Şimdi Ara

Adios kart ile Dünyayı Keşfe Çıkıyos!-Kampanyalar!-Gezi İpuçları!- (275. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir - 5 Masaüstü
5 sn
84.755
Cevap
1.076
Favori
5.538.901
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
78 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 273274275276277
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Hayır, Multinet restoran olarak geçiyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: otomobilci_x

quote:

Orijinalden alıntı: oksit

quote:

Orijinalden alıntı: vedatist

quote:

Orijinalden alıntı: ozer45

Adios un kampanyaları devam ederken , adioscular turu düzenlesek sizce nasıl olur?Üstadlar ve modern seyyahımız öncülük ederse bence denenebilinir

Hemde süper olur ben varım:)

güzel fikir ancak hepimize uyan bir tarih bulmak iş durumları nedeniyle zor olacaktır birde vize problemi olacaktır. ancak cuma akşam gidilip pazar akşam dönülecek ve vizesiz bir ülke seçilirse neden olmasın

ya aslında 23 nisan tatili bu gezi için tam fırsat

Zaman uyar bana ama vize olmayan ülke çok çok daha iyi olur benim için

• quote:

Orijinalden alıntı: cloves

YKB kredi kartlarını kullanan ve cevap verme nezaketinde bulunacak tecrübeli arkadaşlar. YKB adios temasız premium kredi kartı için başvuruda bulunacağım daha sonra kampanyalar için playe filan çevirmekle uğraşmamak adına eşim içinde play kart başvurusu yapsam bu puanları kendi aralarında transfer edebiliyorum sanırım ama play kartın adios kartan farklı kampanyalarımı oluyor yoksa aynı kampanyalarımı kapsıyor.Üyelik ücreti almayacak olurlarsa ayrı ayrı kart almayı düşünüyorum özellikle müşteri bazında yapılan kampanyalar için bana ne tavsiye edebilirisiniz.?

Sizin talebinizin aynısını ben Yapı Kredi'ye sundum ama olumlu cevap alamadım.

Daha önce hepimize en az bir kez teklif edildiğini tahmin ettiğim "Size ikinci bir Worldcard çıkaralım" teklifini bazı müşterilere "bu kartı kapattırmadığınız sürece de kart ücreti almayalım" şeklinde yapabiliyor YapıKredi. Bende yeni kullanmaya başladığım Adios Premium kartı kampanyalar vesilesiyle play'e dönüştürmek istemediğimden bankayı aradım.

Kendilerine bu tür bir durumum olduğunu, harcamalarımı tek kartta yönetmek istediğim için ikinci kartın kart ücreti gibi detayları ile uğraşmak istemediğimi anlattım. Müşteri Hizmetleri yetkilisi ise kendilerinin bu tür teklifler oluşturamayacaklarını, başka bir birimin müşterilerin mâli durumlarını inceleyip bu tür teklifler sunduğunu belirtti. Ben o birime talep iletir misin dedim, ama olumsuz cevap verdiler. Kısacası YapıKredi'ye ben size daha çok para kazandırmak istiyorum dedim ama onlar mümkün değil dediler. Telefondaki müşteri hizmetleri yetkilisine de kısaca anlattım, siz beni aradığınızda benim ihtiyacım yoktu, şimdi var. Müşterinin ihtiyacı olduğunda böyle imkanlar sunmanız daha doğru olmaz mı dedim? Tatmin edici bir yanıt gelmedi tahmin edeceğiniz gibi.

• quote:

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: vedatist

quote:

Orijinalden alıntı: ozer45

Adios un kampanyaları devam ederken , adioscular turu düzenlesek sizce nasıl olur?Üstadlar ve modern seyyahımız öncülük ederse bence denenebilinir

Hemde süper olur ben varım:)

güzel fikir ancak hepimize uyan bir tarih bulmak iş durumları nedeniyle zor olacaktır birde vize problemi olacaktır. ancak cuma akşam gidilip pazar akşam dönülecek ve vizesiz bir ülke seçilirse neden olmasın

ya aslında 23 nisan tatili bu gezi için tam fırsat

21-22-23 Nisan

• quote:

Orijinalden alıntı: Krombacher

Müşteri Hizmetleri yetkilisi ise kendilerinin bu tür teklifler oluşturamayacaklarını, başka bir birimin müşterilerin mâli durumlarını inceleyip bu tür teklifler sunduğunu belirtti. Ben o birime talep iletir misin dedim, ama olumsuz cevap verdiler. Kısacası YapıKredi'ye ben size daha çok para kazandırmak istiyorum dedim ama onlar mümkün değil dediler. Telefondaki müşteri hizmetleri yetkilisine de kısaca anlattım, siz beni aradığınızda benim ihtiyacım yoktu, şimdi var. Müşterinin ihtiyacı olduğunda böyle imkanlar sunmanız daha doğru olmaz mı dedim? Tatmin edici bir yanıt gelmedi tahmin edeceğiniz gibi.

Bana da aynısı oldu. İşyerinden arkadaş ısrarımla adios aldı,
    onu aradılar, özel müşterimizsiniz,
    ücretsiz play göndereceğiz dediler. Aldı sonra iptal ettirdi.

Beni aradılar, opet kart verelim ücretsiz dediler, istemedim.
    Ben aradım play istiyorum arkasaşıma sunduğunuz koşullarla diye,
    biz bilmeyiz dediler, iletin dedim o zaman, aramadılar...

• Amerika seyahat kampanyası başlamış, bir kaç yeni kampanyada var fakat ayrıntılar adios sayfasında tam belli değil...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi gorele2000 -- 10 Şubat 2012; 18:53:23 >
  • 23 nisan yurt içi her yöne 149 tl

Kampanya biletleri 1 Mayıs 2012 tarihine kadar alınmalı, 20 Nisan – 1 Mayıs tarihleri arasında kullanılmalıdır. Bu tarihler dışında alınacak ve kullanılacak biletler kampanya dışında kalacaktır.
    Kampanya, sadece Yapı Kredi Seyahat Hattı üzerinden alınacak olan uçak biletleri için geçerli olacaktır.
    Kampanyaya sadece yurt içi gidiş-dönüş uçak biletleri dahildir. Diğer destinasyonlara alınan uçak biletleri ve tur, otel, gemi, otobüs biletleri, araç kiralama harcamaları kampanya dışındadır. Kampanyada ödeme gidiş - dönüş biletleri için 149 TL karşılığı olan 29.800 tutarındaki puan kullanımıyla gerçekleşecektir. (Nakit veya kredi kartı ile ödemeler kampanyaya dahil değildir.)
    Kampanya kapsamında Avanspuan kullanımını takip eden 1 yıl boyunca yapılacak kredi kartı kullanımları ile tamamlanamayan her bir Avanspuan için 0,00548

• mayısa kadar avrupa gidiş-dönüş 199 puana

Kampanya biletleri 31 Mayıs 2012 tarihine kadar alınmalı, 1 Mart – 31 Mayıs 2012 tarihleri arasında kullanılmalıdır. Bu tarihler dışında alınacak ve kullanılacak biletler kampanya dışında kalacaktır.

Kampanya, sadece Yapı Kredi Seyahat Hattı üzerinden alınacak olan uçak biletleri için geçerli olacaktır.
    Kampanya İstanbul çıkışlı - Avrupa varışlı ve Avrupa çıkışlı - İstanbul varışlı direkt ya da aktarmalı, gidiş - dönüş uçak biletleri için geçerlidir. Kampanya dahilindeki biletlerde aktarma noktasında gece konaklama yapılamaz.

Haziran ve temmuz ayı boyunca Antalya, Dalaman, Bodrum ve İzmir'e 149 TL puan ile gidiş dönüş uçuyorum!

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi gorele2000 -- 10 Şubat 2012; 19:07:25 >
  • EN BOMBA

haziran temmuz amerika gidiş dönüş

399 puan

Kampanya biletleri 31 Temmuz 2012 tarihine kadar alınmalı, 1 Haziran - 31 Temmuz 2012 tarihleri arasında kullanılmalıdır. Bu tarihler dışında alınacak ve kullanılacak biletler kampanya dışında kalacaktır.
    Kampanya İstanbul çıkışlı - Amerika Birleşik Devletleri varışlı ve Amerika Birleşik Devletleri çıkışlı - İstanbul varışlı direkt ya da aktarmalı, gidiş-dönüş uçak biletleri için geçerlidir. Kampanya dahilindeki biletlerde aktarma noktasında gece konaklama yapılamaz. Kampanyada ödeme gidiş-dönüş biletleri için 399 TL karşılığı olan 79.800 tutarındaki puan kullanımıyla gerçekleşecektir. (Nakit veya kredi kartı ile ödemeler kampanyaya dahil değildir.)
  • quote:

Orijinalden alıntı: gorele2000

EN BOMBA

399 puan

Kampanya biletleri 31 Temmuz 2012 tarihine kadar alınmalı, 1 Haziran - 31 Temmuz 2012 tarihleri arasında kullanılmalıdır. Bu tarihler dışında alınacak ve kullanılacak biletler kampanya dışında kalacaktır.
    Kampanya İstanbul çıkışlı - Amerika Birleşik Devletleri varışlı ve Amerika Birleşik Devletleri çıkışlı - İstanbul varışlı direkt ya da aktarmalı, gidiş-dönüş uçak biletleri için geçerlidir. Kampanya dahilindeki biletlerde aktarma noktasında gece konaklama yapılamaz. Kampanyada ödeme gidiş-dönüş biletleri için 399 TL karşılığı olan 79.800 tutarındaki puan kullanımıyla gerçekleşecektir. (Nakit veya kredi kartı ile ödemeler kampanyaya dahil değildir.)

Şu an kahroluyorum.. Çok uzun zamandır Amerika kampanyası bekliyordum. Her sene Ağustos dönemini de kapsıyordu kampanya.
    Arkadaşlarım ücretle biletleirni aldılar. Ben de bu kampanyaya güveniyordum ama YK sağolsun Ağustos ayını dahil etmemiş.
    1 ay daha koysan olmaz mıydı be Yapı Kredi?

Maille talepte istekte bulunabileceğimiz bir adres var mı acaba kampanyalarla ilgili? Mail atayım belki uzatırlar fazla istek gelirse dönemini..

Çok moralim bozuldu şimdi :(

• quote:

EN BOMBA

399 puan

Kampanya müthiş. Amerikaya gideceğim bu yaz. Acaba 399 puanı ne kadar alışverişle tamamlayabiliriz? Şuan 0 puan var Ya da ne kadar avans çekmem lazım? Tabi ne kadar öderim 1 yıl sonrasında.

• quote:

EN BOMBA

399 puan

Yapı Kredi 'nin bu kampanyaya Ağustos ayını da dahil etme durumu olur mu sizce? Bu şekilde değişiklik yaptıkları oluyor mu acaba?

Her ne kadar süper kampanya olsa da Ağustos ayını dahil etmeyerek tüm hayellerimi yıkmış durumdalar.,

Bir ihtimal uzatırlar mı acaba diye ümit ediyorum hala..

• quote:

Orijinalden alıntı: Designer83

quote:

EN BOMBA

399 puan

Şu an kahroluyorum.. Çok uzun zamandır Amerika kampanyası bekliyordum. Her sene Ağustos dönemini de kapsıyordu kampanya.
    Arkadaşlarım ücretle biletleirni aldılar. Ben de bu kampanyaya güveniyordum ama YK sağolsun Ağustos ayını dahil etmemiş.

Maille talepte istekte bulunabileceğimiz bir adres var mı acaba kampanyalarla ilgili? Mail atayım belki uzatırlar fazla istek gelirse dönemini..

baktım ağustosda biletler çok pahalı yaw, thy ile new york 2500 civarı... adios bunu hesaba katmış olabilir..

• bir daha baktım temmuzda thy ile new york 2450 tl civarı. gerçekten müthiş bir kampanya. nisanda amerikaya gitmeyecek olsam giderdim mutlaka.

yoksa bide temmuzda mı gitsem?

birde garip olan 1000 tl lik biggshop alışverişi yap, sonra git 2500 tl lik bileti bedavaya al. biggshoptan aldıklarını çöpe atsanda hayli hayli kardasın. şaşırmamak elde değil..
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Designer83

quote:

EN BOMBA

399 puan

baktım ağustosda biletler çok pahalı yaw, thy ile new york 2500 civarı... adios bunu hesaba katmış olabilir..

Cimrilik yapmasın ama koca banka artık :) Geçen sene de bu civardaydı fiyatlar. Hatta önce 2500 TL olan limiti 3500'e çıkarmışlardı.
    Bu sene de bir de aı uzatsalar süper olur.

Ben mail attım bu yöndeki isteğimi. Sizler de atsanız ne güzel olur :)

• Yeni kampanya :
    En güzel yerlerde yaz tatili yapıyorum!
    Haziran ve temmuz ayı boyunca Antalya, Dalaman, Bodrum ve İzmir'e 149 TL puan ile gidiş dönüş uçuyorum!
    Kampanya biletleri gidiş-dönüş direkt uçuşlar için geçerli olup aktarmalı uçuşlar ile diğer destinasyonlara alınan uçak biletleri ve tur, otel, gemi, otobüs biletleri, araç kiralama harcamaları kampanya dışındadır.
    Antalya/Dalaman/Bodrum/İzmir'e ve Antalya/Dalaman/Bodrum/İzmir'den yapılacak olan tüm yurtiçi gidiş-dönüş uçuşlar kampanyaya dahildir.
    Kampanyada ödeme gidiş-dönüş biletleri için 149 TL karşılığı olan 29.800 tutarındaki puan kullanımıyla gerçekleşecektir. (Nakit veya kredi kartı ile ödemeler kampanyaya dahil değildir.)
    Kampanya kapsamında Avanspuan kullanımını takip eden 1 yıl boyunca yapılacak kredi kartı kullanımları ile tamamlanamayan her bir Avanspuan için 0,00548 Euro tutarında bedel borç kaydedilecek günün TCMB Euro satış kuru üzerinden TL'ye çevrilerek kart hesabına borç yansıtılacaktır.
    Bilet fiyatları karşılığında ödenecek puanlara tüm vergi, işlem bedeli ve komisyonlar dahildir.
    Kampanya dahilinde 1 kişi (kart sahibi) en fazla 2 adet gidiş-dönüş bilet alabilir.
    Kampanya dahilinde alınacak 1 adet gidiş-dönüş biletin normal satış fiyatı en fazla 500 TL değerinde olabilir. Bu fiyatlar üzerinde satış fiyatı olan biletler kampanyaya dahil değildir.
    ----------------------------------------------------------------------

• Yeni kampanyalar ilk mesaja eklenmiştir.
  • ya bu adios sırf ucak biletine kampanya yapıyor.
    araç kiralama, yurt içi otel vesairede de kampanya yapmalı bence.
  • quote:

bilgisayars ilk mesaja hatta belkide en üstüne bir ekleme yapabilirsin

aç karınla konunun incelenmemesi tavsiye olunur

• quote:

ya bu adios sırf ucak biletine kampanya yapıyor.
    araç kiralama, yurt içi otel vesairede de kampanya yapmalı bence.

Zaten dikkat ediyorum biz burda ne zaman birşeyler konuşsak ardından kampanyası geliyor Aralık ta hatırlarmısın puan kampanyası yok diyorduk, peşpeşe patladı, Amerika ne zaman gelecek dendi bir kaç defa, Amerika patladı

Bu mesaj bir kaç saat içinde kendini yok edecektir.

Dikkat etmek lazım su uyur Sayın Müdürüm uyumaz

• 
Sayfa: önceki 273274275276277
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.