Şimdi Ara

Adını Hatırlayamadığınız Filmleri Buraya Sorunuz

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: nomak89 Daha Az
1 Kayıtlı Üye (1 Mobil) ve 4 Misafir (3 Mobil) - 1 Masaüstü4 Mobil
18.204
Cevap
733
Favori
1.353.105
Tıklama
Tüm Forumlar >> Sinema - Dizi - Televizyon - Müzik - Kitap >> Sinema >> Sinema Genel >> Adını Hatırlayamadığınız Filmleri Buraya Sorunuz
Giriş
    30 Mesaj
    merhabalar bir film arıyorumda filmde kız kaçırılıp kurtulmuştu ama bir türlü kaçırıldığını ispatlayamamıştı sonra kızın kız kardeşi kaçırıldı kaçıran kişide onu kaçıran kişi idi adını biliyorsanız yarım ederseniz sevinirim teşekkürler

Orijinalden alıntı: X kare

quote:

Orijinalden alıntı: kamil_035

Arkadaşlar bir film sormak istiyorum, adını hatırlayamadım.. Mutant ya da doğuştan deforme olmuş yüzleri olan birkaç kişi devriye gezen polislere tuzak kuruyor ve bir polisi yaralıyordu. Sonra onlar ceza almasın diye babaları saklanmalarını söylüyor ve onu götürüyorlardı karakola. Bir süre sonra saldıranlar babalarını kurtarmak için polislere saldırıyordu. Noel sırasında oluyordu galiba tüm bunlar...

Wrong turn 5

Alıntıları Göster
    quote:

Orijinalden alıntı: X kare

quote:

Orijinalden alıntı: kamil_035

Arkadaşlar bir film sormak istiyorum, adını hatırlayamadım.. Mutant ya da doğuştan deforme olmuş yüzleri olan birkaç kişi devriye gezen polislere tuzak kuruyor ve bir polisi yaralıyordu. Sonra onlar ceza almasın diye babaları saklanmalarını söylüyor ve onu götürüyorlardı karakola. Bir süre sonra saldıranlar babalarını kurtarmak için polislere saldırıyordu. Noel sırasında oluyordu galiba tüm bunlar...

Wrong turn 5

Evet bu film. Çok teşekkürler dostum, sağolasın...

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |

• merhaba arkadaşlar eski trt zamanlarından kalan ismini hatırlıyamadığım bi kaç film var yardımcı olursanız çok sevinirim.
    ilk filmin film konusu marsta filan geçiyordu galiba(mars olmayadabilir) orada maden gibi bişey miydi yada başka bişey olabilir hatırladığım yeri kazıyordular ve bir yaratık vardı etrafta kamufle oluyordu bu amcaları yiyordu hatırlıyabıldıgım tek detay bu.....
    diğer film bi zaman makinası vardı galiba yaşlandırıyordu insanları.bi taraf bu makinayı kullanıp karşı tarafı yaşlandırıp yenmek istiyordu.hatrladığım tek şey filmin sonunda adamın elindeki yuzukte olan elmas mıydı neydı dusuyordu makinan çarkları arasına girip makinayı durduruyordu....yardımcı olursanız çok sevinirim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BoMBacI MuLAyiM -- 1 Mayıs 2016; 0:28:47 >

gone
    2012 yapimi ...
    iyi seyirler

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    violet1980 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Orijinalden alıntı: mehmetcaliskan1

COK ONEMLI KAC YILDIR BU FILMİ ARIYORUM BAYA 2005 DEN ONCE BI FILM HERHALDE

BİR COCUK VARDI LİSEDEN HAPİSHANEYE GIDIYODU HAPISHANEDEN TEKRAR LISEYE GELDIGINDE OKULUN EN HAVALI COCUGU GIBI BISEY OLUYODU
    COCUK SARI SACLI BISEYDI LISE FILMIDIR BUYUK IHTIMALLE AMA BULAMADIM

YARDIM DERSENIZ SEVINIRIM
    quote:

Orijinalden alıntı: mehmetcaliskan1

COK ONEMLI KAC YILDIR BU FILMİ ARIYORUM BAYA 2005 DEN ONCE BI FILM HERHALDE

BİR COCUK VARDI LİSEDEN HAPİSHANEYE GIDIYODU HAPISHANEDEN TEKRAR LISEYE GELDIGINDE OKULUN EN HAVALI COCUGU GIBI BISEY OLUYODU
    COCUK SARI SACLI BISEYDI LISE FILMIDIR BUYUK IHTIMALLE AMA BULAMADIM

YARDIM DERSENIZ SEVINIRIM

http://www.imdb.com/title/tt0241760/
    |
    |

• Yarbay
    4122 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: BoMBacI MuLAyiM

merhaba arkadaşlar eski trt zamanlarından kalan ismini hatırlıyamadığım bi kaç film var yardımcı olursanız çok sevinirim.
    ilk filmin film konusu marsta filan geçiyordu galiba(mars olmayadabilir) orada maden gibi bişey miydi yada başka bişey olabilir hatırladığım yeri kazıyordular ve bir yaratık vardı etrafta kamufle oluyordu bu amcaları yiyordu hatırlıyabıldıgım tek detay bu.....
    diğer film bi zaman makinası vardı galiba yaşlandırıyordu insanları.bi taraf bu makinayı kullanıp karşı tarafı yaşlandırıp yenmek istiyordu.hatrladığım tek şey filmin sonunda adamın elindeki yuzukte olan elmas mıydı neydı dusuyordu makinan çarkları arasına girip makinayı durduruyordu....yardımcı olursanız çok sevinirim.
    quote:

Orijinalden alıntı: BoMBacI MuLAyiM

merhaba arkadaşlar eski trt zamanlarından kalan ismini hatırlıyamadığım bi kaç film var yardımcı olursanız çok sevinirim.

Within the Rock

• aynen hocam ilk film bu çok tşk ederim.2 yide söyleseler çok makbule geçer :)
    |
    |
    X kare kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    ilkin yardımlarınız için çok teşekkürederim bir film arıyorum seri bir katil öldürdüğü insanlardan parça alarak isa yaratan sahte fbı ajanı bir filmdi yardımlarınız için tekrar teşekkürederim

Resurrection (1999)
    |
    |
    violet1980 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    merhaba arkadaşlar yıllar önce tv de gördüğüm bi film vardı 17-18 yaşlarında genç bi erkek vardı yetimhanede büyümştü yetimhaneden çıkıyordu annesini arıyordu annesi hayat kadınıydı ama annesi uyuşturucudan ölmüştü annesinin genç bi arkadaşı çocukla yolculuğa çıkıyordu sonra çocuk kadına aşık oluyordu film dram romantik filmiydi bilenler yazsın lütfen
    |
    |
    cevabınız için çok teşekkürederim soykırım filmleri arıyorum nazi yahudi soykırımı değil zenci siyah insanlara ypılan soykırım filmi yıllar önce izlemiştim dsmartda hepde ortasında yakaladım adınıda bilmiyorum ama zencilere yapılan soykırımdı hatta beyaz askerlerde vardı baya vahşe ötesi bir filmdi
    Aradığım bir film var konusunu yazsam umarım bilen biri çıkar; bir doktor var. Küçük Oğlu ve kızı var bu doktorun. Oğlunun kanser olduğunu öğreniyor ve çocuklarını alıp dağ evi gibi bir yerde doğal yaşama başlıyor anneleri ise çocuğun hastanede tedavi olmasından yana bir takım olaylardan sonra annesi çocukları şehre getiriyor ve küçük oğlanın iyileştiğini öğreniyorlar. Bilen biri varsa çok sevinirim
    beni vurmak kurtuluş mu
  • Çavuş
    57 Mesaj

the blue butterfly 2004 olabilir .

|
    |
    yeser kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

maalesef değil :( teşekkürler cevap için
    |
    |
    malefizzzz kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    beni vurmak kurtuluş mu
  • Er
    1 Mesaj
    arkadaşlar bir film izlemiştim ismini hatırlamıyorum bir cocuk üniversiteye başlıyodu sonra orada okuyan olgun kadınla tanışıp evine gidiyordu kadının kızı vardı cocuk kadından kadının kızı cocuktan hoslanıyordu sonra olgun kadın sevgilisi vardı
    ismini bilen varmı şimdiden teşekkürler
    |
    |

Orijinalden alıntı: violet1980

cevabınız için çok teşekkürederim soykırım filmleri arıyorum nazi yahudi soykırımı değil zenci siyah insanlara ypılan soykırım filmi yıllar önce izlemiştim dsmartda hepde ortasında yakaladım adınıda bilmiyorum ama zencilere yapılan soykırımdı hatta beyaz askerlerde vardı baya vahşe ötesi bir filmdi
    quote:

Orijinalden alıntı: violet1980

Çok az bilgi vermişsin.

Hotel Rwanda (2004) Bir bak derim.

• Er
    1 Mesaj
    Şu filmi bulmama yardım eder misiniz:
    Filmde bir tahta oyunu vardı monopoly gibi onu oynuyorlardı ve oyun gerçek oluyordu. Oyunu bitirmeden de olanlar durmuyordu. Bu filmi bilen varsa lütfen söylesin bir an önce...!!!???

özürdilerim hatırlayabildiklerimi yazdım parça parça hatırlıyorum komutan bıyıklı idi sonram tahta köprü gibi şey vardı dere sanırım dereden öldürdükleri zencileri oraya atmışlar
    |
    |
    R3hab kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    Arkadaşlar uzun zaman önce bir film izlemiştim. Filmde çocuk bir kıza aşık oluyor. Ve ailesiyle yakınlaşmaya başlıyor. Kız başka biriyle. Ve kızın kardeşi görme engelli. Çocuk kızın görme engelli kardeşine hep kitap fln okuyor. Bazen dışarda gezdiriyor. Birgün okuduğu kitaptaki hikayeye uygun bir bara götürüyor kız orda biriyle tanışıyor çıkıyor vs. Sonra bizim çocuk kıza gidip her iki tarafı tura olan madeni parayı göstererek. Eğer tura gelirse benimle çıkacaksın yazı gelirse seni bir daha rahatsız etmeyecem diyor. Tura olmasına rağmen kız parayı çocuğa göstermeden yazı diyor ve gidiyor. Sonra onu sevdiğini anlıyor ve çocuk trene binmeden gidip ona içindekileri anlatıyor. Pek hatırlayamıyorum. Yardımcı olursanız sevinirim şimdiden teşekkürler

jumanji olabilirmi.. andiriyo....

|
    |
    Gumus1652 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
Orjinal Laptop Yedek Parça
Bey Azura
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR3
0,641
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.