Şimdi Ara

adım adım oyunlardan beleş premium almak

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
15
Cevap
0
Favori
539
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • konuyu silmişler silceklerine taşısalar ya o kadar msj gelmişti konuya yazık oldu bu konuyu silmeye gerek yok bencede millet oyunlara para veremio bari bişiler yaparak burdan karşılayabilirler paralarını

önce Bi Paypal hesabı almamız gerekiyor

PayPAL Hesabı Almak

paypalın sitesine girmek için tıklayın PayPAL ın sitesine giriyoruz ve SignUP yazisina tıklıyoruz...

1.Adımda email adresi haric butun bilgileri sallayabilirsiniz.. Ama e-mail adresini dogru yazin yoksa hem hesabınızı aktive edemezsiniz hemde asıl yontemden yararlanamazsınız.

Burada 2.asamada karsınıza kredi kartı bilgileri gelecektir.. Pencerede üstteki PayPAL logosuna tıklayın ve kayıtın 2.asamasında kayıttan cıkın...

sonra e-mail adresinizden doğrulamayı yapın.. PayPAL a yeni hesabınızla giris yapabiliyorsanız bu adımı artık gecebiliriz...
    2. Adım;Bize Para Sağlayacak Olan Reklam Sitesine Kayıt Olma...

Paypal hesabımıızı aldık şimdi para kazanmak için ne yapacağız derseniz burda dünyada büyük bir kitlenin kullandığı Bux.to İle para kazanacağız tabi önce Bu Siteden üyelik alacağız peki nerden alacağız üyeliğini tabiki burdan

doğru söylüyo arkadaş yeni site buldum hergün 1 dakikada 27$

75$ minimum PayOut
    Konuyu Editledim......

Burayada Yazayım...

paypal hesabı Aldıktan Sonra

2. ADIM

2. Adım;

Bize Para Kazandıracak Olan Siteye Kayıt;

Bu Linke Girin;

http://www.awsur-veys.com/HomeMain.cfm?RefID=sametakcan

ortadaki çizgiyi kaldırın ve siteye girin

VeSağ Üstteki Tablardan Create A Free Acoounta Tıklayın...

Üyelik Bilgilerinizi Doldurup Kayıt Edin...

Paypal E-Mail Bölümüne Paypal E-Mail Adresinizi Yazmayı Unutmayın...

Ve Sonra Aşşağıda Üzerinde 4$ 6$ Ve Bazı Yazılar Olan

Linklere Tıklayın, Start Survey Butonuna Bastıktan Sonra

Click For Web Site 1

E Tıklayıp Siteye Göz Atın,

Alttaki Boşluğa good yada bad yazın

web Site 2 İçinde Aynısını Yapın

ve 4$ hazır

Tüm Linklere Aynısını Yaptıktan Sonra....

27$ ınız Hazır Olacak 75$ olduğu zaman

Reedem Moneye Tıklayıp PayPal Hesabına Aktarın
    Gönlünüzce Harcayın...

bu olay kendi tarafımdan denenmiştir

• paypal e-mail bolumunu goremedim parayi cekerken yazıcaz onu
  • bunlara inanmayın hurafeden öteye geçemez zamanında bende denedim 2 ay ugrastım milleti üye yapmaya sonunda 75$ oldu paypala hesabı yatırın dedim 25$ eksik yatırcaklarmıs tamam öle olsun dedim 2 saat sonra bi e-mail geldi sahtecilik yaptıgınız için hesabınız iptal edilmiştir diye...

bunlar kandırmaca bosuna ugrasmayın
  • quote:

Orjinalden alıntı: Ak_Es1nT1

bunlara inanmayın hurafeden öteye geçemez zamanında bende denedim 2 ay ugrastım milleti üye yapmaya sonunda 75$ oldu paypala hesabı yatırın dedim 25$ eksik yatırcaklarmıs tamam öle olsun dedim 2 saat sonra bi e-mail geldi sahtecilik yaptıgınız için hesabınız iptal edilmiştir diye...

bunlar kandırmaca bosuna ugrasmayın

+X...

bi de biz dedik ko dan paypalla alışveriş yapılmıyor diye adam konusu silinmiş niye taşındamı diyor yine gelmiş burda acmış konuyu

• arkadaş silceklerine taşısalarmış arkadaş hurafe felan değil karşında canlı şahidi var bana para geldi diyorum
  • mesela şey yapabiliriz üye olan kişiler burda kendi linklerini yayınlasınlar
  • up up up up up
  • up up
  • evet onun verdigi referans linkinden girin ona para gitsin size baba gelsin

yok abicim ben şansımı denemek istiyorum diyenler olursahttp://www.awsur-veys.com/ burdan denesinler :)
  • arkadaş benim liğnkimi tıklayınca sizden bişi gitmiyo ama bende kazanıyorum o sade linkte sadece siz kazanıosunuz benimkine tıklayın bende kazanıım
  • üyelik alan varmı?
  • ßeleş Pre Lazım Değil Kendı KartınLa 12 YTL ver Olsun ßitsin
    ßunlar ßoş İşler
  • arkadaş kişisel seçim
  • up
  • uppupupupup
  • 
Sayfa: 1

Benzer içerikler

- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.