Şimdi Ara

Adını Hatırlayamadığınız Filmleri Buraya Sorunuz (253. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
7 Misafir (1 Mobil) - 6 Masaüstü1 Mobil
5 sn
20.005
Cevap
782
Favori
1.600.466
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
40 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 251252253254255
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: kusadasi89

merhaba
    charlie sheen in oynadığı bir film arıyorum özel tim de ucuk kaçık birini canlandırıyor.kabına sığmıyor hiç bir kural tanımıyor. bunun yüzünden ekip arkadaşı ölüyor. ve diğer arkadaşlarıyla arası açılıyor. hatırladığım bu kadar teşekkürler

http://www.youtube.com/watch?v=HQmBJONo5_E
  • quote:

Orijinalden alıntı: uArmani

quote:

Orijinalden alıntı: deadsnow32

quote:

quote:

bir zamanlar tv de izlediğim bir film vardı adını unuttum konusunu hatırladığım kadarıyla tutuklu bir mahkumu nakleden görevleriler saldırıya uğruyordu ve bir depoya sığınıyorlardı mahkumu kaçırmaya çalışan adamlarla çatışıyorlardı deponun içinde konteynerlar falan vardı konteynırlarla duvar oluşturup kendilerini kurtarmaya çalışıyorlardı filmin konusu biraz 13. baskın filminede benziyor yardımcı olursanız sevinirim.

Emin değilim ama bu film olabilir mi?

yok kardeşim bu değil mahkum böle sakallı yaşlı bişiydi saddam hüseyine benziyordu

anlattığın film bana yabancı gelmiyor ama bir türlü çıkaramadım, hatırlarsam yine yazarım...
  • quote:

Orijinalden alıntı: forrest55

quote:

merhaba
    charlie sheen in oynadığı bir film arıyorum özel tim de ucuk kaçık birini canlandırıyor.kabına sığmıyor hiç bir kural tanımıyor. bunun yüzünden ekip arkadaşı ölüyor. ve diğer arkadaşlarıyla arası açılıyor. hatırladığım bu kadar teşekkürler

teşekkürler
  • arkadaşlar bir film vardı cin yada japon filmi olabilir polisiye... adamın abisi ceteye giriyor gizli polis olarak kimligi ortaya cıkıyor olduruluyor kardesi de polis katılleri yakalamak istiyor 2 tane komser ile tanısıyor filmin sonuna dogru polis merkezınde kotuler ıle dovuusuyorlar cocuk en sonunda kotu adamı kelepcelıyor ama adam cocugu tekmeleyerek olduruyordu bu filmin adını bilen var mı ? ayroca emnıyet muduru kotuler tarafındaymıs jackıe chan fılmı degıldı.. bunların 3 u bır ara dayak yıgıyorlardı sonra bırının evıne gıdıp krem suruyorlardı bırbırlerıne??
  • quote:

Orijinalden alıntı: bamboocha01

arkadaşlar bir film vardı cin yada japon filmi olabilir polisiye... adamın abisi ceteye giriyor gizli polis olarak kimligi ortaya cıkıyor olduruluyor kardesi de polis katılleri yakalamak istiyor 2 tane komser ile tanısıyor filmin sonuna dogru polis merkezınde kotuler ıle dovuusuyorlar cocuk en sonunda kotu adamı kelepcelıyor ama adam cocugu tekmeleyerek olduruyordu bu filmin adını bilen var mı ? ayroca emnıyet muduru kotuler tarafındaymıs jackıe chan fılmı degıldı.. bunların 3 u bır ara dayak yıgıyorlardı sonra bırının evıne gıdıp krem suruyorlardı bırbırlerıne??

http://www.youtube.com/watch?v=znVWKRzvWhQ
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: forrest55

quote:

merhaba

teşekkürler

önemli deil hot shotsın 2. filmi de var onada göz atabilirsiniz
  • quote:

Orijinalden alıntı: avcı2002

mrb arkadaşlar adam otel odasında kalıyor ve gizli bir bölmesi var lavabodan geçiyor o odada silah ve yattığı yer var yan odada kalan bir erkek birde bayan var erkek bayanı dövüyor ve bu gizli odada kalan adamda o adamı dövüyor sonra kızı koruyor odasına alıyor dışarı çıktığında kızı öldürmek için odaya geliyorlar sonra adam odaya girdiğinde kızı ölü buluyor ve intikam alıyo bir türlü bulamadım şimdiden teşekkürlerrrr

http://www.imdb.com/title/tt1436568/ bu film dediğiniz senaryoya uyuyo
  • merhaba arkadaşlar.
    benimde hatırlayamadığım bir film var açıkcası eskiden izledim kimin oynadıgını bile bilmiyorum.
    konusu :
    cinayeti aslında belediye başkanının oğlu işlemiştir. ama bu cinayet fakir bir zenci küçük çocuğun üzerine kalmıştır.kardeşini kurtarmak isteyen bir abi anlatılıyor.ve ölümle yargılanmışmıydı hatırlamıyorum kardeşi.tema bu ama gidişini açıkcası pekde hatırlamıyorum.sanırım kardeşi ölmüşte olabilir yıllar sonra bu aydınlanmışta olabilirdi..yardımcı olursanız sevinirim.eskiden çıok etkisinde kalarak ağlayarak izlediğim bir filmdi.
  • Merhabalar,

Şöyle bir fragman gördüğümü hatırlıyorum, ancak filmi bir türlü hatırlayamadım;

Genç bir çift var, tatil için adada kulubeye gidiyorlar yada orada yaşıyorlar. Deniz fenerli manzaralar fln da vardı. Bir gün kadın bilinçsiz halde (yaralı da olabilir) bir adam buluyor. Eve alıp, adamla ilgileniyorlar ancak adam iyileştikçe bunların başına bela olmaya başlıyor. Psikolojik-Gerilim gibi bir film, oyuncuları tanıdık ama biraz bayık bir film gibiydi. Muhtemelen son 3-5 yıllık filmlerden biri, bilen yada bulabilen olursa süper olur.

Şimdiden teşekkürler..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Obi_Wan -- 27 Mart 2013; 13:39:16 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Obi_Wan

Merhabalar,

Genç bir çift var, tatil için adada kulubeye gidiyorlar yada orada yaşıyorlar. Deniz fenerli manzaralar fln da vardı. Bir gün kadın bilinçsiz halde (yaralı da olabilir) bir adam buluyor. Eve alıp, adamla ilgileniyorlar ancak adam iyileştikçe bunların başına bela olmaya başlıyor. Psikolojik-Gerilim gibi bir film, oyuncuları tanıdık ama biraz bayık bir film gibiydi. Muhtemelen son 3-5 yıllık filmlerden biri, bilen yada bulabilen olursa süper olur.

Şimdiden teşekkürler..

Bu film olabilir,
    http://www.imdb.com/title/tt1410051/
  • quote:

Orijinalden alıntı: deadsnow32

quote:

Orijinalden alıntı: Obi_Wan

Merhabalar,

Şimdiden teşekkürler..

Bu film olabilir,
    http://www.imdb.com/title/tt1410051/

Aynen bu, teşekkürler
  • kabileden amerikaya yada ingiltereye gelen uzun saçlı esmer bi çocuk vardı bu çocuk bi kabilede yaşıyodu ama büyük bi şehre gelince o hayat ona garip gelmişti ya annesinin ya babasının yanına geldi ama orda bi kızla tanıştı ve aşık oldular birbirlerine fakat filmin sonunda çocuk kabileye geri döndü ya annesi ya babası artık kimin yanınaysa çocuk 20 yaşında değildir tanıştığı kızda 18 falandı sanırım ama anımsayan bilen varsa lütfen yazsın 15 senelik fildir bilemedin 10 sene 15 sene içinde oynayan bi film starda izlemiştim bundan çok seneler önce ...filmin sonunda çocuk kabileye geri dönüyodu amazonlarmı desem bilmiyorum ama bildiğin yabani hayat yaşayan ailesinin yanına filmin sonunda çocuk dönünce geri kız onu bulmaya gidiyo ve buluyodu bi deniz kenarında kabileye ait bi tekneyle kız çocuğu buluyodu çocuk uzun saçlı esmerdi kabileden ayrılıp bi ülkeye gittiğini babasının yada annesinin yanına gidiyo kıza aşık oluyo bi nedenle geri dönüyodu lütfen biri hatırlasınn :/
  • Selam arkadaşlar benim aradığım filim dinazorlar hakkında biraz araştırdım Kayıp Dünya dizisi çıktı ama dizi değil. Anlatayım biraz, bir grup insan dinazorlarla ilgili bir kanıt bulmak için yola çıkıyor. Moğolistan felan geçiyor filmde, filmin başlarında kampta gece yatarlarken dev gibi bir sivrisinek adamın bütün kanını emiyor. (aklımda bu sahne net olarak kalmış) sonra fazla hatırlamıyorum haritalarda olmayan bir yere geliyolar. Burada gerçek dinazorlar var.Vahşi insanlarla karşılaşıyolar. Fazla uzatmayım filmin sonunda üç kişi kalıyor 2 erkek 1 kadın balon gibi birşeyle kaçmaya çalışıyorlar. Kadınla erkeklerden birisi balona binip kaçıyor. Diğer erkek orada kalıyor filmin sonundada erkeğin saçı sakalı uzamış oraya uyum sağlamış ve yazdığı notları uçurumda atıyor birisine ulaşır umuduyla. Böyle işte filmi hatırlayan arkadaşlar lütfen yazsın.
  • arkadaşlar merhaba bende bir filmin adını hatırlayamıyorum yardımcı olursanız sevinirim; film bir ada yada ormanda geçiyordu kızlı erkekli bir grup kampa gidiyorlar bu grup içinde birbirine zıt olan bir kız ve bir erkek vardı yarışma düzenliyorlar herkes 2 kişilik grup olacak ve ada yada ormanda saklı çamaşırları bulacak eşler birbirlerine kelepçeleniyordu hatta bu birbirlerine zıt kızla erkek kurada çıkıyorlardı diğerleride hep kız erkek eşleşiyor dağılıyorlardı sonra bunlara tek tek canavar musallat oluyordu aklımda kalan bu kadarlık bir bölüm
  • Merhaba arkadaşlar; bende bir filmin arıyorum yardımcı olursanız sevinirim.

Hatırladığım fazla bir şey yok daha doğrusu filmin sonuna doğru yetişmiştim ama yinede anlatmaya çalışayım; Film bir uzak doğu filmiydi Kore veya Çin olabilir filmin sonuydu adam resmen katlim yapıyor sokakta başlayıp derme çatma evlerde ve sokak lokantaları tarzındaki yerde devan ediyor. Filmin son sahnesinde adam bir yerde saksafon bulup muhteşem bir saksafon solo yaparak film sonlanıyor ben bu saksafon solo için arıyorum bu filmi zaten.
  • Şu şurda kalsın bi ara lazım olur
  • bir amerikan filmi, şehirdeki tüm psikiyatrlar aynı anda tatile çıkıyor, onzesif, kontrol manyağı bir kadın da bir grup kuruyor, insanlar birbirlerine sorunlarını açıyorlar falan. grupta bir de arkadaşı için gelen bir adam var aslında onun psikologluk bir sorunu yok aşık oluyorlar falan, çok eski bir film değil... NOLUR YARDIM!!!
  • quote:

Orijinalden alıntı: hayalit

Selam arkadaşlar benim aradığım filim dinazorlar hakkında biraz araştırdım Kayıp Dünya dizisi çıktı ama dizi değil. Anlatayım biraz, bir grup insan dinazorlarla ilgili bir kanıt bulmak için yola çıkıyor. Moğolistan felan geçiyor filmde, filmin başlarında kampta gece yatarlarken dev gibi bir sivrisinek adamın bütün kanını emiyor. (aklımda bu sahne net olarak kalmış) sonra fazla hatırlamıyorum haritalarda olmayan bir yere geliyolar. Burada gerçek dinazorlar var.Vahşi insanlarla karşılaşıyolar. Fazla uzatmayım filmin sonunda üç kişi kalıyor 2 erkek 1 kadın balon gibi birşeyle kaçmaya çalışıyorlar. Kadınla erkeklerden birisi balona binip kaçıyor. Diğer erkek orada kalıyor filmin sonundada erkeğin saçı sakalı uzamış oraya uyum sağlamış ve yazdığı notları uçurumda atıyor birisine ulaşır umuduyla. Böyle işte filmi hatırlayan arkadaşlar lütfen yazsın.

• Merhaba arkadaşlar.Öncelikle bu filmin adını bulmak için neler yaptım bilemezsiniz.Google da saçma saçma aramalar mı yapmadım,filmcilere gidip şaşkın bakışlarına mı maruz kalmadım anlatamam.
    Bilen varsa,çok makbule geçicek bi durum.O kadar aradım ki,sormayın gitsin
    neyse anlatayım filmi

Şimdi bi çift var.Aynı evde yaşıyolar.Kız,sevgilisinin telefonunda bi mesaj yakalıyo,onu aldattığını anlıyo.Ama bişey demiyo ona.İşte çocuk işe gittikten sonra kız ağlıyo falan konuşmak için evlerinin eski sahibini arıyo.Kadın buna diyo ki,emin değilsen seni aldattığından evin bi bölümünde ayna gibi bişey var.O aslında eve açılan bi kapı.Sen oraya girince evdekiler seni göremez ama sen ne var ne yok görebilirsin diyo.Kadın sevgilisine mektup yazıp içeri giriyo ama anahtarı dışarıda unutuyo.İçerde kilitli kalıyo.Sonra sevgilisi eve geliyo,mektubu okuyo kendi kaybetti falan diyip sevgilisiyle geliyo eve falan filan işte.

Film böyle.Bilen varsa valla çok makbule geçicek.
    Şimdiden eyvallah arkadaşlar.Hepinize iyi akşamlar
  • quote:

Orijinalden alıntı: metinertem

Merhaba arkadaşlar.Öncelikle bu filmin adını bulmak için neler yaptım bilemezsiniz.Google da saçma saçma aramalar mı yapmadım,filmcilere gidip şaşkın bakışlarına mı maruz kalmadım anlatamam.
    Bilen varsa,çok makbule geçicek bi durum.O kadar aradım ki,sormayın gitsin
    neyse anlatayım filmi

Şimdi bi çift var.Aynı evde yaşıyolar.Kız,sevgilisinin telefonunda bi mesaj yakalıyo,onu aldattığını anlıyo.Ama bişey demiyo ona.İşte çocuk işe gittikten sonra kız ağlıyo falan konuşmak için evlerinin eski sahibini arıyo.Kadın buna diyo ki,emin değilsen seni aldattığından evin bi bölümünde ayna gibi bişey var.O aslında eve açılan bi kapı.Sen oraya girince evdekiler seni göremez ama sen ne var ne yok görebilirsin diyo.Kadın sevgilisine mektup yazıp içeri giriyo ama anahtarı dışarıda unutuyo.İçerde kilitli kalıyo.Sonra sevgilisi eve geliyo,mektubu okuyo kendi kaybetti falan diyip sevgilisiyle geliyo eve falan filan işte.

Film böyle.Bilen varsa valla çok makbule geçicek.
    Şimdiden eyvallah arkadaşlar.Hepinize iyi akşamlar

http://www.imdb.com/title/tt1772250/
  • 
Sayfa: önceki 251252253254255
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.