Şimdi Ara

adidas ve puma uygun fiyat ayakkabılar- hopi kampanyası eklendi- ms30 combo üçlü eklendi

Koronavirüs Özel
Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir (2 Mobil) - 2 Masaüstü2 Mobil
233
Cevap
14
Favori
26.697
Tıklama
Tüm Forumlar >> Sıcak Fırsatlar >> Sıcak Fırsatlar >> Gıda, Giyim ve Aksesuar >> adidas ve puma uygun fiyat ayakkabılar- hopi kampanyası eklendi- ms30 combo üçlü eklendi
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
    1112 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: hanıncipsi

Bayan falan değil ya hocam 44 numarası varsa unisexdir bence

Daha bir alınabilir duruyor da daha cıvık renkler arıyorum baydı yıllardır siyah gri siyah gri
    Arkada pembe kocaman yazmasa alırdım 😅

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    Asus XG32VQ 31.5" 144hz 4ms 2K Curved- INTEL i7 7800X ,MSI X299 Raider Pro ,Corsair Graphite 780T, XPG 32 GB 3200 Mhz RGB Ram ,KFA2 RTX 2080 GPU RGB Led ,Xigmatek 750 W Full Moduler ,480 Gb nvMe M2 Colorful SSD , Kingston 480 GB ssd,Seagate 1.5 TB Disk,Seagate 2 TB +4 TB Hdd,Motospeed CK98 Klavye Logitech G502 Hero Mouse,Corsair Void Pro RGB Wireless Kulaklık ,Logitech Z5500 5.1 Monsta 360 mm Radyatör +Apogee HD Cpu Block+Thermaltake Yeşil UV Hortum , EK DCP 4.0 Pompa + Thermaltake Pompa + Ekstra 120 x2 = 240
  • Binbaşı
    1994 Mesaj
    Adidas strutter nasıl kaba durur mu ?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
    |
    |
  • Yarbay
    9244 Mesaj
    Bunların whatsapp hattı falan var mı ? Standart müşteri hizmetleri virüs nedeniyle kapanmış çünkü. Maile de cevap vermediler, sitede iptal butonu da yok.
    |
    |

REFERANSLARIM ||| PSN ID : fasakasa ||| STEAM

Bedava Playstation Oyunları ||| Nasıl Daha Ucuz Oyun Alırım? ||| Dell Gaming 7566 ||| Anker SoundCore Vortex

He's the hero Gotham deserves, but not the one it needs right now. So we'll hunt him.

Because he can take it. Because he's not our hero. He's a silent guardian, a watchful protector. A dark knight.

• Onbaşı
    38 Mesaj
    Acaba gönderileri çok geç yapıyorlar da laf yememek için o yüzden mi kapattılar hattı? Böyle kurumsal görünen bir firmanın telefon hattını kapatması ne demek ya ?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |

Orijinalden alıntı: westberlin

Yalı'dan alacaklar dikkatli olsun, genelde göndermiyorlar. Arayıp stokta kalmamış diyorlar, direkt iptal ediyorlar. Kredi kartı taksitli alırsan iaden de taksitle oluyor ne yazık ki.
    ürünün durum kısmında Kargonuz hazırlandı. olarak görünüyor galiba gönderiyorlar
    Asus XG32VQ 31.5" 144hz 4ms 2K Curved- INTEL i7 7800X ,MSI X299 Raider Pro ,Corsair Graphite 780T, XPG 32 GB 3200 Mhz RGB Ram ,KFA2 RTX 2080 GPU RGB Led ,Xigmatek 750 W Full Moduler ,480 Gb nvMe M2 Colorful SSD , Kingston 480 GB ssd,Seagate 1.5 TB Disk,Seagate 2 TB +4 TB Hdd,Motospeed CK98 Klavye Logitech G502 Hero Mouse,Corsair Void Pro RGB Wireless Kulaklık ,Logitech Z5500 5.1 Monsta 360 mm Radyatör +Apogee HD Cpu Block+Thermaltake Yeşil UV Hortum , EK DCP 4.0 Pompa + Thermaltake Pompa + Ekstra 120 x2 = 240
  • Yüzbaşı
    613 Mesaj
    Yalı spor'dan 1 ay önce almıştım. Beğenmediğim için iade ettim. İade süreci uzun sürüyor. Telefonla da ulaşamiyorsunuz. Kargoyu geri gönderip paranın geri iadesi 2 haftayı bulur, ona göre alın.

|
    |
  • Çavuş
    67 Mesaj
    Rockadia trail ve lotto cross amf sipariş verdim.Teşekkürler.Bu arada adidas archivo düşünenler tabanı oldukça rahat ama sayası epey kalitesiz bir ayakkabı.

Ben yaşadığım tecrübeyi yazdım, alışveriş yapıp yapmamak sizin kararınız. Umarım sizinkini gönderirler.

|
    |
    byturkuaz kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Orijinalden alıntı: westberlin

Yalı'dan alacaklar dikkatli olsun, genelde göndermiyorlar. Arayıp stokta kalmamış diyorlar, direkt iptal ediyorlar. Kredi kartı taksitli alırsan iaden de taksitle oluyor ne yazık ki.
    İki sene önce hepsiburada üzerinden yalıspor un sattığı bir north face bot aldım. 1 haftaya yakın kargoya verilmedi, sonra aradılar elimizde numarası kalmamış dediler, siparişi siz hepsiburada üzerinden iptal edin kendi sitemizden beğendiğiniz ürüne %50 indirim yapalım dediler. Tabiiki dedim, siparişimi iptal ettim ve yalıspor un kendi sitesinden fiyatı azalan:) sıralayıp en pahalı sezon botunu seçtim, mail attım. Benim için efsane alışveriş olmuştu:) Hatta outdoor ürünlerinin kalıbı genelde geniş olduğu için tekrar değişime gönderdim bir numara küçüğü geldi. Muhatap olduğum arkadaşın adını bile hatırlarım, çağrı merkezi açıyorsa ve aynı kişi çalışmaya devam ediyorsa 'e-ticaret ten suat bey' diyip bağlanırsanız işinizi çözer bu arkadaş:)
    |
    |

• Onbaşı
    38 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: byturkuaz

ürünün durum kısmında Kargonuz hazırlandı. olarak görünüyor galiba gönderiyorlar

Alıntıları Göster
    Ne zaman sipariş vermiştiniz? Ben 18.05.2020 de verdiğim sipariş hala tedarik aşamasında diyor.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

Orijinalden alıntı: radko

Adidas crazychaos denemiştim bi kere kalıbı inanılmaz dardı 2 numara büyük alınmalı,cloudfoam tabanların hepsi rahat
    cloudfoam tabanlılar hangileri hocam?
    |
    |
    Ben yalı spordan Converse aldım bir ay giydim yan taraf hafif açıldı götürdüm geri 3 gün sonra aradılar ürün değişime girdi yok sizden kaynaklı bahane uretmediler direk yenisini veridiler o konuda güven duyarım ve bu gibi sorun yaşayan ve olumlu sonuçlanan birkaç kişi ile daha konuşmuştuk.

|
    |
  • Onbaşı
    15 Mesaj
    Dün yalısporun çağrı numarasını aradım kapatmışlar, mail attım gelen cevap yok. Bu gün tekrar mail attım. Mağaza telefonlarını arıyorum ulaşamıyorum. Sormak istediğim ürünü mağazalarda değiştirebiliyor muyuz.
    |
    |

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi oracle99 -- 21 Mayıs 2020; 12:24:28 >
  • Yarbay
    2584 Mesaj

Rockadia da kendi numaranizi mi aldınız ? Ben 43 giyiyorum 43.5 aldım ancak internette ki yorumlarda hep büyük denmiş

|
    |
    Sta07 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    7,8 Uyumayı Sevmeyiz
    9,10 Uyumaya son
  • Çavuş
    67 Mesaj

44 giyiyorum adidas'da rockadia'yı 44.5 aldım.Yarım numara ne kadar fark eder bilmiyorum

|
    |
    Freddy.Krueger kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yüzbaşı
    384 Mesaj
    Rockadia ben de yarım numara büyük aldım sonucu bekliyorum merakla. Tarikat falan kurabiliriz
    |
    |
    |
    |

Mağazalarda ki ürünleri satıyorlar umarım çok denenmiş ezik büzük gelmez.

|
    |
    oracle99 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
Sayfaya Git:
Sayfa:
Reklamlar
Bey Azura
Mobilya Takımları
Media Sözlük
Canlı Tv izle
canlı radyo dinle
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR3
0,453
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.