Şimdi Ara

Adios kart ile Dünyayı Keşfe Çıkıyos!-Kampanyalar!-Gezi İpuçları!- (2436. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
84.768
Cevap
1.075
Favori
5.541.139
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
78 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 24342435243624372438
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • arkadaşlar otomatik ödemwyw puan kampanyası tekrar başlamış.

http://www.yapikredi.com.tr/kampanyalar/detay/18708.aspx
  • rsk7 kullanıcısına yanıt
    Fon alımında karttan harcama hesap kesim tarihinde mi oluyor? şubat ayı hedefini tutturmak için 2500 lük fon almak istesek, hesap kesim 21 şubat ise şubat hedefine dahil olacaktır. Kesim tarihi zaten geçmişse 10 şubat gibi bir sonraki hesap kesim martta olduğu için bu ayki hedefe dahil olmayacaktır. Doğru mu anlamışım.
  • T_Box T kullanıcısına yanıt
    Cevap için çok teşekkürler. Seyahat hattını aradım yurtiçi otel rezervasyonu için € kuruna bağlı olarak katsayıların değiştiğini ve bugün için ortalama 2,15 katsayı verildiğini belirttiler. (Kart: Adios classic)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sleepwalker60 -- 12 Şubat 2014; 11:31:55 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: sleepwalker60

Cevap için çok teşekkürler. Seyahat hattını aradım yurtiçi otel rezervasyonu için € kuruna bağlı olarak katsayıların değiştiğini ve bugün için ortalama 2,15 katsayı verildiğini belirttiler. (Kart: Adios classic)

yuh artik yakinda 2.0 olacak bune boyle
  • quote:

Orijinalden alıntı: valhalax

Fon alımında karttan harcama hesap kesim tarihinde mi oluyor? şubat ayı hedefini tutturmak için 2500 lük fon almak istesek, hesap kesim 21 şubat ise şubat hedefine dahil olacaktır. Kesim tarihi zaten geçmişse 10 şubat gibi bir sonraki hesap kesim martta olduğu için bu ayki hedefe dahil olmayacaktır. Doğru mu anlamışım.

Daha önce bilgi veren arkadaş, işlem yapıldığı zamana dahil olur..hesap kesim tarihi değil demişti.
    3 gün son aşamada hata vermişti, bugün işlem yapabildim.
    İşlemi provizyona aldı. Büyük ihtimal hesap kesimden sonra provizyondan çıkaracaktır.

Provizyondakiler, limiti etkiler ama işlemlerde gözükmez. Sonrasında, netleştikten sonra işlem tarihi itibariyle işlemlere geçer. Bu mantıkla, ne zaman okeylenirse okeylensin, işlem tarihi son ödeme tarihi değil ilk tarih olacağından, harcama hedefine dahil olur diye düşünüyorum.

Bekleyip göreceğiz. :)

• kişiye özel kampanyaya her ay başvurulabiliyor mu?

ocak ayında şubat için başvurmuştum, dahil edilmişim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: psykopat81

kişiye özel kampanyaya her ay başvurulabiliyor mu?

Nerden, nasıl bşvurulur? menude mı cıkıyor?
  • Senede -her bir kartın için- iki kere talep edebiliyorsun.
    Geçen sene böyleydi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi rsk7 -- 12 Şubat 2014; 16:34:32 >
  • Yurt disinda 9 hafta gecirecegim, acaba hangi banka karti orda kullansam daha cok puan vs toplayabilirim.
    Odemeleri usd olarak yapip borclari da dolar hesabim ile odeyecegim ama hangi kartimi kullansam acaba.
    Parafly platinum, adios platinum, bonus platinum ve shop&miles kartlarim var.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi burakq -- 12 Şubat 2014; 17:34:42 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: makelonur

quote:

Orijinalden alıntı: psykopat81

kişiye özel kampanyaya her ay başvurulabiliyor mu?

Nerden, nasıl bşvurulur? menude mı cıkıyor?

telefonla, müşteri hizmetleri veya yapı kredi sitesinden bize ulaşın kısmıyla email göndererek ve sonrasında tekrar müş.hiz. arayarak

rsk7 teşekkürler

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • burakq kullanıcısına yanıt
    Kullanmaman gereken Adios. US$ ödeme seçeneğin yok çünkü.

Parafly Platinum => Her cumartesi Restoran harcamalarında %25 indirim. Tek seferde maximum 25TL.
    TEB Platinum (bonus da aynıdır tahminim) => 100TL üstü restoran ve eğlence harcamalarına %10. Tek seferde veya aylık toplam 100TL.
    Adios'tan hiçbir şey kazanamazsın hatta kur cevriminden zarar edersin. Üstteki kartlardan da restoran harici harcamalarında zarar edersin...
    Shop and miles'i bilmiyorum...
  • quote:

Orijinalden alıntı: burakq

Yurt disinda 9 hafta gecirecegim, acaba hangi banka karti orda kullansam daha cok puan vs toplayabilirim.
    Odemeleri usd olarak yapip borclari da dolar hesabim ile odeyecegim ama hangi kartimi kullansam acaba.

Dostum bu ay gelen Garanti Bonus ekstresinde böyle bir ibare var, gelen ekstrelerimizi bir kontrol edelim. Eğer tüm bankalar için durum böyle ise , yabancı para ekstresi istesekde olmayabilir.

"06/02/2014 tarihi itibariyle, ekstre tipi seçimine bakılmaksızın, yurtdışında ve/veya yabancı para cinsinden yapılan nakit ve nakit sayılan işlemler Türk Lirası olarak ekstrelenecektir.Türk Lirası ekstre uygulamasının esasları için hesap özetinizi inceleyebilirsiniz."

• quote:

Orijinalden alıntı: multigen

quote:

Orijinalden alıntı: burakq

Yurt disinda 9 hafta gecirecegim, acaba hangi banka karti orda kullansam daha cok puan vs toplayabilirim.

Dostum bu ay gelen Garanti Bonus ekstresinde böyle bir ibare var, gelen ekstrelerimizi bir kontrol edelim. Eğer tüm bankalar için durum böyle ise , yabancı para ekstresi istesekde olmayabilir.

"06/02/2014 tarihi itibariyle, ekstre tipi seçimine bakılmaksızın, yurtdışında ve/veya yabancı para cinsinden yapılan nakit ve nakit sayılan işlemler Türk Lirası olarak ekstrelenecektir.Türk Lirası ekstre uygulamasının esasları için hesap özetinizi inceleyebilirsiniz."

Maalesef benim ekstre de aynı ibare var.

Yani Garanti işi azıttı. İlla öpeceğim diyor :((

• quote:

Orijinalden alıntı: rsk7

quote:

Orijinalden alıntı: valhalax

Daha önce bilgi veren arkadaş, işlem yapıldığı zamana dahil olur..hesap kesim tarihi değil demişti.
    3 gün son aşamada hata vermişti, bugün işlem yapabildim.
    İşlemi provizyona aldı. Büyük ihtimal hesap kesimden sonra provizyondan çıkaracaktır.

Provizyondakiler, limiti etkiler ama işlemlerde gözükmez. Sonrasında, netleştikten sonra işlem tarihi itibariyle işlemlere geçer. Bu mantıkla, ne zaman okeylenirse okeylensin, işlem tarihi son ödeme tarihi değil ilk tarih olacağından, harcama hedefine dahil olur diye düşünüyorum.

Bekleyip göreceğiz. :)

O fonu bugunku fiyattanmi verecek acaba

Benim hesap 7sinde kesiliyor odeme vs 17si

O zamana fiyat degisir 1 ay var

Nasil hesapliyolar

• JackDaniels kullanıcısına yanıt
    "...ödeme şartları kontrolü yapıldıktan sonra eğer şartlar sağlanıyorsa kredi kartı son ödeme tarihini takip eden gün emir girişi yapılır ve bir gün sonra o günkü fon fiyatından fon alımı gerçekleşir. "
    Hiç yurt dışında kullanmadım ama DenizBank in afili bonus kartı var 100 lira uzeri yurt dışı harcamalarına 5 taksit veriyormus bir inceleyin derim. Daha önce akbank Wings te veriyordu ama şubatta itibaren 3e düşürmüşler. Ben kullandım fakat taksitlendirme yapmadılar mh sadece duty free de geçerli falan dediler.

• bugun amerika icin fiyat aldım 2.1 katsayı verdiler normal adiosa kendi komisyonlarınıda dusunursek 2 nin bile altına geliyor oran =(
  • Garanti hesap özetlerindeki ibare biraz havada kalmış ama "nakit ve nakit sayılan işlemler" derken ben nakit avans ya da kumarhane gibi nakit sayılan işlemleri anlıyorum.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar Lezzetli hediye .com dan sipariş vericem world. karta %25 puan veriyor . sitede 75 tl ve üstü alışverişlerde facebook beyenisi olursa 20 tl indirim veriyormuş. Ama şartlarda şöyle mulak bir laf var • Bu kampanyawww.lezzetlihediye.com üzerinde veya varsa diğer platformlarda tanıtımı yapılan kampanyalarla birleştirilemez. Şayet bu kodu kullanırsam %25 kampanya puanı kazanamaz mıyım?

• 
Sayfa: önceki 24342435243624372438
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.