Şimdi Ara

Adios kart ile Dünyayı Keşfe Çıkıyos!-Kampanyalar!-Gezi İpuçları!- (3494. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
16 Misafir - 16 Masaüstü
5 sn
84.752
Cevap
1.076
Favori
5.538.581
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
78 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34923493349434953496
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: c4timer

Hocam şimdi getir de bkm express 30 / 10 tl indirim ile 50 / 25 tl worldpuan birleşiyor mu ?

10 tl için 25 tl worldpuan dan olmak istemiyorum :)

Ödeme esnasında bkm expressi ödeme aracı olarak ekleyin. Sonra hemen altındaki indirim türlerini kullanma menüsünde bkm express indirimi varsa (Kontenjan bitmediyse ve sistem o sepete uyguluyorsa) hala seçin ve 10 lira indirim yansitin. Şayet 10 lira dusmuş hali 50 lira üzerinde kalıyorsa 25 puan gelir. Yani Bkm nin diğer kampanyaları gibi sonra indirim gelmiyor anlık indirim yansıyor. Bkm yerine diğer indirimleri de kullanabilirsiniz.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • En uzun gece puanları yatan var mı
  • Yok galiba

• Benim de yatmadı yatan varsa hemen şikayet açıcam ama daha kimseye yatmadıysa beklemek daha mantıklı. O nedenle durum nedir arkadaşlar
  • osonguler kullanıcısına yanıt
    Şimdi kontrol ettim, hala yatmamış görünüyor.
    Kontrol ettim benimde an itibariyle yatmamış umarım bugün hallederler...
    genelde yatmamış gibi bir durum var

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: rapajc07

quote:

Orijinalden alıntı: makelonur

quote:

Orijinalden alıntı: can33tokat

21 aralık 21 tl puanı yatan var mı ? bana yatmamış hb ile birleştirmiştim.

D&R ile birleştirdim bende de yatan yok. 1 ürün iptal olmuştu ama kuruş farkla 200 ün üstünde kalmıştı

bende hb ile birleştirmiştim banada yatmamış herhalde gün içinde yatıracaklar

Şimdi aradım, hepsiburada kampanyası ile birleşmeyeceği için yatmadı dendi. Israrla D&R dan alışveriş yaptım ne alaka dediğiniz desemde kadın şartlanmış gibi aynı şeyleri anlattı :) Hb'den de aldım ama ayın 15inde almıştım dedim, 21 Aralıkla ne alakası varsa,,,kayıt açıldı bekleyeceğiz.

• Belli ki kimseye yatmamış, sürekli aramayın arkadaşlar, bekleyelim bakalım ne olacak
  • quote:

quote:

quote:

quote:

D&R ile birleştirdim bende de yatan yok. 1 ürün iptal olmuştu ama kuruş farkla 200 ün üstünde kalmıştı

Şimdi aradım, hepsiburada kampanyası ile birleşmeyeceği için yatmadı dendi. Israrla D&R dan alışveriş yaptım ne alaka dediğiniz desemde kadın şartlanmış gibi aynı şeyleri anlattı :) Hb'den de aldım ama ayın 15inde almıştım dedim, 21 Aralıkla ne alakası varsa,,,kayıt açıldı bekleyeceğiz.

müşteri hizmetleri daha kafa karıştırmaktan başka birşey yapmıyor. genele yatmadıysa sistemsel sıkıntı var muhtemelen

• quote:

quote:

quote:

quote:

Benimde aynı HB ile birleştirmiştim umarım bir sıkıntı olmaz :S

• Arkadaşlar merhaba,

En uzun gece kampanyasında arkadaşımın bir alışverişini yaptım saat 00:09da işlemi bitirdim. 3d secure ile işlem yaptım ve gelen şifre mesajı duruyor.

Sabah kalktıgımda ise alışveriş ne kartta ne de HB de görünmüyordu. İyi niyetli olarak çok yüklenme oldu YKB işin içinden çıkamadı diyorum. İşlemi daha sonra 25 Aralıkta tekrar yaptım bu sefer sorun yok.

Bugün de boyner.com dan 350 TL alışverişim oldu. Sitede 500 TL siparişe 150 TL indirim veriyor anında.

Ödeme adımında kartı girdim, world olarak gördü, 4 taksit seçtim işlem yapmadı. 3 taksitte de işlem yapmadı. Peşin olsun dedim ve işlemi yaptım.

Gelen sipariş mailinde ödeme diğer banka tek ödeme olarak görünüyor. Muhtemelen boyner in 35 TL'lik puanı yatmayacak. Herkes kendince cin olmuş malesef. Boynere yakıştıramadım.

26 Ocak tarihinde hala yatmamış olursa YKB yi arayıp hakkımı arayacağım.

Artık internet alışverişlerinde puan kazanma iyice muamma oldu...

• quote:

Orijinalden alıntı: sakurek

Belli ki kimseye yatmamış, sürekli aramayın arkadaşlar, bekleyelim bakalım ne olacak

zaten bu sürekli aramalar sonucunda kadın hb ile birleşmez ondan yatmadı dedi sanırım. Artık kaç kişi aradıysa
  • Hepsiburada ile kombo yaptığınızı her yere yazın, müşteri hizmetlerine sürekli söyleyin ki puanlar yatmasın arkadaşlar.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • day_dreamer kullanıcısına yanıt
    Belki de bu yuzden gecikti ayikliyorlar

• En bilgili mh bile forum üyeleri kadar bilgili değil neden ararsınız ki yahu? Arayıp durmayın
  • Kart kullanmak sizin neyinize arayıp duran şahıslar....Gidip kumda oynayın..
  • sakurek kullanıcısına yanıt
    Büyük ihtimal. Hb ile birleştirmemek için inceliyorlardır.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • En güzeli ortalığı çok karıştırmadan bekleyip görmek.
  • Bu forumda yüzlerce kez müşteri hizmetlerini aramayın diye söylendi ama maalesef hala aranıyor.

Müşteri hizmetlerini arayanlar yüzünden ne kombolar gitti forumda. Yakında Adios'ta da kampanyaları birleştiremeyiz.

Sabırlı olun, puanlar baktınız 2-3 gün yatmadı. O zaman arayın sadece ilgili kampanyayı söyleyin. Yok "Kampanyalar birleşir mi, iki kampanya aynı olduğu için mi puan yattı" gibi sorular sormayın.

Yazıyorum ama yine devam edecek...

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 34923493349434953496
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.