Şimdi Ara

Adını Hatırlayamadığınız Filmleri Buraya Sorunuz (872. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
6 Misafir (1 Mobil) - 5 Masaüstü1 Mobil
5 sn
20.005
Cevap
782
Favori
1.600.490
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
40 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 870871872873874
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bir korku filmi vardı cinli falan ama yabancı. Filmin başında bu olanlar tamamen gerçeklerdendir ve saire diyordu. Hikaye müstakil dere yakını bir evde cinler vardı duvar içinden çıkıyorlardı papaz vs vardı hatırladığım kadarıyla...

Var mı bilen?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: X kare

Bu mesaj silindi.
    Evet evet aynen. Hatta kimse inanmıyordu bu elemana !!İşte o !
  • Delimi kullanıcısına yanıt
    Yok kardeşim bunlar da değil.
  • X kare kullanıcısına yanıt
    Evet filmi buldum, buyursunalr :) Ama Almanca dilinde var. Bakalım ingilizce veya Türkçe bulabilecek miyiz. Çok eğlenceli bir filmdi bu.https://www.youtube.com/watch?v=FZFp_PijxPY

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Starrk35 -- 22 Ağustos 2019; 2:51:30 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Starrk35

Evet filmi buldum, buyursunalr :) Ama Almanca dilinde var. Bakalım ingilizce veya Türkçe bulabilecek miyiz. Çok eğlenceli bir filmdi bu.https://www.youtube.com/watch?v=FZFp_PijxPY
    Turkce dublaj vhs'si var
    https://urun.gittigidiyor.com/video-kaset/vhs-belali-tatil-262822493

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi X kare -- 22 Ağustos 2019; 3:18:51 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • evet ilginç bir soru geliyor: yaklaşık 10 sene önce cnbc-e yde gece denk gelmişti. hapishane de geçiyordu. filmin sonlarına doğru en ağır kim sıçabilecek yarışması yapıyordu iki kişi prisonda, biri 10 kg den fazla sıçıyordu. :d bayağı gülmüştüm film boyunca, hatırlayabildiğim tek detay bu şimdiden teşekkürler.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Gençler 2012'de öglenleri yayınlanan filmlerden benim aradığım.
    Hikaye şu şekildeydi; bi' çocuk var böyle gozlüklü hastalıklı başarısız anne babası da bunun sihirbazlık, hokkabazlık falan yapıyor sirkte çalışıyor çoğu zaman bu evde tek başına kalıyor. Okul ev okul ev gidip gelirken bir gun evin arka tarafına yanlış hatırlamıyorsam meteor düşüyor bu da hemen onun yanina gidiyor dokunuyor vs eve donuyor ertesi gün uyandiginda daha iyi gordugunu okula gidince de kafasının bastığını fark ediyor. Kizlardan yana da şansı gülüyordu elemanın çeşitli bilim kurgu olaylari falan yasaniyordu mutlu sonla bitiyordu film.

Ergenligimin son raddelerinde ve aşırı sıkılmışken denk gelip izlemiştim filmi ama 2016 gibi aklıma düştü aradım aradım bulamadım. Filmkolik kime denk geldiysem sordum hiçbiri de bilemedi filmi ki bu insanlar arasında imdb 2.5 - 3 olan filmleri de izleyen tiplerden de vardı.

• Aklıma direk Red Dragon geldi. Bak bakalım.https://www.imdb.com/title/tt0289765/
  • Arkadaşlar merhaba, sırf bu filmi diziyi her ne ise bulmak için üye oldum. Günlerdir düşünmekten uyuyamaz oldum. Eski sayılmaz en fazla 3/4 yıl olmuştur belki.Filmi /diziyi güzel bulup izlemek istediğimi bile sanmıyorum ya neyse. Film mi yoksa dizi fragmanı mı olduğundan emin değilim. Yeşillikler ve bir köşk gibi eski surlarla kaplı bir malikane sanki. Başroldeki genç adam buraya geliyor. Genç zayıfca beyaz elbiseli sarı saçlı açık tenli bir kızla konuşuyor.Kız surlara çıkmış böyle çıplak ayak yürüyor burada sanırım ruhsal rehabilite görüyor. Deliler burada ilaç tedavisi alıyor gibi. Adamla konuşurken kimse buradan ayrılamaz diyor. Adam geriliyor. Zaman geçiyor adam gidecek ormanlık yol gibi bir yerden şoförle birlikte. Bir geyik arabaya çarpıyor araba takla atıyor. Adam gözünü açıyor ki buraya gelmiş. Adama deli muamelesi yapıyorlar sanırım, bağlıyorlar, ilaç falan veriyorlar. Meğersem o ilaçlar aksine daha da tehlikeli. Daha fazla detay vermeyeyim belki hayal gücüme girer. Sanırım yaşlı bir adam da var rollerde.Lütfen yardımcı olun ,şimdiden teşekkürler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi maivekan_ -- 23 Ağustos 2019; 2:4:32 >
  • hakangeldi H kullanıcısına yanıt
    Merhaba , aradığınız film Uyumsuz ( Divergent) olabilir mi?
  • P2 2007
    Acil Arama 2013
    Bad Samaritan 2018
  • sanırım son günlerde çok fazla rüya görüyorsun senin söylediğin filmleri nedense bulamıyorum.
  • Merhabalar ben otobüste giderken izlemiştim
    Filmde adam bir kitap arıyordu aradığı kitabı çölde galiba bir mağrada kitap kadınmış kadın galiba ay ışığında yazılar üstünde beliriyordu bu kadını koruyan tas adam vardı ateşten korkuyordu ismini unuttum yardımcı olur mu sunuz ?

• Tristan Tzara kullanıcısına yanıt
    Big STAN ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Delimi -- 24 Ağustos 2019; 13:58:35 >
  • Pasam33334 P kullanıcısına yanıt
    Hiç Bitmeyen Öykü 1984
  • Pasam33334 P kullanıcısına yanıt
    Fifth element?
  • Emrecancc E kullanıcısına yanıt
    Kardeşim aynı şeyleri ben yazacaktım sen yaxmışsın bulursan o filmi kurban oömuşum bana da söyle sana mail imi vereyim ordan bana ulaş bişe et çok aradım ben o filmi ya duhak44@gmail.com bulursan o filmin adını bana da haber ver

• Uzun zamandır arıyorum bulamadım, eski bir filmdi sanırım.

Akıllı denebilecek bir araba vardı. Kapılarının altından mekanik kol çıkartabiliyordu. Sanırım çöple çalışıyordu. Rengi de sarı idi sanırım. Sonra bu arabayı kötüler ele geçirip öldürüyorlardı. Bunu kurtarmaya çalışan çocuk arabanın yanında ağlarken altından küçük bir araba çıkıyordu.

Bu filmi bilen var mı acaba?

• Marilyn Monroe hayatını anlatan ama internette bulmadım bi türlü. Marilyn in en sıfırdan en yükseğe çıktığını anlatan bir film. Marilyn evde makarna yapıyor kahverengi saçlı hatırladığım bunlar herkese teşekkür ederim.

• emrelio kullanıcısına yanıt
    FİLM bana da tanıdık geldi araba kendi kendine bir yerlerinden bir şeyler çıkırıyor mu?
  • 
Sayfa: önceki 870871872873874
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.