Şimdi Ara

Adios kart ile Dünyayı Keşfe Çıkıyos!-Kampanyalar!-Gezi İpuçları!- (34. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
6 Misafir - 6 Masaüstü
5 sn
84.755
Cevap
1.076
Favori
5.538.906
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
78 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 3233343536
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: evli_mutlu_cocuklu

yıllık kart ücretleri için ne diyorsunuz?

Vermiyoruz:)) genelde iptal etmekte sorun yok ama olsa bile 450 tl lik puanla uzakdoğu gezisi yapıyorsun sorun olmaz herhalde;)
  • şu 450 tl ne demek?==?450tl lik alışveriş gibi mi
  • forumdaki en faideli topiclerden biri teşekkürler
  • Rica ederiz dostum
  • quote:

Orijinalden alıntı: bilal47

şu 450 tl ne demek?==?450tl lik alışveriş gibi mi

normal şartlarda ortalama 45.000 tl lik alışverişe alırsın 450 tl puanı ama işte kampanyaları takip edersen 4-5 bin tl yede o puanlar toplanabiliyo.
  • anlamadım olayı ben:(
  • quote:

Orijinalden alıntı: evli_mutlu_cocuklu

anlamadım olayı ben:(

Play karta gecis ile veya ekstradan play kart kullanimi ile daha iyi puan toplayabilirsin. Ornegin 400 tl'lik lcw harcamasina 100 tl puan, 23 nisan' da 100 tlye 23 tl puan gibi kampanyalari var.
  • quote:

Orijinalden alıntı: bilal47

şu 450 tl ne demek?==?450tl lik alışveriş gibi mi

Biriktirmis oldugun 450 tl lik worldpuanla uzakdoğu gidiş dönüş bilet ya da 550 tl lik puanla uzakdoğu Tur'u bedava... İlk sayfayı okuman yeterli @ bilgisayars detaylı sekilde anlatmış ilerki sayfalarda da tecrübeler var;)
  • Aynen duduco ustadin dediği gibi
  • bir kaç sorum olacak sadece kart sahibimi yararlanabiliyor yoksa istediği kişi adına bilet kestirebiliyormu?
    sadece kart sahipleri ise ;
    ek kart sahibine puan aktaramı ile ek kart sahibi yararlanablirmi.
    kart wolrdcard plat. ek kart adios olarak çıkarmı?
    yada worldcard ek kart çıkartıp puan aktarımından sonra adiıos a çevirmek mi gerekir.
    bu durumda olup bilgi sahibi arkadaşlar vardır sanıyorum değerli yorumlarıyla aydınlatabilirse müteşekkir olacağım.

------

bu arada kampanya sona ermiş sanırım (puket vs. olan .)

yanıtları msjlar arasında buldum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi darkness45 -- 25 Temmuz 2011; 0:44:41 >
  • Merhaba arkadaslar,
    Ben de esimle 4 gece yunan adalari turuna sıfır bos pasaportla(esimin de ayni sekilde) seturdan katildim ve bunu 300 tl puanla yaptim 20 euro vizesiz hizmet bedelini ayrica odemek zorundaymisiz problem olmadi atina mykonos santorini ve rodosu gormek guzeldi tesekkurler adios gorusmek uzere(herhangi bir vize belgesi calisma belgesi de istemediler. Izmir setur istedi ordan almadim altunizade setur belge istemedi ordan babamin platinum kartiyla alamadim ben de babam adina yk telefon bankaciligindan aldim)
  • quote:

Orijinalden alıntı: darkness45

bir kaç sorum olacak sadece kart sahibimi yararlanabiliyor yoksa istediği kişi adına bilet kestirebiliyormu?
    yada worldcard ek kart çıkartıp puan aktarımından sonra adiıos a çevirmek mi gerekir.
    bu durumda olup bilgi sahibi arkadaşlar vardır sanıyorum değerli yorumlarıyla aydınlatabilirse müteşekkir olacağım.

------

Aynı uçuşta sende varsan 1 kişiye daha alabiliyorsun diye biliyorum;
    Ek kart puanını asıl kart sahibi kullanabilir her zaman için, tersini istemezsen talimat verebilirsin;
    Asıl kart ne ise ek kartta o özellik olur farklı kart olamaz

• quote:

Orijinalden alıntı: duduco

quote:

bir kaç sorum olacak sadece kart sahibimi yararlanabiliyor yoksa istediği kişi adına bilet kestirebiliyormu?

------

Aynı uçuşta sende varsan 1 kişiye daha alabiliyorsun diye biliyorum;
    Ek kart puanını asıl kart sahibi kullanabilir her zaman için, tersini istemezsen talimat verebilirsin;
    Asıl kart ne ise ek kartta o özellik olur farklı kart olamaz

Bilet sadece kart sahibi ve birinci derece akrabalarına alınabiliyor :( finans ve hsbc de sınırlama yok.

• hsbc de kısıtlama olmasa nolur ki? Topladığın puanları tatilpuan olarak kullanamazsın diyor reklamlarda. Zaten puan verdiği yok ekstra verdiklerini de tatilde kullandırtmıyor. Adiosla aynı harcamayı yaparsan 10 yılda anca uçarsın herhalde
  • aynen katılıyorum. hsbc kadar puanda cimri banka varmıdır bilmiyorum. kartı alalı 5 yıl oldu 17 tl puan birikmiş. play kartı alalı 5 ay oldu 30 tl puanım olmuş ki öyle habire alışveriş yapmamama rağmen.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 422_322 -- 25 Temmuz 2011; 15:37:52 >
  • quote:

------

Arkadaşların dediklerine ek olarak:

Akraba-i teşkilata bilet almak:
    Puanlarla yapılan tüm seyahat harcamalarında, seyahat edecek yolculardan en az birinin soyadının asıl veya ek kart sahibi soyadı ile aynı olması gerekmektedir.

Puan birleştirme:
    Anne, baba, kardeş, eş ya da çocuk gibi birinci dereceden akrabalık bağı olan adios kart kullanıcıları ile puanlar birleştirebilirsiniz. Puanları birleştirmek için 444 0 444 Yapı Kredi Telefon Bankacılığı'nın aranması gerekmektedir. Puanlar bu kişilerin dışında bir kişiye devredilemez

http://www.adioscard.com/popup/pop-seyahat-kullanim-prensipleri.htm

Bu arada world platinium kart adios özellikleri taşır.
    Asıl kart ne ise ek kartta o özelliktedir. Yani asıl kart adiossa ek kartta adiostur.
    Ek kart ile asıl kart puanı birleşiktir. Yani aynıdır.

Böyle komplike sorular sorabildiğiniz için tebrik ederim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sahibitanıdık -- 25 Temmuz 2011; 16:07:33 >

• @bilgisayars

Dediklerine göre şöyle bir açık olabilir mi?
    Yakın bir arkadaşınızın puanını sizin adios'a aktarmak ve kullanmak istiyorsunuz. Puanını alacağınız yakın arkadaşınızın adına ek kart çıkartıp, arkadaşınızın asıl karttan çıkarttığınız bu karta puanları transfer edersiniz. Böylece başkasına aşit puanlar sizin karta geçmiş olur. Yanılıyor muyum?
  • quote:

Orijinalden alıntı: fethiyetv

@bilgisayars

Dediklerine göre şöyle bir açık olabilir mi?
    Yakın bir arkadaşınızın puanını sizin adios'a aktarmak ve kullanmak istiyorsunuz. Puanını alacağınız yakın arkadaşınızın adına ek kart çıkartıp, arkadaşınızın asıl karttan çıkarttığınız bu karta puanları transfer edersiniz. Böylece başkasına aşit puanlar sizin karta geçmiş olur. Yanılıyor muyum?

Bravo çok büyük bir arka kapı yakalamışsınız Hiç aklıma gelmezdi bu benim:)))
  • hayır arkadaşlar olmaz.
    çünkü puan aktarmlarında veya herhangi bir işlemde ek kartın hiç bir hükmü yoktur bütün olay asıl kart üzerinden döner.
    yani siz ek kartı arkadaşınız üzerine çıkartabilirsiniz.
    ancak puan aktarma işlemi sırasında puanın aktarılacağı kart olarak ek kart değil asıl kartı esas alırlar ve aktarımı yapamazsınız.
    haberiniz olsun.
    neredenmi biliyorum benim eşimde ek kart var ve kardeşinin kartındaki puanları aktarmak istedik ama aldığımız cevap aynen bu şekilde idi asıl kart eşiniz adına olmadığından puan aktarımı yapılamaz
  • Hmm başınıza geldiğine göre doğrudur bu ama ben yine de bir sorayım müşteri hizmetlerine bakalım ne diyecekler. Sizin bahsettiğiniz kart yapı krediye mi aitti acaba?
  • 
Sayfa: önceki 3233343536
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.