Şimdi Ara

Adını Hatırlayamadığınız Filmleri Buraya Sorunuz (259. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
8 Misafir (1 Mobil) - 7 Masaüstü1 Mobil
5 sn
20.005
Cevap
782
Favori
1.600.171
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
40 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 257258259260261
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Beyler çok uzun zaman önce izlediğim bir filmi arıyorum.

İki çocuk vardı biri iri yarı ama aptal diğeri ise yürüyemeyen ve çok akıllı. Bu ikisi çok iyi arkadaş oluyorlardı.
  • quote:

Orijinalden alıntı: X@ndeR

quote:

Orijinalden alıntı: ByDamage

Arkadaşlar bir adam vardı gelecekten 2-3dk kadar görebiliyordu ama sadece o için ve bu ona kolaylıklar sağlıyordu adam döverken felan bu filmin adı neydi acaba ?

http://www.imdb.com/title/tt0435705/ ?

Hayır next değildi.Bunun gibiydi ama daha farklıydı sanırım başroldede mumyada oynayak adam vardı büyük ihtimal
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: X@ndeR

quote:

Arkadaşlar bir adam vardı gelecekten 2-3dk kadar görebiliyordu ama sadece o için ve bu ona kolaylıklar sağlıyordu adam döverken felan bu filmin adı neydi acaba ?

http://www.imdb.com/title/tt0435705/ ?

Hayır next değildi.Bunun gibiydi ama daha farklıydı sanırım başroldede mumyada oynayak adam vardı büyük ihtimal

http://www.imdb.com/title/tt0485851/ ?
  • Büyük ihtimal buydu teşekkürler.
  • merhaba arkadaşlar bundan 5-6 sene kadar önce bi film izlemiştim hiç rastlayamadım bu filme.
    filmde hatırladıklarım : aksiyon gerilim tarzındaydı,film gece geçiyordu, bi tane tır vardı patlıyordu filan galiba,bitmek bilmeyen kaçış kovalamaca, en sonlara doğru bi giyim mağazasında silahlı çatışma tarzında bişey oluyordu.

filmin tamamı gece geçtiğine eminim, soluksuz bi gerilim filmi olduğunu hatırlıyorum.

hatırlıyorsanız lütfen soyleyin bu filmi yıllardır arıyorum
  • BENDE BİR FİLM İSMİNİ HATIRLAYAMADIM 1990 YILLARINDA YADA 90 YILINA YAKLAŞAN YILLARDA 4 YADA 5 KARDEŞİN BABASI TARAFINDA YETİMHANEYE VERİLEN KARDEŞLERİN FİLMİ HANGİ ÜLKE YAPIMI YADA YÖNETMENİ KİM BİLMİYORUM SONRADAN KARDEŞLER TOPLANIYORLARDI ANNELERİ ÖLMÜŞTÜ SANIRIM DRAM OLARAK GEÇİYOR SANIRIM FİLM İSMİNİ BİLDİRİRSENİZ SEVİNİRİM
  • quote:

Orijinalden alıntı: termal1

filmin adını buldum şimdi indirmek istiyorum tum bolumlerini yardım edenlere teşekkur ederim.

Bunu turkce dublaj olarak izleyebileceğim link arıyorum. teşekkurler
  • quote:

Orijinalden alıntı: kapasti

BENDE BİR FİLM İSMİNİ HATIRLAYAMADIM 1990 YILLARINDA YADA 90 YILINA YAKLAŞAN YILLARDA 4 YADA 5 KARDEŞİN BABASI TARAFINDA YETİMHANEYE VERİLEN KARDEŞLERİN FİLMİ HANGİ ÜLKE YAPIMI YADA YÖNETMENİ KİM BİLMİYORUM SONRADAN KARDEŞLER TOPLANIYORLARDI ANNELERİ ÖLMÜŞTÜ SANIRIM DRAM OLARAK GEÇİYOR SANIRIM FİLM İSMİNİ BİLDİRİRSENİZ SEVİNİRİM

http://www.imdb.com/title/tt0092519/ ?
  • Merhaba Arkadaşlar, bir film vardı; küçük bir kasabaya bir sis bastırıyordu ve bu sisle uzaylılar geliyordu. sisin içinden insanları çekip öldürüyorlardı falan ve sonlara doğru bir grup bunlara yakalanmaktansa kendilerini öldürmeyi düşünüyordu bir silah veriyolardı birine bu kişi herkesi tek tek öldürüyordu. kendisini vuracağı zaman sis dağılıyordu ve ABD ordusu ortaya çıkıyordu.

şimdiden teşekkürler.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ferre2019

Merhaba Arkadaşlar, bir film vardı; küçük bir kasabaya bir sis bastırıyordu ve bu sisle uzaylılar geliyordu. sisin içinden insanları çekip öldürüyorlardı falan ve sonlara doğru bir grup bunlara yakalanmaktansa kendilerini öldürmeyi düşünüyordu bir silah veriyolardı birine bu kişi herkesi tek tek öldürüyordu. kendisini vuracağı zaman sis dağılıyordu ve ABD ordusu ortaya çıkıyordu.

şimdiden teşekkürler.

• quote:

Orijinalden alıntı: Thomas Anderson

quote:

Merhaba Arkadaşlar, bir film vardı; küçük bir kasabaya bir sis bastırıyordu ve bu sisle uzaylılar geliyordu. sisin içinden insanları çekip öldürüyorlardı falan ve sonlara doğru bir grup bunlara yakalanmaktansa kendilerini öldürmeyi düşünüyordu bir silah veriyolardı birine bu kişi herkesi tek tek öldürüyordu. kendisini vuracağı zaman sis dağılıyordu ve ABD ordusu ortaya çıkıyordu.

şimdiden teşekkürler.

Çok Teşekkürler...
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Thomas Anderson

quote:

şimdiden teşekkürler.

Çok Teşekkürler...

rica ederim ferre
  • quote:

Orijinalden alıntı: vedud43

merhaba arkadaşlar bundan 5-6 sene kadar önce bi film izlemiştim hiç rastlayamadım bu filme.
    filmde hatırladıklarım : aksiyon gerilim tarzındaydı,film gece geçiyordu, bi tane tır vardı patlıyordu filan galiba,bitmek bilmeyen kaçış kovalamaca, en sonlara doğru bi giyim mağazasında silahlı çatışma tarzında bişey oluyordu.

filmin tamamı gece geçtiğine eminim, soluksuz bi gerilim filmi olduğunu hatırlıyorum.

hatırlıyorsanız lütfen soyleyin bu filmi yıllardır arıyorum

Bu film olabilir mi aradığınız?

• quote:

Orijinalden alıntı: KöpeklereFısıldayanAdam

Beyler çok uzun zaman önce izlediğim bir filmi arıyorum.

İki çocuk vardı biri iri yarı ama aptal diğeri ise yürüyemeyen ve çok akıllı. Bu ikisi çok iyi arkadaş oluyorlardı.

the mighty filmi bahsettiğiniz film

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: forrest55

quote:

Orijinalden alıntı: KöpeklereFısıldayanAdam

Beyler çok uzun zaman önce izlediğim bir filmi arıyorum.

the mighty filmi bahsettiğiniz film

Evet dostum bu çok teşekkür ederim
  • arkadaşlar hatırlayan yok mu??2000 ya da 2001 yılında atv de gösterildi.bosna hersek sırbistan arasında geçen savaşı konu alan filmdi ama filmde savaşın tüm sorumlusu savaştaki tüm zulümleri bosnalılar yapmış gibi gösterilmişti.zannedersem tv de bi kere gösterildi.adını hatırlayan var mı acaba??
  • bir filim arıyorum yardımcı olursanız sevinirim ( evli bir çift var kadın resim yapıyor birden ortadan kayboluyor kocası onu arıyor birgün eşinin yaptığı resimlere bakarken tablonun içine giriyor karısını orada perişan halde buluyor ) hatırladığım sade bukadar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: yegahh

bir filim arıyorum yardımcı olursanız sevinirim ( evli bir çift var kadın resim yapıyor birden ortadan kayboluyor kocası onu arıyor birgün eşinin yaptığı resimlere bakarken tablonun içine giriyor karısını orada perişan halde buluyor ) hatırladığım sade bukadar.

http://www.imdb.com/title/tt0120889/

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi X kare -- 16 Nisan 2013; 2:32:53 >
  • yaklaşık 1 yıldır arıyorum fakat bulamadım. adını hatırlamıyorum . amerikan komedi filmiydi . dolabın içinde para vardı .o parayı almak için yarışıyorlardı. hatta bayağı hatırlıyorum sahnelerini. paraya ulaşmak için bi tanesi ambulansa biniyor . ambulansın buzdolabında kalp var kalp elinden fırlıyo camdan dişarı. arkasından atlıyor . hızlı tren hattına düşüyor kalp .adamıda tel örgüde elektrik çarpıyor . diğer ailede kızının lavabo ihtiyacı geliyo arabada adam zaman kaybı olmaması için durmuyo arabanın camından yapıyo. adam eşini çocuklarını cafeye getiriyo . içeceklerine ilaç katıp uyutuyo. elinden kalp fırlayan adam kasanın yanına ulaşıyor ve orada uyuya kalıyo asalak biri . ya bana yardım edin . teşekkürler...
  • quote:

Orijinalden alıntı: xxhdaxx

yaklaşık 1 yıldır arıyorum fakat bulamadım. adını hatırlamıyorum . amerikan komedi filmiydi . dolabın içinde para vardı .o parayı almak için yarışıyorlardı. hatta bayağı hatırlıyorum sahnelerini. paraya ulaşmak için bi tanesi ambulansa biniyor . ambulansın buzdolabında kalp var kalp elinden fırlıyo camdan dişarı. arkasından atlıyor . hızlı tren hattına düşüyor kalp .adamıda tel örgüde elektrik çarpıyor . diğer ailede kızının lavabo ihtiyacı geliyo arabada adam zaman kaybı olmaması için durmuyo arabanın camından yapıyo. adam eşini çocuklarını cafeye getiriyo . içeceklerine ilaç katıp uyutuyo. elinden kalp fırlayan adam kasanın yanına ulaşıyor ve orada uyuya kalıyo asalak biri . ya bana yardım edin . teşekkürler...

http://www.imdb.com/title/tt0250687/?ref_=fn_al_tt_1
  • 
Sayfa: önceki 257258259260261
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.