

10 TL nedir acaba.

Play değil Adios Premium kullanıyorum hocam.

ben bonus kullanıyorsun sanmıştım...
  • 
Sayfa: önceki 37323733373437353736
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.