Şimdi Ara

Adını Hatırlayamadığınız Filmleri Buraya Sorunuz (904. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
6 Misafir - 6 Masaüstü
5 sn
20.004
Cevap
782
Favori
1.600.357
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
40 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 902903904905906
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Ne farkeder ki hocam? Yanlış bir şey mi yaptı? Kaçırmış da olabilirim kusura bakmayın.

Ama ifşa işi bence yanlış. Biri bilinmek istemiyorsa onunla bir sorununuz olmadığı halde(bence olsa da yapmamak lazım) ifşa etmek hoş değil.
  • quote:

Orijinalden alıntı: davidddd

Ne farkeder ki hocam? Yanlış bir şey mi yaptı? Kaçırmış da olabilirim kusura bakmayın.

Ama ifşa işi bence yanlış. Biri bilinmek istemiyorsa onunla bir sorununuz olmadığı halde(bence olsa da yapmamak lazım) ifşa etmek hoş değil.
    Sorun yok şakalıyorum arkadaşı.

Aramızda olması da iyi birşey.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi KendiİsteğiyleAyrıldı -- 12 Mart 2020; 12:23:54 >
  • sizinle de bir problemim yok hocam görüş belirttim kusura bakmayın iyi günler.
  • leon tr kullanıcısına yanıt
    amber heard'ün koğuş isimli filmi olabilir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: j0s3ph

televizyonda izlemiştim bunu. bir kız başka bir okula geçiş yapıyordu onu filmin başında yere yatırıp, üstüne bira döküyorlardı , kızın adı donnie idi. sonra bu kızı birisi kaçıyordu , sonra bunu yolda ağzı bantlı şekilde minübüsün içinde görüyorlardı , minübüsü takip ediyorlardı. 3 erkek 2 kız vardı filmde. sarışın kız ve sevgilisi motel odasında sevişeceklerken şapkalı birisi geliyor, kızı öpmeye başlıyor sonra yakınlaşınca kız bunun sevgilisi olmadığını anlıyor ve kaçıyor. ormanlık bir alana giriyorlar 3 erkek 2 kız , katil bunları kovalıyor. sarışın kız ve sevgilisini öldürüyor katil. donnie , 1 erkek ve o erkeğin kuzeni mi ne kalıyordu. katilden kaçarken uçurumdan , şelaleye atlıyorlardı. sonra bir dağ evine sığınıyorlardı ve kurumak için kıyafetlerini çıkarıp 3 kişi aynı yatakta birbirine sarılarak uyuyordu. sonra bu katil bunları kovalıyordu falan ama en son kim hayatta kalıyordu hatırlamıyorum hiç.

bu filmin adını hatırlayamıyorum lütfen yardım edin daha çok detayda verebilirim, yıllar önce kanal d'de mi ne izledim ama adını unuttum. başroldeki kızın adı Donnie idi yazılışı böyleyse.
    bu filmi bilen yok mu ya lütfen bayadır arıyorum ?
  • @j0s3ph Soldaki son ev adlı filme çok benziyor ama o değil bilesin. Söylediğim filmi izlersen muhtemelen aynı tadı alırsın.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ooamazingoo -- 14 Mart 2020; 2:22:14 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • bir film vardı öğrenci öğretmeni hamile bırakıyordu sonra çocuk tv ye çıkıyordu star oluyordu öğretmen hapise giriyordu

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Arkadşalar küçükken izledğim bi gerilim filmi vardı.

İsmi çığlık gibi bişeydi sanırım filmin. Muhtemelen 90'lı yıllarda yapıllmış olabilir.
    Karı koca ve çocuk vardı. Bir yere adam görevlendiriliyordu karısı ve cocuguyla oraya gidiyorlardı fakat adam zamanla orda kafayı yemeye başlıyordu. Karısını öldürmeye falan çalışıyordu. Çoğunuz biliyorsunuzdurda adını unuttum teşekkürler
  • quote:

Orijinalden alıntı: fat304h

Arkadşalar küçükken izledğim bi gerilim filmi vardı.

İsmi çığlık gibi bişeydi sanırım filmin. Muhtemelen 90'lı yıllarda yapıllmış olabilir.
    Karı koca ve çocuk vardı. Bir yere adam görevlendiriliyordu karısı ve cocuguyla oraya gidiyorlardı fakat adam zamanla orda kafayı yemeye başlıyordu. Karısını öldürmeye falan çalışıyordu. Çoğunuz biliyorsunuzdurda adını unuttum teşekkürler
    The Shining?

• Dark is the Sunlight kullanıcısına yanıt
    Eveeeet çook teşekkür ederim,minnettarım
  • merhabalar.
    Benim aradığım filmin sahnesinde * sevgilisini ilk defa yağmur yağarken üzerine dokunan damlalarda görebilen bir adam * vardı cokda romantik bir sahneydi. Tahminim biraz bilim kurgu, kahramanlık gibi bir filmdi. Ve internette defalarca arama yaptım yabancı dilde dahil bir türlü bulamadım. (yanlış hatırlamıyorsam sadece yagmur damlalarında görebiliyordu)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi gokhancinar -- 15 Mart 2020; 4:37:49 >
  • Bir uzakdogu karate filmi. Filmde donerek calisan icinde bir kac kisinin oldugu ve disari bicak atan yuvarlak topac gibi savas makineleri vardi. Bunlar donerek hizli hareket eder ve etrafa kesici metal firlatirdi.

Filmin adini hatirlayan olursa sevinirim.

• angelofiori kullanıcısına yanıt
    Bende Facebook paylaşımlarında gördüğüm bir filmi arıyorum,,,
    Otobüsleri ve yerden 1m yukarda olan herşeyi bıçak gibi kesen dalga. Bazı yerlerde ise bu görünmez dalga duvar oluyor, uçak vs ne varsa havada bile olsa çarpıp düşüyor.
    Bu filmi full olarak bulamadım, ismi nedir ,,
    Hayırlı günler

• Emin-Firtina kullanıcısına yanıt
    Karanlık saat 2011 mi?

• Emin-Firtina kullanıcısına yanıt
    Under the dome dizisi olabilir .

• müzikci M kullanıcısına yanıt
    Baktım, bu değil

• obili O kullanıcısına yanıt
    Buda değil
    Yatay veya dikey görünmez çok keskin dalga, giden otobüste oturan herkesin kellesini alıp geçiyor.
    Yolda ayakta yürüyen kişiyi belden ikiye kesip atıyor.
    İneği ise boydan boya tam ortadan bölüyor.
    Veya havada duvar olup, gelip geçen çarpıyor. Uçak otobüs insan vs ..

• quote:

Orijinalden alıntı: Emin-Firtina

Buda değil
    Yatay veya dikey görünmez çok keskin dalga, giden otobüste oturan herkesin kellesini alıp geçiyor.
    Yolda ayakta yürüyen kişiyi belden ikiye kesip atıyor.
    İneği ise boydan boya tam ortadan bölüyor.
    Veya havada duvar olup, gelip geçen çarpıyor. Uçak otobüs insan vs ..
    Otobüs sahnesi TAG filmi olabilir. Bahsettiğiniz video birden çok filmden alınan sahneden oluşan bir karışım muhtemelen. Video için link verirseniz daha açıklayıcı olur.
  • obili O kullanıcısına yanıt
    Evet,, tag yazdım, baktım, sahne doğru.
    TAG ,,, teşekkürler

• Merhabalar. Bundan yaklaşık 15 yıl kadar önce bir film izlemiştim. Köyün birine bizim başrol geliyor. Sonra başrole birşey oluyor. Biri dövüyor da olabilir. (Belki de başrole bir şey oluyor ondan sonra köye sığınıyordu). Köyde yaşlı bir teyze adamı çırılçıplak soyup tedavisini yapıyor. Sırt üstü yatırıp çükünün üstünede bir tabak koyuyor. Bazı meraklı kadınlar gelip taşı kaldırım adamın çüküne falan bakıyorlar. Sonra adam iyileşiyor bu köyde kalıyor. Tabi köyde birde kız var. Adam iyileşince köyde geleneksel olan bir müsabakayı izliyor. Bu müsabakada şöyle oluyor; yere çakılı vaziyette çok sayıda uzun kütükler var iki kişi çıkıp bu kütüklerin üzerinde kavga ediyorlar kütüklerden düşen kaybediyor. Filmin tabi bir de bizim başrolü çekemeyen adamı var. Bu adam bizim başrolü düelloya çağırıyor bizim başrol tabi hasta olduğu için adamdan dayak yiyip kütükten düşüyor. Sonra bizim kız gelip kötü adamı dövüp onu kütükten düşürüyor. Sonrasinda kızla oğlan fanfinifinfon.. filmin bu kadarını hatirliyorum. Başrol sanki kıristiyan baleydi gibi geliyor ama onun filmlerinde buna benzer bir film bulamadım. Yardımcı olursanız sevinirim bu arada film biraz eski zamanda geçiyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Veyselaslan047 -- 16 Mart 2020; 2:14:36 >
  • 
Sayfa: önceki 902903904905906
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.