Şimdi Ara

Adios kart ile Dünyayı Keşfe Çıkıyos!-Kampanyalar!-Gezi İpuçları!- (1878. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: cravens Daha Az
1 Kayıtlı Üye ve 6 Misafir - 7 Masaüstü
5 sn
84.755
Cevap
1.076
Favori
5.538.864
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
78 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 18761877187818791880
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: slazenger

quote:

Orijinalden alıntı: sleepwalker60

Opet kampanyasina (4x75 + 30 tl yakita 30 Tl indirim) katilip da indirimi yansitilan var mi?

Bu indirim ilk ekstrede yansıyacak, ekstreyi bekleyin.

Tesekkurler.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar opet cardı nasıl paro kart yapıp yakıt yükleyebiliyoruz şu opet deki %5 internet yükleme indiriminden faydalanmak isyiyorum accil yardım lazım
  • quote:

Orijinalden alıntı: modakartalı

quote:

Orijinalden alıntı: anildi

Üstadlar, seyahat hattı üzerinden puanlarla uçak bileti almıştım. Uçuşumu iptal etmek, en kötü değiştirmek istiyorum. Seyahat hattıyla telefon görüşmesi yaptım. Puanlarla alınan biletlerde herhangi bir iptal iade olmuyor denildi. Değişiklik için ise uçak biletinden daha fazla bedel istediler. Bu durumda ne yapılabilir? Var mıdır bir yolu?

size gelen mailin alt kısmını okuyun orada net açıklama eğer kampanya zamanı bileti ise kesinlikle değişim -iptal olmaz normal puanla alınmış bilet ise değişiklik olur ama ücretlidir .

Teşekkür ederim modakartali

• quote:

Orijinalden alıntı: Christopher Moltisanti

quote:

Orijinalden alıntı: dilemma_07

quote:

Orijinalden alıntı: Christopher Moltisanti

adios 90 tl yıllık ücret yansıtmış ekstreye.ayrılık vakti geldi bende parafa geçicem galiba ing bonus var yıllık ücret almıyor ama hiçbir avantajı yok.şuan en iyi world ve paraf.world yıllık ücretten kaybediyor.

Dün bana da135 tl yansımış bugün aradım kibarca iadesi mümkün mü dedim işleminizi yapıyorum dedi ve iade ettiler.

bana taahüt vermişlerdi almıyacaz diye 2 sene bu sene doldu.normalde telefonla iptal ediyorlardı harcama performansımdan memnun kalmamışlar demekki 10.000 tl limitli müşteri kesmiyor yapı krediyi.

bence iptal ettirmeyin.tüketici hakem heyetine başvurup paranızı geri olarak alabilirsiniz.sonuç için yaklaşık 2 ay beklersiniz.

• Birde hangi firma ise orayla gorusun bazen kendi kurallari cercevesinde degisiklik yapabiliyorlar.

• quote:

Orijinalden alıntı: thundere

-İnternet üzerinden yapılan bireysel Multinet yüklemelerinde %5
    -YOYO'dan Her araç kiralamada %10(her aynı 4ünde yüklenir)
    -Avis'ten araç kiralamada tek çekim işlemlerde %10

tekrar hoşgeldiniz.yukarıdaki alıntıya setur eklenebilir mi? tek çekim mi taksite miydi emin değilim ama %2 wp veriyor. bu iptal mi oldu?
  • quote:

Orijinalden alıntı: slazenger

quote:

Orijinalden alıntı: sleepwalker60

Opet kampanyasina (4x75 + 30 tl yakita 30 Tl indirim) katilip da indirimi yansitilan var mi?

Bu indirim ilk ekstrede yansıyacak, ekstreyi bekleyin.

bu arada 30 TL lik yakıt almayı unutmayın.
  • Adios kart ile Dünyayı Keşfe Çıkıyos!-Kampanyalar!-Gezi İpuçları!-

Burası maldivlerde hangi otel bilen var mı üstadlar?
  • quote:

Orijinalden alıntı: sakurek

Adios kart ile Dünyayı Keşfe Çıkıyos!-Kampanyalar!-Gezi İpuçları!-

Club Med Maldives
  • quote:

Orijinalden alıntı: edsamu

Ogrenci playcarddan adiosa gecmeyi deneyen arkadas var mi ?

Deneyip başarısız olmuşluğum var.
  • quote:

Orijinalden alıntı: thundere

quote:

Club Med Maldives

Hocam bu Clubmed grubu oteller cok pahalı bildigim kadarıyla seturlada bağlantıları yok buraya ucuz nasıl yer ayarlayabilitiz iki sene önce Clubmed kemer Antalya'ya dunyanın parasını vermiştim gerçi hakkını veriyordu

• Franchase ile konuşuyorduk nere bura dedik thundere bilir dedim, yanılmadım :) Eyvallah üstad

@thundere
  • quote:

Orijinalden alıntı: edsamu

Ogrenci playcarddan adiosa gecmeyi deneyen arkadas var mi ?

Olmuyor. Gelir belgesi gostermen lazım

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: mertali

Birde hangi firma ise orayla gorusun bazen kendi kurallari cercevesinde degisiklik yapabiliyorlar.

teşekkür ederim
  • Gelir belgesiyle bende basvursam cikar mi acaba sms ile basvuru yaptim red oldu da

• quote:

Üstadlar, seyahat hattı üzerinden puanlarla uçak bileti almıştım. Uçuşumu iptal etmek, en kötü değiştirmek istiyorum. Seyahat hattıyla telefon görüşmesi yaptım. Puanlarla alınan biletlerde herhangi bir iptal iade olmuyor denildi. Değişiklik için ise uçak biletinden daha fazla bedel istediler. Bu durumda ne yapılabilir? Var mıdır bir yolu?

bende 2 tane bileti o şekilde yaktım.
    havayollarını aradım, alan vergisini iade edebildiklerini söyledi.
    o da 2 TL'ydi.
    yok kalsın o sizde dedim.
    pişman oldum ama
  • quote:

heybeli ada olması lasım
  • Hadi bakalım Adios dan ilk tatilimizi ayarladık

Limak Arcadia Golf & Resort

3 gece alabildim, yer yoktu...515 tl karttan çekim, 6 taksit...Kalanı avans puan...Çarpan 3.1
    13 yaş çocuk ücretsiz

Teşekkürler adios :D
  • quote:

Orijinalden alıntı: mmavcu

quote:

o da 2 TL'ydi.
    pişman oldum ama

Bende şöyle bir sorun oldu..puanla pegasus bilet almıştım..Normalde iç hat bağlantısı veriyordu ama ben iç hat için wp kullanmak istemedim.Otel için lazımdı ve kendi imkanımla alırım diye düşündüm. Neyse dış hat ile iç hat bağlantısı arasında 45 dakika var bu şeki,lde bilet satabiliyorlar diye PegasusMş. hizmetlerini aradım. Sorun olmaz alabilirsiniz. dedi.Ben bileti aldım. iç hat bağlantılı aldığımdada o aldığım bağlantıyı veriyor nasıl olsa birşey olmaz diye aldım. dış hat ile iç hattı bağlatmak için aradığımda bakalım dediler bağlamaya çalıştı sanırım olmayınca aldığınız biletler arasında 45 dk var olmaz dediler iç hat bağlantısı için en az 55 dk olması lazımmış ee nasıl oluyorda ben direk bağlantılı aldığımda bu uçusu veriyorsunuz dedim? Hem ben almadan öncede sordum size alırsam bağlamnada sorun olurmu diye sorun olmaz dediniz. Falan neyse baktım olmayacak bileti iptal edip ücretimi iade ettiler. kayıt oluşturdular..1-2 hafta sonra bir pegasus mh yetkilisi aradı işte sorunumu anlattım 55 dk olması lazım dedi yanlış söyledilerse kontrol edelim falan ettiler 1 arkadaşımız olur demiş diğer arkadaşımızda olmaz demiş. iç hat uçusunu alamazsınız dedi .bende keşke sizin sitenizde biletinizi o şekilde bağlı görmesem bende zaten bu şekilde almazdım falan.neyse isterseniz dış hat bağlantınızı bir gün sonraya erteleyelim dedi ben puanla aldım nasıl olacak bu iş farketmez not düşer bilet cezasını öderseniz bir gün sonra55 dkdan fazla süresi olan bir iç hat uçusu var onuda alıp bağlatabilirsiniz dedi..Ben düşüneyim dedim.Ben not alırım biletinizin yanına herhangi bir değişiklik yapmak isterseniz pegasus mh hizmetlerini arayın dedi. 2kişi ve 1 çocuk 1bebek için140€ mu ne ücret çıkarmıştı ben yurt dışında bir gün daha fazla kalsam 200€ da öyle harcarım gerek yok masrafa diye düşündüm.
    Bu şekilde yaptıklarına göre yapıyorlar diye düşünerek yazmıştım.

Aynı şekilde geçenlerde bir arakdaşımızda lys sınav tarihi değişikliğinden ötürü aidos seyahat hattını arayıp biletini ve oteli cezasını ödeyerek değiştirmişti. Onunkinde otel yakın tarihte (alınan ay sonu dolmadan aramak suretiyle) aldığı için hem oteli hemde uçak biletini değiştirmişti.

• quote:

Orijinalden alıntı: mmavcu

quote:

o da 2 TL'ydi.
    pişman oldum ama

YKB seyahat hattından puanla alınan biletler iptal edilemiyor.
    Vakıf seyahattan hattından alınanlar iptal edilebiliyor.Süreli puan ise iade olmuyor.

İki seyahat hattından da alınan bilet eğer promosyon değilse havayolunun kendi kuralları çerçevesinde ceza bedeli ödenerek değişiklik yapılabilir.Bu nedele öyle bir durum varsa en ucuz bileti değil ekonomi sınıfı bileti alın.

• 
Sayfa: önceki 18761877187818791880
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.