Şimdi Ara

Adını Hatırlayamadığınız Filmleri Buraya Sorunuz (625. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
14 Misafir (3 Mobil) - 11 Masaüstü3 Mobil
5 sn
20.005
Cevap
782
Favori
1.600.408
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
40 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 623624625626627
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: violet1980

özürdilerim hatırlayabildiklerimi yazdım parça parça hatırlıyorum komutan bıyıklı idi sonram tahta köprü gibi şey vardı dere sanırım dereden öldürdükleri zencileri oraya atmışlar

Öldürme Zamanı (A Time To Kill - 1996)

??

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar benim adini hatırlamadığım filmde medyum var ama 2 ekipin arasında geçiyor adam akıl okuyucusundan kurtulmak için bir dedeye aklını sildiriyor(kendine de bir çanta hazırlıyor ne yapması gerektiği hakkında).Filmin sonunda bir kadın yağmurun altında yaralı adama şemsiye tutuyor ve şemsiye gerektiğini söylediğini söylüyor.Şimdiden teşekkürler.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • violet1980 kullanıcısına yanıt
    miisisippi yaniyor
    ihanet
    dava
    ordurme zamani
    bi bak derim .umarim bulursun

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • arj-kadaşlar daha öncede sordum bilen varsa lütfen yardımcı olun gecen gün beyaz tv de intikam adında bir filim yayınlandı konusu bildigim kadarıyla kendileriyle alay edilen 3 4 tane genç sınıf arkadaşlarını esir alıyorlardı ama bir türlü nette bulamadım bu filimi lütfen bir yardım edin ya
  • civiki C kullanıcısına yanıt
    The Final (2010)-İntikam
  • bir film vardı otopsi doktorları, insanları öldürüyor ve diğer doktorlar da nasıl öldürdüklerini bulamaya çalışıyorlardı(veya bunun gibi bir şeydi).
  • anatomi1
    anatomi2
    yada anestezi olabilirmi ..

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: altı ok

bir film vardı otopsi doktorları, insanları öldürüyor ve diğer doktorlar da nasıl öldürdüklerini bulamaya çalışıyorlardı(veya bunun gibi bir şeydi).

• quote:

Orijinalden alıntı: MD0L

Arkadaşlar benim adini hatırlamadığım filmde medyum var ama 2 ekipin arasında geçiyor adam akıl okuyucusundan kurtulmak için bir dedeye aklını sildiriyor(kendine de bir çanta hazırlıyor ne yapması gerektiği hakkında).Filmin sonunda bir kadın yağmurun altında yaralı adama şemsiye tutuyor ve şemsiye gerektiğini söylediğini söylüyor.Şimdiden teşekkürler.

• civiki C kullanıcısına yanıt
    teşekür ederim arkadaşlar
  • MD0L M kullanıcısına yanıt
    The Push (Darbe)

• LENARDO DİCABRİYOYU DONDURUP YILLAR SONRA ASKERİ BİR YERDE BUZDAN CİKARTİP GÜNÜMÜZDE YASATİOLARLAR AMA GUN GENCTİKCE YASLANİP SEVDİGİ KADİNİ BULMAYA ÇALIŞIYOR VE YASLANMİS SEKİLDE BULUO O FİLMMİDE HATİRLİOMUSUNUZ TİTANİC 2 YAZMIŞLAR AMA DEĞİL
    ....Genc bir grup arkadas arabalari yolda bozulunca otostop cekiyolar ve bir tirci onlari yolda tirin kapali dorsesine alip onlari terkedilmis bir fabrika deposuna goturup o deponun icindede birsuru vampir o genc guruba saldirip ve hepsini oldurup sadece bir kıza zarar vermeyolar nedenide kizin yari vampir ve annesi vampirlerin basi olmasidir

• beyler filmde adamın küçüklük hali yanına geliyordu bir anda. sonra kücük hali ve su anki hali bişeyler yapmaya çalışıyordu. çok saçma anlattım ama eminim izleyen anlayacaktır yardım lütfen. :)
  • mannas M kullanıcısına yanıt
    Di caprionun öyle bir filmi yok ama Mel Gibson'un Forever Young filmi aynı Anlattığın gibi muhtemelen oyuncuları karıştırıyorsun.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi X kare -- 8 Mayıs 2016; 1:45:01 >
  • bi film vardı birkaç yıl oldu izleyeli televizyonda sinema kanalında görmüştüm ve hatırladığım kadarıyla filmde güneş sıcaklığını ve parlaklığını çok arttırmış ve yeryüzüne çok büyük kuraklık getirmiş herkes bu olay yüzünden su arayışına girmiş felan hayatta kalmaya çalışıyorlardı neydi adı bu filmin bilen varmı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: mannas

LENARDO DİCABRİYOYU DONDURUP YILLAR SONRA ASKERİ BİR YERDE BUZDAN CİKARTİP GÜNÜMÜZDE YASATİOLARLAR AMA GUN GENCTİKCE YASLANİP SEVDİGİ KADİNİ BULMAYA ÇALIŞIYOR VE YASLANMİS SEKİLDE BULUO O FİLMMİDE HATİRLİOMUSUNUZ TİTANİC 2 YAZMIŞLAR AMA DEĞİL
    ....Genc bir grup arkadas arabalari yolda bozulunca otostop cekiyolar ve bir tirci onlari yolda tirin kapali dorsesine alip onlari terkedilmis bir fabrika deposuna goturup o deponun icindede birsuru vampir o genc guruba saldirip ve hepsini oldurup sadece bir kıza zarar vermeyolar nedenide kizin yari vampir ve annesi vampirlerin basi olmasidir

2. Film iyiyimıs

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • omer239 O kullanıcısına yanıt
    Hell (2011)
  • quote:

Orijinalden alıntı: Pori

Hell (2011)

teşekkürler
  • Arkadaşlar herkese slm
    90 larda izlediğim bir film vardı hangi kanal ve tam hangi yılda izlediğimi hatırlamıyorum. Filmin konusu hatırladığım kadarıyla şöyleydi:
    Küçük bir kız var sanırım babası ona uzak bir yerden bir kelebek kozası getiriyor. Yalnız bu koza büyük bir koza. Bir zaman sonra bu kozadan bi kelebek çıkıyor. Konuşabilen kızla iletişim kurabilen bir kelebek. ve bu kelebek camdan çıkmak için uğraşıyor. Kendini cama vurarak zarar görüyor.
    Kelebek"Uruku" galiba adı net hatırlamıyorum belkide ben uyduruyorum adını kelebeğin adı böyle bişeydi yada sürekli bunu söylediği için adını öyle hatırlıyorum. Filmin gerisi gelmiyor aklıma ama aklımda kaldığı için filmi tekrar izlemek istiyorum. Çocuklara göre fantastik bi filmdi yardımcı olabilirseniz çok sevinirim.
  • fantastikdelisi F kullanıcısına yanıt
    Motýlí cas (1991)

https://www.youtube.com/watch?v=5_cvbwt9vKE
  • 
Sayfa: önceki 623624625626627
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.