Şimdi Ara

Adil Kullanım Kotanızı Ay Sıfırlandıktan Kaç Gün Sonra Dolduruyorsunuz ? (6. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
114
Cevap
0
Favori
1.308
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Max 10-11 günde doluyor. İşin saçma kısmı upload kendi kendine 10 gb olmuş bu ay.

Şunu rahatlıkla söyleyebilirim Türkiyede çok gerekmedikçe eve internet alınmaz. Anca AKN'siz paket olursa almaya değer. Bugün ne kadar ulan en iyisi diyip aldığın tarifede bile upload ve download simetrik değil. ISS'ları az içerik yüksek fiyat ile milletin dıbına koyuyor.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Superonline kullanıyorum 50gb kotam var genelde hızım çok şımarmazsam hiç düşmüyor. 100-150gb civarı kullanıyorum. Ama şu çok zoruma gidiyor fatura ödeme tarihi geçince hizimi 128kb yapıyorlar. 128kb

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 2 gun amcam yuzunden.

• Kotami oda ne?

• Maksimum bir hafta sürüyo,75 GB kota var,iki bilgisayar üç telefon İki tabletle içiyoruz interneti

• Evde 2 Full HD tv var öyle çok değil o ay çıkan 2 filmi hd indirsem, yanına bir oyun atsam işte ne kadar sürede indirebilirse 50 gb ı doluyor max 7 gün(bilgisayarın indirme yapmadığı zamanları sayarsam).Bir de misal birşey yapmadan da sağlam kota gidiyor 1-2 temmuz günleri çok evde durmadım 3-4 saat youtube dan şarkı video , yanında haber sitesidir, ekşi dir vs 6 gb geçirmişler.Bazen 1.37 lik film, 240p şarkı falan takılırsam 10-15 gün gidiyor.
  • geçen ay 3 haftada doldu
    bu ay indirmeleri ay sonu atacam gibi
  • 13-15 gün
  • 4-5, sonra mtu.
  • 20 gün civarı

• 150 200gb kullanıyorum akk bazı ay devreye girerken çoğu ay girmiyor
    dsmart
  • Antalya'da 20Mbps akk'siz wi-fi internet kullandığım için hiç doldurmuyorum 20TL
  • 6-9 gün arası değişiyordu ama çalışmaya başladığımdan değişti şimdi 12-15 e kota kalmıyor.
  • 10 günde bitti rip
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.