Şimdi Ara

Adını Hatırlayamadığınız Oyunlar [ANA KONU] (190. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
8 Misafir - 8 Masaüstü
5 sn
5.071
Cevap
171
Favori
328.881
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
29 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 188189190191192
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Beyler bi oyun var eskiden oynardım. Oyun böyle polis arabalarını göstererek başlıyor polisler sarıyor bir yeri sonra sen bir kapıdan giriyorsun o anda kapı arkandan kilitleniyor ve başlıyor macera düşmanlaeı öldürerek bölüm içindeki gizli kapıları bulup diğer bölümlere geçiyorsun . 100 bölüm falan sürüyor hatırlayan var mı oyunu?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Berko1907

Beyler bi oyun var eskiden oynardım. Oyun böyle polis arabalarını göstererek başlıyor polisler sarıyor bir yeri sonra sen bir kapıdan giriyorsun o anda kapı arkandan kilitleniyor ve başlıyor macera düşmanlaeı öldürerek bölüm içindeki gizli kapıları bulup diğer bölümlere geçiyorsun . 100 bölüm falan sürüyor hatırlayan var mı oyunu?
    hangi platform?tps mi fps mi?türü nedir?hangi yıllarda oynadın?
  • quote:

Orijinalden alıntı: X kare

hangi platform?tps mi fps mi?türü nedir?hangi yıllarda oynadın?

Alıntıları Göster
    2010 yılında oynadığımı hatırlıyorum oyun fps türünde idi. başlangıcı dediğim gibi polisleri gösteriyordu etrafı sarıyolardı bize onlardan biriyiz kapıdan girdiğimiz anda kapı kilitleniyordu.içerdeki düşmanları öldürüyorduk her bölüm diğer bölüme geçmek için gizli kapıyı bulmak zorundaydık. hatta 100. yani son bölüm çok güçlü düşmanla havuz başında teke tek kalıyorduk.

• Yanlış hatırlamıyorsam 2005 li yıllarda bir robot savaş oyunu vardı. Küçük bir alanda 6v6 bayrak kapmaca gibi bı oyundu. İki tarafta da kule vardı orda da bayrak, sağ ve solda tüneller vardı. Oyun kapanmıştı çok üzülmüştüm. Oyun dosyalarını bulup server kurup oynayacağım ama oyunun ismini bulamıyorum.
  • yaklasik 9 -10 yil once savas oyunu vardi oynadigim:
    -Oyunun sinamatigi vardi bi adam sürekli konuşuyordu ve fuzeleri tanıtıyordu tereoristi sanirim
    -'2 asker olarak iniyoduk agaclik alana hatta ilk gorevde çadır vardi icinde ve onunde dusman askerleri vardi 2 tane onlari öldürdürüyoduk
    - en basta silah secimi yapiyorduk
    -Oyunun amblemi mermiler onunde 3 sayisimiydi romen rakami olarakta olabilir 2de olabilir(mermiler keskin nisanci mermileri dik sekilde onundeydi sayi)
    -2 karakter atasi gecis yapabiliyorduk.
    -oyunun havasi sisli ve yesildi soluk yesil
  • benim de adını hatırlayamadığım bir oyun var sabah sabah aklıma düştü yardım edin lütfen. 2000li yıllarda oynadığım bir oyun bu, askeri bir oyun. düşman üslerine sızmaya çalışıyorduk. hayal meyal hatırladığım iki bölümü var birinde kısmen kırsal bi alanda gözetleme kulelerinde askerlerin olduğu ve kulelere tek tek çıkıp askerleri öldürdüğümüz bi bölüm. hemen sonrasında da sanırsam, büyük duvarları olan bir üs vardı buraya girememiştim bile o zaman. umarım hatırlayan biri çıkar çünkü bulamazsam çok üzülürüm.
  • Arkadaşlar eskiden oynadığım bir oyun vardı adını hatırladığıma eminim ama Google den aratıyorum oyuna dair birşey bulamıyorum tarif edeyim lütfen yardımcı lun eğer biliyorsanız
    Oyunda 3 ana karakterimiz var beyaz kostümlü bir okçu ,zırhlı bir savaşçı ve kasa gibi şeyler çizip eşyaları hareket ettirebildiğimiz bir büyücü vardı iskeletleri öldürüyorduk hatırladığım kadarıyla oyunun adı Traine idi yad Traın anca bulamıyorum pls help
  • delalymn D kullanıcısına yanıt
    trine
  • freshies F kullanıcısına yanıt
    Unreal Tournament serisinden olabilir.
  • cenkera C kullanıcısına yanıt
    Commandos olabilir.
  • ___Nesta _ kullanıcısına yanıt
    Army of Two olabilir.
  • Eski tarz bi rpg oyunuydu ama çıkalı 5 sene olmuştur. 1. şahıs kameralıydı yani karakterimizin gözünden bakıyorduk. İsminde dungeon geçiyordu yanlış hatırlamıyorsam ve oyunda dungenda geçiyordu.
  • Ne yazikki bu değil. Seri bir oyun değildi overwatch gibi FPS oyunuydu. Yanlış hatırlamıyorsam T harfiyle başlıyordu.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi freshies -- 1 Şubat 2020; 21:15:51 >
  • Arkadaşlar benim aradığım iki şey var ikiside wow 3 mapi, çok eskiden oynadığım bi map bu, hatırladığım kadar anlatayım umarım hatırlayan çıkar, en alttan başlıyorduk sanırım 8-10 kişilikti ama ben tek oynardım hep doğduğumuz yerden çıkardık 2 koridora ayrılırdı ve iki tarafta da bir altardan crepler spawn olurdu kestikçe çıkarlardı ta ki altarı kesene kadar, öldüğümüz zaman oyun biterdi lwl ve item çok zordu ilerleyen kısımlarda başka bölümlere geçmek için altarlardan düşen anahtarı bulup kapıları açar ve ileriye geçerdik, küçük oyunlar vardı içinde mesela ileriki bir seviyede tank yapardı oyun bizi ve kuleleri olan bi yerden ölmeden geçmeye çalışırdık, başka bi yerde bazı bulmacalar olurdu, kilitli kameraydı yani sağa sola hareket ettiremezdik hero yu takip ederdi kamera her heroyu tek başına oynayamazdın çok zordu archer alırdım ve koxpa bırakırdım ilk başlarda ki lwl kasabileyim, canavarlarla dolu bi labirent gibiydi anlayacağınız bazı yerlerinde galiba goblinler vardı sizi patlatmadan öldürmeye çalışırdınız creplerin seviyeleri bölümleri geçtikçe artardı, bosları hiç hatırlamıyorum çoğunlukla moblar vardı, geçilen her bölüm özenle hazırlanmıştı tek bir mapti ve her kapıdan geçtikçe oranın farklı tabiatına girerdiniz.
    Diğeri ise yeni yeni yakın zamanda oynadım ama bi şekilde kaybettim, 8-10 kişilik bir haritaydı ve seçtiğiniz karakterin item çantasında etkileşim statlar inventory gibi seçenekler vardı, inventroy özelliği çok gelişmişti joblara göre item takabiliyor ve çok fazla item kullanabiliyordunuz 4-5 parça üst 2 farklı silah küpeler yüzükler ekleyebiliyordunuz, skilleri de yine bu çantadaki uzantıdan açıyor ve yükseltiyorduk ve bunlarda çok fazlaydı , ilk başladığımız yer küçük bi yerdi ve bir kaç npc ile etkileşime geçip görev alıyorduk ve oyuna başlıyorduk, karanlık bi yerden başka bir köye gitmemizi istiyordu ve 5 lwl e kadar goblinler vardı bi sonraki şehir e gittiğimizde bazı yerleri görevleri yapana kadar kapalı oluyodu seviyeye göre görev açılıyodu ve bi rsonraki köye görevleri yaprak gidiyorduk, bi sonraki köy ise çöle açılıyordu ve bazı yerlerinde bosslar mevcuttu ve tabii görevlerle açılıyodu. Umarım hatırlayan çıkar ve umarım güzel anlatabilmişimdir.

• Arkadaslar merhaba, cok cok eskiden oynadigim bir oyun vardi. Tam hatirlayamamakla birlikte 2000-2005 arasinda diye tahmin ediyorum. Oyun 2d bir oyun. Hatirladigim kadariyla beyaz bir uzayli gibi bir seydik orman , buzul gibi bolumleri vardi boss canavarlar vardi kucuk bir karakterdik. Oyunun basinda bir adet bu kapsul haplar seklinde silahimiz vardi. Bunun sayisi bolum ilerledikce 3 kadar cikiyor bu kapsul hap seklindeki silahi tas gibi atiyoruz ileri ve bu bize geri geliyordu. Oyundan suan hatirlaya bildigim tek boss keci seklinde bir boss. Bolum ilerledikce uzaya cikmistik bide bu. Oyunun renkleri gayet canli renklerdi. Arkadaslari lutfen yardimci olun bir senedir ariyorum inanilmaz eglenerek oynadigim bir oyundu. Umarim bilen birisi cikar.
  • Şu oyunun adını bilen varmı
    Adını Hatırlayamadığınız Oyunlar [ANA KONU]
  • anlatacağım şeklide unuttum
  • Adını Hatırlayamadığınız Oyunlar [ANA KONU]

BU OYUNU BULABİLİRMİSİN?
  • Merhaba arkadaşlar. hatırladığım kadarıyla 2000 yılının başları olması lazım. bir oyun vardı. 2 boyutlu ve dağ motoruyla kırmızı bir elmaya ulaşmaya çalışıyorduk.. Motosikletin yönlendirmesi sağ ve sol yönleriyle oluyordu. ve ilerlemesi ise yukarı yön tuşu ile oluyordu. kendimizin bölüm oluşturabilme imkanımız vardı. çok güzel ve bağlayıcı bir oyundu ama adını bilen veya benzer oyunları hatırlayan arkadaşlar yardımcı olabilir mi. sanırım aynı dönemlerde Outlaw isimli kovboy oyunu da vardı.
  • quote:

Orijinalden alıntı: eftaby

Merhaba arkadaşlar. hatırladığım kadarıyla 2000 yılının başları olması lazım. bir oyun vardı. 2 boyutlu ve dağ motoruyla kırmızı bir elmaya ulaşmaya çalışıyorduk.. Motosikletin yönlendirmesi sağ ve sol yönleriyle oluyordu. ve ilerlemesi ise yukarı yön tuşu ile oluyordu. kendimizin bölüm oluşturabilme imkanımız vardı. çok güzel ve bağlayıcı bir oyundu ama adını bilen veya benzer oyunları hatırlayan arkadaşlar yardımcı olabilir mi. sanırım aynı dönemlerde Outlaw isimli kovboy oyunu da vardı.
    Elasto mania
  • 
Sayfa: önceki 188189190191192
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.