Şimdi Ara

Adını Hatırlayamadığınız Filmleri Buraya Sorunuz (903. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
9 Misafir (2 Mobil) - 7 Masaüstü2 Mobil
5 sn
20.005
Cevap
782
Favori
1.600.458
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
40 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 901902903904905
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Aslında çok bir şey hatırlamıyorum aklımda kalan filmin finalinde sanıyorum bir çatı katında köşeye sıkışan karakterlerimiz, bulundukları kattan caddeye bir sandık atar içinden çıkan ana karakterlerden biri ateş etmeye başlar bu karışıklıkta diğer karakterlerde taaruza geçip bu kapandan kurtulurlar. Birde bu filmi eski arcade atari oyunlarından Sunset Riders a çok benzetirdim karakter isimleri falan benzerdi sanırım.
    Yardımcı olan herkese şimdiden teşekkürler

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yıllar önce Cine5'de izledim, aslında birçok sahneyi hatırlıyorum ama bugüne kadar bilen çıkmadı maalesef.

Lise/ortaokul yaşlarında bir kız, bir siyah saçlı esas eleman bir de sarışın kıvırcık saçlı başka bir çocuk var. Kız evden kaçıyor, kızın ATM önünde ağladığı bir sahne var.
    Tren istasyonunda okul gezisi için sıra bekledikleri bir sahne var. Trende sarışın çocukla kız yan yana oturuyor, diğer eleman bunları izleyip kıskanıyor.
    Bir sahnede kızın annesinin evine gidiyorlar, kadın üzerinde bornoz göğsü açık şekilde dışarı koşuyor.
    En son sahne: Elemanla kız bir parktaki doğum gününde ilk kez el ele tutuşurlarken havaya balonlar yükseliyor, kamera da aynı şekilde yükseliyor, film bitiyor.

Amerikan filmi olduğunu sanmıyorum, tahminen Avrupa filmiydi. Filmin adı esas elemanın ismi olabilir ama emin değilim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi retired guy -- 4 Mart 2020; 19:29:29 >
  • Kaneki Ken kullanıcısına yanıt
    Kesinlikle aşağıdaki sahne değil
  • Delimi kullanıcısına yanıt
    Kaçamıyorlarmış sadece o sahne aklımdaydı teşekkürler umarım güzel bir filmdir

• Merhaba, 90 lı yıllarda izlediğim hint filmiydi. Filmi hatırlayan olursa sevinirim...

Konusu:
    Kadın, kocasının bir düşmanı kötü bir adam tarafından yol kenarında öldürülür ormanda bırakılır. Ne var ki ruhu eve gelir. Kaynanası kocasını başkasıyla evlendirmeye falan çalışıyor. Kadın engel olmaya çalışıyor ama durduramıyor. Ağlıyor ızdırap çekiyor, sonuç sıfır. Bu arada kendisini öldüren herif biraz maço takılan çete reisi gibi birşey. Çiftli özel bir sigara içiyor. Çocuğunu kaçırıp fidye istiyordu sanırım. Kadın en son gidip evindeki buda heykelinin önüne diz çöküp dua ediyor ağlayıp yalvarıyor. Budanın elindeki çiçek kadının eline düşüyor. Kadın cisimleri tutabildiğini farkediyor ve şükrederek oradan ayrılıyor. Kendisini öldürenlerden intikam almaya gidiyor. Kocasına kavuşuyor falan fıstık.
  • Bilen vardır elbet bundan 1 sene önce izlemiştim bir adam intikamını almak için çok korunaklı bir siteye girip, düşmanının aileyle akşam yemeğine katılıp 2 çocuk ve eşiyle beraber adamı da öldürüp masadan kalkıyordu. Tek hatırladığım bu. Güzel bir filmdi tekrar izlemek istiyorum.

• Kaneki Ken kullanıcısına yanıt
    Film doğru mu?
    Genç Silahşörler
  • Merhaba

Yakın zamanda seyrettiğim bir filmi soracağım. Yeni bir film olabilir. Konusu şöyle:

Bir kız var. Ailesi ile arası pek iyi değil. Özellikle babası ile. Zihin okuyabilen genç bir dedektif var. Bir makine sayesinde çeşitli zamanlarda bu kızın beynine girip neler yaşadığını çözmeye çalışıyor. Fakat kız zihninde adamı hep yanlış yönlendiriyor. Adamın bir tane de patronu var. O patronu veriyor bu işi ona. Fakat zaman içine işler çığırından çıkıyor. Sonunu söylerdim ama filmi seyretmeyen vardır. Filmi ziyan etmeyeyim şimdi.

Yeni çekilmiş filmlerden olabilir. 2017-2018-2019 gibi.
  • topaz42 kullanıcısına yanıt
    https://www.imdb.com/title/tt0286594/ Bu film olabilir mi?
  • harun1111 kullanıcısına yanıt
    Maalesef. Değil. 2019 yılında çevrilen Doktor Uyku var. Ona baktım. O da değil. Seyredeli bir ay oldu. Akşam evde bir konu hakkında konuşuyorduk. Konuşulan konu bu filmi çağrıştırdı. Kafama takıldı dünden beri.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Guest-781808C66

Arkadaşlar, bir film arıyorum. Eskiden bir gazetede hediye vermişlerdi diye hatırlıyorum hatta yanında da "Sabotaj" filmini vermişlerdi ama diğer filmi hatırlayamıyorum. Filmin girişinde havada bir helikopter var ormanın üstünde uçuyordu. Daha sonra da ya bir yere iniyor kasaba gibi çamurlar içinde ya da düşüyordu. Tam hatırlamıyorum o kısmı. Bilen var mıdır bu filmi?
    Arada güncelleyeyim, belki bilen birileri çıkar...
  • quote:

Orijinalden alıntı: harun1111

https://www.imdb.com/title/tt0286594/ Bu film olabilir mi?
    Filmi araya araya buldum sonunda. 2013 yapımı bir filmmiş. Ben yeni seyrettiğim için filmi yeni zannettim. Filmin ismi ANNA. Mark Strong başrolde.
    https://www.imdb.com/title/tt1715336/
  • altair27 A kullanıcısına yanıt
    Warriors of Virtue (1997)
  • Arap bir kadın ve sanırım amerikalı bir genç birbirinden uzakta videolu hergün konuşuyorlardı sonra birşeyler oldu salgın mı hatırlamıyorum bu tarz bir şeydi. Bu kadar hatırladım izleyen varsa zaten hatırlar bilir size zahmet. Çok bulmak istiyorum

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Dostum emin ol günlerdir bakıyorum arşivime, bir türlü bulamadım. Ama bulunca ilk işim yazmak olacak

• Merhabalar

10-15 yıl önce galiba cine-5 te seyretmiştim. Asansörlü bir korku filmiydi. Son sahnesini çok net hatırlıyorum. Asansörün en üst motorunun olduğu kısma çıkıyorlar, motorun etrafını yaratık gibi et parçaları sarmış, motora bu cıvık yaratık müdahele ediyormuş.

İnternette aradım bulamadım

• quote:

Orijinalden alıntı: müzikci

Merhabalar

10-15 yıl önce galiba cine-5 te seyretmiştim. Asansörlü bir korku filmiydi. Son sahnesini çok net hatırlıyorum. Asansörün en üst motorunun olduğu kısma çıkıyorlar, motorun etrafını yaratık gibi et parçaları sarmış, motora bu cıvık yaratık müdahele ediyormuş.

İnternette aradım bulamadım
    Korku filmleri ilgi alanımın dışında kalıyor , üzgünüm :(
  • müzikci M kullanıcısına yanıt
    deep rising (1998) bu olabilirmi?
  • CeNTiLMeN C kullanıcısına yanıt
    Teşekkür ediyorum. Aynen öyle bu filmdi

• Yalnız ilginç bir durum farkettim.

Sacred Spirit rumuzlu kişi zıpçıktı cafer isimli filmi soruyor tarih 28 şubat mı ne. 2 Mart'da da aradığı filmi buradan birisi yardımıyla buluyor.

İşe bak ki aynı film, 8 martta bir youtube kanalında işleniyor. İşleyen kişi yorekok adı verilen bir yutubır.

Bu bilinmeyen filmin sorulması, bulunması ile youtube de hakkında yapılan videonun tarihin bakarak söylüyorum ki, sanırım Sacred Spirit aslında yorekokun ta kendisi.

İ F Ş A L A N D I N !

D E Ş İ F R E O L D U N !

Video:

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi KendiİsteğiyleAyrıldı -- 11 Mart 2020; 19:6:28 >
  • 
Sayfa: önceki 901902903904905
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.