Şimdi Ara

Adını Hatırlayamadığınız Filmleri Buraya Sorunuz (870. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
5 Misafir - 5 Masaüstü
5 sn
20.004
Cevap
782
Favori
1.599.879
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
40 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 868869870871872
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

• filmde böyle bir sahne hatırlıyor musun?

bu degilse bu filmlere bi bak
    1. The Black Stallion
    2.The Horse Boy
  • Sngaara S kullanıcısına yanıt
    captive 2015
    ya da
    man on fire 2004
  • Hayalet süvari
    olabilir mi?
    eger degilse sanırım sen rüya görmüssün
  • Excllusive E kullanıcısına yanıt
    Fortress (1992)
    The 100
    What Happened to Monday?
    Z.P.G (1972)
    Yapay Zeka (2001)
    Yıldız Gemisi Askerleri (1997)
    Robot Jox (1989)
    Supernova (2000)
    soylent green (1973)
    Zamana Karşı (2011)
    Logan's Run (1976)
    bu filmlere bi bak belki aradagın içindedir

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Delimi -- 17 Ağustos 2019; 14:25:13 >
  • Delimi kullanıcısına yanıt
    Yok valla bulunmaz benim o film boşver sağolasın yinede
  • the omen (1976)
    the omen (2006)
    the horsemen (2008)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Delimi -- 17 Ağustos 2019; 21:23:1 >
  • Excllusive E kullanıcısına yanıt
    o zaman sen rüya görmüssün
  • Aynen de bu. çok saçma film ama aklıma geldi beynimi kemirdi :) teşekkürler

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • hocam sen kesin rüya görmüssün
  • hocam zamanını boşuna harcama bulunmaz 2000-2018 bütün filmlerine bakman yıllarını alır bi film için değmez ben senin için arastırmaya devam ediyorum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Delimi -- 19 Ağustos 2019; 13:8:31 >
  • https://www.youtube.com/watch?v=rcU4164SdT0
    at şaha kalkıyor eminmisin?
  • buldun mu?
  • Merhabalar, pek umudum olmasa da aklımda kalan 4 tane film var, ve bu filmleri izlediğimde çok küçüktüm. muhtemelen 80'ler filmi olma ihtinalleri yüksek. Belki de 90-92 yıllarıdır.

1- Bir takım gençlerin olduğunu hatırladığım bir film bu. Çarmıha gerilir gibi bir makinaya bağlanıp bilgisayar dünyasına giriyorlardı ve buna bağımlı olup kendini o dünyaya kapatan bir arkadaşlarını kurtarmaya gidiyorlardı.
    2- ikinci film de konusu dadı ile ilgiliydi. Hatırladığım kadarıyla dadının şeytani güçleri vardı. Ailenin bebeğini mi kaçırıyordu ne, aklımda kalan iki net sahne var. birinde kadın aileden birini kovalarken havalanıp havada gidiyordu. ikincisinde de bebeğin babası elinde testere ile orman gibi bir yerde ağaç kesip cadı dadının ölmesini sağlıyordu. ağacı keserken de ağaçtan kanlar çıkıyordu ve ayrıca ağaçta da bebek işlemeleri vardı.
    3- üçüncü film de afrika'da geçen bir filmdi. bir uçak düşüyordu ve insanlar çok abuk sabuk salaş bir yerde tatil yapıyordu. siyahi bir çocuğun olduğunu hatırlıyorum filmde. adı da aklımda çılgın afrika tatili olarak kaldı ama arattığımda bir sonuç bulamadım.
    4- Son film ise amerikada öğrenci iki tane arkadaş vardı. Bir tanesi görünmezlik formülünü arıyordu ve deneyleri hep başarısız oluyordu. en son deneyini çöpe attığında bir tane kuş üzerine pisliyordu ve çocuk sonradan o karışımı kullanınca görünmez oluyordu.

Pek umudum yok bunların bulunabileceğinden ama bir ihtimal işte. 33 yaşıma geldim belki 6-7 yaşlarındayken izlediğim bu filmleri aklımdan çıkaramadım hiç.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Excllusive

Bu mesaj silindi.
    +++++
  • merhaba arkadaslar adini hatilayamadigim bana kafayi yedirten bir film var baya eski 2004-2008 ola bilir bir buyucu cocuk vardi yasli bir ihtiyar adam bunu alip buyuculuk okuluna goturuyor. her buyucunun kendine has bir ismi var ozel filmde birde kotu bir yaratik vardi suratsiz birsey rahibelerin korudugu kapinin arkasindaki kotu ruhlari serbest birakmaya calisiyordu ama gucu yetmiyordu bunun icin o cocugun ismini ogrenip gucunu calmaya calisiyordu . bu filmin ismini bulmam da bana yardim ederseniz cok buyuk bir sevaba girersiniz simdiden cok tesekkurler
  • Starrk35 kullanıcısına yanıt
    2- filmi buldum
    The Guardian 1990
    4- filmide buldum (görünmez ögrenci dediğin)https://www.youtube.com/watch?v=1nyhGGGaxBo
    bu fragmanı
    3 film
    tanrılar çıldırmış olmalı 1
    ya da
    tanrılar çıldırmış olmalı 2
  • quote:

Orijinalden alıntı: Delimi

3 film
    tanrılar çıldırmış olmalı 1
    ya da
    tanrılar çıldırmış olmalı 2
    Hayir onlar değil,bu filmi doksanli yillarda çok vermişlerdi,bütün aramalarıma ragmen bende bulamadım.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Delimi kullanıcısına yanıt
    hayır ikisine de baktım bunlar değil
  • 
Sayfa: önceki 868869870871872
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.