Şimdi Ara

Adını Hatırlayamadığınız Filmleri Buraya Sorunuz (860. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
8 Misafir (4 Mobil) - 4 Masaüstü4 Mobil
5 sn
19.997
Cevap
782
Favori
1.599.171
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
40 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 858859860861862
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Merhaba, adını bir türlü hatırlayamadığım film var. Hatırladığım kısımları, bir grup tek bir mekanda, ancak zaman sürekli başa sarıyor, her başa sarışta bir kişi her şeyi hatırlarken diğerleri hatırlamıyor ve hatırlayan kişi tekrar tekrar hatırlamayanlara olayı anlatıyor. Olay bir bilgisayar programında oldukları ve ipuçlarını buldukça ilerliyordu. Kasa gibi bir şeyler düşüyor kırdığında malzeme çıktığını farkediyorlar. Her defasında ipuçları ile ilerlemeye çalışıyorlar. En son ilerledikleri yer dubaların olduğu boş bir yer ve süre bitince bir sürü asker saldırıyordu bunun sonucunda tekrar başa dönüyorlardı, orayı da geçip arada uçurum olan bir yere geliyorlardı atlayarak geçmeye falan çalışıyorlardı.
    Hatırladıklarım bunlar, filmin ismi konusunda yardımcı olabilecek var mı acaba?
    Şimdiden teşekkürler…

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Şu anda oynayan Arka sokaklar dizisinin 520. bölümünde Hüsnü'ye asılan Vildan karakteri var. Asıl adını bilen var mı?
  • Aga sadece instagramda videosunu gördüm adamla kadın tartışıyor kadın adamın ayakkabalıranı takım elbisesini sokağa atıyor. Attığı eşyaların hepsini bir asam giyiyor sarışın karizmatik falan sonra kadın evden çıkıyor adamı görüyor arabanın anahtarını veriyor üstü açık bir mercedes adamla beraber gidiyor bi tek bu sahneyi biliyorum nasıl bulacam bilmiyorum sahnenin linkini bırakıyorum buraya gözünüzü seveyim bulunhttps://www.instagram.com/p/ByH-Vbnn-HW/?igshid=18j0esjmvq5ss ekran görüntüsü de aldık
    Adını Hatırlayamadığınız Filmleri Buraya Sorunuz

• SezCnr S kullanıcısına yanıt
    One Man's Loss (2012) .... kısa film (8 dk)
  • Aradığım film savaş filmi 4 yada 5 kişiler ormanda dolaşırken birine hakaret ediyorlar sanırım..... sonrasında bır mağara buluyorlar oraya giriyorlar .... buraya kadar normal mağara içerisinde cesetler buluyorlar.... savaş kıyafetler var... eşyalara bekarken bir sanırım cepleri içerisinde kimlikliler buluyorlar....
    bir bakıyor kimlik üzerinde mağarada bulunan arkadaşlarının resmi yanı ölen aslında kendileri.... korkup çıkıyorlar mağara dışında kendilerini savaş içerisinde buluyorlar...
    hatırladığım tek kısım bu....
  • İzleyeceğimden değil de bayağıdır aklıma takılıyodu, sorayım. Bir ulusun askerleri naziler tarafından bir kampta tutuluyodu. Bir kişi sanırım bilerek o kampa girip milleti kurtarmaya çalışıyodu tam emin değilim. Bu kişinin bi kız arkadaşı vardı galiba. Bu kişi bi ara filmde tren raylarında aksiyona falan girmişti galiba.

Saçma sapan yazdım bulabilene helal olsun

• Bir film vardı kadının kocası ölmüş bayadır yalnız yaşıyor sonra komşusu buna yakınlaşıyor ama komşusu şizofreniydi galiba işkence falan ediyordu. Sonra adam değişik bir şekilde ölmüştü.

• Şimdi yaklaşık 25 yıl önceye dönüyoruz. 1994-95 yılları falan olmalı. Bir gece dedemle ben oturma odasında uyuya kalmışız. Uyandığımda TV'de bir korku filmi var. Hatırladığım kadarıyla bir aile araba(Station Wagon tarzı) ile yolculuk ediyor ve hepsi ya uzaylı yada yaratık ama insan formunda. İleride bir polis çevirmesi oluyor ve babannenin karnından kol gibi uzuvlar çıkıyor. The Thing tarzı kukla uzuvlar vardı o yüzden 70 en geç 80lerin ortası diyedir diye tahmin ediyorum filmin tarihine. Tek hatırladıklarım bunlar.

Not : X-Files bölümü değil. Invaders From Mars(1986) değil.
  • Teee yıllar önce bir film izlemistim.Bir adamla kadın var bunlar birbirlerini çok seviyorlar ama sürekli kavga ediyorlar bu kadin saçını kızıla boyuyor ve sevgilisiyle akşam yemeğine gidiyor yine otururken kavga etmeye başlıyorlar ve kadın kalkıp gidiyor giderken kaza yapıyor öldü diyip morga götürüyor bir adam ama kadın yaşıyor morgdan kaçmaya çalışıyor adam izin vermiyor tabi bu sırada sevgilisi öldüğüne inanmıyor en sonunda kadın gömülüyor sevgilisi ölmediğini anlıyor gidip mezardan cikarticak sonra oda ölüyor falan filan tekrar izlicem ama ismini bir türlü hatırlayamadım PLEASE YARDIMMMMM

• Arkadaşlar şimdi bir arkadaş film izlemiş, film konuşma ortamında geçiyor bir orman evinde. Birtakım insanlar konuşuyorlar. Güya bir adam uzaydan gelmiş, yüzyıllardır dünyada yaşadığını iddia ediyormuş, üreyebiliyor çocuk yapabiliyor. Diğerleri ona inanmıyor vs. Sonra oradaki adamlardan biri, onun teee torunu çıkıyor. En son ölürken anlıyorlar. Böyle bir filmmiş, bilen var mı?
  • Bir de 2007 de trt de sanırım bir yabancı film izlemiştim. Korku gerilim tarzıydı. Kadın var, boynu acayip uzundu. Kadının kendi de uzundu sanırım. Böyle bir erkek, galiba sevdiği bunu takip ediyordu falan. Ama kadını cinler mi ele geçirmiş ne, bunu tutup fırlatıyordu kadın 10 metre.
    Sonra başka sahnesinde, kadın böyle bir heykelin önünde eğiliyordu, soyunuyordu mu ne. Öyle bir şeyler, tapınıyordu galiba kadın. Bu kadarını hatırlıyorum. Merak ediyorum yav neydi bu film.
  • quote:

Orijinalden alıntı: CSB yazmayan adam

Arkadaşlar şimdi bir arkadaş film izlemiş, film konuşma ortamında geçiyor bir orman evinde. Birtakım insanlar konuşuyorlar. Güya bir adam uzaydan gelmiş, yüzyıllardır dünyada yaşadığını iddia ediyormuş, üreyebiliyor çocuk yapabiliyor. Diğerleri ona inanmıyor vs. Sonra oradaki adamlardan biri, onun teee torunu çıkıyor. En son ölürken anlıyorlar. Böyle bir filmmiş, bilen var mı?
    Biraz farklı ama film The Man From Earth
  • CSB yazmayan adam C kullanıcısına yanıt
    atıyorum Angel-A
  • Filmde gözlüklü bir çocuk vardı ve bu çocukla uğraşan insanlar vardı. Ayrıca zaman zaman çocuğun burnu kanıyordu. Yıllar sonra bir katil ortaya çıkıyordu ve siyah bir kıyafeti vardı aynı zamanda da bir maske takıyordu. Bu katilimiz filmin başındaki küçük çocukla uğraşan insanları tek tek öldürmeye çalışıyordu ve filmde de maskesinin burnundan kanlar akıyordu. Filmin bir bölümünde de ütü makinesiyle bir adamı öldürdüğünü hatırlıyorum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Atlg540 -- 14 Haziran 2019; 11:24:18 >
  • Atlg540 A kullanıcısına yanıt
    Konusu ilgimi çekti. Film bulunursa haber verir misiniz?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Valentine(2001)

• quote:

Orijinalden alıntı: X kare

Valentine(2001)
    Teşekkür ediyorum

• quote:

Orijinalden alıntı: abeslank

Benimde aradığım 2 tane anime var dünyadan uzaya yollanan bir çocuk var. Aslında bu çocuk uzaya kaybolan babasını bulmaya gidiyor ve yolu çift güneşli bir gezengene düşüyor. Bu gezegenin az gelişmiş mayalara benzeyen bir topluluğu var ve kısmen telepati telekinesi gibi yeteneklere sahipler ve güneşe tapıyorlar . Çocuk bu gezegende babasını arıyor . Ve öğreniyorki babası bu gezegende bulunmuş ve halka tarımı teknolojiyi inşaat ev baraj yapmayı öğretmiş çocuk babasını aramaya devam ederken gezegende kötü bir krallığa rastlıyor. Bu halka zulmeden bir krallık ve altın bir beyine tapıyorlar. Altın beyin kendisinden bir şey istendiğinde yapıyor deprem sel yangın gibi fakat bu çocuk, zorda kalınca çok güçlü telepatik bir yeteneğe sahip oluyor ve telepatik gücüyle her seferinde altın beyini yeniyor. Beyine tapanlar çocuğu öldürmeye çalışıyorlar vs topluluğun kralı aslında çocuğun babası ve hafızasını yitirmiş çocuğu hatırlamıyor, çocuk kralın babası olduğunu anladığı an telepatik yeteneği zirve yapıyor ve babası çocuğu hayırlıyor, babası altın beyini yok ediyor ve yok ederken o da yok oluyor. Çok eski bir anime her ayrıntısını hatırlıyorum defalarca kez aramama rağmen bulamadım

2. Anime
    Dünya PostApokaliptik bir dönemde büyük bir savaş olmuş ve bütün dünya çöl . İnsanlar şehirlere toplanmışlar ve su için birbirlerini öldürüyorlar yalnız şehirde askerleden kurulu bir otorite var. yeşil saçları olan bir kız şehirden dışarı kaçıp çok uzakta hiç kimsenin bilmediği borularla dolu bir gökdelene gidiyor. Gökdelenin en üst katında bir çeşme var ve sürekli su akıyor. Kız buradan gizli gizli su alıyor. Kızın peşine kentten bir çocuk takılıyor adı RAN kızla birlikte gidip çeşmeyi görüyor. Vs sonra askerler gelip kızı kaçırıyor randa bu kızın peşine düşüyor. aslında dünyanın başka bir ucunda kocaman bir yapı bir tesis var ve bu kız orada yapılmış. saçları o yüzden yeşil. Kız sonunda o tesise geri gidiyor ve bir mekinazmayı çalıştırıyor ve bütün dünyaya yağmur yağıyor.. Bu iki anime çok ayrıntılı bir şekilde hafızamda ama ne yazıkki isimlerini bilmiyorum bulamıyorum bilen hatırlayan var mı
    Hocam merhabalar mesajinizda bahsettiginiz birinci animeyi senelerdir araliklarla bende ararim ama nafile bulamadim. Siz Bulabildiniz mi acaba onu soracaktim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi UzakyolSurucu -- 3 Temmuz 2019; 0:34:20 >
  • Arkadaşlar küçüklüğümde izlediğim 2 filmi bulamıyorum 1.si bir koala vardı bu koala boş bir arazide kollarını 2 yana açmış bir ağaçta duruyordu sonrasında yer altındaki canavarlar vardı onlarla savaşıyordu sanırım 2.si bir ev vardı evin üst katında yuvarlak pencerelerden vardı, çocuklar vardı bahçelerinde görünmez sadece bazılarının görebildiği yer altından çıkan canavarlar vardı bu canavarlar eve saldırıyordu ama evin koruması vardı onu geçemiyorlardı geçmek için o yuvarlak cama bişey yapmaları lazımdı lütfen yardımcı olurmusunuz uzun süredir arıyorum (2.film canavar ev değil baktım filme).
  • quote:

Orijinalden alıntı: Orkun_kustarci

Arkadaşlar küçüklüğümde izlediğim 2 filmi bulamıyorum 1.si bir koala vardı bu koala boş bir arazide kollarını 2 yana açmış bir ağaçta duruyordu sonrasında yer altındaki canavarlar vardı onlarla savaşıyordu sanırım 2.si bir ev vardı evin üst katında yuvarlak pencerelerden vardı, çocuklar vardı bahçelerinde görünmez sadece bazılarının görebildiği yer altından çıkan canavarlar vardı bu canavarlar eve saldırıyordu ama evin koruması vardı onu geçemiyorlardı geçmek için o yuvarlak cama bişey yapmaları lazımdı lütfen yardımcı olurmusunuz uzun süredir arıyorum (2.film canavar ev değil baktım filme).
    2. Film spiderwick günceleri. Bu filmi belki 50 kişi sormuştur.

• 
Sayfa: önceki 858859860861862
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.