Şimdi Ara

Adını Hatırlayamadığınız Filmleri Buraya Sorunuz (627. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
19.998
Cevap
782
Favori
1.599.202
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
40 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 625626627628629
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • öncelikle merhaba. izlediğim filmin büyük bir kısmını hatırlıyorum ancak filme dair isim, şahıslar, yer, zaman gibi ufak detayları malesef hatırlayamıyorum.

izlediğim film 2000-2008 yılları arasında bir film(tahmini 2004-2006. belki çok farklı bir zamanda da çekilmiş olabilir.). filmde başrolümüz bir erkek ve kendisi önceki hayatını geride bırakıp uzak bir kasabada yalnız yaşayan hatırladığım kadarıyla doktorluğu olan çok ta iyi bir geçmişi olmayan bir kişi. bu adam kasabadaki çete lideri tarzı serseri bir aile babasını tartışma sonucu veya farklı şekilde vuruyor ve vurduğu adam ağır yaralanıyor. daha sonra başrolümüz bir şekilde bu alienin evinde bulunuyor(vurduğu kişinin evi olduğunu bilmeden) ve ailedeki diğer serseri tipli kişiler bunun doktor olduğunu öğrenip vurulan adamı yaşatması, tedavi etmesi için tehdit falan edip zorla baskı yapıyorlar. tüm bu tedavi süreci boyunca başrolümüz evden kaçmanın yolunu bulmaya çalışıyor. bir sahnede yaralı adam uyanıyor ve kendisini vuran adamı karşısında görünce sinirleniyor kalkmaya çalışıyor kısa süreli boğuşumadan sonra başrolümüz adamı yanlışlıkla öldürüyor ve öldüğünü gizlemeye çalışıyor. daha sonra evin kızı ile başrolümüz arasında bir etkileşim oluyor( bu kısımları tam hatırlamıyorum) ve birlikte evden kaçmanın yolunu bulmaya çalışıyorlar. filme dair hatırladıklarım bunlar. yardımcı olana şimdiden çok teşekkürler.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Pori

Conviction (2010)

Evet, bu film. Teşekkürler
    Afişi de harikaydı.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar bi korku filmi vardı sanırım arabayla giderken bi çiftliğe tarlaya giriyorlardı ama tarladan çıkamıyorlardı sonra ordaki eleeman tek tek herkesi öldürüyodu falan ismini hatırlayaamdım yardımcı olacak var mı:(

• BEYLER ALLAH RIZASI İÇİN 50 KERE SORDUM BURAYA BELKİ BİRKİŞİ BİLEMEDİ FİLMİ

2 sevgili var aynı evde kalıyorlar. Adam mimar. Fakat hiç bir projesi beğenilmiyor. Parasız kalıyorlar. Evin bir odasını kiraya vermeye karar veriyorlar. Birtane bayan geliyor kiracı evde 3 kişi yaşamaya başlıyorlar. Birtanede adam geliyor daha sonra. 4 Kişi kalmaya başlıyorlar.

Mimar olan eleman şehirdışına çıkıyor proje için. Kalan 3 kişide evde party veriyor. Alkolü fazla kaçırınca kiracı adamla mimarın sevgilisi birlikte oluıyor. Mimar erken dönüyor eve bunları yakalıyor.

Filmin son sahesinde mimarın sevgilisini izliyoruz barda. Televizyonda mimarıgörüyor. Çok başarılı olmuş cok zengin olmuş roportaj veriyor. Muhabir soruyor hiç gerçekten sevdiniz mi diye _? Mimarda hayır diyor. Bizim kizin gozleri doluyor ve film bitiyor. Yıllar önce tv de izlemiştim yıllardır arıyorum. Filmintürkçe adı oda arkadaşlarıydı sanırım. Cine 5 de defalarca izlemiştim şu an bulamıyorum. Lütfen yardım
  • Bir adam vardı bir de komşusunun çocuğu, bu cocukebi silahla babasını öldürüyodu adam oraya gidiyodu polisler de adam yerde mermiyi görüyodu ağzındaki sakızı yere atıp ona basıp sonra da mermiyr basiyodu aliyodu mermiyi sonra çocuğu da goturuyodu birilerinden kaçıyorlardı hatta bi ara adami bulup buz hokeyi sahasına yatirip suratına hokey topuyla nişan alıyolardi falan lütfen bulun bu filmi ya

• Arkadaşlar bir film vardı.. Suç örgütü lideri ya da devlet başkanı gibi bir adamın yerine dublör bulup onu çıkartıyorlardı halkın önüne, basın toplantılarına filan. Dublör olan adam yaşlı, sakallı biriydi. Hafiften de çatlaktı. Bir sürü isteği oluyordu içki kadın gibi..Sonra birileri anlıyordu bunun sahte olduğunu zorla itiraf ettiriyorlardı döverek filan.. Türü suç-polisiyeydi hatırladığım kadarıyla.. Neydi bu filmin adı bilen var mı?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi f_circle -- 14 Mayıs 2016; 2:41:05 >
  • Arkadaslar meraba ben bitane film izlemistim filmde 1 zenci adama 3 tane kadin oynuyordu kadinlar bi restoranda idaaya giriyorlardi kapidan ilk gelenle sevisicez diye ve kayda alicaz diye adamda kadinlarin arkasinda oturuyordu bunlari duyunca direkt disari cikti kapidan ilk giren oldu

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: scanel102

Arkadaşlar bi korku filmi vardı sanırım arabayla giderken bi çiftliğe tarlaya giriyorlardı ama tarladan çıkamıyorlardı sonra ordaki eleeman tek tek herkesi öldürüyodu falan ismini hatırlayaamdım yardımcı olacak var mı:(

Böyle çok tür film var. Biraz ayrıntı vermen lazım.

Kurt Kapanı (Wolf Creek) olabilir mi?

• quote:

Orijinalden alıntı: kamil_035

Arkadaşlar bir film vardı.. Suç örgütü lideri ya da devlet başkanı gibi bir adamın yerine dublör bulup onu çıkartıyorlardı halkın önüne, basın toplantılarına filan. Dublör olan adam yaşlı, sakallı biriydi. Hafiften de çatlaktı. Bir sürü isteği oluyordu içki kadın gibi..Sonra birileri anlıyordu bunun sahte olduğunu zorla itiraf ettiriyorlardı döverek filan.. Türü suç-polisiyeydi hatırladığım kadarıyla.. Neydi bu filmin adı bilen var mı?

Diktatör(2012) filmine çok benziyor ama o komedi

• quote:

Orijinalden alıntı: R3hab

quote:

Orijinalden alıntı: kamil_035

Arkadaşlar bir film vardı.. Suç örgütü lideri ya da devlet başkanı gibi bir adamın yerine dublör bulup onu çıkartıyorlardı halkın önüne, basın toplantılarına filan. Dublör olan adam yaşlı, sakallı biriydi. Hafiften de çatlaktı. Bir sürü isteği oluyordu içki kadın gibi..Sonra birileri anlıyordu bunun sahte olduğunu zorla itiraf ettiriyorlardı döverek filan.. Türü suç-polisiyeydi hatırladığım kadarıyla.. Neydi bu filmin adı bilen var mı?

Diktatör(2012) filmine çok benziyor ama o komedi

Hayır değil dostum. Aradığım film polisiye gibiydi.

• Şimdi hatırladım dublör değildi şaşırtmaca bir liderdi konuşan. Hatta çok iyi bir oyuncu ya da tiyatrocu gibiydi adam. Çok iyi konuşma yapıyordu filan. Herkes onu asıl lider sanıyordu. Ama tamamen şaşırtmacaydı liderin belli olmaması için. Para karşılığı yapıyordu bunu. Bir türlü bulamadım filmin adını kafayı yicem.. Neydi adı var mı bilen arkadaşlar?

• Ve buldum... Iron Man 3 bahsettiğim adam da Mandarin karakterinin dublörünü canlandıran ve Mandarin'in kendisini oynayan Ben Kingsley imiş.. Yine dublör varmış doğru hatırlıyormuşum :)

• Pori kullanıcısına yanıt
    Adamsın adam !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
  • ,Arkadaşlar bi film vardı adam bir bilgisayar programına aşık oluyordu en sonununda program kendini siliyordu heralde adını bilen varmı
  • quote:

Orijinalden alıntı: Hope05

,Arkadaşlar bi film vardı adam bir bilgisayar programına aşık oluyordu en sonununda program kendini siliyordu heralde adını bilen varmı

Şu film olabilir mi?

http://www.imdb.com/title/tt0258153/

• Hope05 H kullanıcısına yanıt
    Her (2013)
  • 2002 veya 2003 senesinde izlemiştim. tek hatırladığım filmin sonu. -korku filmi. kule gibi bi yer var, gecenin sonunda kurtulan ödülün sahibi. 2 kişi en sonunda kulenin tepesine çıkıyorlar. biri siyahi adam diğeri sarışın bir bayandı. güneş doğmuştu, ışık yüzlerine vuruyordu. film burda bitmişti
  • Obscenity O kullanıcısına yanıt
    House on Haunted Hill (1999)
  • Haktansml99 kullanıcısına yanıt
    bu film olabilirhttp://www.imdb.com/title/tt0404390/?ref_=nm_flmg_act_15
  • 
Sayfa: önceki 625626627628629
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.