Şimdi Ara

Adını Hatırlayamadığınız Filmleri Buraya Sorunuz (89. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
7 Misafir (3 Mobil) - 4 Masaüstü3 Mobil
5 sn
20.005
Cevap
782
Favori
1.600.434
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
40 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 8788899091
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • arkadaşlar youtube da bir video izlemiştim filmden bir sahne vardı. 3 kişi yuvarlak bir masada oturuyor sohbet ediyorlar ve yemek yiyorlardı bir tanesi patates kesiyormuydu veya elinde oynuyormuydu neydi hatırlayamıyorum. yeşil ufak bir oda sahnesiydi bu sahne. bu sahnede italya ile ilgili bir cümle geçiyor olabilir

oyuncu felan hic hatırlamıyorum. bilebilecek varmı?
  • Filmin başını hatırlamıyorum ama orta yaşlı bir adam vardı ve minibüsüyle tenha bir yere giderek oraya bir kızın gelmesini bekliyordu geldiğinde de ona yardım etmek bahanesiyle kaçırıp çekikle öldürüyordu. 2-3 sefer bunu yaptıktan sonra devlet başkanının kızını da öldürünce büyük bir araştırma başlatılıyordu sanırım. İzleyen veya adını bilen var mı? Ayrıca uzakdoğu yapımı bir filmdi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: sys3434

quote:

Orijinalden alıntı: Erchamion

quote:

Orijinalden alıntı: sys3434

bir film vardı sanırım uzakdoğu.filmde sürekli kavga-dövüş sahneleri ve fillerle iletişime geçen bir adam vardı.ayrıca bir sahnesinde de havuzun içinde bir adamla bir timsah dövüşüyordu.filmin adını bir türlü hatırlayamadım yardımınızı bekliyorum...

Ong-Bak 2

eyvallah hocam,sağolasın.

Rica ederim.
  • Bir hazine filmi Paraguay da geçiyordu galiba hatırlayan var mi

Peru da olabilir

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi devmanetihad -- 14 Şubat 2012; 2:25:39 >
  • MerhabaLar ArkadaşLar benim adını hatırLayamadığım 2 fiLm var bunLardan biri ;

3 tane çocuk vardı bunLarın birinin babası biLim adamı yada mucit diyebiLiriz,diğer 2 taneside kimsesiz idi babası bilim adamı oLan çocuğun çaLıştığı bir şirket var ve bu şirkette yanLış birşeyLer oLuyor ve bu çocukLarda bunu araştırıyorLar.böyLe ellerinde cihazlarla felan oyuncak bir arabaya bir tür geliştirilmiş bir pil takıyorlar ve oyuncak araba hızlanıyor sonra uzaktan dinleme cihazları felan var hatırLayabiLdiklerim bunLar.

2. film ise ;

hatırLadığım kadarı iLe bu fiLm seri bir fiLm ama tam oLarak hatırLayamıyorum bir adam vardı ve bu adam orman gibi bir yerde yaşıyordu deLi gibi birşeydi ama daha çok mucit gibiydi her sabah kaLktığında kendisini uyandıran bir cihaz yapmıştı böyLe tüm evini kapsayan biLirsiniz neyse hep güLerdi birde şapka takardı ve yine kötü adamLarLa başı beLaya girerdi yine kahraman oLurdu

yardımcı oLursanız çok sevinirim oLmasada çabanız için TeşekkürLer :)
  • Herkese selamlar,

Bir film vardı Ford mustang vardı galiba eski model 1970 falan filmin başında bir sürü polis kovalıyordu sonra adam yakalanıyordu filmin gerisini hatırlamıyorum bilgisi olan var mı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Miroglu_

Herkese selamlar,

Bir film vardı Ford mustang vardı galiba eski model 1970 falan filmin başında bir sürü polis kovalıyordu sonra adam yakalanıyordu filmin gerisini hatırlamıyorum bilgisi olan var mı?

Gone in Sixty Seconds ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: genelsek

arkadaslar ben 82 liyim benim cocukluk zamanlarımdan trt de izlemeye cLışıpta korkudan cogu zaman izleyemediğim iki film var hayal meyal hatırlıyorum.birinde dedektif spencer diye biri var ve yanında uzaylı bi kaçak kız var dünya yorungesinde gemileri var bu kızın ırkından ,bi gun kucuk bi uzay gemsiyle oraya gidiyo kız ,arkadaslarını goruyo arkadaslar ikiye bolunmus elleri koları kopmuss zombi gibiler içlerinden bişeyler cıkıyo ince uzun uzantılar korkunc,sonra dunyayada o gemideki yaratık geciyor ve insanların içine giriyor onları zombi gibi bişey yapıto.mesela hatırlıdıgım bi sahne de dedektif spencer bi okula gidiyo,ogretmen arkası donuk tahtaya bişeyler yazıyo tebeirle ama oyle yazıyoki cok hızlı bişeklde içinde yaratık var,dedektif spencer kaçıyo falan yaratık peşinde yardırıyo yerlerden geliyo

baya zor sordum galiba,arkadaşlar bu dizi ziyaretçiler(visitors) dizsiyle aynı zamana denkgeliyordu galiba yayınlanış dönemi,dedektifin yanındaki kızın adı tara idi tara adında esmer bi uzaylı kızdı.ama dedektifin adını spenser oldugundan süpheliyim.bulamadım biyerde yaw?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi genelsekreter -- 14 Şubat 2012; 15:00:33 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Hadron

quote:

Herkese selamlar,

Gone in Sixty Seconds ?

Hocam o film değil.
  • 60 saniye olabilir o film
  • quote:

Herkese selamlar,

Vanishing Point olabilir mi?
    ama araba dodge challenger dı
  • Merhaba arkadaşlar küçükken tv de izlemiştim bu filmi. Yanlış hatırlamıyorsam Michael Douglas tı adam karısı yada kız arkadaşı tam hatırlamıyorum evinde öldürüyordu. Yan komşusununda iki oğlu var bir taneside bu cinayeti görüyordu. Annesine anlatıyordu fakat inanmiyordu. Mahalledeki çocuklarla beraber bu cinayeti çözmeye çalışıyorlardı nereye gömdüğünü falan. Hatta şöyle birşey hatırlıyorum adam karısını evinin altına gömüyordu o anda da piyano çalıyordu. İşte böyle birşeydi çok oldu filmi izlediğimde çok küçüktüm gerilmiştim. Adamın michael douglas olduğundan emin değilim çünkü imdb de filmlerine baktım bulamadım
  • quote:

Orijinalden alıntı: rakuen68

Merhaba arkadaşlar küçükken tv de izlemiştim bu filmi. Yanlış hatırlamıyorsam Michael Douglas tı adam karısı yada kız arkadaşı tam hatırlamıyorum evinde öldürüyordu. Yan komşusununda iki oğlu var bir taneside bu cinayeti görüyordu. Annesine anlatıyordu fakat inanmiyordu. Mahalledeki çocuklarla beraber bu cinayeti çözmeye çalışıyorlardı nereye gömdüğünü falan. Hatta şöyle birşey hatırlıyorum adam karısını evinin altına gömüyordu o anda da piyano çalıyordu. İşte böyle birşeydi çok oldu filmi izlediğimde çok küçüktüm gerilmiştim. Adamın michael douglas olduğundan emin değilim çünkü imdb de filmlerine baktım bulamadım

Buyrun efendim jet hızında cevaphttp://www.imdb.com/title/tt0115916/
  • Abi çok iyi ya teşekkürler çok sevindim
  • quote:

Orijinalden alıntı: X kare

quote:

Orijinalden alıntı: rakuen68

Merhaba arkadaşlar küçükken tv de izlemiştim bu filmi. Yanlış hatırlamıyorsam Michael Douglas tı adam karısı yada kız arkadaşı tam hatırlamıyorum evinde öldürüyordu. Yan komşusununda iki oğlu var bir taneside bu cinayeti görüyordu. Annesine anlatıyordu fakat inanmiyordu. Mahalledeki çocuklarla beraber bu cinayeti çözmeye çalışıyorlardı nereye gömdüğünü falan. Hatta şöyle birşey hatırlıyorum adam karısını evinin altına gömüyordu o anda da piyano çalıyordu. İşte böyle birşeydi çok oldu filmi izlediğimde çok küçüktüm gerilmiştim. Adamın michael douglas olduğundan emin değilim çünkü imdb de filmlerine baktım bulamadım

Buyrun efendim jet hızında cevaphttp://www.imdb.com/title/tt0115916/

Sanırım filmi bulamayacağım torrent te hiç seed yok
  • quote:

Orijinalden alıntı: X@ndeR

quote:

Herkese selamlar,

Selamlar,

Malesef o filmde değil. Benim dediğim filmde adam polislerden kaçarken yaralıydı yada arabanın arka koltuğunda hasta bir çocuk vardı böyle bir şey hatırlıyorum.
  • quote:

quote:

quote:

Herkese selamlar,

Selamlar,

Malesef o filmde değil. Benim dediğim filmde adam polislerden kaçarken yaralıydı yada arabanın arka koltuğunda hasta bir çocuk vardı böyle bir şey hatırlıyorum.

http://www.imdb.com/title/tt0404390/
  • quote:

Orijinalden alıntı: Thomas Anderson

quote:

quote:

quote:

Herkese selamlar,

Selamlar,

Yok kardeşim buda değil ya . Araç cabrio değildi.
  • çoook eski bir film, siyah beyaz
    adam yatakta yatıyor
    karşısında duvara asılı bir ceset
    insanlara haber veriyor
    geliyolar bakıyolar yok
    sonra tekrar ediyor bu bi iki kere
    sonra adam fotoğrad makinesi alıyor
    cesedin fotosunu çekiyor
    ama makinede film yok

böyle bi filmdi
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Thomas Anderson

quote:

quote:

quote:

Herkese selamlar,

Selamlar,

Yok kardeşim buda değil ya . Araç cabrio değildi.

a perfect world olmasın ?

http://www.imdb.com/title/tt0107808/
  • 
Sayfa: önceki 8788899091
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.