Şimdi Ara

Adil Kullanım Kotası’nda önemli 1 Mayıs düzenlemesi: Tarifeler ISS'lere gönderildi! (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
316
Cevap
1
Favori
17.872
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Michel Foucault

8 Mbps'ye düşecek. Hızı 25 mbps olanların hızı ise 16 Mbps'ye düşecek.

Teşekkürler hocam.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: NeyimVarKi?

quote:

Orijinalden alıntı: kenan_0

24 8e 25 16ya düşecek

25mbite kadar diye sattıkları için 25 te 8 e düşer büyük ihtimalle. Benimkide 50mbite kadar oda malesef 16ya düşücek 24 olsa gene iyidi.

Öyle birşey olmaz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: LaFleur-

quote:

Orijinalden alıntı: djvietnam

gece 2 nedir abi o saatte insanlar uyur genelde uyumayanlarda torrenti basarlar sabaha kadar bence daha aidili şöyle olmalıydı 22:00 06:00 daha çok mutlu olurduk en azından

hocam bu işin adaleti madaleti yok tamamen düzmece.
    bu iş için pazarlık etmeye de lüzum yok. kaldıracaklar. bitti. eğer bu kampanyaları yürütenler işi ilerletebilseydi sanmıyorum yani böyle hafifletilmeyle falan uğraşacağımızı. şimdi tabi bununla yetinicez el mahkum. ayrıca tablo zaten net değil, issler umursayacak mı belli değil, mesela akkyi geçtik diyelim yine gece 2den sonra hız yükselecek mi belli değil.. hiçbir yeri güven vermiyor. işte bi tablo orda burda dolaşıyor. nerde bunun detayı ? nerde bunun esasları ?

ülkede adalet yokki akkde olsun

• 1 kullanıcısına yanıt
    Ne demek, rica ederim.

• su sacmalığı surekli haber yapıp iyi bir şeymiş gibi sunmayın ya. nyse 2019 mu 20 mı neyse gelsin de tamamen kurtulabiliriz belki

• firma gelip semtine yatırım yapmasın, neredeyse aynı paraya en dusuk 4 mbit 8mbit kullanmaya mahkum ol. ondan sonra sanki diğerlerine göre cok ucuza kullanıyormussun gibi davransınlar, 3mbite dussun akk ile ne güzel ya. çok adil düzenleme ismi gibi

• quote:

Orijinalden alıntı: Peregrino

50mbit uzeri diyor yani 50mbit olanlar 16 ya dusecek hizlari dogru mu?

Nerden kirpsakta milleti nasil soguslesek diye dusunuyorlar. Bu dolandiriciliga harcadiklari eforu insan hayati icin harcasalar batidan daha iyi durumda olurduk.

Hocam haklısın da buna da şükür diyelim. Bence başlangıç için güzel oldu. Ama bu yetmez tabi.
  • Bu uygulama mobil paketler için gecerlimi? Turkcell vinn kullanıyorum

• AKK kullanmayanlar ne olacak acaba, fiyatlarda iyileştirme yapılacak mı? 8Mbit akk siz kullanıyorum aylık 110 lira.

• Benim asıl korkum bu uygulamayı sadece 1 Mayıs ve sonrası üyeliğini başlatanlar için yürürlüğe koymaları. Yani 1 Mayıs 2017 öncesi tüm taahhütlülerin hızları 3Mbit'e düşmeye devam edecek(miş).

Türk Telekom ile konuşan 1-2 kişiden bu yönde duyum aldım ama doğru mudur, bunu yapabilme hakları var mıdır bilemiyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Psycna

Benim asıl korkum bu uygulamayı sadece 1 Mayıs ve sonrası üyeliğini başlatanlar için yürürlüğe koymaları. Yani 1 Mayıs 2017 öncesi tüm taahhütlülerin hızları 3Mbit'e düşmeye devam edecek(miş).

Türk Telekom ile konuşan 1-2 kişiden bu yönde duyum aldım ama doğru mudur, bunu yapabilme hakları var mıdır bilemiyorum.

Öyle saçma şey olmaz

• zaten 8 mbps yi vermiyor normal 5 mbps alıyoruz adil kullanıma girince 5 yine görmez 3 te kalır.ayrıda neden saat 02. den sabah 8 kadar 00 dan başlayıp 8 kadar olsa olmuyormu.ayrıc a8 mbps parası ödüyoruz 8 mbps veremezse firmalar kaç mbps veriyorsa ona göre para alsınlar.7 mbps hiç göremedim ben neden extra para ödiyeyim kullanmadığım 2 mbps için.verdikleri hıza göre para kesilsin.

• quote:

Orijinalden alıntı: Supernova1071

quote:

Benim asıl korkum bu uygulamayı sadece 1 Mayıs ve sonrası üyeliğini başlatanlar için yürürlüğe koymaları. Yani 1 Mayıs 2017 öncesi tüm taahhütlülerin hızları 3Mbit'e düşmeye devam edecek(miş).

Öyle saçma şey olmaz

Türkiye'deyiz, Türk Telekom'dan bahsediyoruz, bence tekrar düşün.

Ben de çok ihtimal vermiyorum ama konu Türk Telekom olunca acaba diye düşünüyor insan.

• quote:

Orijinalden alıntı: ynsemre1

Birde uploadlara el atsalar 1 mbps upload çağ dışı bir hız.

Ben onu bile alamıyorum 600-700 kbs 1 mgbs hiç görmedim yazık bu verilen paralara aldığımız hizmete yok böyle birşey yok herşeye olur olmadık şeylere eylem yaparlar böyle bir konuda herkes sessiz nedense herkes mi memnun bu saçma internet hizmetinden tamamen kaldırmalı lazım saçma sapan bir uygulama böyle uygulama başka hangi ülke de var neye göre ne için kota uyguluyorsunuz o zaman sınırsız diyerek reklam yapmiyacaksiniz evet internette dolaşmak sınırsız

1080p film izliyemeceksem para ile aldığımız oyunu indiremiyeceksem ne yapıp böyle İnterneti

• quote:

Orijinalden alıntı: ynsemre1

Birde uploadlara el atsalar 1 mbps upload çağ dışı bir hız.

Sanki çağ dışı bir ülkede yaşamıyor gibi yazmışsın ya laa
  • quote:

Orijinalden alıntı: mladenbmv

zaten 8 mbps yi vermiyor normal 5 mbps alıyoruz adil kullanıma girince 5 yine görmez 3 te kalır.ayrıda neden saat 02. den sabah 8 kadar 00 dan başlayıp 8 kadar olsa olmuyormu.ayrıc a8 mbps parası ödüyoruz 8 mbps veremezse firmalar kaç mbps veriyorsa ona göre para alsınlar.7 mbps hiç göremedim ben neden extra para ödiyeyim kullanmadığım 2 mbps için.verdikleri hıza göre para kesilsin.

Hocam, o dediğin adaletin hakkıyla sağlandığı, demokrasisi ve hukuk sistemi oturmuş medeni ülkelerde olabilecek bir şey. Burada ağanın dediği olur. Sana ne verirse ona razı olursun. Hakkını arayamaz, anca forumlarda dert yanarsın.

• 50 Mbite 16 haksızlık bence.
    Tarifeler 8-15, 16-24, 25-49, 50-99, 100-499 şeklinde tasarlanmalıydı.
  • Benim abonelik 1 mayista bitiyor.acaba ttnete devam mi etmeliyim? Edersem hangi abonelik olur?

Yada kablo net onerirmiiniz

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Supernova1071

quote:

Öyle saçma şey olmaz

Türkiye'deyiz, Türk Telekom'dan bahsediyoruz, bence tekrar düşün.

Ben de çok ihtimal vermiyorum ama konu Türk Telekom olunca acaba diye düşünüyor insan.

Türk telekom kullanıyorum gayette memnunum.

35 mbpsye kadar olan pakete geçtim bugün 34.50 mbps görüyorum testlerde upload hızım da 2.30 civarında.

Bir testte 34.90 mbps gördüm bu inanılmaz bir şey.

13 yıldır türk telekomdayım 1 defa internetimin koptuğunu saatlerce gelmediğini hatırlamam çok memnunum.

• Kac para ödüyorsunuz?

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.