Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
Şimdi Ara

Adını Hatırlayamadığınız Filmleri Buraya Sorunuz

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Excllusive Daha Az
1 Kayıtlı Üye
17.475
Cevap
716
Favori
1.286.573
Tıklama
Tüm Forumlar >> Sinema - Dizi - Televizyon - Müzik - Kitap >> Sinema >> Sinema Genel >> Adını Hatırlayamadığınız Filmleri Buraya Sorunuz
Giriş
    401 Mesaj

Geçen Prometheus izliyordum da oradaki Android de onu izliyordu. Benim aklıma gelmeyen film başka bir filmdi.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
    |
    |
    Delimi kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Çavuş
    71 Mesaj

aklına gelmeyen film hakkında bütün detayları verebilirmisin?
    |
    |
    MuharremAylar kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Orijinalden alıntı: İstanbul Beyefendisi

2-3 sene önce izlediğim galiba eski bir film. Konusu şöyle filmin başında pembe elbiseli bir kadın geliyor, çağrı merkezinde çalışan bir adama karşılıksız bir kutu hap veriyor ve diyor ki "bu hapı aldığında kendini daha iyi hissedeceksin ve cesaretli olacaksın" diyor. Daha sonra adam ilacı kullanmaya başladıkça vücudundan siyah sıvı şeklinde yaralar oluşmaya başlıyor, filmin sonunda adamın vücudunu bu siyah sıvı tamamen kaplıyor ve adam filmin sonunda ölüyor.

Arkadaşlar bu filmi bulabilerseniz çok sevinirim. Şimdiden yardımınız için teşekkür ederim.
    Arkadaşlar yok mu bir fikri olan acaba? Lucy ve limitless değil.

• Yüzbaşı
    829 Mesaj
    Arkadaşlar bir film vardı adı aklıma gelmedi buraya bir sorayım dedim

Beyaz adamın biri hapise gireceği kesinleşince kendini hapishane için eğitiyor, hazırlıyor fln.Vergiden mi kaçakçılıktan dolayı mı tam hatırlayamıyorum.Hapishaneye giriyor bütün büyük zencileri dövüyor.Adını bir türlü hatırlayamadım.Komedi filmiydi sanırım.Yardımlarını bekliyorum.
    71 Mesaj

Zoolander 2001
    |
    |
    İstanbul Beyefendisi kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Orijinalden alıntı: Nickola Tesla

Arkadaşlar bir film vardı adı aklıma gelmedi buraya bir sorayım dedim

Beyaz adamın biri hapise gireceği kesinleşince kendini hapishane için eğitiyor, hazırlıyor fln.Vergiden mi kaçakçılıktan dolayı mı tam hatırlayamıyorum.Hapishaneye giriyor bütün büyük zencileri dövüyor.Adını bir türlü hatırlayamadım.Komedi filmiydi sanırım.Yardımlarını bekliyorum.
    Big Stan (2007)
    |
    |

Orijinalden alıntı: Delimi

Zoolander 2001

Alıntıları Göster
    Yok hocam o da değil.
    |
    |

Malesef bu değil..

dizide değildi filmdi galiba. Uzay istasyonunda geçiyor, dünyada yaşam olmadığı için. Nüfus politikası var tek çocukdan fazlası yasak, bir kadın 2 kızı var birisini saklıyor odasında yerdeki panelin altında.
    |
    |
    Filmin başında adamla kızın evine bir ekip giriyor kızı kaçırıyorlar eve bi telefon bırakıyorlar o telefonla adama direktifler veriliyor kız arkadaşını kurtarması için filmin ortalarında uyuşturucu satan bi yete gidiyor orda şişman zenci bir adamda da aynı telefonu görüyor ona da direktifler gelmiş ama o kızdan vazgeçmişti çin restoranına giriyordu dünyada çok fazla kişinin izlediği bir oyun olduğunu farkediyordu filmin sonlarında da uzun bir koridordan koşuyordu bir adamla silah vardı koridorun sonunda daha sonra karanlık bir odada saklanıyordu gizli kamerayı farkediyor falan öyle gidiyordu

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Sngaara -- 20 Ağustos 2019; 16:32:4 >

Kelebek etkisi ne benziyor bir bak istersen
    |
    |
    Sic Parvis Magna kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Orijinalden alıntı: mydonesse

Kelebek etkisi ne benziyor bir bak istersen

Alıntıları Göster
    Allah razı olsun hocam işte bu

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |

TVTime

Amazon Prime Video | Netflix | Apple TV+ | Disney+ | BluTV

Sony 55XF9005 55" 4K UHD Smart TV | Samsung 43NU7400 43'' 4K UHD Smart TV | Playstation 4 PRO | Logitech Z-506 Surround 5+1 Speaker | Apple TV 4K 64 GB | Apple iPad 6.Nesil 32GB 9.7" Gold
  • Onbaşı
    15 Mesaj
    Merhaba, daha önce izlediğim bu filmi bulamadım aylardır.

Uzay gemisinde/istasyonunda geçiyor film. Dünya ya yokolmuş yada yaşanılmaz halde ve insanlık uzayda hayatta kalmış. Yaşadıkları uzay istasyonunda nüfus politikası var tek çocuktan fazlası yasak. Kadının birisi 2 tane kızı var birisini odasında yıllarca saklıyor. Görevliler kontrole geldiğinde odanın zeminindeki panelin altına saklanıyordu kız. Daha sonra gizli gizli dışarı çıkıyordu. İlerleyen zamanda filmde oksijen sorunu oluşuyor ve nüfusu azaltmak için kendi belirledikleri alt kısım insan sınıfından bazılarını seçerek toplu halde uyutup gemiden dışarıya atıyorlardı. Daha fazlasını şuan hatırlayamıyorum bulabilene helal olsun gerçekten :)
    Kore filmi: Genç kızları kaçırıp öldüren sonra kemiklerini toz haline getirip heykel yapan bir katil. Bir sefer izlemiştim ama adını bir türlü hatırlamıyorum. yeppuuda sitesinde vardı site kapandı.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    S.a arkadaşlar bende bir film arıyorum sanırım 2000 senesinde izlemiştim kore yada japon tam hatırlamıyorum 1 kız bi erkek bide kızın abisi var bi grup koreli askerler bunlara saldırıyor savaşıyorlar bazı halkı kurşuna çiziyor bi kel adam var amerikalı koreli rütbeli bundan emir alıyor trende savaşıyorlar o kareli adam o kel gözlü adamı öldürüyor
    |
    |

Pandorum 2009
    olabilir mi?
    bazı sahneleri benziyor
    |
    |
    Excllusive kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Malesef değil.

Benim filmde herhangi bir uzaylı veya yaratık yok. Gemide insanlar sınıflara ayrılmış dünyadaki gibi fakir/zengin işçi amele yetkili polis bürokrat. Kademe kademeydi.
    |
    |

film hakkında bilgi verebilirmisin?
    filmde oynayan oyuncuları tanıyormusun? oyuncuların yüzlerini anlatabilir misin?
    filmi ne zaman seyrettin nerede?
    film hangi yıl çekildigini düsünüyorsun?
    uzay gemisinde gecen onlarca film var.
    |
    |

sanırım filmi buldum umarım dogrudur
    Cargo (2009)
    |
    |

Üzgünüm buda değil. Böyle bir film değildi.

Yani oyuncuları falan hatırlamıyorum yüzlerini. Gemide binlerce insan vardı kalabalık. Alman,rus,japon,kore yapımı bir film değildi. Amerikan yapımı olması lazım. Korku filmi değildi tamamen uzay istasyonunda yönetime karşı bir isyan tarzı ve gerçekleri ortaya çıkarma gibi konusu vardı. Yıl olarak son 5-6 yılda izlediğim bir filmdi sanırım. En önemli ayrıntısı odada yıllarca herkezden saklanıp gizlice yaşayan kız kardeş ve gemideki oksijenin kısıtlı olması sorunu ile nüfusu azaltmak insanları uzay boşluğuna atarak.
    |
    |
    Merhabalar adı bile aklımda olan filmi bulamadım 2 sene önce Ramazan da televizyon da yayınlanmıştı. Mahşerin 4 atlısı diye çevirmişlerdi. Bizim Türkler öyle bir çeviriyor ki orjinal adıyla alakasız oluyor, mahşerin 4 atlısı ile ilgili 2 film var,2 side değil. Filmin konusuna gelecek olursak çoğunlukla çocuğa odaklı filmdi. Sanırım babası annesinden ayrılıp uzak bir yere taşınıyorlardı dedesinin yanına falan. Babası çocuğu çoğu zaman kemerle dövüyordu, çocuk devamlı rüya görüyordu bu atlılarla ilgili. Bir sahnede de çocuğun etrafında 4 atlı kılıç,balta,gürz vs silahları vardı yüzleri de maskeli veya siyahdı bu çocuk ortada, atlılar da etrafında şaha kalkıp duruyorlardı :d bu filmi bileniniz var mı?

Atlılardan biri kafasız dı sanırım

Tam hatırlamıyorum ama bunu da yazayım belki bulmanıza yardımcı olur bu atlılar galiba o yerden cehennem den,mahşerden çıkmak için çocuğu kullanıyorlardı bu kadar kalmış aklımda umarım bulunur.

Dizi asla değil, izlediğim şey filmdi.

Sleepy hollow dizisi ve filmin den bir sahne veya kendisi değil.

Resim öylesine ama bu atlılara benziyordu

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi poker100 -- 16 Ağustos 2019; 2:54:56 >

HızlıCevap
Reklamlar
e-ticaret
Lastik Fiyatları
son dakika
Blogio
Paykasa
Veri Merkezi;Metro Ethernet;Cloud Sunucu
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

DHBR1
0,296
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.