Şimdi Ara

Adını Hatırlayamadığınız Filmleri Buraya Sorunuz (726. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
6 Misafir - 6 Masaüstü
5 sn
20.004
Cevap
782
Favori
1.600.325
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
40 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 724725726727728
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: tatatalisca

Herkese selamlar.
    Kafayı yedim, nerdeyse her şeyi hatırlıyorum ama filmi bulamadım :)

Muhtemelen bir ajan, karısı ölmüş küçük kızıyla beraber yaşıyor.
    Sonra kayınpederi bunun kızını falan kaçırıyor, bu ajanın peşinede iri yarı bir tetikçi salıyor.
    Bu kovalamacalar ingiltere'de geçiyordu sanırım, teleferikte dövüş sahneleri falan da vardı.
    Adamda amerikan ajanı olabilir, çünkü istihbarattan yardım falan da geliyordu kendisine kızını bulma konusunda.
    Film en son bir evde bitiyordu, ajan kızının olduğu yeri buluyor dedesiyle yanında ki kadın korumasını öldürüp kızını kurtarıyordu.

Film kurdu arkadaşlar bi el atın size zahmet :)

https://m.youtube.com/watch?v=jVMz0xdDt7s
  • bir film vardı 12 yıl önce falan show tv de izlemiştim bir çocukla bir adam havuz yapmak için bahçelerini kazıyolar kazılan yerde ilk çağ zamanında yaşamış bir adam çıkıyordu bu filmi bilen var mı
  • Bundan yaklaşık 5-8 yıl önce tv de izledğim bir film vardı.Filmin başında iki taraf savaşıyordu ve bir taraf yeniyordu ye yenilen tarafın şefinin oğlunun diğer tarafın başkanı alıyor ve yetiştiriyordu.Çocuk ilerleyen zamanlarda çok iyi bıçak kullanıyordu. Gazino gibi bir yerde bir kıza aşık oluyor, kız daha önce birinden hamile kalmış ve karnında bıçak izleri vardı.Kızlar sandalyeye ters oturup ayna ile sıraya dizilen erkeklerden hoşuna gidenleri seçiyordu.Filimle ilgi hatırladığım şeyler bu kadar şimdiden teşekkürler.
  • benim sormak istediğim aslında eski bir yabancı dizi bir apartman dairesiydi iki sevgilimiydi neydi birlikte yaşıyolardı ve hep hatırladığım kadarıyla dizi iki kişi arasında dairede geçiyordu çocuk gözlüklüde olabilir ama sarışındı çok aradım ama benim beceriksizliğim mi nedir bulamadım az bir bilgi ama umarım siz bulabilirsiniz....
  • quote:

Orijinalden alıntı: X kare

quote:

Orijinalden alıntı: Jersey Devil

bi film vardı yıllar önce seyrettim. ormanda bi yaratık vardı herkesi öldürüyordu fakat başrol adama zarar vermiyordu. çünkü yaratık küçükken başrol adam bunun hayatını kurtarmıştı.

aradan 10 yıl falan geçtiği için filme ilgili tek hatırladığım bu. bulmaya çalıştım fakat başarılı olamadım. bilen varsa aydınlatsın

Xtro 3

çok teşekkür ederim hocam.

eğer sakıncası yoksa bi film daha sormak istiyorum

yine bi aile vardı anne baba ve küçük çocuk. bi de ruh gibi bir şey vardı birilerini öldürüyordu. hatta yaşlı bir teyzeyi tuvalette öldürüyordu. teyzeyi tuvalette musluğa eğilmiş bi şekilde buluyorlardı ve aynaya kanla yazı yazılmıştı. filmin sonunda bu ruh çocuğu ailesinden alıyordu ve son sahnede çocuk anne ve babasına bakarak sırıtıyordu o sırada dişleri vampir dişi gibi oluyordu. bu dediğim filmide çok uzun zaman önce izlemiştim. bir daha izlemek istiyorum ama adını hatırlamıyorum.

filmin devamı olması muhtemel öyle bir şeyler hatırlıyorum ama belki de yoktur.
  • quote:

quote:

quote:

bi film vardı yıllar önce seyrettim. ormanda bi yaratık vardı herkesi öldürüyordu fakat başrol adama zarar vermiyordu. çünkü yaratık küçükken başrol adam bunun hayatını kurtarmıştı.

aradan 10 yıl falan geçtiği için filme ilgili tek hatırladığım bu. bulmaya çalıştım fakat başarılı olamadım. bilen varsa aydınlatsın

Xtro 3

yine bi aile vardı anne baba ve küçük çocuk. bi de ruh gibi bir şey vardı birilerini öldürüyordu. hatta yaşlı bir teyzeyi tuvalette öldürüyordu. teyzeyi tuvalette musluğa eğilmiş bi şekilde buluyorlardı ve aynaya kanla yazı yazılmıştı. filmin sonunda bu ruh çocuğu ailesinden alıyordu ve son sahnede çocuk anne ve babasına bakarak sırıtıyordu o sırada dişleri vampir dişi gibi oluyordu. bu dediğim filmide çok uzun zaman önce izlemiştim. bir daha izlemek istiyorum ama adını hatırlamıyorum.

Storm of the Century - Yüzyılın Fırtınası olabilirmi?
    http://www.imdb.com/title/tt0135659/
  • quote:

Orijinalden alıntı: gundonumu

quote:

quote:

quote:

Xtro 3

Storm of the Century - Yüzyılın Fırtınası olabilirmi?
    http://www.imdb.com/title/tt0135659/

Adını Hatırlayamadığınız Filmleri Buraya Sorunuz
  • Bi kadın var, çocuğuna araba carpacakken kadın onu kurtarıyor ama araba ona çarpıyor sonra hastane de gözünü actiginda çocuğum nerde diye soruyor buna sizin çocuğunuz yok evli bile değilsiniz deniyor ama kadın evli ve çocuğu var sonra evine gidiyor orda başkaları yaşıyor kapıcısi müdür olmuş kocası da kapici herkes birbirine girmiş yani tanımıyor kimse kadını sonra bi sarhoşa rastlıyor kadına aynı gün aynı saat kaza yerine git cocugunu bulacaksın diyor. Bunun ismini bulmama yardım ederseniz sevinirim
  • Arkadaşlar bir film vardı iki erkek kardeş ikiside10 lu yaşlarda birinin yüzü yanık hatta kardeşi dağil herkes dalga geçiyor çocukla sonra çocuk bir yangında ölüyor. Sonra kardeşi yangını çıkartandan intikam alıyor adını bir turlü hatirlamıyorum bilen varsa yazabilirmi lütfen
  • Seneler önce bir film izlemiştim Zenci bir kız cocuguna 2 beyaz genc tecavuz ediyordu asip köprüden atıyorlar kız kurtuluyor ve kızın babası gecleri vuruyor hakim ve juri üyeleri adam sadece zenci diye suclu bulunuyor beyaz bir avukat adami savunuyor hatta savunmayı kabul etti diye adamin evini falan yakıyorlar adam savunma hazırliyor mahkemede herkesden gözlerini kapatmasını rica ediyor ve taciz olayını anlatıyor simdi bu kız cocugunun beyaz oldugunu düşünün diyor ve kazaniyor davayi harika otesi etkileyici bir filmdi ama ismini oyuncuları hatırlayamadım
  • quote:

Orijinalden alıntı: Gamonar

Seneler önce bir film izlemiştim Zenci bir kız cocuguna 2 beyaz genc tecavuz ediyordu asip köprüden atıyorlar kız kurtuluyor ve kızın babası gecleri vuruyor hakim ve juri üyeleri adam sadece zenci diye suclu bulunuyor beyaz bir avukat adami savunuyor hatta savunmayı kabul etti diye adamin evini falan yakıyorlar adam savunma hazırliyor mahkemede herkesden gözlerini kapatmasını rica ediyor ve taciz olayını anlatıyor simdi bu kız cocugunun beyaz oldugunu düşünün diyor ve kazaniyor davayi harika otesi etkileyici bir filmdi ama ismini oyuncuları hatırlayamadım
    A Time to Kill (1996)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Pori -- 2 Mayıs 2017; 21:13:12 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: necccooo

Bi kadın var, çocuğuna araba carpacakken kadın onu kurtarıyor ama araba ona çarpıyor sonra hastane de gözünü actiginda çocuğum nerde diye soruyor buna sizin çocuğunuz yok evli bile değilsiniz deniyor ama kadın evli ve çocuğu var sonra evine gidiyor orda başkaları yaşıyor kapıcısi müdür olmuş kocası da kapici herkes birbirine girmiş yani tanımıyor kimse kadını sonra bi sarhoşa rastlıyor kadına aynı gün aynı saat kaza yerine git cocugunu bulacaksın diyor. Bunun ismini bulmama yardım ederseniz sevinirim
    Nightmare Street (1998)https://www.youtube.com/watch?v=HHvC1kyo9cc

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Pori -- 2 Mayıs 2017; 21:14:56 >
  • Film en az 10 yıllık. Ana karakter siyahi veya melez kıvırcık saçlı bi gençti. Müzeden ayakkabı çalıyordu. Sonra yakalanıp ceza olarak dağlarda taş kırıyordu. Orada okuma bilmeyen bi adamla arkadaş olup ona okuma öğretiyordu. Daha sonra oradan kaçmaya çalışırlarken petrol buluyorlardı ve zengin oluyorlardı.
    İlla ki yanlış hatırladığım nokta vardır ama genel olarak konu buydu.
  • quote:

Orijinalden alıntı: john ciga

Film en az 10 yıllık. Ana karakter siyahi veya melez kıvırcık saçlı bi gençti. Müzeden ayakkabı çalıyordu. Sonra yakalanıp ceza olarak dağlarda taş kırıyordu. Orada okuma bilmeyen bi adamla arkadaş olup ona okuma öğretiyordu. Daha sonra oradan kaçmaya çalışırlarken petrol buluyorlardı ve zengin oluyorlardı.

Hikaye oturmuyor ama sanırım bunu arıyorsun gibi bir his var içimde

Kuyu - Holes (2003)
  • quote:

Orijinalden alıntı: D_P

Arkadaşlar bir film vardı iki erkek kardeş ikiside10 lu yaşlarda birinin yüzü yanık hatta kardeşi dağil herkes dalga geçiyor çocukla sonra çocuk bir yangında ölüyor. Sonra kardeşi yangını çıkartandan intikam alıyor adını bir turlü hatirlamıyorum bilen varsa yazabilirmi lütfen

12 and Holding (2005) olabilir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: obili

quote:

Orijinalden alıntı: john ciga

Film en az 10 yıllık. Ana karakter siyahi veya melez kıvırcık saçlı bi gençti. Müzeden ayakkabı çalıyordu. Sonra yakalanıp ceza olarak dağlarda taş kırıyordu. Orada okuma bilmeyen bi adamla arkadaş olup ona okuma öğretiyordu. Daha sonra oradan kaçmaya çalışırlarken petrol buluyorlardı ve zengin oluyorlardı.

Hikaye oturmuyor ama sanırım bunu arıyorsun gibi bir his var içimde

Kuyu - Holes (2003)

Aynen hocam kuyu filmi aradığım. Çok teşekkür ederim
  • Filmin başında iki taraf savaşıyordu ve bir taraf yeniyordu ve geriye tek liderin küçük oğlu kalıyordu diğer tarafın lideri çocuğu alıyordu ve yetiştiriyordu.Çocuk ilerleyen zamanlarda çok iyi bıçak kullanıyordu. Salon gibi bir yerde bir kıza aşık oluyor, kız daha önce birinden hamile kalmış ve karnında bıçak izleri vardı.Kızlar sandalyeye arkası dönük oturup ayna ile sıraya dizilen erkeklerden hoşuna gidenleri seçiyordu.Filimle ilgi hatırladığım şeyler bu kadar şimdiden teşekkürler.
  • obili O kullanıcısına yanıt
    yaa siz mükemmel bi detaysınız :)) çok sağolun bu filmdi dediğim
  • Merhaba Arkadaşlar;

...İki kardeş (Ya da yakın arkadaş), birinin akli dengesi yerinde değil, biraz saf. Saf olan sürekli yonca tarlasına sahip olma hayali kurmakta. Finalde akıllı olan istemeyerek saf olanı öldürmek zorunda kalıyor. Hatta son anlarında O'na yonca tarlasından bahsediyor...

Tek hatırladığım bunlar. Umarım yardımcı olacak biri çıkar. Teşekkürler.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ADERANS

Filmin başında iki taraf savaşıyordu ve bir taraf yeniyordu ve geriye tek liderin küçük oğlu kalıyordu diğer tarafın lideri çocuğu alıyordu ve yetiştiriyordu.Çocuk ilerleyen zamanlarda çok iyi bıçak kullanıyordu. Salon gibi bir yerde bir kıza aşık oluyor, kız daha önce birinden hamile kalmış ve karnında bıçak izleri vardı.Kızlar sandalyeye arkası dönük oturup ayna ile sıraya dizilen erkeklerden hoşuna gidenleri seçiyordu.Filimle ilgi hatırladığım şeyler bu kadar şimdiden teşekkürler.
    Gangs of New York (2002)
    https://youtu.be/6o-U9CXDGQM?t=105

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Pori -- 3 Mayıs 2017; 23:43:22 >
  • 
Sayfa: önceki 724725726727728
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.