Şimdi Ara

Adını Hatırlayamadığınız Filmleri Buraya Sorunuz (285. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
20.004
Cevap
782
Favori
1.600.329
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
40 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 283284285286287
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Teşekkürler @skiboart

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cevapveren62 -- 29 Haziran 2013; 22:54:30 >
  • lütfen bi bakarmısınız sırf film adı yazmak için üye oldum çok sayıda sayfa var belki istediklerim bulunmustur ama göz attım burdada bulamadım
    3 film merak ediyorum

1 : 90 lı yıllarda izlemiştim kanal d yayınlamıştı dev bir kelebek vardı 97-98-99 yıllarıydı galiba 91 doğumluyum ben 6-7 yaşlarıdnaydım sanırım 200 yılı değildi diye hatırlıyorum dev bir kelebek çokta şirin 2-3 çocuk vardı onunla dosttu ve canavarlarla kavga ediyordu galiba 3 serisi avrdı bunun hatırlıyorum

2: lütfen en acili bu knal d veriyordu yine 97 200 arası galiba bir çocuk teyibten cin çıkarıyordu esmer bir cin 3 dilek veriyordu çocuğa çikolata falan ilk dileğiydi en sonudna cin teyibe egri yollanıyordu galiba bu filmi çok izlemek istiyorum

3: bunu 2003 yıllarıydı galiba dvd izlemiştik ama çoktan kaybolmuş zar atıyor çocuklar attığı zara göre canavarlar çıkıyor her zarra oyun oynuyorlar
    evi hayvanlar basıyor ormandan bir adam geliyor bir garip oyun filimin adı ama unuttum lütfen yardımcı olun çatlıcam meraktan 3 filimin adınıda bulursanız çok sevinirim en çok 2. filmi emrak ediyorum teyibten çıkan cini çok karizmatikdi herkese tşkelr şimdiden sizden haber beklicem

not: aradığım filmleri arkdslar çok kısa sürede buldular herkese çok tşkelr belki merak edenler olur 1. film kelebek olan Mothra
    2. teyibten cin çıkan Kazaam 3. zar atılan oyun filmide Jumanji aylardır arıyordum buraya üye olur olmaz 5 dakakda buldum hepsini tşkler

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Çiğdem22 -- 29 Haziran 2013; 23:35:11 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Çiğdem22

lütfen bi bakarmısınız sırf film adı yazmak için üye oldum çok sayıda sayfa var belki istediklerim bulunmustur ama göz attım burdada bulamadım
    3 film merak ediyorum

1 : 90 lı yıllarda izlemiştim kanal d yayınlamıştı dev bir kelebek vardı 97-98-99 yıllarıydı galiba 91 doğumluyum ben 6-7 yaşlarıdnaydım sanırım 200 yılı değildi diye hatırlıyorum dev bir kelebek çokta şirin 2-3 çocuk vardı onunla dosttu ve canavarlarla kavga ediyordu galiba 3 serisi avrdı bunun hatırlıyorum

2: lütfen en acili bu knal d veriyordu yine 97 200 arası galiba bir çocuk teyibten cin çıkarıyordu esmer bir cin 3 dilek veriyordu çocuğa çikolata falan ilk dileğiydi en sonudna cin teyibe egri yollanıyordu galiba bu filmi çok izlemek istiyorum

3: bunu 2003 yıllarıydı galiba dvd izlemiştik ama çoktan kaybolmuş zar atıyor çocuklar attığı zara göre canavarlar çıkıyor her zarra oyun oynuyorlar
    evi hayvanlar basıyor ormandan bir adam geliyor bir garip oyun filimin adı ama unuttum lütfen yardımcı olun çatlıcam meraktan 3 filimin adınıda bulursanız çok sevinirim en çok 2. filmi emrak ediyorum teyibten çıkan cini çok karizmatikdi herkese tşkelr şimdiden sizden haber beklicem

3. film jumanji http://www.imdb.com/title/tt0113497/?ref_=sr_1

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi skiboart -- 29 Haziran 2013; 23:18:06 >
  • ayyyyyyyyy çok tşkler çok merak ediyordum bu zar atılan filimi şimdi geriye 2 tane kaldı o dev kelebek olan ve teyibten çıkan cin
    onlarıda başka arkadaşlar bulabilirse eğer çok sevinirim sizede çok tşk ederim şimdi hemen izlicem Jumanji filmini
  • Çiğdem22 Ç kullanıcısına yanıt
    1. Mothra filmlerinden biri Mothra vs Godzilla olabilir

2.http://www.imdb.com/title/tt0116756/
  • aaaaaaaaaaa çok tşklerrr özellikle o cin filmini bulduğun için çok tşk ederim evet kelebek olanda Mothra ymış çok tşkler türkçe düblajalrı yoktur ama yabancı yayınları olsa bile bari bulabilsem filimleri isimlerini biliyorum artık sayenizde çok saolun aradıklarım bunalrdı
  • X kare kullanıcısına yanıt
    Çok teşekkürler.
  • Hatırlayamadığım filmler.
    Filmde adam ölüyor ve günah ve sevapların değerlendirildiği bir yere gidiyor. Gittiği yerde sinema salonlarında insanların günahları ve sevapları izlettirilerek diyecekleri soruluyor. Yargılama sonunda 7 farklı yerden birine gönderiliyorsunuz. 1. saf cennet 7. ise saf cehennem. adamımız orada bir kadına aşık oluyor. kadın çok iyi ve bu nedenle yargılama sonucunda 2. cennete gitmeye hak kazanıyor. adam ise hayatı pek doğru yaşamamış bu yüzden 5. veya 6. yere gidiyor. kadın da adama bu süreç içinde aşık oluyor. eski bir film. romantik komedi tadında. bu filmi hatırlayanınız var mı.
  • slm millet bir zamanlar izlediğim bir film vardı ,adamın olağanüstü bir gücü vardı gücünü saçlarından alıyordu uzun saçlı bir adamdı,düşmanları saçlarını falan kesmeye çalışıyordu tam hatırlayamıyorum sanki film eski çağda mı geçiyordu ne,(düşmanları kesinlikle berberler değildi ) bilemiyorum izleyen hatırlayan arkadaşlara şimdiden tşk.ederim...
  • bankicampik kullanıcısına yanıt

http://www.imdb.com/title/tt0041838/

Samson and Delilah (1949)

Bir de 2009 yapımı varmış ama ben onu izlemedim. Bu film dediğine uyar.
  • arkadaşlar benim aradığım film bi korku filmi büyük bi evde geçiyordu tam emin değilim ama evde daha önce deneyler filan yapılmış bundan lanetlenmiş mi ne işte yıllar sonra bu deney yapan doktor vs. yapanların akrabaları geliyor bi gece o büyük evde kalıyor garip garip ölümler oluyor en son bi kişi mi iki kişi mi çatıda ki camdan dışarı kaçarak kurtuluyorlar sanırım
  • Arkadalşar bir film vardı çok eski. 7 kahraman vardı.
    * Biri çatal kaşık kullanıyordu
    * Biri ossuruyordu.
    * Biri ona kimse bakmazken görünmez oluyordu.
    * Biri kürek kullanıyordu.
    * Bir tane de kadın vardı. Gücü bowling topundaydı. Ona baba diyordu. İçinde kurukafa vardı
    * Birde sinirli vardı
  • quote:

Orijinalden alıntı: DARTS

Arkadalşar bir film vardı çok eski. 7 kahraman vardı.
    * Biri çatal kaşık kullanıyordu
    * Biri ossuruyordu.
    * Biri ona kimse bakmazken görünmez oluyordu.
    * Biri kürek kullanıyordu.
    * Bir tane de kadın vardı. Gücü bowling topundaydı. Ona baba diyordu. İçinde kurukafa vardı
    * Birde sinirli vardı

http://www.imdb.com/title/tt0132347/
  • quote:

Orijinalden alıntı: fefo58

arkadaşlar benim aradığım film bi korku filmi büyük bi evde geçiyordu tam emin değilim ama evde daha önce deneyler filan yapılmış bundan lanetlenmiş mi ne işte yıllar sonra bu deney yapan doktor vs. yapanların akrabaları geliyor bi gece o büyük evde kalıyor garip garip ölümler oluyor en son bi kişi mi iki kişi mi çatıda ki camdan dışarı kaçarak kurtuluyorlar sanırım

http://www.imdb.com/title/tt0185371/ ??
  • Arkadaşlar benim arayıpta bulamadığım bulamadığım bir film var.Ama bu film anime galiba.Japon çizgi filmlerine öyle deniyor diye biliyorum.Bu anime de küçük bir kız var ve hatırladığım kadarıyla yarı hayalet siyah bir varlık var bu çizgi filmde.Hatta bu varlık bu kızın bulunduğu binaya saldırıyordu büyüyüp.

Şimdi diyeceksiniz ki ne çocukça bir şey...Ama kesinlikle çok iyi bir filmdi.Kanal 1 vermişti hatta yanlış hatırlamıyorsam.

Bir diğer film ise bir korsan filmi.2 defa Kanal D gece yayınlamıştı.Ergenlik çağında ki bir çocuk korsan olmak istiyordu galiba.Hatta büyük bir hazinenin peşine düşüyorlardı.Ormanda çocuk bir kadına asılmıştı hatta.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi aksiyon95 -- 1 Temmuz 2013; 12:21:00 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: bankicampik

slm millet bir zamanlar izlediğim bir film vardı ,adamın olağanüstü bir gücü vardı gücünü saçlarından alıyordu uzun saçlı bir adamdı,düşmanları saçlarını falan kesmeye çalışıyordu tam hatırlayamıyorum sanki film eski çağda mı geçiyordu ne,(düşmanları kesinlikle berberler değildi ) bilemiyorum izleyen hatırlayan arkadaşlara şimdiden tşk.ederim...

http://www.imdb.com/title/tt0117547/?ref_=fn_al_tt_3
  • quote:

Orijinalden alıntı: Bromios

Hatırlayamadığım filmler.
    Filmde adam ölüyor ve günah ve sevapların değerlendirildiği bir yere gidiyor. Gittiği yerde sinema salonlarında insanların günahları ve sevapları izlettirilerek diyecekleri soruluyor. Yargılama sonunda 7 farklı yerden birine gönderiliyorsunuz. 1. saf cennet 7. ise saf cehennem. adamımız orada bir kadına aşık oluyor. kadın çok iyi ve bu nedenle yargılama sonucunda 2. cennete gitmeye hak kazanıyor. adam ise hayatı pek doğru yaşamamış bu yüzden 5. veya 6. yere gidiyor. kadın da adama bu süreç içinde aşık oluyor. eski bir film. romantik komedi tadında. bu filmi hatırlayanınız var mı.

http://www.imdb.com/title/tt0101698/
  • Merhaba,
    Bir film vardı. Bebek yapmaya çalışan çiftin bebekleri olmuyordu. Kadın olmasını istediği çocuğun özelliklerini tek tek not kağıtlarına yazıyordu. Sonra eşi de ona katılıp her şeyi yazıyorlardı. Sonra o kağıtları bir kutuya koyup bahçeye gömdüler. ve bir daha çocuk adını anmayacaklarını söz verdiler birbirlerine. O gece yağmur şimşek başlayıp gömülü yerden çiçek gibi 10 yaşında bir çocuk çıktı. Kapıyı çalıp içeri girer. Çocuğun kayıp olduğunu düşünen aile zamanla çocuğun onların diledikleri çocuk olduğunu anlar. Okula filan yazdırırlar hatta.
    Filmin adını hatırlayamıyorum bir türlü hatırlayan var mı?
    Teşekkürler :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: serpileroğlu

Merhaba,
    Bir film vardı. Bebek yapmaya çalışan çiftin bebekleri olmuyordu. Kadın olmasını istediği çocuğun özelliklerini tek tek not kağıtlarına yazıyordu. Sonra eşi de ona katılıp her şeyi yazıyorlardı. Sonra o kağıtları bir kutuya koyup bahçeye gömdüler. ve bir daha çocuk adını anmayacaklarını söz verdiler birbirlerine. O gece yağmur şimşek başlayıp gömülü yerden çiçek gibi 10 yaşında bir çocuk çıktı. Kapıyı çalıp içeri girer. Çocuğun kayıp olduğunu düşünen aile zamanla çocuğun onların diledikleri çocuk olduğunu anlar. Okula filan yazdırırlar hatta.
    Filmin adını hatırlayamıyorum bir türlü hatırlayan var mı?
    Teşekkürler :)

"Timothy Green'in Sıradışı Yaşamı "

https://store.donanimhaber.com/93/4b/99/934b99dee907cf5631a9d1e64f06f0bb.jpg

yeni izlemiştim
  • elzemsin kullanıcısına yanıt
    bu adamın gücü saçlarından mı geliyor arkadaşlar. sadece, sorduğum yer aklımda ama şöyle bir baktım filmede sanki hiç izlememiş gibiyim genede teşekkür ederim belkide budur izleyyim bakıyım...
  • 
Sayfa: önceki 283284285286287
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.