Şimdi Ara

Adım adım yaklaşan kader...

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
0
Favori
239
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Biz ne kadar cabalasakta olmasi gereken oluyor ve zaman hızla yaklaşıyor...

Bu bölüme her gün haberlerde gördüğümüz olayların kaderi anlatanlarini buraya ekleyeceğiz eklenen haberler o güne veya en fazla o haftaya ait olacak.

Bugün

Amerika north Carolina Amerika kıyılarında yükselen deniz seviyesi

Adım adım yaklaşan kader...youtube
    Footage captured by the US National Park Service shows the moment a house collapsed into the ocean during rough weather in North Carolina's Cape Hatteras Nat...
    https://www.youtube.com/watch?app=desktop&v=HBMvX08gA0A

Pakistan 3 gün önce yüzlerce yıllık köprü yükselen sıcaklık su seviyelerinin artışı ve bu zaman ki fark

The Hassanabad bridge in northern Pakistan collapsed on Saturday after a heatwave melted a glacier, releasing huge amounts of water into the stream and surro...
    https://www.youtube.com/watch?app=desktop&v=KeQqq5nc8MQ

Amerika'da artan hortumlar 5 gün önce

ABD’nin Kansas eyaletinde 22 bini evi elektriksiz bırakan, yaklaşık 100 evde de maddi hasara yol açan dev hortumun yeni görüntüleri ortaya çıktı. Andover şeh...
    https://www.youtube.com/watch?app=desktop&v=cOm_TmvzQkg

Tabii ki böyle haber çok ama biz vakit oldukça

yakın zamana ait olanları eklemeye başlayalım

Artan sıcaklık ve yükselen su seviyeleri artan hortumlar yildirimlar..insanlar savaşmak için ileride pek vakit bulamayacaklar.ama insan bu.

Haberlerde gordugunuz her haber insanın geleceğini gösteren bir yoldur mutlaka ki gerçek kaderi sadece Allah bilir biz görünenden başkasını göremeyiz.

14 saat önce Las Vegas kuruyan goller

Bir ülkede hem suların yükselmesi hem kuraklık olabilir mi

Evet aslında su bir yerde toplanıyorsa diger tarafta da azaliyordur.

Finlandiya ve İsveç in NATO ya katılması bir nükleer savaşı tetikleyebilir

Türkiye'de yaşayanlar hayatlarından şikayet etmek yerine tüm çevresindeki ülkelerin insanlarinin yaşadığı cehennemi gormesi gereklidir.

Haber 1 gün önce galaksimizin merkezindeki dev kara delik ilk kez görüntülendi

Gerçeği bir o bilir...

Kıyamet Günü izle paylaş abone ol
    https://m.youtube.com/watch?v=qqFEr-un-Q0

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi pspsexer -- 14 Mayıs 2022; 3:7:49 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Elbette zamanıni hiç kimse bilmez ondan baska ancak bize bu sürekli hatırlatılır.

4 gün önce çin

Bugün hindistan

Daha Haziran a bile girmedik ama Hindistan'da sıcaklık 50 derece bu normal değil hiç değil normalde 25 derece olmalı ve olması gerekenin 2 katı

Hindistan ve Pakistan bölgesinde durum böyle giderse bu bölge yaşanmaz hale gelir burada yasayan 2 milyar insan kuzeye akarsa şimdi gördüğünuz göçler gezi gibi kalır kıtlık yaklaşıyor buğday ekin çin tüm buğdayı stokluyor gelecek karanlık çok karanlik.

goc arttikca viruslerin bulasmasi da artacak

haziran a 10 gun kala saganak kar yagısı

kuresel ısınma ve iklim degişikliği ayrı şeylerdir haziranda kar ocak ayında sıcak

haber 2 saat önce almanyada hortum

konumu geregi bunca yıldır ilk defa duyulan bir şey bu

normal degil.

ve

arılar hayvanlar ormanlar bitkiler hepsi korunmalı doğal halleriyle doğal gen leriyle Allah ın verdiği gen lerle hayatin sırrı o genlerde

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi pspsexer -- 28 Mayıs 2022; 3:31:2 >
  • Adım adım yaklaşan kader...

bir insan ölürken selfie cekenler

bu haberler bugunun usttekine benzer iki olay daha var biri yeterli

din olmazsa neyden utanacaksiniz din olmazsa bir hic olup yollarda dolasacaksiniz.

okuyan degil anlayan anlar....okusa da anlayamayan kendini yakar okumayan da once kendini sonra baskasini yakar su solda selfie cekenlere bak sanki zaman gelip kendi de yanmayacak.uyuyor millet zombi olmus internette insanligi kaybolmus hic olmus

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi pspsexer -- 2 Haziran 2022; 14:14:58 >
  • Olabilir kardeşim zaten kıyamet günüfe çok yaklaştı

• onun vaktini ondan başka kimse bilmez.

ama...her gun olanlar normal degil.

maalesef ki birileri yani insanların çoğu işin dalgasında çalmasında vakit bilmesekte gerçekten yakın gibi

bu böyle sürmeyecek sanki

haziran ın başında türkiye nin iç bölgelerini sel baskınları sardı

artan sıcaklık yukselen denizlerden normalden daha çok
    suyun buharlaşmasını saglıyor su berekettir diyene fazlasının felaket oldugunu hatırlatabiliriz akan suyun önünde hiç bir şey duramaz fazla su bereket degil ekinleri bozarak kuraklık getirir

ve o birileri kuraklık olsun diye savaş bile çıkarıyorlar

adalet gelene kadar gelecek nesillerin işi zor

buraya eklemeye gerek bile yok aslında bu haberlerden her gun bolca goruyoruz gorecegiz.

ay haziran her yer sel....

ne sokaktaki çocugun suçu var ne de sokaktaki köpeğin

köpekler binlerce yıldır insanların arasında yaşamaya alışmışlardır şimdi birden bire onlara yiyecek vermeyi bakmayı saygı duymayı kestiniz onlara kötü davranıyor hatta görmezden geliyorsunuz sorumlusunuz.

telefonla 2 katına yemekleri ayagınıza getirtiyorsunuz

şaşırıyorum onca köpek günlük bir kaç kilo yiyecek yemesi gereken bu canlılar nasıl yaşıyorlar siz şaşırmıyormusunuz şaşırmayın çünkü hepsi aç
    bir kösede tek tek ölüyorlar..

suç sizde..binlerce yıllık düzeni bozdunuz anlayamıyorlar bu degişikliğin nedenini kızıyorlar...hiç bir hayvan boş yere yaratılmadı vicdanınızı test ederler.

bugün

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi pspsexer -- 11 Haziran 2022; 20:13:57 >
  • gençler evet bir kaç satır sonrasını okumazlar doğru ama biz yinede not yazalım bulunsun

İNSANLARA MESAJ VERİLİR Mİ....

ohio da görünen bu bulutlarda ilahi bir mesaj mı gizli

Crazy Storm Clouds Loom Over Cincinnati,Ohio #tsunami #ohio #viral #viralshorts #viralshort #tiktok
    https://www.youtube.com/shorts/9GaZxT2DbSs?app=desktop

hindistan da korkunç şeyler yaşanabilir

derler ki tek başına neden yazıyorsun takan yok ki

bunlar not...bulunsun

zaman geldiğinde herkes takacak

çocuklar şimdi oyunda büyükler keyifte

kimse geleceği bilemez ancak gelecek zaten apaçık ortada ve bağıra bağıra gelmekte.

uyuyan var uyumayan var.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi pspsexer -- 18 Haziran 2022; 21:7:29 >
  • bu haber bugun geldi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi pspsexer -- 23 Haziran 2022; 19:13:57 >
  • Adım adım yaklaşan kader...

30.06.22 hastalık turkiyede..bu bir sizin deyiminizle lgbt hastalığıdır ve onun buna gazabı

bunu yapanlar er geç helak edilir.

ve su zenginlerin eline geçerse işte kıtlık zamanı kendi kıyametinizi yazarsınız parayı veren yaşar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi pspsexer -- 30 Haziran 2022; 15:44:24 >
  • dunya tarihinin en kisa gunu yasanmis arada sirada olur boyle diye yaziyorlar

sakin dunya nin donus hizi artiyor olmasin.

insanlar helak edilecegi zamanda gunahlari oyle normalmis gibi yasayacaklar ki hic birinin helakina uzulmezsiniz.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.