Şimdi Ara

Adını Hatırlayamadığınız Filmleri Buraya Sorunuz (489. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
14 Misafir (3 Mobil) - 11 Masaüstü3 Mobil
5 sn
20.005
Cevap
782
Favori
1.600.537
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
40 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 487488489490491
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar merhaba bu filmlere çok çok önce d-smart film kanallarinda denk gelmistim. 5-6 senesi vardir heralde. Aslinda aradığım iki film var.korku filmleri.

Birinci aradigim film de -
    akıl hastası bir kadın var. 2 cocugu kiz erkek ve birde bebegi var. Ciftlik gibi bir yerde yasiyorlar. Kadın bebegini suda boğuyor. Diger iki kardes te annelerinden kacmaya falan calisiyorlar. Anneleri cocuklarini oldurmeye calisiyor. Filmin sonunda kadin akil hastanesinde ve tekrar hamile. Bu tür birseydi izleyen varmi bilmiyorum.

İkincisinde ise
    Bir çift var sevgililer bir yere tatile gidiyorlar ormanlık bir yer kamp gibi. Fakat o yörede yaşayan bisikletli çocuk grubu var. Serseri tipler . Bunların başında delibaş bi oğlan var. Sevgililerden erkek olanı kaciriyorlar ormanda işkence ediyorlar ve kameraya çekiyorlar. Gruptaki her cocuk bıçakla adamdan et kesiyor vucudundan. Adamin sevgilisi de kurtarmaya calisiyor falan. Gruptan birkac cocugu olduruyor. Film sonunda bu bisikletli tayfanin ana babaları olaya dahil oluyor falan.

Varmi bileniniz?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Birinci film Baby Blues (2008) olmalı
    https://www.youtube.com/watch?v=GCQuDQwh9Go

ikinci film Eden Lake (2008)
    https://www.youtube.com/watch?v=-6j3K4MmOKs

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Pori -- 23 Şubat 2015; 17:41:29 >
  • 2008-2009 YILLARI ARASINDA İZLEDİĞİM BİR FİLMİ BİR TÜRLÜ BULAMIYORUM...
    LÜTFEN YARDIMCI OLABİLİR MİSİNİZ?

ARKADAŞLARLA RASTGELE İZLEMİŞTİK... oyunCULARINI YÖNETMENİNİ HİÇBİRŞEYİNİ HATIRLAMIYORUM
    YALNIZCA KONUSU AKLIMDA...

-- BİR KIZI ve ÜÇ OĞLU OLAN KÜÇÜK BİR KASABADA YAŞAYAN ORTA HALLİ BİR AİLE...
    MUTLU BİR AİLE EVİN KÜÇÜK OĞLUNUN BACAĞINDA BİR SAKATLIK SÖZ KONUSU
    KIZ KARDEŞLERİ MEZUNİYETİNDE KASABANIN ZENGİN AİLESİNİN ŞIMARIK OĞLUNUN
    TECAVÜZE UĞRAR VE MUTLULUKLARI GÖLGelENİR...
    BABA KIZINI EVDEN UZAKLARA YOLLAR... GÜZEL KIZ KARDEŞLERİNİN BAŞINA GELEN ÇOCUKLARINDA PSİKOLOJİSİNİ BOZAR VE ÖC ALMA PLANLARI BABANIN ÇILDIRIŞLARI VS..
    SONUNDA SAKAT KÜÇÜK ERKEK KARDEŞ BÜYÜYO VE ÖCÜ ALIYORDU SANIRIM ÖLE HATIRLIYORUM...
    AİLE DRAMI ... PARÇALANAN BİR HAYAT...

BU FİLMİ BULMAMA YARDIM EDERMİSİNİZ LÜTFEN...
  • Arkadaşlar çok eski fir film değil aradığım. Ünlü bir aktör oynuyor hatırladığım kadarıyla. Hatırlamanıza yardımcı olacak maddeler şunlar;
    -Kimsenin çocuğu olmuyor.
    -Dünyanın en genç insanı ölüyor.
    -Birinin çocuğu oluyor daha sonra.
    -Film tek kamera ile çekilmiş. Yani sahnelerde açı değişikliği yok.
  • quote:

Orijinalden alıntı: fatihhilal

Arkadaşlar çok eski fir film değil aradığım. Ünlü bir aktör oynuyor hatırladığım kadarıyla. Hatırlamanıza yardımcı olacak maddeler şunlar;

children of men olabilir mi?
  • quote:

Orijinalden alıntı: obili

quote:

Arkadaşlar çok eski fir film değil aradığım. Ünlü bir aktör oynuyor hatırladığım kadarıyla. Hatırlamanıza yardımcı olacak maddeler şunlar;

Sağolun hocam. Toplamda kaç film izlediniz acaba şimdiye kadar?
  • quote:

quote:

quote:

Neden sordun? "Hepsini say" demeyeceksin değil mi

cevap: 2000 küsür dür herhalde.
  • quote:

quote:

quote:

quote:

Neden sordun? "Hepsini say" demeyeceksin değil mi

cevap: 2000 küsür dür herhalde.

Baktım bildiğin çok film olduğu için sorayım dedim hocam.
  • whrite W kullanıcısına yanıt
    Twisted Sisters mı acaba?http://www.imdb.com/title/tt0439569/

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi maksef -- 24 Şubat 2015; 22:11:38 >
  • 90'lı yıllarda izlemiştim sanırım, baş rolde siyahi bir adam oynuyordu eve giderken kaza geçirip köprü gibi bir yerden düşüyordu ve ölüyordu sonra eve hayalet olarak dönüyordu.
  • wilonapatel W kullanıcısına yanıt
    arkadaşlar lütfen yardım edin ikinci filmin adını buldum ama ilk filmi bulamıyorum lütfen
  • Kilitlenen konumdan direk copy-paste yapıyorum:

Merhaba,

Ne yazık ki ne oyuncuları biliyorum ne de tam olarak konuyu. Aklımda kalanları tarif edeyim;

-Genç bir kadın ve erkek sanki araba ile bir seyahate çıkıyorlardı. Arabanın VW Beetle (Vosvos) olması olası. (tahminen sarı renkte)
    -Film 2000 sonrası tahminen 2004-2008 arası.
    -MUBİ'de paylaşılmıştı bende ordan hatırlıyorum ama bir yıl oldu herhalde paylaşılalı.

Kadın kızıl kıvırcık uzun saçlı olabilir. Adam'ı hiç hatırlamıyorum. Kadın filmin bir sahnesinde eline bir kaplumbağa alıyordu sanki.

Malesef elimde böyle saçma detaylar var. Umarım filmi yakın zamanda izlemiş birisi görür de yardımcı olur.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Myron Bolitar

90'lı yıllarda izlemiştim sanırım, baş rolde siyahi bir adam oynuyordu eve giderken kaza geçirip köprü gibi bir yerden düşüyordu ve ölüyordu sonra eve hayalet olarak dönüyordu.

Ghost Dad
    http://www.imdb.com/title/tt0099654
  • Bir film arıyorum. Google'da zombi filmleri listelerinde göremedim..

Korkunç bir film değil aslında. Sıradan bir film gibi. Bir çocuk başrolde, en fazla 17-18 yaşındadır. Yalnız takılır. Asosyaldir. Konsol oyunları bağımlısıdır. O sayede zombi olmaktan kurtulmuştur. İlk sevgilisi olan ve komşusu olan kız arkadaşı da zombi olmuştur, kendisi son anda kaçabilmiştir. Yolda iki kız kardeşle karşılaşır. Büyük olan kıza aşık olacaktır daha sonra. İki kız bu çocuktan ayrılır. Bu kızlar Lunapark'ta eğlenmek isterken zombileri kendilerine çeker. Eleman gelip kurtarır. Bu filmin ismi nedir?
  • Daha oncede sormuştum malesef bulamamsitik sansimizi bir daha deniyelim.

Filmin konusu,

10 ile 18 yas arasi çocuklar okul tarafindan izcilik kampi için ormana gönderilirler.
    Cocuklar ormanda kamplarini kuararlar ve bir gun uyndiklarinda sidetli bir yağmur baslar daha sonra firtina ve sel olur sele lapilip kaybolan çocuklar ve o cocuklari kurtamarmak için helipkoterler de arama yapar.
    Konusu böyle

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi free70 -- 25 Şubat 2015; 9:22:59 >
  • tv de sonuna denk gelmistim. Tek hatirladigim sunlar.
    Bir grup yetiskin arkadas, bunlar kendi hayatlarinda masum ve uyumlu insanlar. Daha sonra bunlar organize olup suc isliyorlar. patronlarini dovuyorlar, ya da daha once yapamadiklari seyleri yapiyorlar kendj iyi hallerinden cikip kotu insan gibi oluyorlar ana hala iclerinde bir iyilik. en sonunda eleman patronunu olduruyordu
    Hatirlayana duaciyiz :) kotu turkce icin ozur dilerim. obil

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • KKM kullanıcısına yanıt
    harikasın hocam, çok teşekkürler
  • Beyler eskiden izlemiştim dedim bi daha izliyim ama ismini oyuncuları felan hatırlamadıgım için bulamadım filmde bi köpek başlıklı bastonlu bi adam vardı şeytan felan diyolardı bi kasabadaki bütün herkesi bi yere topladı ve birisinin cocugunu alıcaktı herkese beyaz taş verdi sadece 1 tanesi siyah taştı onu cekenin cocugunu alıyordu. Biraz kötü bir anlatım oldu ama neyse bilen varsa söyleyebilirmi cevaplarınızı bekliyorm.
  • zombieland
  • mrbeen44 M kullanıcısına yanıt
    Çok saol Jesse Eisenberg'mış başrol oyuncu, o elemanın filmlerini seviyorum zaten
  • 
Sayfa: önceki 487488489490491
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.