Şimdi Ara

Adios kart ile Dünyayı Keşfe Çıkıyos!-Kampanyalar!-Gezi İpuçları!- (3468. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: blue840 Daha Az
1 Kayıtlı Üye (1 Mobil) ve 8 Misafir - 8 Masaüstü1 Mobil1 Android
5 sn
84.753
Cevap
1.076
Favori
5.538.775
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
78 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34663467346834693470
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Vakıfbank Milplus da kişiye özel puanlar ne zaman yatar bilen var mı ?
  • Gençler ,
    Puanların nerden yattığını ATM den kart bilgileri puan kontrolü kısmından da yapabilirsiniz. Ayrıntılı yazıyor. Örneğin bende geçen hafta Gittigidiyor 50 ,Gittigidiyor 50 , e ticaret 50 TL , e ticaret 10 TL şeklinde yazıyordu. MH ile falan uğraşmayın aynı şeyi söylüyorlar.
  • opet worldcard servis kampanyası yakıt puanları bugün yatacaktı ama yatmamış. yatan kimse var mı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: simonuniti

Gençler ,
    Puanların nerden yattığını ATM den kart bilgileri puan kontrolü kısmından da yapabilirsiniz. Ayrıntılı yazıyor. Örneğin bende geçen hafta Gittigidiyor 50 ,Gittigidiyor 50 , e ticaret 50 TL , e ticaret 10 TL şeklinde yazıyordu. MH ile falan uğraşmayın aynı şeyi söylüyorlar.

bakın bunu bilmiyordum , teşekkürler.
  • Kişiye özel kampanyayla ilgili bazı açıklamalar yapayım.

HERKES KİŞİYE ÖZEL KAMPANYADAN YARARLANAMAYABİLİR.BUNUN İKİ YOLU VARDIR ,YA MÜŞTERİ HİZMETLERİNİ HER AYIN SONUNA DOĞRU ARAYIP GELECEK AY İÇİN TALEP OLUŞTURURSUNUZ YADA KARTINIZI BELİRLİ DÖNEMLER KULLANIMINI AZALTIP,BANKANIN KARTINIZI KULLANDIRMASINA YÖNELİK HARCAMA TEKLİFİNİ BEKLERSİNİZ.
    HER KİŞİYE 2 AYDA 1 TEKLİF GELECEĞİ GİBİ SENEDE 2 DEFA DA GELEBİLİR.BUNUN İÇİN MH'YI ARAYIP X ŞAHSA GELDİ BANA GELMİYOR.MÜŞTERİ AYRIMI YAPIYORSUNUZ GİBİ SAÇMA SAPAN CÜMLELER KURMAKTAN KAÇININ.
    NOT:BAZI ARKADAŞLAR KİŞİYE ÖZEL PUANLARIN HEDEF VERİLEN FİYATA GÖRE AZ OLDUĞUNU SÖLEMEKTEDİR.ARKADAŞLAR BU TAMAMEN SİZİN SEKTÖREL YAPTIĞINIZ ALIŞVERİŞLE ALAKALIDIR.YANİ AZ YADA ÇOK GELMESİ SİZİN ALIŞVERİŞİ TEK KALEMDE YAPIP YAPMADIĞINIZ,YAPILAN SEKTÖRLER(GIDA,GIDADIŞI,SAĞLIK,EĞİTİM VS VS) BUNLARA BAĞLI OLARAK DEĞİŞKENLİK GÖSTERİR..

KAMPANYA PUANLARI YATMADIĞI ZAMAN MH'YI ARAMANIZA GEREK YOK,YAPIKREDİ'NİN BİZE ULAŞIN SAYFASINDAN TALEBİNİZİ OLUŞTURABİLİRSİNİZ VE HEDEFİ KOŞULLARA UYGUN GERÇEKLEŞTİRDİYSENİZ,PUANLARINIZ 2 İŞ GÜNÜ İÇERİSİNDE MUHAKKAK YATAR AKSİ TAKDİRDE DE SİZE NEDEN YATMADIĞI MAİL YOLUYLA BİLDİRİLİR.MH'YI ARAYIP HEM MEŞGUL ETMENİZE HEMDE TELEFON HATTINIZIN DAKİKALARINI BİTİRMENİZE GEREK YOK.

KAMPANYA TARİHLERİ BİTİMİNDEN SONRA HEDEF PUAN DİĞER TAKİP EDEN AYIN EN GEÇ 8 İLE 10'NUNDA YATAR.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi xblacksonx -- 9 Aralık 2016; 17:21:20 >

• quote:

Orijinalden alıntı: simonuniti

Gençler ,

işte aradığım şey
  • Boyner 350 tl harcamaya karşılık 35 tl worldpuan kampanyası için Boyner gift kart almayı düşünüyorum. Daha önce Boyner gift kart alarak puan kazanan oldu mu? bunu uygulayanlar cevap verebilir mi?
  • Geliyor puan hcm..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sak0575 -- 9 Aralık 2016; 17:51:35 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hayır..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sak0575 -- 9 Aralık 2016; 18:5:42 >
  • simonuniti kullanıcısına yanıt
    Madem ATM de gösteriyor Teleweb'e neden koymazlar ???
  • quote:

Orijinalden alıntı: airport34

quote:

Orijinalden alıntı: Trustuer

quote:

Orijinalden alıntı: airport34

quote:

Orijinalden alıntı: Trustuer

ya arkadas yatti.yatmadi muhabbetine dondu olay. paylasim yok sogru duzgun. thindere yayinliyor yaticak tarihleri zaten ordan takip edin. son uc sayfa yatti yatmadi. adios silinirmiden sonra bu basladi bide.

ne konuşulacak burda başka ?? kampanyalar nedir, yattımı yatmadımı bunları soracak millet birbirine, yattıysa ama kendine yatmadıysa araştıracak.

bence sıkıntı yok isteyen istediğini sorabilir, sadece "silinirmi?" sorusunun hala sorulmasını anlamıyorum.

tamam sıkıntı yok ozaman. kişi thendrenin yayınladığı listeye bakar o tarihte yatmadıysa. açar müşteri hizmetlerine telefon sorar. ha müşteri hezmetleri yatmadı yata yatmaz diyosa, burdan ne yapması gerektiği konusunda yardım ister. böylece forum yardımlaşma olarak amacına ulaşır. ama böyle gereksiz yattı yatmadı a sana yatmış banada yatsın banane bende isterim muhabbeti olursa gerçek anlamda forum amacına ulaşamaz. çünkü konu gereksiz biçimde uzamış ve gereksiz bir hal almış olur. sizin yada başkasının gereksiz muhabbetleri yüzünden arkadaşlar forumdan soğur ve gerçekten yardımsever insanlar zamanla foruma girmez. zaten önceleri bu forum ilk üç sıranın altına inmezdi. herkese saygılar. amacım kimseye saygısızlık etmek değil.

"yattımı sana ? banane bende isterim " değilki konu, siz daha konuyu anlamamışsınız. Yada anlamak istememişsiniz.

"sadece banamı yatmadı? yoksa genel olarakmı yatmadı? " onu anlamaya calısıyor insanlar. ondan sonra dediğiniz gibi MH i arar ne yapacaksa yapar. Tam tersi düşünüyorsunuz. o zaman bir sorunu varsa MH ile çözer. Burdan neyin çözümünü bulacak puan yatmadıysa ? MH yatmaz dedikten sonra hiçbir güç o puanı yatırtamaz zaten. en fazla yine MH isterse bir şekilde yatırır. Buradan akıl alarak yatmayan puanı yatırtan görmedim daha.

ayrıca bir konunun gereksiz olup olmadığına kimse karar veremez. En fazla çok alakasız ise mesaj silinir ki öyle oluyor zaten görüyoruz.

Kimin forumdan soğuyup soğumadığıyla ilgilenmiyorum, beni burda bilen bilir herkese yardım ediyorum elimden geldiğince sorularını yanıtlıyorum. Yol gösteriyorum.

Saygılar bizden, iyi forumlar.

peki tesekkurler. sizede iyi forumlar.

• Selamlar. Ayni gun icinde once alisveris yapip birkac saat sonra kampanyaya kail butonuna basarsak gecerli olur mu?

Saygilar.

• Selamlar,

Aynı gün içinde önce alışveriş yapıp birkaç saat sonra kampanyaya katıl butonuna basarsak geçerli olur mu?

Saygılar.
  • tedmiller kullanıcısına yanıt
    olur.
  • Teşekkürler...
  • semihhhhhh S kullanıcısına yanıt
    Bir kez daha sorarak akıllarına karpuz kabuğunu düşürdüğünüz için çok teşekkürler.
    İmza-Amme

• quote:

Orijinalden alıntı: Karadamyeti

Bir kez daha sorarak akıllarına karpuz kabuğunu düşürdüğünüz için çok teşekkürler.
    İmza-Amme

Ne kadar kaba insan var yer yüzünde. Siz kendi bildiklerinizi ve doğrularınızı kendine saklayın. Siz sadece bir iki tane karta sahipken adamlar milyonlarca kartı yönetiyorlar. Haliyle de bizim onlari uykudan uyandıracak halimiz yok her şeyin farkındalar. Forumu da uzunca süredir takip ediyorum ve adios kartı da uzunca süredir kullaniyorum. Geçen seferki tüketici derneğinden gelen açıklama sonrası bir çok insanı meşgul eden bir konuydu bu puan silinmesi. Ve haliyle de forumda gündem olusturdu ve iyi niyetli şekilde paylaştım. Ama siz kaba yaklaştınız haddinizi bilin.

• Adios kartı kullanan tecrübeli üyeler puanların yılsonunda veyahut başka bir zaman silinmeyeceğini mütemadiyen yazdılar. Temcit pilavı gibi aynı şeyi döndürmenin manası olmadığını anlayın arkadaşlar artık.
  • quote:

Orijinalden alıntı: day_dreamer

Adios kartı kullanan tecrübeli üyeler puanların yılsonunda veyahut başka bir zaman silinmeyeceğini mütemadiyen yazdılar. Temcit pilavı gibi aynı şeyi döndürmenin manası olmadığını anlayın arkadaşlar artık.

Ben de tecrübe ettim yıllardır silinmedigini. Ama forumda evrak ile de bu durumu ispat etmenin cok büyük bir zararı olur derseniz sabaha kadar bu polemiğe devam edelim. Diğer yolu seçerseniz iyi geceler.

• Gençler bu puanlar siliniyor mu silinmiyor mu sorularına çok kafayı takmayın lütfen. Ben de ilk kayıt olduğumda sordum size sağolsun dostlar cevap verdiler güzelce. Bu başlıkta 1000 küsür sayfa var içinden bu bilgiyi bulmak zaman alır 2-3 günde bir , 1-2 kişi soruyor sadece , çok sorun etmeyin yahu... Yapı Kredi bankası da milyar dolarları yönetiyor kalkıp burdaki yazışmadan yola çıkarak banka strajisini değiştirecek hali yok ya.
    Tamam belki takip vardır ama abartmayın lütfen Onlar bizden faydalanıyor biz de onlardan faydalanıyoruz hepsi bu. Biz burda ne kadar yazışsak da onların aleyhlerine bir durum oldu mu Adios card mefta olur. Biz de başka bankalara geçeriz. Puanlar süreli olsun bakalım o zaman it gibi biliyorlar bizim adios tan kaçacağımızı. Ben hemen TEB e kaçarım mesela Kafanızı yormayın herkes bilgilensin herkes faydalansın. Adios tan ne kadar kişi faydalanırsa o kadar kampanya çıkar ortaya.

• 
Sayfa: önceki 34663467346834693470
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.