Şimdi Ara

Adil Kullanım Kotanızı Ay Sıfırlandıktan Kaç Gün Sonra Dolduruyorsunuz ? (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
114
Cevap
0
Favori
1.308
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Akk yi aşmak için bir taktiğim vardı ama filtrelenmemiş site sunucu bulamıyorum

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • TTnet mi ?
  • InsignAce kullanıcısına yanıt
    Göknet

• 60 gb,

Oyun falan almanışsam ayın 9'u,

Oyun falan almışsam 2-3. gün.

Düşünsenize bir oyun alıyorsunuz,daha indirmesi bitmeden internetiniz yavaşlıyor

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Genelde iki hafta civarı sürüyordu ama şu ana kadar 20 GB'ı harcadım ve geriye 30 GB kaldı. Bu kotanın kaldırılması gerekiyor.
  • 50 gb kota var 3.günde yavaşlıo ay sonundada 670gb civarı indirme miktarı oluo

• idareli davranırsam aman kota bitmesin diye 12-13 günde bitiyor 75 gb ama rahat davranırsam 2-3 günde bitiyor .
  • benimde 200gb kotam var genelde ay sonunu getırıyorum sonra ındırecegım seylerı roket gecıyorum herseyı ındıryorum
  • quote:

Orijinalden alıntı: Al1mert

quote:

Orijinalden alıntı: Ohol Oula

100 GB kotam var. 1 haftada dolduruyorum. Bir türlü kendimi tutamıyorum. Ay sonunda da 800-900 gb civarı harcamış oluyorum.

Mümkün değil.
    3mbps internet ile potansiyel olarak bir günde 16 gb indirebilirsin.
    16*30= 480.
    100 gb kotanı da eklersek 580 eder. Premium üyelik internet hızını attırmaz ne kadar ise odur. Premium olmayan üyelikte olan hızını sınırlar. 2016 yılında öyle siteleri kullanmana şaşırdım. Torrent var, steam var.

3mbps saatte yaklaşık 1gb eder günde 24e kadar yolu var.
  • ayın 13- 17 arası dolmuş oluyor
    75 gb
  • Bitti az önce :(

• aynı gün doluyor bende, 10 GB AKK var
  • Hiç download yapmazsam ayın 14.de bitiyor. Bu ay Black Ops 3ü download a koyunca bugün bitti

• 250 gb kota
    20. Günde falan doluyor normal kullanımda

100 tl veriyprum yaklaşık

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 28 GB download yapmışım şimdiden halbuki oyun indirmedim 1080p video pek izlemedim sadece interet tarayıcılarının güncellemeleri , telefon güncellemeleri , e posta derken 28 GB gitmiş bile
  • Ay başında turbo indir alıp 600-700 gb indirme yapıyorum 14-15ine kadar zor idare ediyor. 75 gb akk var.

• 75 GB

Bu ay oyun aldigim icin 2 gün sürdü.

• AKK yok ortalama 500-1TB kullanıyorum (evet büyük bir aralık). Hadi 500GB kullanıyorum desem 100GB'lik AKK'yi 6 gün içinde aşarım... 1TB kullanıyorum desem 3 günde aşarım kısacası 3-6 günde aşarım.

Yani AKK insafsızlık bir şey başka bir şey demiyorum... net söylüyorum ülkeyi en çok geride bırakan kurum Turk Telekom ve sözsüz anlaşmaya girdiği Superonline gibi şirketlerdir. Türkiye'deyim şu an ve canlı yayın TV (yasal yollarla bide) izlemekten çekiniyorum. Bu AKK'lerle anca forum dolaşılır başka bir şey yapılmaz... yani internet 2007'de kalmış gibi dolaşırsınız ancak. Utanmadam bu devirde 50-100GB'lik AKK uyguluyorlar.

Umarım bir TTNET-Superonline yöneticisi veya kurul yöneticisi ne yaptıkların farkındadır, ülkeyi tek geride bırakan kurum bunlardır resmen, yaptıkları şaka yapmıyorum ülkenin alehine çalışmaktır az daha zorlasalar vatan hainliği işliyorlar olur başka bir şey demiyorum.

• Benimki hep dolu

• Maks 10 gun o da hicbirsey indirmezsem.

• 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.