Şimdi Ara

Adını Hatırlayamadığınız Filmleri Buraya Sorunuz (790. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
6 Misafir - 6 Masaüstü
5 sn
20.004
Cevap
782
Favori
1.600.046
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
40 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 788789790791792
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Merhaba, çocukken izlediğim bir film vardı. Filmde bir aile ormanda bulunan eski bir eve taşınıyorlardı, çocuklar pek bir isteksiz davranıyordu taşınma konusunda. Ailenin küçük çocuğu tavan arasında bir sandık buluyordu ve sandığın içinde bir gözlük veya onun gibi bir şey buluyordu. Sandıkta bulduğu cisim sayesinde ormandaki fantastik, kurbağa gibi olan yaratıkları görüyordu. Bir griffine biniyordu ve farklı bir dünyaya gidiyordu. Filmin ismini hatırlayan var mı ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: kyhnbesik

Merhaba, çocukken izlediğim bir film vardı. Filmde bir aile ormanda bulunan eski bir eve taşınıyorlardı, çocuklar pek bir isteksiz davranıyordu taşınma konusunda. Ailenin küçük çocuğu tavan arasında bir sandık buluyordu ve sandığın içinde bir gözlük veya onun gibi bir şey buluyordu. Sandıkta bulduğu cisim sayesinde ormandaki fantastik, kurbağa gibi olan yaratıkları görüyordu. Bir griffine biniyordu ve farklı bir dünyaya gidiyordu. Filmin ismini hatırlayan var mı ?

Spiderwick günceleri mi öyle bir şeydi

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • cimbomluekiz C kullanıcısına yanıt
    Bir göz attım da orda uzaylı erkek benim filmde kadındı 😔

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: 1sercekusu

Bir göz attım da orda uzaylı erkek benim filmde kadındı 😔

Bu olabilir mi?

• quote:

Orijinalden alıntı: 1sercekusu

Merhabalar

Yıllardır aklımda olan eski iki film sahnesi var yardımcı olursanız mutlu olurum.

1. Filmde zeka özürlü bir anneyle kızı küçük kulübe gibi bir yere kapatılmış. Bir adam bunları hayvan gibi besliyor. Küçük kızın davranışları da çok insan gibi değildi. Bu filmi izlediğimde 10 yaşında falandım cine 5 te çıkmıştı o zamanlar paralı yayın yapıodu.

2. Filmde de bir uzaylı kadın var tek derdi üremekti erkeklerle birlikte olup öldürüodu.

İki filmi de çok çok ufakken izledim iki gündür aklıma düştü takıntı oldu resmen.

2.Species

• bobsantino kullanıcısına yanıt
    Teşekkür ederim.
  • yeser Y kullanıcısına yanıt
    Lorenzo nun Yağı filmine bakar mısın bi.. Sanki böyle birşeydi!

• MERHABALAR YILLAR ÖNCE İZLEDİĞİM BİR FİLMİ BULMAYA ÇALIŞIYORUM BAŞARAMADIM. SİZE YAZAYIM DEDİM FİLMDE BİR YAYINEVİ OLMALI ÇALIŞAN BİR ADAM ZENCİYDİ GALİBA ÇOK BAŞARILI DEĞİL. SONRA BİR YERE TATİLE GİDİYOR. KALDIĞI EVİN KARŞISINDA AYAĞI SAKAT YAŞLI GÖRÜNÜMLÜ BİR ADAMLA TANIŞIYOR. BU ADAMIN EVİNDE BİR ROMAN TASLAĞI BULUYOR. BU TASLAĞI KENDİSİ YAZMIŞ GİBİ KİTAP BASTIRIYOR VE ÇOK SATAN BİR YAZAR OLUYOR. FAKAT ÖLDÜĞÜNÜ DÜŞÜNDÜĞÜ BU YAŞLI ADAM ASLINDA YAŞLI VE SAKAT DEĞİLMİŞ ORTAYA ÇIKIYOR. KARGALAR DA FİLMDE KULLANILIYOR DİYE HATIRLIYORUM. FİLMİ BİLİYORSANIZ ÇOOOOOK SEVİNİCEM ŞİMDİDEN TEŞEKKÜRLER.
  • quote:

Orijinalden alıntı: nuzu77

MERHABALAR YILLAR ÖNCE İZLEDİĞİM BİR FİLMİ BULMAYA ÇALIŞIYORUM BAŞARAMADIM. SİZE YAZAYIM DEDİM FİLMDE BİR YAYINEVİ OLMALI ÇALIŞAN BİR ADAM ZENCİYDİ GALİBA ÇOK BAŞARILI DEĞİL. SONRA BİR YERE TATİLE GİDİYOR. KALDIĞI EVİN KARŞISINDA AYAĞI SAKAT YAŞLI GÖRÜNÜMLÜ BİR ADAMLA TANIŞIYOR. BU ADAMIN EVİNDE BİR ROMAN TASLAĞI BULUYOR. BU TASLAĞI KENDİSİ YAZMIŞ GİBİ KİTAP BASTIRIYOR VE ÇOK SATAN BİR YAZAR OLUYOR. FAKAT ÖLDÜĞÜNÜ DÜŞÜNDÜĞÜ BU YAŞLI ADAM ASLINDA YAŞLI VE SAKAT DEĞİLMİŞ ORTAYA ÇIKIYOR. KARGALAR DA FİLMDE KULLANILIYOR DİYE HATIRLIYORUM. FİLMİ BİLİYORSANIZ ÇOOOOOK SEVİNİCEM ŞİMDİDEN TEŞEKKÜRLER.

A Murder of Crows (1998)
  • Arkadaşlar filmi buldum ama türkçe lazım lütfen motorama 1991 trdublaj bulabilirmisiniz
  • Arkadaşlar yardımcı olursanız sevinirim.

film uzak doğu filmi yani çekik gözlü abilerimizin filmi

film konusu savaş

film sahnelerinde hatırladıklarım filmde uzak doğulu abilerimiz hava fişekleri keşfedip bunu füzeye çeviriyorlar ve kılıçla okla savaşırken birden hayatlarında hiç füze görmemiş düşmanları ilk defa füzeyle tanışıyorlar ve füzelerin çıkmasıyla savaşı lehlerine çeviriyorlar. filmin bir sahnesinde bir tarafın attığı oklar gökyüzünü kapkara yapıyordu.

#filmi 2009-2010 senelerinde sinema tv kanalında izlemiştim. filmin çıkış yılları 2000-2010 arası olması lazım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi eBRiHanceR -- 18 Mart 2018; 3:40:25 >
  • obili O kullanıcısına yanıt
    MUHTEŞEMSİNİZ ÇOOOK TEŞEKKÜRLER. @obili
  • quote:

Orijinalden alıntı: cimbomluekiz

Çok uzun süre önce tv'de izlemiştim.

Açlık oyunları ve Tournament(2009) filmleri mantığında bi film di,

en son hayatta kalan para dolu çantayı alıp kapıdan çıkacaktı, en son kalan kişi para dolu çantayı alıp odadan çıkıyor ve başka bir mücadelenin içine düştüğünü anlıyor ve film burada bitiyordu. Yardımcı olursanız sevinirim.

Hatta son kalan kişi herkesi öldürdüğünü sanıyordu, kapının açılmadığını görünce bir kişinin hala hayatta olduğunu anlayıp onu öldürmeye çalışıyordu, sonra işte son kalan kişi para çantasını alıp kapıdan çıkınca, aslında kurtulmadığını futbol tabiri ile bir üst tura çıktığını anlıyordu film burada bitiyordu..

Hala bulamadım, yeterince ayrıntı yazdım sanırım ama hala filmin adını bulamadım malesef

The Condemned olabilir mi acaba?
  • Beyler takım elbise filmi vardı birtane, bunlar ajan mülakata filan giriyorlar, bir sahnede oda full suyla doluyor. Hatta meşhur bi sahnesi var slow mo efekte adamları öldürüyor bir kişi, herkes sinirleniyor filan

• quote:

Orijinalden alıntı: Eminem Bağımlısı Genç

Beyler takım elbise filmi vardı birtane, bunlar ajan mülakata filan giriyorlar, bir sahnede oda full suyla doluyor. Hatta meşhur bi sahnesi var slow mo efekte adamları öldürüyor bir kişi, herkes sinirleniyor filan

Kingsman gizli servis

• quote:

Orijinalden alıntı: bobsantino

quote:

Orijinalden alıntı: Eminem Bağımlısı Genç

Beyler takım elbise filmi vardı birtane, bunlar ajan mülakata filan giriyorlar, bir sahnede oda full suyla doluyor. Hatta meşhur bi sahnesi var slow mo efekte adamları öldürüyor bir kişi, herkes sinirleniyor filan

Kingsman gizli servis

Çok teşekkürler buydu

• quote:

Orijinalden alıntı: Peanuts

quote:

Orijinalden alıntı: cimbomluekiz

Çok uzun süre önce tv'de izlemiştim.

Açlık oyunları ve Tournament(2009) filmleri mantığında bi film di,

en son hayatta kalan para dolu çantayı alıp kapıdan çıkacaktı, en son kalan kişi para dolu çantayı alıp odadan çıkıyor ve başka bir mücadelenin içine düştüğünü anlıyor ve film burada bitiyordu. Yardımcı olursanız sevinirim.

Hatta son kalan kişi herkesi öldürdüğünü sanıyordu, kapının açılmadığını görünce bir kişinin hala hayatta olduğunu anlayıp onu öldürmeye çalışıyordu, sonra işte son kalan kişi para çantasını alıp kapıdan çıkınca, aslında kurtulmadığını futbol tabiri ile bir üst tura çıktığını anlıyordu film burada bitiyordu..

Hala bulamadım, yeterince ayrıntı yazdım sanırım ama hala filmin adını bulamadım malesef

The Condemned olabilir mi acaba?

Malesef kardeşim. Bu değildi. Kapalı bir alanda geçiyordu film.

• Çok uzun süre önce tv'de izlemiştim.

Açlık oyunları, The condemned ve Tournament(2009) filmleri mantığında bi film di,

Film kapalı bir mekanda geçiyordu, en son hayatta kalan para dolu çantayı alıp kapıdan çıkacaktı, en son kalan kişi para dolu çantayı alıp odadan çıkıyor ve başka bir mücadelenin içine düştüğünü anlıyor ve film burada bitiyordu. Yardımcı olursanız sevinirim.

• Filmin sonunda herşeyin xxxxxxxx bir film vardı xxxxx abisi mi kardeşi mi ne bilmiyorum biri hazırlıyordu film yüksek bir yerden atlama ama hava yastıgına düşmeyle bitiyordu.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Engin.K -- 28 Mart 2018; 0:7:43 >
  • Arkadaşlar yaklaşık 9-10 sene önce cd den izlemiştim çok fazla hatırlamıyorum ama hatırladığım kadarıyla özet geçeyim hemen.
    Bir tane cadı yakılmadan önce bir küçük bir heykeli lanetliyordu , denize mi atıyordu tam hatırlamıyorum zaman geçiyor bunu birisi bulup eski bir dükkanda satıyordu .
    Kadının bir tanesi bunu alıyordu dilek diliyordu heykelden .Oyuncak kocası kılığına girip kadınla ilişkiye giriyordu.

Çoçuğu oldu.Sonra bu heykel yaratığa dönüştü.Motosiklete biniyor, Kolu kopunca kolunu iğne iplikle dikiyordu komikce de bir şey di ama gerilim filmiydi o doğan çoccuğu alıp mezarlığa götürmeye çalışıyor .Ruhu için galiba bebek gerekiyor gibi birşey di çok kafama takıyorum bilenler yardım etsin
  • 
Sayfa: önceki 788789790791792
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.