Şimdi Ara

Adını Hatırlayamadığınız Filmleri Buraya Sorunuz (745. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
8 Misafir (2 Mobil) - 6 Masaüstü2 Mobil
5 sn
20.005
Cevap
782
Favori
1.600.232
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
40 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 743744745746747
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Brake-Ölüme çeyrek kala

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • maviyildizinoglu kullanıcısına yanıt
    Kutu filmi cameron diaz oynuyor . Acayip filmdi .

• oset58 O kullanıcısına yanıt
    Hasat zamani 2007 .

• yansimalar Y kullanıcısına yanıt
    Defending your life (1991 ) yada always (1989 ) .ikisinden biri olabilir mi .

• ya bir film vardı konusu , askerlerin biyolojik bir silah denemesi ile ilgiliydi , bunu ufak bi kasaba üstünde deniyolardı halk habersizdi ve kadın vardı başrolde anlam veremiyordu hiç birşeye ve kasaba karantina altındaydı. kadın sonda kaçıyordu ama ölüyordu galiba tam emin değilim bilen varsa adını söylesin deliricem sdnskjöfhkdsjf
  • arkadaşlar benim sormak istediğim filmleri umarım bilen vardır. yıllar önce senesini hatırlamıyorum 3 kısa korku filmi izlemiştim arka arkaya birisini hatırlamıyorum ama diğer ikisinin konusu şöyleydi birisi kızılderili heykeli vardı bir evde bir anda canlanıp evdeki insanları okla falan öldürüyordu diğerindede nehir yada göl tam bilmiyorum orda bir tuhaf yaratık vardı yüzeyde duruyordu siyah sümükümsü bir hayvandı insanlara saldırıp içine çekiyordu hatta finaldede birisi yüzüp karaya çıkmıştı o hayvanda onu kovalamıştı karaya çıkınca kurtulduğunu sanmıştı ama o yaratık birden onun üstüne dalga gibi atlayıp içine çekmişti sonra bitmişti... bu filmleri hatırlayan varmı acaba
  • lovewhiteshark L kullanıcısına yanıt
    Creepshow 2 (1987)
  • yıllar önce cnbce'de izlemiştim yolda oturmuş bi adam ve karga vardı adam kargaya bakıyodu ve kargada ne bakıyosun diyodu daha sonra adam küvette yatarken elektrikler gidip geliyodu adam lanet olsun diyince elektrikler komple kesiliyodu ve yukarı bakarak sanada lanet olsun diyodu hatırlayan bilen varsa yardımcı olursa çok sevinirim
  • 20 sene kadar önce izlediğim western aile kategorilerinde bir diziydi 3 tane kızı olan bir baba ve çiftlik ve kasabada her bölüm yeni bir macera tarzında bir dizi, ismini hatırlayamıyorum?

• quote:

Orijinalden alıntı: taninmamak

ya bir film vardı konusu , askerlerin biyolojik bir silah denemesi ile ilgiliydi , bunu ufak bi kasaba üstünde deniyolardı halk habersizdi ve kadın vardı başrolde anlam veremiyordu hiç birşeye ve kasaba karantina altındaydı. kadın sonda kaçıyordu ama ölüyordu galiba tam emin değilim bilen varsa adını söylesin deliricem sdnskjöfhkdsjf

Öldüren sis - the mist

• Gençler bir el atın Allah aşkına.

Filmde ajan gibi biri vardı birilerinden kaçıyordu. Yalnız elinde çanta gibi birşey vardı. Bu çantada o an kaçtıkları kişiler tam onu sıkıştıacakken lazım olan eşyalar çıkayordu. Ve oradan kaçıyordu. Bana daha önce oralardan geçmiş ama hatırlamıyor yada gelecek/geçmişten gelen izlenimi veriyordu. Trende, bir dev bilgisayar sunucu odasında falan filan.

Çantası filmde kilit noktaydı ataç çıkarıyor lamba çıkarıyyor ne bieyim ya kafayı yemek jüzeriyim haftalardır arıyorm lütfen Allah rızası için yardım
  • Merhaba bir film vardi animasyondu bir kiz vardi babasi oluyordu bu yuzden onu yetimhaneye vericeklerdi at arabasiyla gitti yetimhanedeki mudirede pasta ve sekerden yapilmis her seyi yiyordu cocuklara da zorla seker pancari toplatip pasta yaptiriyordu hatta aklimda su replik cok bet kaldi KARSILIKSIZ SEVGI OLMAZ haftalardir adi aklima gelmiyor son care biraya yaziyim dedim bir bilen varsa lutfen bana yardim etsin.

• merhaba çok eski bi film vardı bulamıyorum. sanırım kore yada japon asıllı bşarılı bir yazar evde yeni kitabını yazarken aniden kendini başka bi alemde ölüler diyarınd buluyor. orada dunyadan ıstenmeyen esyalar yada kişiler herşey var. kadında sanırım karıyer yapmak ıcın bebeğini aldırmıs. kadını o dunyadan kurtaran da bebegı oluyor yanı büyümüş 10 yaşlarında bi kız olmuş. htta bi bölümde mezarlıktan geçiyolar kadın daha önce toplamıs oldugu çiçeklerden verıyolar zarar vermesınler onlara dıye.
  • quote:

Orijinalden alıntı: xardias

20 sene kadar önce izlediğim western aile kategorilerinde bir diziydi 3 tane kızı olan bir baba ve çiftlik ve kasabada her bölüm yeni bir macera tarzında bir dizi, ismini hatırlayamıyorum?

Küçük Ev olabilir mi?

Kızları Lora, Mary ve Carrie İngalls isimli kızları vardı.

http://www.imdb.com/title/tt0071007/
  • 2012 yılında bir film izliyordum yarısında elektrik kesilmişti ve öyle kaldı.Konusunu hatırlıyorum ama adı dilimin ucunda ve uzun süredir aklım fena takılmış durumda hatta sırf bunu sormak için buraya kayıt oldum.

Konusu:Bir yazar kasabaya geliyor kasabada eski bir şapka fabrikası var onların sahipleri ile yakınlık kuruyor geçmişlerini öğreniyor ve yazıyor falan...
    Şapka fabrikasını kapatma sebebi ise bir siyasetçinin şapkasını çıkarmasıymış. Sonra şapka takmanın modası geçmiş filan...
    filmin ortalarında bir sürü eski üretilmiş ama daha hiç açılmamış şapkalar bulup fabrikayı yeniden açıyorlardı ki elektrikler kesildi.

O kadar aradım yok aga bulamadım.
  • melavtuke M kullanıcısına yanıt
    Gwai wik (2006)
  • Kişileri ve aileleri akıl hastanesine kapatıyorlardı ve ruh sağlıklarını bozmak için ilaç veriyorlardı.Bu sayede onların mal varlıklarına el koyuyolardı.Türk filmi diye hatırlıyorum biraz zaman geçti.Bir de müdürün odasında pahalı bir masa vardı.Bir yakını onu para veremediği için müdüre hediye etmişti.Hatırladığım bu kadar şimdiden teşekkür ederim.
  • bi film arıyorum bulamadım valla çok üzülüyorum ergen filmiydi
    bi oğlan var babası falan ölü mü ne annesiyle kalıyor anneside hemşire gibi bişey
    neyse bu oğlanın annesi sürekli bi adamın evine gidiyor admada yaşlı ve zengin adamın balonu falan var malikanesi var araziler falan var yani o kadar 😀
    orda da bu adamın torunları var biri erkek biri kız kardeş bunlar bizim oğlanda 15 lerinde ergen torunlardan erkek olan 19-21 kız olanda oğlanla yaşıt neyse kız buna yavşıyor falan bunlar yiyişiyor bunun abiside bizim oğlana tecavüz ediyor, öyle hatırlıyorum poposunu başını kesiyor 😀
    neyse bizim oğlan annesinden hep şüphe ediyor bu yaşlı zengin adam ile ilişkisinden dolayı çünkü anası adamın odasına girince kapı kapatılıyor adam inlemeye başlıyor :D tesadüf...
    neyse işte bizim oğlan diyor ah anam ah nler oluyor orda cinsinden neyse işte sonradan öğreniliyor annesi adama masaj yapıyormuş ayak masajı çocuk inanmıyor sonra adam donunu sıyırıyor
    taşlarda yok sütunda
    bu lant filmi unutmadım, ergenken falan izlemiştim ordaki kızı sevdiğim bi kız oğlanıda ben olarak hayal etmiştim sonra çocuğun başına olmadık gelince pişman oldum da neyse
    filmin adı "masal" içeriyor diye hatırlıyorum yabancı bir film ünlü bir iki isimde oynuyor tahminimce 2012 den sonra çekilmemiş bir film eski bir havası var bu yaşlı adamda yanlış değilsem bu alaycukuştaki başkan dedeye benziyordu
    lütfen bulun allah rızası için
  • xardias kullanıcısına yanıt
    Hayır ne yazıkki cevap için teşekkürler ama bu değil :(, film karantina odaklıydı ve suyla alakalıydı galiba. askerlerin kasabanın nehir suyuna kattığı birşey yüzünden içenler hasta olup ölüyordu , hatta damarları falan patlıyordu çıkıyordu suyu içenlerin , hayvanların bile. bi at sahnesi vardı. kısacası dediğim gibi ordunun kendi halkından insanları üzerinde bir biyolojik silah deneyi idi, bir tür zehir. bilen olursa lütfen yardımcı olsun deliricem o filmin soundtrack'ı kafamdan çıkmıyor !
  • taninmamak T kullanıcısına yanıt
    Pandemic (2009)
  • 
Sayfa: önceki 743744745746747
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.