Şimdi Ara

Adını Hatırlayamadığınız Oyunlar [ANA KONU] (191. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
5.071
Cevap
171
Favori
328.889
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
29 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 189190191192193
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • İyi akşamlar arkadaşlar bugün aklıma çok eskiden oynadığım ama bir türlü oyunu bulamadım saatlerdir arıyorum YouTube falan yok. kısaca hatırladığım kadarıyla anlatayım özellikle old tayfa oynamışsa yardımcı olursa sevinirim.

Oyunu win95 olan bir bilgisayarda oynamıştım oyun MSdos formatta olduğunu tahmin ediyorum.Neyse oyun bir hastahane yada hapishane de geçiyordu bir oda(hücre) gibi bir yerde başlıyorduk içerideki objelerle kilitli olduğumuz hücreden çıkıp Bir koridora girip kaçmaya çalışıyorduk oyunu bu şekilde hatırlıyorum.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 558memoli kullanıcısına yanıt
    D/Generation olabilir.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • trancenden kullanıcısına yanıt
    Baktım hocam bu değildi daha farklı hafif korku tarzı bir oyundu

• quote:

Orijinalden alıntı: 558memoli

Baktım hocam bu değildi daha farklı hafif korku tarzı bir oyundu
    countdown(1990) mi?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • X kare kullanıcısına yanıt
    Evet Hocam ne zamandır arıyordum Çok teşekkürler.

Çocuk iken nasıl bir şey anlamamıştım ama oyunun başı hatırladığım gibi..Tekrar bulup bir deneyimleyim..
  • Eskiden facebook'da oynanan bi oyun vardı. Şimdi facebook'da aradım bulamadım. Oyunda stadyumdaki görevlilerden kaçıyorsun. Bi de şişman çıplak bir adam oluyordun oyunda. Bilen varsa cevaplarsa sevinirim

• galiba bağımsız bir piksel grafikli mobil bir oyundu introda bir kral kulesinin penceresinden bakar ve dört yanındaki kötü karakterleri görür bunların bazıları dev bir kurbağa ve bir ejderhadır yolculuk pirates outlaws denilen oyun arayüzüne çok benzer kombat sistemi yolculuğa çıkmadan seçtiğimiz yada görevin bize verdiği 3 karakterle yapılır sava?tığımız karakter üstte ve kedine has yetenekleriyle bizle sava?ır bizim birliklerimiz 9karolu bir bölgededir ve real time olarak onları ve zamanla dolan skillerini kontrol ederiz.(biraz uzunmu oldu ?imdi baktım da).

• trancenden kullanıcısına yanıt
    Teşekkürler evet oyun mantık olarak bu. Ama işte benimd ediğim oyun biraz daha çok azcık grafik olarak iyiydi. Binalardan sdece insanlar atlamıyorları, ev eşyaları da düşüyordu.
  • Bir polistin 6 patlar silahinla teroristleri oldururdun 3 canin vardi mekanlar cafe banka gibi yerlerdi

• onur19071 O kullanıcısına yanıt
    Sizin bahsetmiş olduğunuz oyunun adı Vcop2 olabilir.
    YouTube da arayabilirsin.

• freshies F kullanıcısına yanıt
    Exteel
  • iyi günler arkadaşlar androit de oyun oynamıştım 2015 yazında silahlı bir oyundu oyunda bir kızı yönetiyorduk üstünü başını degiştrebiliyorduk gothic emo tarzı bi atmosferi vardı kızın gothic tarzı kıyafetleri vardı lütfen yardımcı olurmusunuz

• Arkadaşlar bir tane oyun vardı yeni bir oyun değil.Araba yarışı yapıyoduk anahtarına yarışıyoduk. kazanırsak adamın arabasını alıyoduk. kazanırsak adamın arabasındaki özellik açılıyodu.içerden(fps de) oynayabiliyoduk tek hatırladığım detaylar bunlar çok zaman geçtiği için fazla bir şey hatırlamıyorum..

hatırlayan, bilen varsa yazarsa sevinirim...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi javaxx -- 29 Mart 2020; 19:5:30 >
  • javaxx J kullanıcısına yanıt
    Rockstar ın Midnight Club oyununda vardı arabasına yarış, inceleyin isterseniz o olabilir

• İyi günler. Bundan 7-8 sene önce oynadığım ve ismini hatırlayamadığım fps shooter tarzı bir oyun vardı. Oyunda ilk görevde ağaçlık bir alandaki bir eve bir ekiple birlikte baskın tarzı birşey yapıyorduk. O ara büyük kurtlar saldırıyordu ekibe. Ekipteki bi kadın kollarımızda ölüyordu. Kapılarda el tarama cihazı gibi bir şey vardı. Elimizi oraya koyunca kapıları açıyorduk. Silahlar falan ileri teknolojiydi. Oyun muhtemelen gelecekte geçiyordu. Hatırlayabildiğim kadarını yazdım. Yardımcı olur musunuz?

• Selamun aleyküm benimde bir oyunum vardı adını hatırlayamadığım ama ilk bölümünü gayet net hatırladığım

oyun bir kalden kaçmaya çalışıyoduk başladığımız yer kuledeki bir mahsen gibi bir yerdi kaleye saldırı vardı aynı zamanda işte kurtulmak için su tahliye kanallına girip parmaklıkların karşısına felan geçiyoduk uzun zamandır arıyorum ama bulamadım yardımcı olursanız çok sevinirim 7-8 sene önce oynamıştım pcyi alırken hediye edilmişti oyun ama çok güzeldi
  • İyi akşamlar herkese. Hatırlayamadığım oyun ps1 zamanlarından. Bir askerdi sanırım karakterimiz, başlangıçta kollarına falan iğne vuruyorlardı. Bir makinenin içindeyi sanırım ya da kablolarla sarılıydı her bir yanı emin değilim. Bilen var mı bu oyunu? Şırınga ile askere bir şeyler veriyorlardı.
  • quote:

Orijinalden alıntı: dysquest

İyi akşamlar herkese. Hatırlayamadığım oyun ps1 zamanlarından. Bir askerdi sanırım karakterimiz, başlangıçta kollarına falan iğne vuruyorlardı. Bir makinenin içindeyi sanırım ya da kablolarla sarılıydı her bir yanı emin değilim. Bilen var mı bu oyunu? Şırınga ile askere bir şeyler veriyorlardı.
    Apocalypse

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • X kare kullanıcısına yanıt
    Çok teşekkür ederim hocam saolun.
  • Selamunaleykum
    1999 yılında Oyunu win95 - 98 de oynuyorduk
    Strateji oyunuydu
    2 ırk vardı sanırım birisi uzaylı birisi insanlar
    oyunda gece gunduz olayı vardı ve gece oldugunda ısık kulelerı ıle savunma yapabılıyorduk
    ayrıca petrol ıle gelısım yapılıyordu
    bır ırkta Lazar tower
    diğerinde Plasma tower savunma sıstemı vardı
    Gemi ve deniz altı vardı
    Helekopter atısından sonra mermı doldurmak ıcın gerı gıtmelıydı.
    Roketcı askerler bazen tankların kafasını ucuruyor ama tank olmeden kacabılıyordu.
    Orumcek robot vardı sanırım donduruyordu.
    Insanlarda Mamouth tank vardı Ra2 dekı gıbı. Cıft namnulu falan.
    Aklımda kalan ısım Alıen computer gıbı bır seydı.
  • 
Sayfa: önceki 189190191192193
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.