Şimdi Ara

adidas ve puma uygun fiyat ayakkabılar- hopi kampanyası eklendi- ms30 combo üçlü eklendi

Koronavirüs Özel
Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: gomez_10 , banx Daha Az
2 Kayıtlı Üye (1 Mobil) ve 5 Misafir (4 Mobil) - 2 Masaüstü5 Mobil
233
Cevap
14
Favori
26.622
Tıklama
Tüm Forumlar >> Sıcak Fırsatlar >> Sıcak Fırsatlar >> Gıda, Giyim ve Aksesuar >> adidas ve puma uygun fiyat ayakkabılar- hopi kampanyası eklendi- ms30 combo üçlü eklendi
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
    13 Mesaj

Evet vardı kart bilgilerini girince altta kırmızı bir yazı var oraya tıklamanız gerekiyor.otomatik cikmiyor. Paraf karta 6 taksit yaptım ben

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
    |
    |
    .Rigby kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Er
    4 Mesaj
    hiçbir taban özelliği olmayan, yazlık, ince bez, giriş seviyesi modeller, zaten 190 - 200 tl arasına zaman zaman inen modeller, 20-30 liralık bir avantaj söz konusu, ihtiyacı olan alabilir ama kalite beklemesinler.

esas fırsat bu iki modelde bana göre;
    https://www.yalispor.com.tr/adidas-terrex-ax3-gtx-erkek-spor-ayakkabi-siyah
    https://www.yalispor.com.tr/adidas-rockadia-trail-30-erkek-spor-ayakkabi-siyah
    https://www.yalispor.com.tr/adidas-crazychaos-erkek-spor-ayakkabi-siyah-2

3. modelin beyazı da var, fiyatı 100 lira daha fazla ama inanın bana degecektir, çook uzun ömürlü ve konforlu olacaktır.

su dönem ''cash is king'' kafasında olmasam affetmezdim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi peaceb -- 20 Mayıs 2020; 14:18:24 >

• Yarbay
    9244 Mesaj
    Teşekkürler faydalandık.
    |
    |

REFERANSLARIM ||| PSN ID : fasakasa ||| STEAM

Bedava Playstation Oyunları ||| Nasıl Daha Ucuz Oyun Alırım? ||| Dell Gaming 7566 ||| Anker SoundCore Vortex

He's the hero Gotham deserves, but not the one it needs right now. So we'll hunt him.

Because he can take it. Because he's not our hero. He's a silent guardian, a watchful protector. A dark knight.

• Teğmen
    183 Mesaj
    Ben Lotto aldım inşallah kalıbında problem yoktur.

sen, en ıssız sokaklarımdaki sessin

gölgelerimin ardında saklanan.

ayrılışlarımsın hüzünlerimden

ve gülümsemelerim...

yıllarca saklanmış yüreğimsin,

unutulmuş,sahipsiz hatıralardan kaçan...

• Yarbay
    6659 Mesaj

Adidas crazychaos denemiştim bi kere kalıbı inanılmaz dardı 2 numara büyük alınmalı,cloudfoam tabanların hepsi rahat

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi radko -- 20 Mayıs 2020; 14:21:2 >
    |
    |
    peaceb kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yüzbaşı
    672 Mesaj

Sepette hopi kısmı var hemen indirim kodu kısmının yanında tıkla kendi telefonundan hopini açıp alttan ortadaki qr kodumsu şeye gir kodu sepette gir tamamdır ordan seç şimdi kampanyanı.
    |
    |
    sedkorn kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    IPuma NRGY Comet Koşu Ayakkabısından 2 adet ekledim sepete, 415 tl. Hopiden mesaj gelmişti boynerde 300 e 100 tl indirim diye, onu kullandım 315 tl ye indi. 10 tl de paraf puan geldi. Bir kızıma 38.5 numara, bir de kendime ya da oglan giyer diye 44.5 numara aldim. Ben nike da 45 normalde 44 giyiyorum ama en büyük numara olarak da 44.5 vardi inşallah olur.

Güncelleme: sitede puma diye arama yaptim, ayni ayakkabının bir ilanı daha var ve orda 45 numarası vardı, yine hopi kullanarak bu sefer 200 e 50 tl indirim kullandim o da 165 e geldi, yine extra 10tl paraf puan daha gelmesi gerek. Yaklasık 450tl ye 3 tane puma iyi gibi...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sedkorn -- 20 Mayıs 2020; 15:33:59 >
  • Yarbay
    6659 Mesaj

Reis fakire fukaraya ver bari fazlalığı.

|
    |
    sedkorn kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yarbay
    2584 Mesaj
    Herhangi bir kod var mı yada ekstra indirim kampanyası yalispor için

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    7,8 Uyumayı Sevmeyiz
    9,10 Uyumaya son
  • Yarbay
    2584 Mesaj

Bugün kanadia olanı trendyoldan bakmıştım şimdi mesajı gördüm fiyat bayağı düşük piyasaya göre teşekkür ederim

|
    |
    7,8 Uyumayı Sevmeyiz
    9,10 Uyumaya son
  • Yüzbaşı
    318 Mesaj

Fazlalik yok, oglanın ayağı bana yetişti. 15 yasinda markaya kaliba göre 44-45 arası giyiyoruz beraber. İlk 44.5 u normalde kendime, bana kuçuk gelirse oglan giyer diye aldım. Simdi 45 i bulunca kendime dedim 45 olur, 44.5 da kesin oglana.

|
    |
    radko kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Çavuş
    67 Mesaj

Hocam rockadia trail 3.0 nasıldır sizce?Adidas'da 44 giyiyorum normalde ama bu modelin 44.5 numarası var kalıbı hakkında bilginiz var mı?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |

Hocam 90 liralık memory foam tabanlı modeli mi aldınız acaba?

|
    |
    altese kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

|
    |

Evet hocam.

|
    |
    Sta07 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Teğmen
    211 Mesaj
    Puma kendi sitesinde Nrgy 194 lira ordan aldım bir adet.

İyi midir tavsiye eder misiniz?

|
    |

Yalıspor internet sitesinde aldığımız bir ürünü mağazalarında değiştirebiliyor muyuz? Müşteri hizmetleri telefonunu aradım ama covid-19 nedeniyle müşteri hizmetlerinin kapalı olduğunu, mail atmamızı söylüyor. Bana ilginç geldi, bu dönemde tüm firmalar çağrı merkezleri aracılığı ile hizmet verirken, bu firmanın çağrı merkezini kapatması. Mağaza telefonlarını buldum arıyorum ama hiç biri de cevap vermiyor ya da hat kapatılmış.

2 Ayakkabı alacaktım ama bu kadar ulaşılamaz bir mağaza için problem çıkması durumunda uğraşmak istemiyorum.Herhangi bir problem çıkarsa uğraşırmıyım, bilgisi olanlar yazarsa sevinirim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ahmet0691 -- 20 Mayıs 2020; 18:50:32 >
    |
    |
    Asus XG32VQ 31.5" 144hz 4ms 2K Curved- INTEL i7 7800X ,MSI X299 Raider Pro ,Corsair Graphite 780T, XPG 32 GB 3200 Mhz RGB Ram ,KFA2 RTX 2080 GPU RGB Led ,Xigmatek 750 W Full Moduler ,480 Gb nvMe M2 Colorful SSD , Kingston 480 GB ssd,Seagate 1.5 TB Disk,Seagate 2 TB +4 TB Hdd,Motospeed CK98 Klavye Logitech G502 Hero Mouse,Corsair Void Pro RGB Wireless Kulaklık ,Logitech Z5500 5.1 Monsta 360 mm Radyatör +Apogee HD Cpu Block+Thermaltake Yeşil UV Hortum , EK DCP 4.0 Pompa + Thermaltake Pompa + Ekstra 120 x2 = 240
  • Binbaşı
    1236 Mesaj

Bayan falan değil ya hocam 44 numarası varsa unisexdir bence

Daha bir alınabilir duruyor da daha cıvık renkler arıyorum baydı yıllardır siyah gri siyah gri
    |
    |
    byturkuaz kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
Mobilya Takımları
Bey Azura
Media Sözlük
bankalar.org
emek server
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR2
0,234
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.