Şimdi Ara

Adios kart ile Dünyayı Keşfe Çıkıyos!-Kampanyalar!-Gezi İpuçları!- (3495. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: fenerlee1907 Daha Az
1 Kayıtlı Üye ve 13 Misafir (1 Mobil) - 13 Masaüstü1 Mobil
5 sn
84.752
Cevap
1.076
Favori
5.538.736
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
78 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34933494349534963497
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: day_dreamer

quote:

Orijinalden alıntı: Erniuif

Arkadaşlar yılbaşı itibariyle banka puanları silinecek muhabbeti duydum. Adios için geçerli değildir herhalde değil mi?

şaka gibi yahu

+1

• Yemin bıktım su muhabbetlerden

Yeni üyelere Cevap vermeyin konu komple silinsin bilgilendirici mesajda olmasın

Bindiğimiz dalı kesiyoruz

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • arkadaşlar yk nin önceki senelerde 31 aralığa özel rutin bi kampanyası oluyor muydu?
  • Dostlar genel kampanya için Ankara uğurlu'dan 1 gram altın aldım. Yapı Kredi pos'undan çekildi ama Worldpuan bilgileri yazmıyor.Albarakanın sitesinde world üye işyeri olarak geçiyor. Geçerli midir bu alışveriş?
  • Konu silinse veya kilitlense bu saatten sonra zerre kadar pisman olmam. Bu konu artik yarar degil zarar getirecek. Uyelik yilina gore konuyu gorme opsiyonu getirilmeli ve konu sahibi bu kriterleri belirleyip konuyu yonetebilmeli.
  • Ana mesajdaki tüm bilgiler silinmeli sadece otel destinasyon tavsiye vs bilgileri olmalı

Kombo lar puanlar kampanyalar konuşmayın bilgi vermeyin buda biterse konu kalmayacak bindiğimiz dalı kesmeyin yeni gelenlere yardımcı olmayın burası ilim yayma cemiyeti değil

• Arkadaşlar mobil ödeme kampanyası 31 aralığa kadardı, ama erken bitirmişler. Henüz yararlanmayıp da yararlanırım umuduyla alışveriş yapacakların bilgisi olsun.
  • quote:

Orijinalden alıntı: serkans.

Arkadaşlar mobil ödeme kampanyası 31 aralığa kadardı, ama erken bitirmişler. Henüz yararlanmayıp da yararlanırım umuduyla alışveriş yapacakların bilgisi olsun.

Cüzdanda hala görünüyor?
  • makelonur kullanıcısına yanıt
    Bende yok. Sizde olması garip🤔
    Çağrı merkezi de bitirdik dedi çünkü.
    Adios kart ile Dünyayı Keşfe Çıkıyos!-Kampanyalar!-Gezi İpuçları!-

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • acilen kapatılması gereken konular

1-Altın Fırsatları
    2-Adios kart ile Dünyayı Keşfe Çıkıyos
  • -engin- kullanıcısına yanıt
    Annem, 3 hafta önce 1 yıllık Almanya vizesi aldı ve bu hafta uçuşu sorunsuz gerçekleşti.

• quote:

Orijinalden alıntı: hkinali52

acilen kapatılması gereken konular

1-Altın Fırsatları
    2-Adios kart ile Dünyayı Keşfe Çıkıyos
    Yazı silindi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi xxlboy -- 28 Aralık 2016; 15:28:12 >
  • cvr C kullanıcısına yanıt
    Hocam Vakıf da world ama vakıf posundan geçen işlemler dahil olmuyor. Kampanya için YKB posu olmalı.
    dediğiniz yer Albaraka World olabilir. Benim bildiim işlem YKB posundan geçerse mevcut ve kazanılan puan gözükür.
    İşte bu işlem dahil olur. Siz yine de MH bir sorun isterseniz.
  • xxlboy kullanıcısına yanıt
    Arkadaşın isteği tabi ki karşılanacak bir konu değil ama haklı olduğu yerler var. Altın sitesinden alışveriş yapıp puanı yatmayınca (banak uyandığı için) müşteri hizmetlerini arayıp puanı soran, altın sitesinden elektronik işlem yaptım diyen,
    şu şu işlemler niye kombo olmadı diye soran bir çok kişi var.

Sonra da gerçekten bir çok kombo imkanı yavaş yavaş kayboldu gitti.

Burada olay bencillik değil. Zaten bu konuları az buçuk okuyup takip eden herkes kombo şansını yakalar.
  • whatsapp grubu oluşturmak için pm
  • quote:

Orijinalden alıntı: makelonur

whatsapp grubu oluşturmak için pm

Whatsapp grubu şart oldu. Pm attım.

• quote:

Orijinalden alıntı: makelonur

whatsapp grubu oluşturmak için pm

bende pm attim ...
  • quote:

Orijinalden alıntı: oup59

Hocam Vakıf da world ama vakıf posundan geçen işlemler dahil olmuyor. Kampanya için YKB posu olmalı.
    dediğiniz yer Albaraka World olabilir. Benim bildiim işlem YKB posundan geçerse mevcut ve kazanılan puan gözükür.
    İşte bu işlem dahil olur. Siz yine de MH bir sorun isterseniz.

Yok hocam pos slibinde Yapı Kredi yazıyor ama puan gözükmüyor. Mobil şubeden baktım başkaları yüzde 0,5 puan vermişken bu on binde 1 vermiş. Buna benzer bir durum önceden Çağdaş marketlerde yaşanıyordu. Yapıkredi'den çekiliyordu ama worldpuan gözükmüyordu, dolayısıyla üye işyeri de sayılmıyordu. Uğurlu'dan eskiden 2-3 sene önce alırdım o zaman gözüküyordu ve sayılıyordu. Bu sefer sayılmayabilir muhtemelen. Farkettim hemen ama iade ettirmeye de uğraşmadım, dalga mı geçiyorsun demesinler diye :) Ankara'dakiler yine de Uğurlu'dan almasınlar her ihtimale karşı..
    Albaraka'yı şundan ötürü söyledim, aşağıdaki üye işyerleri genelde yapı kredi'ninde üye işyeri oluyor.http://albarakaworldcard.com/Uye-Isyerleri

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cvr -- 28 Aralık 2016; 15:43:15 >

• makelonur kullanıcısına yanıt
    pm :)
  • Whatapp pm

• 
Sayfa: önceki 34933494349534963497
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.