Şimdi Ara

Adını Hatırlayamadığınız Filmleri Buraya Sorunuz (252. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
6 Misafir (2 Mobil) - 4 Masaüstü2 Mobil
5 sn
19.997
Cevap
782
Favori
1.599.109
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
40 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 250251252253254
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • beyler film değilde bir amerikan zenci şişman bir kadın oyuncu vardı filmin başrolünde. bu kadın oyuncu kimdir bileniniz var mı ?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: hoperen

Merhaba arkadaşlar, aradığım filmin konusu hapishanede isyan gibi bişey oluyordu bunun için işe yeni giren bir gardiyanı mahkum olarak sokuyor bu şekilde devam ediyordu.çok çok eski bir film değil ama yenide değil.şimdiden teşekkürler ;)

Benzer bir konu ama biraz farklıca .
  • Geçen yıl yazın izlemiştim galiba televizyonda vermişti kanal d'ydi heralde insanlar sıra sıra ölüyorlardı bir deli vardı onları öldürüyordu , ölen kişiler bir metal grubuydu ve şarkı söylediler sahibi kapıyı kilitledi ve onları kapalı tuttu en son kadın sevdiği kişiyi yanlışıkla tutiyim derken düştü çocuk demirin üstüne öldü en sonundada arabada sevdiği kişinin ölüsüyle bi yere gittiler biraz karışık anlattım ama lütfen yardım edin
  • merhaba
    charlie sheen in oynadığı bir film arıyorum özel tim de ucuk kaçık birini canlandırıyor.kabına sığmıyor hiç bir kural tanımıyor. bunun yüzünden ekip arkadaşı ölüyor. ve diğer arkadaşlarıyla arası açılıyor. hatırladığım bu kadar teşekkürler
  • quote:

Orijinalden alıntı: h1k1n

quote:

Orijinalden alıntı: Tony. Montana.

Bir film vardı,adamlar küçülüp insan vücudunun içine giriyorlardı.Hücrelerin,damarların içinde filan dolanıyorlardı.Sanırsam bu küçük adamlar,en sonunda organlarında dolaştıkları adamın hapşırığından (yani burnundan) dışarı çıktılar.Tek hatırladığım bu arkadaşlar.Filmi bir türlü bulamadım,yardımcı olursanız sevinirim.

http://www.imdb.com/title/tt0093260/?ref_=sr_1 İçimde biri var.

Sağol hocam

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • bir savaş filmiydi , ev yıkıntılarının içinde yaşayan ve askerlerden kaçmak için o yıkıntıların arasına sürekli giren bir çocuk vardı ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: sLvR_06

bir savaş filmiydi , ev yıkıntılarının içinde yaşayan ve askerlerden kaçmak için o yıkıntıların arasına sürekli giren bir çocuk vardı ?

http://www.imdb.com/title/tt0092965/
  • quote:

Merhaba arkadaşlar, aradığım filmin konusu hapishanede isyan gibi bişey oluyordu bunun için işe yeni giren bir gardiyanı mahkum olarak sokuyor bu şekilde devam ediyordu.çok çok eski bir film değil ama yenide değil.şimdiden teşekkürler ;)

Bilen yokmu arkadaşlar !!!
  • quote:

quote:

http://www.imdb.com/title/tt1242422/
  • quote:

quote:

Alıntıları Göster
    Teşekkürler ' obili '
  • quote:

Orijinalden alıntı: Thomas Anderson

quote:

quote:

http://www.imdb.com/title/tt1242422/

Teşekkürler aradğım film bu !
  • tamirci bir genç vardı.. kayakçı yarışına katılıyordu epey sakardı .. ama mükemmel kayakçı idi ...filmde hatırladığım karakterlerden birinin adı var Hans alman ve iri kıyım biriyde gencin adıda sanırım billy di.. kayak yarışını kazanmaya çalışan ünlü birde kayakçı vardı .. oada bütün kayakçıların odalarına faişe göndrerek gece uyumalarına engel olup sabah yarışı kazanamasınlar diye tabiki .. bazı sahnelerin mesala sonlarda 3 yada 2 kişiydi 4 de olabilir işeme yarışı yapıyorlardı en uzağa işyen 50 papel kazanır diye herkes aynı işiyordu ve biri arkana onların işemesini geçmişti arkalarına baktıklarında bir ayı vardı korkarak kaçmışlardı ayı sallayarak sırıtıyordu ..
    bi sahnesinde de kayakçılar havuza giriyordu havuzda ışıtma yotu onlarda osurarak ısıtıyorlardı sonra biri geldi konuştu sigara yaktı ve herkes hayırrrrrrrrrrrr diye bağırdı ama nafile vavuzun olduğu yer bommmmmmmmm havaya uçtu ...
    bi sahnesinde de kayakçılar zirveye gitmek için bir şeye otururlarya onlarda onlaa giderken billynin işeyesi gelier yanıdaki prezervatip vveriri buna işe diye oda doldurur aşağı atar ünlü kayakçının kafasına düşer tabiki ünlü kayakçı habercilerle konuşuyordu ..

bir arada star kanalında verilmişti daha doğrusu verilme iki dk izledik sonra filmi kaldırdılar .. saat 8 di saat 10 aldılar sonra gege 00 da verdilerdi sanırım hayletlerle ilgiliydi neydi film hatılamıyorum ...
    filmi aha izlicem dedim teren istasyonumu neydi yada asansörde olabilir bi kanlar geldi sonra film pat diye reklama girdi başka bi film verdiler .. bu filmi bilen var mı?
  • 2 eleman çölde yürüyorlar ama sadece yürüyorlar. hepsi bu. merak edip izliyorsun. o yürüme sahneleri bitmek bilmiyor. 10dk 20 dk fln sürüyor kamera açısı değişmeden aynı sahnede yürümeye devam ediyorlar. sanat filmi neydi adı bilemedim...
  • quote:

Orijinalden alıntı: chironex8585

2 eleman çölde yürüyorlar ama sadece yürüyorlar. hepsi bu. merak edip izliyorsun. o yürüme sahneleri bitmek bilmiyor. 10dk 20 dk fln sürüyor kamera açısı değişmeden aynı sahnede yürümeye devam ediyorlar. sanat filmi neydi adı bilemedim...

http://www.imdb.com/title/tt0302674/
  • quote:

Orijinalden alıntı: Thomas Anderson

quote:

Orijinalden alıntı: sLvR_06

bir savaş filmiydi , ev yıkıntılarının içinde yaşayan ve askerlerden kaçmak için o yıkıntıların arasına sürekli giren bir çocuk vardı ?

http://www.imdb.com/title/tt0092965/

bu film olduğunu zannetmiyorum ama yinede cevap için teşekkür ederim .
  • quote:

Orijinalden alıntı: uArmani

bir zamanlar tv de izlediğim bir film vardı adını unuttum konusunu hatırladığım kadarıyla tutuklu bir mahkumu nakleden görevleriler saldırıya uğruyordu ve bir depoya sığınıyorlardı mahkumu kaçırmaya çalışan adamlarla çatışıyorlardı deponun içinde konteynerlar falan vardı konteynırlarla duvar oluşturup kendilerini kurtarmaya çalışıyorlardı filmin konusu biraz 13. baskın filminede benziyor yardımcı olursanız sevinirim.

• quote:

quote:

bir zamanlar tv de izlediğim bir film vardı adını unuttum konusunu hatırladığım kadarıyla tutuklu bir mahkumu nakleden görevleriler saldırıya uğruyordu ve bir depoya sığınıyorlardı mahkumu kaçırmaya çalışan adamlarla çatışıyorlardı deponun içinde konteynerlar falan vardı konteynırlarla duvar oluşturup kendilerini kurtarmaya çalışıyorlardı filmin konusu biraz 13. baskın filminede benziyor yardımcı olursanız sevinirim.

Emin değilim ama bu film olabilir mi?
  • quote:

Orijinalden alıntı: deadsnow32

quote:

quote:

Emin değilim ama bu film olabilir mi?

yok kardeşim bu değil mahkum böle sakallı yaşlı bişiydi saddam hüseyine benziyordu
  • quote:

Orijinalden alıntı: zglzgr

kimse adını hatırlamıyor mu? adını hatırlayamadıgım filmde küçük yaştakı bi sürü farklı farklı eyalettlerden kızları kacırıp egitiyorlardı. bu egıtım her türlü seyi kapsıyor dövus bale nezaket vs en sonunda güçlüleri secmek için birbiriyle ölümüne dövüştürüyorlardı hayatta kalan seçılıyor ıkı yakın kız arkadasta dövusmek zorunda kalıyor. son sahnede ıse 6 yada 7 kız kalıyor secılmıs her turlu egıtımı tamamlamıs ve bu kızları yemeklı zıyafetle mezunıyetını aslında ılerıde yapacakları ajanlık ıcın egıtımını tamamladıklarını soyluyorlar ama o sofrada ıctıklerı ıckının ıcınde uyusturucu oldugunu anlatıklarında coktan hepsı aynı anda tecavuze ugruyor. egıtımcılerı artık tam bir ajansınız kaybetecek hiç bir seyınız kalmadı dıyor. (bu filmin adı neydi 2000 lı yıllarda gosterıme gırdıgını anımsıyorum )

http://www.youtube.com/watch?v=K3sncy4h32I
  • 
Sayfa: önceki 250251252253254
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.