Şimdi Ara

Adios kart ile Dünyayı Keşfe Çıkıyos!-Kampanyalar!-Gezi İpuçları!- (20. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir - 5 Masaüstü
5 sn
84.751
Cevap
1.076
Favori
5.538.658
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
78 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1819202122
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Valla ben 3. uzakdoğu biletimi aldım ama bu sefer neden fazla verdiler anlamadım. 1.925.- TL lik bilet için 103.000 puan aldılar.(3.73 ile çarpılmış)... Hem de 1 adet İzmir İstabul yani iç hat bağlantı olduğu halde:)))
    Bu arada hiç yapı kredi seyahat hattını aramam. Seturdan biletimi seçerim gidip acenteden seçmiş olduğum biletimi alırım, kampanya için kasmaya gerek yok hiç ...
  • quote:

Orijinalden alıntı: duduco

Valla ben 3. uzakdoğu biletimi aldım ama bu sefer neden fazla verdiler anlamadım. 1.925.- TL lik bilet için 103.000 puan aldılar.(3.73 ile çarpılmış)... Hem de 1 adet İzmir İstabul yani iç hat bağlantı olduğu halde:)))
    Bu arada hiç yapı kredi seyahat hattını aramam. Seturdan biletimi seçerim gidip acenteden seçmiş olduğum biletimi alırım, kampanya için kasmaya gerek yok hiç ...

@duduco: şu setur olayını biraz açıklayabilir misiniz acaba - benim ilk seyahatım olacak. Bookinturkey'den gördüğüm bilet fiyatları yapı kredi hattında daha pahalıya satılıyor. Ben kendim rezervasyonumu yaptırsam, sonra da setur'a gitsem olabilir mi? Aynı şekilde, istediğim bir otel var fakat YK seyahat hattı "önermiyoruz, size dönüş yapalım daha sonra" vs. şeyler dedi. Bu durumda:

1. hem oteli hem de uçağı kendim ayırtsam, sonra setur'a gitsem olur mu?
    2. otel rezervasyonu yaptırırken kredi kartımı kullanmam gerekiyor - bu durumu setur'da nasıl konfigüre edeceğiz? Yaptırmış olduğum rezervasyonu iptal edip yeniden onlara mı yaptırmak gerekecek?

muchas gracias!

• quote:

Valla ben 3. uzakdoğu biletimi aldım ama bu sefer neden fazla verdiler anlamadım. 1.925.- TL lik bilet için 103.000 puan aldılar.(3.73 ile çarpılmış)... Hem de 1 adet İzmir İstabul yani iç hat bağlantı olduğu halde:)))

çok iyi almışşsınız yolculuk nereye hocam?
  • quote:

Orijinalden alıntı: ooztuncer

quote:

@duduco: şu setur olayını biraz açıklayabilir misiniz acaba - benim ilk seyahatım olacak. Bookinturkey'den gördüğüm bilet fiyatları yapı kredi hattında daha pahalıya satılıyor. Ben kendim rezervasyonumu yaptırsam, sonra da setur'a gitsem olabilir mi? Aynı şekilde, istediğim bir otel var fakat YK seyahat hattı "önermiyoruz, size dönüş yapalım daha sonra" vs. şeyler dedi. Bu durumda:

1. hem oteli hem de uçağı kendim ayırtsam, sonra setur'a gitsem olur mu?
    2. otel rezervasyonu yaptırırken kredi kartımı kullanmam gerekiyor - bu durumu setur'da nasıl konfigüre edeceğiz? Yaptırmış olduğum rezervasyonu iptal edip yeniden onlara mı yaptırmak gerekecek?

muchas gracias!

Setur.com a gir oradan yurtdışı uçaklara bak, tarihi ve bekleme saati seçeneklerinden en uygununu seç ve uçuş numarasını bir yere not et seturdan bileti al bu kadar:)
    2. soruna gelince daha avantajlı bir yol söyleyeyim. Agoda.com dan oteli bulup seturdan aynı otelin fiyatını al ve ne kadar farklı olduğunu görürsün. Agoda.com dan oteli satın alırsan adiosla hem 3 taksit hem %5 karta iade hem de seturdan en az 2-2.5 kat daha ucuz. Ben 3 yolculuğumda da aynı sonucu buldum. Ama illa puanlarla alacağım dersen yapacak bir şey yok seturdan direkt alabilirsin otelden rezv. gerek yok..

• quote:

Orijinalden alıntı: bilgisayars

quote:

Valla bu sefer ben de şaşırdım nasıl olduysa:)) Bangkok'a gidiyorum..
  • duduco bu agoda com u biraz inceledim ve söylediğin gibi çok ucuz olduğunu gördüm yurt içi otellerdede aynı ucuzluk var.
    biz yurt içi rezervasyonumuzu bu site üzerinden yapsak sorun yaşarmıyız
    ets de 2250 lira olan otel için 380 dolar fiyat çıkarıyor.
    bu işin sırrını biliyormusun.
    böyle bir şey nasıl olabilir
  • quote:

Orijinalden alıntı: otomobilci_x

duduco bu agoda com u biraz inceledim ve söylediğin gibi çok ucuz olduğunu gördüm yurt içi otellerdede aynı ucuzluk var.
    biz yurt içi rezervasyonumuzu bu site üzerinden yapsak sorun yaşarmıyız
    ets de 2250 lira olan otel için 380 dolar fiyat çıkarıyor.
    bu işin sırrını biliyormusun.
    böyle bir şey nasıl olabilir

Agoda.com en ucuz fiyat garantisi veriyor ve genelde de hep böyle. Hiç çekinmeden işlemi gerçekleştirebilirsiniz. Daha önce hem Hong Kong'da hem Bangkok'da bu site ile oda alıp kaldım hiç bir sorunla karşılaşmadım. Hatta şöyle bir şey de anlatayım; otelde 1 gece uzatmak istedik 100 dolar istediler dışarda internetten agoda.com dan 30 dolara 1 gece satın aldık ve devam ettik

• fiyatları inceledikçe şoka giriyorum.
    gerçekten enteresan fiyatlar var.
    gerçi büyük ve iyi oteller çok az sayıda (yurt içi için konuşuyorum) ama yinede iyi bir planlama ile çok avantajlı seçimler yapılabilir.
    ben adios ile eylül ayının sonunda 1800 lira olan oteli 1350 erken rezarvasyon indirimi ile 450 liralık puana aldım
    ve aldığım otelden daha çok gitmek istediğim bir otelde aynı devrede 376 dolara oda var.
    her geçen gün yeni yeni şeyler öğreniyorum.
    saol duduco
  • @otomobilci_x; rica ederim forum amacı bu zaten
  • bu arada bir hata yaptığımı yeni fark ettim.
    orada ben 5 geceyi seçiyorumya ekranda çıkan miktarı 5 gün için diye anlamıştım ama şimdi bakınca o fiyatların gecelik olduğunu idrak ettim.
    dolaysıyla yurtiçinde çok avantajlı değil gibi fiyatlar
  • Keşke öyle olsa ya.. Çıkan her fiyat gecelik fiyattır maalesef..
  • quote:

Keşke öyle olsa ya.. Çıkan her fiyat gecelik fiyattır maalesef..

sanırım nasıl görmek istiyorsam öyle bakmışım

• quote:

quote:

quote:

Valla bu sefer ben de şaşırdım nasıl olduysa:)) Bangkok'a gidiyorum..

hayırlı yolculuklar size. bende bangkok phuket singapur üçlüsünü düşünüyorum kısmetse.

• @bilgisayars ; teşekkürler sizin paylaşımlarınızı da hep okumuştum, size de hayırlı yolculuklar.. Benim kısmetse 6 Temmuz gidiş 17 Temmuz dönüş.. Ben karışık sevmiyorum genelde aynı yerde kalırım ama oralardan günübirlik belki giderim. Malum alıştımı insan bir daha bırakamıyor aynı çevreyi;)
  • quote:

@bilgisayars ; teşekkürler sizin paylaşımlarınızı da hep okumuştum, size de hayırlı yolculuklar.. Benim kısmetse 6 Temmuz gidiş 17 Temmuz dönüş.. Ben karışık sevmiyorum genelde aynı yerde kalırım ama oralardan günübirlik belki giderim. Malum alıştımı insan bir daha bırakamıyor aynı çevreyi;)

aslında doru hocam tek bir yere gidip sindire sindire gezmek. ama ben tek taş 3 kuş olayına gireyim dedim. fakat çok yorulucaz sanırım. çocukta var. ne yapsak acaba...
  • quote:

quote:

@bilgisayars ; teşekkürler sizin paylaşımlarınızı da hep okumuştum, size de hayırlı yolculuklar.. Benim kısmetse 6 Temmuz gidiş 17 Temmuz dönüş.. Ben karışık sevmiyorum genelde aynı yerde kalırım ama oralardan günübirlik belki giderim. Malum alıştımı insan bir daha bırakamıyor aynı çevreyi;)

aslında doru hocam tek bir yere gidip sindire sindire gezmek. ama ben tek taş 3 kuş olayına gireyim dedim. fakat çok yorulucaz sanırım. çocukta var. ne yapsak acaba...

Hocam çocuk kaç yaşında? Bizimki 1,5 yaşında acaba çocuk gider mi diye düşünüyoruz. Uzun uçak yolculuğu olmaz diye cesaret edemiyoruz.

• hocam 6 yasında bizimki. Gece olursa yolculuk kolay. Bizimki birazda uslu. Ama uzakdogu risk.yol çok uzun. Mutlaka gece olmalı yolculuk. Uçak buyuk 2 koridorlu olursa gezdirme sansınız var. Çizgi film veya oyun secebiliyorsunuz onunuzdeki ekrandan. Bide oyuncak filan dagıtıyolar bazen. Bu arada düşündümde şimdiki çocuklar çok şanslı.
  • quote:

Orijinalden alıntı: cartok

quote:

quote:

Hocam çocuk kaç yaşında? Bizimki 1,5 yaşında acaba çocuk gider mi diye düşünüyoruz. Uzun uçak yolculuğu olmaz diye cesaret edemiyoruz.

ALLAH bağışlasın arkadaşlar; benim de 10 yaşında kızım var, kaç senden beri ABD istiyorum hep erteliyorum uzun yolculuk diye artık zamanı geldi herhalde siz bayağı gözü karasınız benim aynımda:) Aslında sadece yolculuğu değil de oradaki yaşam şartlarını da düşünmek lazım. Uzakdoğu yemeği bize göre çok farklı. Bir de çocuk daha 1.5 yaşında çok küçük ALLAH korusun bir üşütse, hastalansa doktor hastane uğraşmak çok zor olur bence biraz daha sıkın dişinizi ya da onu bir yakınınıza emanet edip gidin yoksa çok zevk alamayabilirsiniz..

• abi bizimkide 4 yaşında. bide çok yaramaz yaw. uçağa biner binmez yemeeeeeekk diye bağıran bi tip. nasıl yapacaz bilmiyorum. morfin vericez olmazsa.
  • Yav benimki de çok yaramaz:)) 10 dakika yerinde oturmaz. Uyuyana kadar ayakta koşturup durur. Birde kız çocuğu olacak:)) Biz büyük ihtimal annaneye bırakacağız. Bu seferde biz çok özlüyoruz. Nisan ayında Romaya gitmiştik. Çocuğun hasretinden hiçbir şey anlamadık:(
  • 
Sayfa: önceki 1819202122
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.