Şimdi Ara

Adını Hatırlayamadığınız Filmleri Buraya Sorunuz (747. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
6 Misafir - 6 Masaüstü
5 sn
20.004
Cevap
782
Favori
1.600.325
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
40 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 745746747748749
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bende 1.5 yildir ariyorum filmin adini... Baba ve 3 cocuk birbasina kaliyor. Teyzesine gidiyor adam sonra yolda hamburgeciye ugruyorlar yemek siparisi icin sarisin bayan garson geliyor ve cocuklara metal duduk veriyor

Sonra bunlar teyzesinin yanina gidiyorlar . Teyzesinin esi sadece 2 tanesine bakabilecegini söylüyor , babası daha fazla para verecegi soyluyor ama nafile . Sonra babası en kucuk cocugunu yanina aliyor ve gidiyor . Babasi sehirde otel bulmak icin arabadan iniyor gittiklerinde cocugunu uyariyor ve arabadan cikmamasi gerektigini ve yabancilarla konusmamasi gerektini soyluyor.

Cocuk ritvindeki ucak modeline gozlerini takiyor sonra adamin biri cama tiklatiyor (adamin yuzu gozukmuyor) cocuga ucak anahtarlik veriyor babasi bunu gorunce kiziyor kim verdi felan diyor cocuk adamin biri diyor sonr babasi tekrardan uyariyor.

Babasi insaatta calisiyor para için babasi onu goxunden ayirmiyor bankta oturmasini istiyor fakat insaattan biri bundan rahatsiz oluyor..

Sonra cocuk cesedi bulunuyor bu tabi onceki sorusturma simdi cinayetle benzer olduklarini dusunuyorlar ...

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • BEYLER ben bu filmi yaklaşık 1 yıl önce izlemiştim

iki tane genç sanırsam üniversite ye gidiyorlar para konusunda sıkıntı yaşıyorlar. bunlara teklif gibi bişey geliyor bir binada 8 10 kişiye düzenli olarak iğne yapıyorlar. bi zaman sonra bu iğne bu kişileri değiştirip zombi benzeri bişey yapıyor fakat iki gençten biri etkilenmiyor..

BÜTÜN HATIRLADIKLARIM BUNLAR YARDIMCI OLURSANIZ SEVİRİNRİM
  • DCT41 D kullanıcısına yanıt
    Bloodwork (2012)
  • enustunustun E kullanıcısına yanıt
    Dostum cevap için teşekkürler ama film bu değil.
    Bilim kurgu filmiydi. Yüksek hızlı tren, dev bir bilgisayar sürücüleri falan vardı. Muhtemelen ya hafızasını kaybetmiş bir ajan ya da bir şekilde geleceği bilen ya da gelecekten kendine gönderdiği bir alet çantası gibi birşeydi. Ne zaman sıkışsa çıkmaza girse sırt çantasını karıştıyor ve içinden mutlaka o an iççin gerkli olan bir malzeme buluuyordu. Lütfen bulalım şu lanet filmi
  • Enddlesss E kullanıcısına yanıt
    source code mu
  • Selamlar,

bir türk sineması filmi , yeşilçam filmi arıyorum :D

Filme dair tek hatırladığım yaz günü bir grup biyere gidiyorlardı yolda göl dere gibi biyerde mola veriyorlardı.

herkes suya giriyordu suyun altında binlerce şişe kola , fanta vs vardı :D

çok eskiden böyle bir şeyin oldugunu hatırlıyor gibiyim ya yoksa yanlıs mı hatırlıyorum bilemedim belki duyan bilen cıkar :D

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi -RAUL -- 27 Temmuz 2017; 9:16:1 >
  • Selam arkadaşlar;

Bir korku filmi vardı, Yen'i çocuk sahibi karı koca uykusuzluktan dolayı halisnasyon görüyorlar ya da sadece kadın görüyor tam hatırlamıyorum.. ama filmin sonu ters köşe bitiyordu aslında yaşadıkları halisnasyon değil gerçekmiş felan bi kadın eve saklanıyormuş felan..adı neydi acaba filmin..?

• -RAUL kullanıcısına yanıt
    Malesef kardeşim source code değil ama çok benziyor
  • Enddlesss E kullanıcısına yanıt
    Paycheck(2003)
  • -RAUL kullanıcısına yanıt
    kadir inanır filmi gibi geldi bana
  • Bryallen B kullanıcısına yanıt
    Stolen lives.(2009) calinti hayatlar . Etkileyici bi film di .iyi seyirler .

• Selam arkdaşlar
    Fil Tv de bir film seyretmiştim sanki yarı animasyon yari gerçek bir filmdi.
    Diğer filmlere benzemiyordu acayip bir havası vardı film bazen soluklaşıyordu.
    Adamın sevgilisi vardı devamlı yalanlar söylüyordu kadınında kocası vardı.
    Kadın birgün sevgilisine kocasından şiddet gördüğünü söylemişti adamda kadının kocasını öldürmüştü.
    Adam kadının kocasını öldürdükten sonra durumu anlamış ama iş işten geçmişti.
    Kadın yalanlara devam etmiş cinayeti incelen dedektifi yoldan çıkarmış onunda ölümüne sebep olmuştu.
    Dedektif hem ortağını öldürmüştü kadının yüzünden hemde kendini.

Filmde ayrı bir hikaye daha vardı sanırım bir striptizci kız vardı onu koruyan da iri yarı bir badigard.
    Striptizci kızın sevgilisi vardı birisi yüzünden ölmüştü striptizci kızda badigardla birlikte intikamını almıştı.

Filmin ismini bir türlü hatırlayamadım vede bulamadım yardımlarınızı bekliyorum.
  • Merhaba aranıza bugün katıldım bazı filmler sormak istiyorum çok merak ettiklerim içinden...

1. Filmim belki sizde izlemissinizdir;

Mazlum Kiper (Zuhal topal galiba) gibi oyuncular oynuyordu.

Bir genç kadın çok fakirdiler, bu kadın yazar olup zengin olmak istiyordu.Ailesiyle birlikte yaşıyordu bu hayattan kurtulacagim diyordu sürekli. Birgün karşısına Siyonistler çıkmıştı yayınevi sahipleriyle işbirliği yapıyordu bu siyonistler. Kadına furkanul hak diye bir kitap verip bunu ben yazdım diyeceksin diyordular kadına kadın da kabul ediyordu. Kadın da çıban şeklinde yaralar çıkmıştı , Siyonistler bu bizim ilacimiz diye bir şey vermişlerdi kadına kadın çok daha kötü oluyordu.

Tv filmiydi ,sırlar dünyası , büyük buluşma , beşinci boyut gibi bir dizinin bölümünde izlemistim. Adı yazar, ansızın gelen şöhretin hazin sonu vs. Gibi isimleri olabilir. Eminim izleyeninizde vardır. Umarım buluruz.

• 2.filmim

Bir animasyondu siyah beyaz

Bir çocuk (adam) tren yolunun üzerinde oturuyordu ne zaman tren geçse ev deprem oluyormuscasina sallaniyordu. Filmin ismini bilen?

• 3.film

Bir katil filmi

Hatırlamıyorum bir çift vardı galiba . Kadın sevgilisinin katil olduğunu öğreniyor , adamı takip ediyor bir eve giriyorlar sonra adam pesinde biri olduğunu seziyor evin dışına çıkıp bakıyor , kadın dışarıdaki merdivenlerin altına saklanıyor kadının üstünde beyaz aski bir tişört vardı hep. İsmini bilen?

• 4.film

Bir çift vardı sevgililer, aynı yerde yaşıyordu geçim sıkıntısı yasiyordular. Film yabancıydı. Genc adam dışarıda yürürken eve doğru giderken sokakta sevgilisini görmüştü. Genç kız para karşılığında erkeklerle öpüşüyordu ,erkekler sıraya girmişti. Genç adamda kızı kolundan tutup eve götürmeye çalışıyordu .

• Benimde küçükken izlediğim bi çizgi film vardı yumurcaktaydı galiba kızılderili çizgi filmi 2 kabıle vardı
    ana karakterler cocuktu ana karakterın yanında durmadan 1 tane armadillo vardı baya aradım ama bi türlü bulamadım yardımcı olursanız cok sevınırım
  • ismini hatırlamadığım ama sahnelerini iyi hatırladığım filmi bir türlü bulamadım. Filmin ilk sahnelerinde düğünü olan çiftin kutlamalarını anlatıyo,Bİr arkadaşlarıda ortamı kameraya çekiyor.Sonra sarsıntılar dolayısıyla ortam dağılıyor .Sonra Çift ve arkadaşları toplanıp dışarıda ne olduğuna bakmaya çıkıyorlar.Gelin her ihtimale karşı yanında incil tutmaktadır.Herkes bunun şeytani olduğunu düşünüyorlar ve kiliseye gitmeye karar veriyorlar.Gelin elinde incili okumaya başlıyo var ve şeytani şey onu 1 kaç dakika yok ediyo. Damat ve arkadaşları ararken birde arabay savruluyo ve çok derin bir yarası oluşuyo ve hemen kızı kiliseye götürüyorlar.Orda bulunan kadınlar oyarasının çok büyük olduğunu ve hastanede tedavi edilmesi gerektiğini söylüyo ama arabaları olmadığı için zorlanıyor.Kocası kötüleştiğini görünce araba bulmaya karar veriyo ve araba bulup hastaeye gidiyo.Ve orda şeytani varlıklar saldırıyo
  • kalbkalbe K kullanıcısına yanıt
    Filmin İsmini buldum arkadaşlar
    Sizede tavsiye ederim diğer filmlerden farklı biraz soluk renkler hakim filmde.

Günah Şehri – Sin City 2005

http://www.imdb.com/title/tt0401792/
  • kalbkalbe K kullanıcısına yanıt
    Günah Şehri 2 : Uğruna Öldürülecek Kadın
  • 
Sayfa: önceki 745746747748749
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.