Şimdi Ara

Adını Hatırlayamadığınız Filmleri Buraya Sorunuz (874. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
8 Misafir - 8 Masaüstü
5 sn
19.998
Cevap
782
Favori
1.599.190
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
40 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 872873874875876
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    https://www.kitantik.com/product/SUPER-ARABA-CHARLIE-2-VCD-ikinci-eldir_0z8kgltjrgpohl6133h
    filmin korsanı internette yok. VCD cihazın varsa satın almanı tavsiye ederim.
  • samettr25 S kullanıcısına yanıt
    https://www.youtube.com/watch?v=94TQ1QFVQEM&feature=youtu.be
    filmi sanırım buldum
  • Evet harikasiniz teşekkürler tavsiye ederim güzel bir film

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • samettr25 S kullanıcısına yanıt
    film doğru mu?
  • Delimi kullanıcısına yanıt
    Çok teşekkürler fakat bu değildi.

• quote:

Orijinalden alıntı: Delimi

filmin adı ne 2 tane film yazmıştım hangisi?
    Alintiladigim film jane marliyn

• müzikci M kullanıcısına yanıt
    Bud Spencer filmi
    All the Way Boys (1972)
  • obili O kullanıcısına yanıt
    Teşekkürler obili

• quote:

Orijinalden alıntı: maivekan_

Arkadaşlar merhaba, sırf bu filmi diziyi her ne ise bulmak için üye oldum. Günlerdir düşünmekten uyuyamaz oldum. Eski sayılmaz en fazla 3/4 yıl olmuştur belki.Filmi /diziyi güzel bulup izlemek istediğimi bile sanmıyorum ya neyse. Film mi yoksa dizi fragmanı mı olduğundan emin değilim. Yeşillikler ve bir köşk gibi eski surlarla kaplı bir malikane sanki. Başroldeki genç adam buraya geliyor. Genç zayıfca beyaz elbiseli sarı saçlı açık tenli bir kızla konuşuyor.Kız surlara çıkmış böyle çıplak ayak yürüyor burada sanırım ruhsal rehabilite görüyor. Deliler burada ilaç tedavisi alıyor gibi. Adamla konuşurken kimse buradan ayrılamaz diyor. Adam geriliyor. Zaman geçiyor adam gidecek ormanlık yol gibi bir yerden şoförle birlikte. Bir geyik arabaya çarpıyor araba takla atıyor. Adam gözünü açıyor ki buraya gelmiş. Adama deli muamelesi yapıyorlar sanırım, bağlıyorlar, ilaç falan veriyorlar. Meğersem o ilaçlar aksine daha da tehlikeli. Daha fazla detay vermeyeyim belki hayal gücüme girer. Sanırım yaşlı bir adam da var rollerde.Lütfen yardımcı olun ,şimdiden teşekkürler.
    A Cure for Wellness
  • çok mutlu oldum :) bende hep mahşerin 4 atlısı üzerine arama yaptım
    meğerse mahşerin atlısıymış. inan kimin bulduğunu merak ediyorum.https://www.imdb.com/title/tt0436343/ ama bulunmasıda harbiden çok zor film imdb'de popüler değilmiş o kadar
  • Aradigim filmde adamin kizni kaciryoalr ve ona kizini kurtarmasi ixin silah verip bi kisiyi oldurmesini istiyolar fakat bunu yapanlar bunu bir oyuna cevirmisler ayni seyi baskasinada yaptirip bu adami oldurtmeye calisyoalsr
    Zenginlerin oyunu

• Dostlar merhaba size abartısız söylüyorum 4 senedir 3 tane film arıyorum hala bulamadım lütfen biri yardım edebilirse çok sevinirim çok önce izlediğim için hatırlayabildiğim kadarını yazacağım
    1. Yaşlı bir adam sürekli bir kadını arıyordu en sonunda tarlanın ortasında bir evde oturduğunu öğreniyor oraya gidiyor arabayla sonra kadın arabaya binmek istemiyorum diyor sonra beraber bir yerlere gidiyorlardı
    2. Hasta bir adam vardı ve küçük bir kız, kız her gün adamın yanına gelip kurabiye falan getiriyor adamın hastalığı ölümcül bu arada kıza sürekli hikaye anlatıyor hikayenin 3 tane ana karakteri var sıra sıra anlatıyor biri kırmızı maskeli zoro kılıklı bir adam diğeri kızılderili üçüncüyü hatırlayamadım
    3. Bunu çok az hatırlıyorum bir büyükbaba bir torun ve torunun arkadaşı bir yerlere gidiyorlar falan iste filmin sonunda büyükbaba bileklerini kesip intihar ediyor
    Çok az bilgi veriyorum ama olduğu kadar verdim yardım edebilirseniz çok sevinirim

• Ali2213 A kullanıcısına yanıt
    İntikamın bedeli dostum nicolas cage oynuyir

• Yillar onceden izlediğim bir filmi hatirlamaya çalışıyorum , eski bir filmdi hatırladıklarım şunlar , film kumar oynayan gençler uzerineydi ilk sahnelerde 2 arkadaş bir eve esrar tarlası kurmuşlardı hatta saklanma yerleri vardi evin içinde gelen kişilere havalı tüfekle ates ediyorlardı sonra içlerinde en iyi poker oynayan biri bir masaya oturuyordu iyice borca giriyordu hatta adamlar bir sistem yapmıştı çocuğun elindeki kartları görüyorlardı filmin sonunda koleksiyon olan bir silahı yanlışlıkla nehire düşürüyorlardi sonra ise silahın 250 bin dolar olduğunu görüyorlardı filmin sonunda güzel bir müzikte vardı hatta filmin ismi İngilizce uzun bir şeydi günlerdir aklımda hatırlayamıyorum yardımcı olabilecek birileri varmı lütfen

• Delimi kullanıcısına yanıt
    Hatırladığım kısmı sadece erkeğin kıza söylüyor olması. Televizyondan izlememiştim. İnternetten bulup izlemiştim ve ne kadar aradıysam da bulamadım. 90'lıların filmiydi sanırım hiç emin değilim. Oyuncuları da gözümde canlanıyor ama hani garip bir şekilde tarif edemiyorum. Filmi bulmam gerekiyor uzun bir zamandır arıyorum ve hiçbir sonuç alamadım. Yardımcı olabilirsen gerçekten çok mutlu edersin. Teşekkür ederim.

• quote:

Orijinalden alıntı: cengizkoca44

Dostlar merhaba size abartısız söylüyorum 4 senedir 3 tane film arıyorum hala bulamadım lütfen biri yardım edebilirse çok sevinirim çok önce izlediğim için hatırlayabildiğim kadarını yazacağım
    1. Yaşlı bir adam sürekli bir kadını arıyordu en sonunda tarlanın ortasında bir evde oturduğunu öğreniyor oraya gidiyor arabayla sonra kadın arabaya binmek istemiyorum diyor sonra beraber bir yerlere gidiyorlardı
    2. Hasta bir adam vardı ve küçük bir kız, kız her gün adamın yanına gelip kurabiye falan getiriyor adamın hastalığı ölümcül bu arada kıza sürekli hikaye anlatıyor hikayenin 3 tane ana karakteri var sıra sıra anlatıyor biri kırmızı maskeli zoro kılıklı bir adam diğeri kızılderili üçüncüyü hatırlayamadım
    3. Bunu çok az hatırlıyorum bir büyükbaba bir torun ve torunun arkadaşı bir yerlere gidiyorlar falan iste filmin sonunda büyükbaba bileklerini kesip intihar ediyor
    Çok az bilgi veriyorum ama olduğu kadar verdim yardım edebilirseniz çok sevinirim
    2)
    The Fall (2006)
  • quote:

Orijinalden alıntı: samettr25

Merhaba arkadaşlar ben de filmin ismini hatırlamıyorum fakat bir sahnesini net hatırlıyorum kızın sigara bağımlılığı var tuzak olarak para at ürün al tarzı bir makinadan sigara alıyor ve içinde asit olduğu için eriyor diger bir sahnesinde de şarjörü ters takip tum kurşunlar tetiği ceken adama gidiyor
    Mindhunters 2004
    Sevdiğim bir filmdi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Guest-4120976BF

Yillar onceden izlediğim bir filmi hatirlamaya çalışıyorum , eski bir filmdi hatırladıklarım şunlar , film kumar oynayan gençler uzerineydi ilk sahnelerde 2 arkadaş bir eve esrar tarlası kurmuşlardı hatta saklanma yerleri vardi evin içinde gelen kişilere havalı tüfekle ates ediyorlardı sonra içlerinde en iyi poker oynayan biri bir masaya oturuyordu iyice borca giriyordu hatta adamlar bir sistem yapmıştı çocuğun elindeki kartları görüyorlardı filmin sonunda koleksiyon olan bir silahı yanlışlıkla nehire düşürüyorlardi sonra ise silahın 250 bin dolar olduğunu görüyorlardı filmin sonunda güzel bir müzikte vardı hatta filmin ismi İngilizce uzun bir şeydi günlerdir aklımda hatırlayamıyorum yardımcı olabilecek birileri varmı lütfen
    lock stock and two smoking barrels 1998
  • quote:

Orijinalden alıntı: Uchigatana

lock stock and two smoking barrels 1998

Alıntıları Göster
    Hocam çok teşekkür ederim

• 
Sayfa: önceki 872873874875876
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.