Şimdi Ara

Adını Hatırlayamadığınız Filmleri Buraya Sorunuz (258. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
8 Misafir - 8 Masaüstü
5 sn
20.004
Cevap
782
Favori
1.600.349
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
40 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 256257258259260
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: captainssg

Merhaba .Babasi yanginda olen genc bi adam bir gun evinde eski bi telsiz buluyodu kurcalarken bir sese rastliyodu ve gecmisle babasiyla iletisime geciyordu. onu olumden kurtariyodu .

• Bir film vardı adam zorro gibi şapkası vardı bide yanında arkadaşı vardı bunlar bi adamın peşindeydi.Sanırım kötü bi adamda madalyon vardı.Bu madalyonu alabilmek için kumar oynuyolardı.Bu kötü elemanın kendi adamları vardı o bu bizim adamlar kötü elemanın adamlarını kese kese bi nevi level atlaya atlaya :) patrona kadar geliyolardı.En son sanırsam patron baş yarcımcısını öldürüyordu.ismi sanki japon ismi gibiydi.Filmin bazı kısımları sanki bi çizgi romandan anlatılıyo gibiydi karikatür ya da animasyon gibi yerleri vardı.Eski bi film değil sanırım 2008-2012 arasında bi senelerdeydi bulursanız sevinirim şimdiden teşekkürler :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi arenon -- 9 Nisan 2013; 17:07:13 >
  • Teşekkür ederim. Bu Filmin CD si eve giren hırsız tarafından çalınmıştı :)
  • Arkadaşlar yok mu filmin ismini bilen acaba ?
  • konvoya bende katılayım dedim :)
    filmi izleyeli enaz 10 sene oldu 1 sefer izledim sonra adını hatırlayamadığım için izleyemedim tekrar. Geçenlerde aklıma takıldı aradım bulamadım felan yazayım dedim....
    Aklımda kaldığı kadar amerikalı bir siyahi japan mafyasından birisi ile arkadaşlık kuruyordu.bir sahnesinde birkaç yakuza harakiri yapıyor serçe parmaklarını felan kesiyordu. son sahnesi en çok aklımda kalan sahnedir. bizim yakuza bir benzinlikte otururken siyah jeap içinden çok sayıda adam gelir ve bizimkini kurşuna diziyorlar. Böyle birşeydi dediğim gibi 10 sene felan oldu eğer filmi bilen izleyen varsa süper olur.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Thomas Anderson

quote:

Orijinalden alıntı: captainssg

Merhaba .Babasi yanginda olen genc bi adam bir gun evinde eski bi telsiz buluyodu kurcalarken bir sese rastliyodu ve gecmisle babasiyla iletisime geciyordu. onu olumden kurtariyodu .

Awesome.. Tesekkurler
  • sa arkadaşlar benim çok eskiden izlediğim bi film vardı baya küçüktüm hatırlamıyorum yılını ama filmde bi adam köprüye çıkmış intihar edicekti ve arkadan bi adam geldi ona bi teklif yaptı adam yanlış hatırlamıyorsam şeytan rolündeydi her neyse adam bunu evine götürdü kanlı kanlı kalp yedirdi sonra duşa girdi duşda adamın yanına bi kız geldi kızla seviştiler sonra bu adam elinden x-men gibi bıçaklar çıkıyordu aynı x-meninki gibi. adam maske takıp insanlara yardım ediyordu bi ara sokakta bi kıza saldıran adamları öldürdü bu filmi bileniniz varmı
  • S.a arkadaşlar bir film arıyorum filmin adını hatırlayamıyor bir tülü filmle igili hatırladıklarım

Film uzakdoğu dövüş filmi bu hero tarzında bir film kılıçlarla ilgili sanırım orda kardeş yada kardeş gibi iki adam vardı bunlar aynı kıza aşıktı birinin adı rüzgar olması lazım diğeride ateş olabilir biri biraz daha sakin kişilikteydi diğeri agresif filmin sonunda bir adamla kavga ediyorlardı bu ikisi birleşip ama adam bunları baya yaralıyodu sonra bu agresif olanın kanı biyere akıyodu ordan kızıl bi kılıç çıkıyordu sanırım böle bişeydi diye hatırlıyorum
  • quote:

Orijinalden alıntı: murattt7

S.a arkadaşlar bir film arıyorum filmin adını hatırlayamıyor bir tülü filmle igili hatırladıklarım

Film uzakdoğu dövüş filmi bu hero tarzında bir film kılıçlarla ilgili sanırım orda kardeş yada kardeş gibi iki adam vardı bunlar aynı kıza aşıktı birinin adı rüzgar olması lazım diğeride ateş olabilir biri biraz daha sakin kişilikteydi diğeri agresif filmin sonunda bir adamla kavga ediyorlardı bu ikisi birleşip ama adam bunları baya yaralıyodu sonra bu agresif olanın kanı biyere akıyodu ordan kızıl bi kılıç çıkıyordu sanırım böle bişeydi diye hatırlıyorum

http://www.imdb.com/title/tt0165499/

doğru hatırlıyorsam eğer....

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi KKM -- 10 Nisan 2013; 15:27:23 >
  • eyvallah usta ya doğru hatırlamışsın çok teşekkür ederim bu film ne zamandır arıyorum
  • quote:

Orijinalden alıntı: murattt7

eyvallah usta ya doğru hatırlamışsın çok teşekkür ederim bu film ne zamandır arıyorum

rica ederim
  • filmin ismini ögrenebildinizmi bende arıyorum ama bulamadım
  • Bi tane adam wardı zorro gibi şapkası vardı yanında japon arkadaşı vardı madalyonlarını çalıyorlardı bunların.Bunlar da madalyonu geri almak için adam toplayıp savaşmaya gidiyolardı.Film sanki Çizgi roman dergisinden anlatılır gibiydi..Hala yok mu ismini bilen arkadaşlar ?
  • Arkadaşlar sanırım 85 li yıllara ait bir dizi var ismini hatırlamıyorum bulanlara şimdiden teşekkur ederim.

Filmin konusu Alana adlı genç bir kız vardı alnına elmas gibi bir şey takıyordu ve beyninden geçenler hemen gerçekleşiyordu.
    Ayrıca uzay kapsulu diye bir şey vardı içine giriyordu sonra o kapsul hızlı bir şekilde donup ışınlanarak geçmişe yada başka uygarlıklara gidebiliyordu.
    zaman makinesi yada zaman kapsulu diyorlardı hatırladığım kadarıyla.
  • filmin adını buldum şimdi indirmek istiyorum tum bolumlerini yardım edenlere teşekkur ederim.

Adını Hatırlayamadığınız Filmleri Buraya Sorunuz
  • 2000 ya da 2001 yılında atv de gösterildi.bosna hersek sırbistan arasında geçen savaşı konu alan filmdi ama filmde savaşın tüm sorumlusu savaştaki tüm zulümleri bosnalılar yapmış gibi gösterilmişti.zannedersem tv de bi kere gösterildi.adını hatırlayan var mı acaba??
  • Arkadaşlar böle uzaydan geliyolardı sanırım konuyu hatırladıgım kadarıylada enerji almak içindi dünyaya az atırlıyorum insanları görünce birden insanlar ok oluyordu sanırım onun için bi adam silah yapmıştı sanırım evi böle demirle dçşenmiş falandı sonra bunlar yer altı gemisine gitmeye çalışıyolardı.böle sarı ışık gibilerdi görünmüyolardı... lütfen yardım
  • quote:

Orijinalden alıntı: ramazan ates

Arkadaşlar böle uzaydan geliyolardı sanırım konuyu hatırladıgım kadarıylada enerji almak içindi dünyaya az atırlıyorum insanları görünce birden insanlar ok oluyordu sanırım onun için bi adam silah yapmıştı sanırım evi böle demirle dçşenmiş falandı sonra bunlar yer altı gemisine gitmeye çalışıyolardı.böle sarı ışık gibilerdi görünmüyolardı... lütfen yardım

http://www.imdb.com/title/tt1093357/
  • Arkadaşlar bir adam vardı gelecekten 2-3dk kadar görebiliyordu ama sadece o için ve bu ona kolaylıklar sağlıyordu adam döverken felan bu filmin adı neydi acaba ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: ByDamage

Arkadaşlar bir adam vardı gelecekten 2-3dk kadar görebiliyordu ama sadece o için ve bu ona kolaylıklar sağlıyordu adam döverken felan bu filmin adı neydi acaba ?

http://www.imdb.com/title/tt0435705/ ?
  • 
Sayfa: önceki 256257258259260
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.