Şimdi Ara

Adios kart ile Dünyayı Keşfe Çıkıyos!-Kampanyalar!-Gezi İpuçları!- (19. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
12 Misafir (1 Mobil) - 11 Masaüstü1 Mobil
5 sn
84.751
Cevap
1.076
Favori
5.538.652
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
78 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1718192021
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 599tllik puan arti bide 599tlmi oduyoruz?
  • yhaa arkadaslar bu adios kartın yıllık ucretı 70 tl dedıler, bende otobus bıletı için babamın world cartımı adios a cevırdım ,

bunlar kart ucretını iptal ediyorlarmı yoksa ugrastırıyorlarmı? yada biletimi filan alıp hemen tekrardan world yada play kartamı cevırmelıyım?

birde play club ogrencı kartımdan bu adiosa gecirdiğim babamın karta puan aktarabılırmıyım? aktarabiliyorsam nasıl yaparım?
  • quote:

Orijinalden alıntı: coupe96

599tllik puan arti bide 599tlmi oduyoruz?

hayır sadece 599 tl puan
  • quote:

Orijinalden alıntı: kagan06

yhaa arkadaslar bu adios kartın yıllık ucretı 70 tl dedıler, bende otobus bıletı için babamın world cartımı adios a cevırdım ,

bunlar kart ucretını iptal ediyorlarmı yoksa ugrastırıyorlarmı? yada biletimi filan alıp hemen tekrardan world yada play kartamı cevırmelıyım?

birde play club ogrencı kartımdan bu adiosa gecirdiğim babamın karta puan aktarabılırmıyım? aktarabiliyorsam nasıl yaparım?

belli bir harcama yapıyorsanız zaten genelde iptal ediliyor. konuda bu soru geçiyor bi kaç sayfa arkada olması lazım. 1. derece akrabalarınıza müşteri hizmetlerinden puan aktarabiliyorsunuz diye biliyorum.sorarak bir teyit edin isterseniz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sahibitanıdık -- 8 Haziran 2011; 1:20:21 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: bilgisayars

quote:

Orijinalden alıntı: kagan06

yhaa arkadaslar bu adios kartın yıllık ucretı 70 tl dedıler, bende otobus bıletı için babamın world cartımı adios a cevırdım ,

belli bir harcama yapıyorsanız zaten genelde iptal ediliyor. konuda bu soru geçiyor bi kaç sayfa arakda olması lazım. 1. derece akrabalarınıza müşteri hizmetlerinden puan aktarabiliyorsunuz diye biliyorum.sorarak bir teyit edin isterseniz.

teşekkürler kardeş , konudan bakayımm tekrar gozumden kacmıs sanırım, yhaa limiti 3000 diye sanırım babam pek kullanmıyor , yıllardır kullandıgı ing veya maximum kullanıyor limit arttırayım bide o zaan kullanır world cartıda :D

• Adios kadar bomba kampanyalar yapan bir kredi karti daha görmedim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: bluerdem

Adios kadar bomba kampanyalar yapan bir kredi karti daha görmedim.

Hsbc kadar iyi olmasada iyi bi kart tabi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: maydemir52

quote:

Ben de HSBC'yi tek geçerim. Ama dandiklikte. Ziraat onun yanında NASA gibi kalıyor!

Not: Söylediğinizin espri olduğunun farkındayım. :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BilimveEdebiyat -- 8 Haziran 2011; 14:53:35 >

• quote:

Orijinalden alıntı: BilimveEdebiyat

quote:

quote:

Ben de HSBC'yi tek geçerim. Ama dandiklikte. Ziraat onun yanında NASA gibi kalıyor!

Not: Söylediğinizin espri olduğunun farkındayım. :)

ne esprisi kardeş. ciddiyim bak. 10.000 tl harcamaya 5 tl puan veren başka banka tanımıyorum.

• quote:

ne esprisi kardeş. ciddiyim bak. 10.000 tl harcamaya 5 tl puan veren başka banka tanımıyorum.

5 TL hem de tek seferde mi? İyiymiş gerçekten.
  • 5 TL verdikten sonra geri almıyorsa daha da süper

neyse konuyu dağıtmayalım :) 599 TL'lik puan iki kişi için olsa tadından yenmezdi valla :)

not: biliyorum çok şey istedim :))
  • Ya 330 tl var. avans kullanmayı düşünüyorum ama ayrıyetten 350 euro çok ağır be kardeşim:) Başka çözümü yok mu ? 2 kişi gitmek haricinde:)
  • Adios coştu, durduramıyoruz.

adios ile yeni yıla en güzel nerede giriliyorsa biz de orada oluyos!
    249 TL'den başlayan puanlar ile yeni yıla en güzel nerede giriliyorsa siz de orada olun.

Kampanya biletleri 2 Ocak 2012 tarihine kadar alınmalı ve kullanılmalıdır. Bu tarihler dışında alınacak ve kullanılacak biletler kampanya dışında kalacaktır.
    Kampanya, sadece Yapı Kredi Seyahat Hattı üzerinden alınacak olan biletleri için geçerli olacaktır.
    Kampanya İstanbul çıkışlı – Sydney/New York/Shangai/Rio varışlı ve Sydney/New York/Shangai/Rio çıkışlı - İstanbul varışlı direkt ya da aktarmalı, gidiş - dönüş uçak biletleri için geçerlidir. Kampanya dahilindeki biletlerde aktarma noktasında gece konaklama yapılamaz.
    Kampanyada ödeme gidiş-dönüş biletleri için 449 TL karşılığı olan 89.800 tutarındaki puan kullanımıyla gerçekleşecektir. (Nakit veya kredi kartı ile ödemeler kampanyaya dahil değildir)
    Kampanya kapsamında Avanspuan kullanımını takip eden 1 yıl boyunca yapılacak kredi kartı kullanımları ile tamamlanamayan her bir Avanspuan için 0,01226 Euro tutarında bedel borç kaydedilecek günün TCMB Euro satış kuru üzerinden TL'ye çevrilerek kart hesabına borç yansıtılacaktır.
    Bilet fiyatları karşılığında ödenecek puanlara tüm vergi, işlem bedeli ve komisyonlar dahildir.
    Kampanya dahilinde 1 kişi (kart sahibi) en fazla 2 adet gidiş-dönüş bilet alabilir.
    Kampanya dahilinde alınacak 1 adet gidiş-dönüş biletin normal satış fiyatı en fazla 2500 TL değerinde olabilir. Bu fiyatlar üzerinde satış fiyatı olan biletler kampanyaya dahil değildir.
    Biletlerin iadesi veya değişikliği mümkün olmadığından puan iadesi gerçekleştirilemez.
    Biletlerin gidiş ve dönüş tarihleri açık olmamalıdır.
    Taleplerin karşılanması yer durumuna bağlıdır.
    Kampanya dahilindeki biletler belirli adetlerle sınırlıdır.
    Yapı ve Kredi Bankası A.Ş. kampanyayı dilediği zaman durdurma ve/veya kapmaya koşullarını değiştirme yetkisine sahiptir.

http://www.adioscard.com.tr/kampanyalar/adios-ile-yeni-yila-en-guzel-nerede-giriliyorsa-biz-de-orada-oluyos/a-123.aspx

• daha hazirandayız, yılsonu için kampanya duyuruluyor :) süper valla :)))
  • 2. tabloda 3. ve 4. satır 559 tl olacaktı sanırım yanlış yazmış banka
  • Saf mıyım neyim anlamadım... :(
    Şimdi 599TL puan karşılığında 5 gün konaklama artı ulaşım Phuket tatili mi alabiliyoruz yoksa 1.325 Euro'nun 599TL olan kısmını puanla mı ödüyoruz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: balbasaur

Saf mıyım neyim anlamadım... :(
    Şimdi 599TL puan karşılığında 5 gün konaklama artı ulaşım Phuket tatili mi alabiliyoruz yoksa 1.325 Euro'nun 599TL olan kısmını puanla mı ödüyoruz.

Hocam şimdi şöyle mesala 1. paketi seçtin diyelim. 599 lira puanın varsa başka hiç bir ücret ödemeden paketi satın alıyorsun. ama bu 2 kişi gitmek şartı ile 599 lira. yani 2 kişi gideceksin 2x 599 lira puanın gidecek. eğer tek gidersen 599 lira puan + 350 euro
  • Arkadaşlar bu adios kart konusunda cahilim o yüzden kusuruma bakmayın. Sadece yapıkredide mi var bu adios? Ben yeni kart başvurusu yapsam ve avans puan alsam hemen bu kampanyadan yararlanabilir miyim? Bu sene kesin yurtdışına çıkacağım diye kafaya koydum uzakdoğu yerine avrupa düşünüyordum ama böyle puanla yapabilirsem ne ala :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: inishmore
    Arkadaşlar bu adios kart konusunda cahilim o yüzden kusuruma bakmayın. Sadece yapıkredide mi var bu adios? Ben yeni kart başvurusu yapsam ve avans puan alsam hemen bu kampanyadan yararlanabilir miyim? Bu sene kesin yurtdışına çıkacağım diye kafaya koydum uzakdoğu yerine avrupa düşünüyordum ama böyle puanla yapabilirsem ne ala :)

sadece yapı kredi adios kredi kartına özeldir. Kullanabileceğiniz avans size verilen kart limitine göre değişir.
  • Kart Limiti TL--------- Avanspuan Limiti WORLD PUAN
    0 - 500---------------------------3.000
    501 - 1.000----------------------15.000
    1.001 - 3.000--------------------30.000
    3.001 - 5.000--------------------50.000
    5.001 - 8.000--------------------75.000
    8.001 - 10.000------------------100.000
    10.001 - 60.000-----------------125.000
    60.001 ve üstü------------------150.000

(1TL LİK PUAN=200 WORLD PUAN)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sahibitanıdık -- 8 Haziran 2011; 20:56:00 >
  • 
Sayfa: önceki 1718192021
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.