Şimdi Ara

*****Adidas PArfümlerinin En güzeli hanGisi??*****

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
96
Cevap
2
Favori
38.433
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri
  • Son Yorum 3 yıl
  • Cevaplayan Üyeler 47
  • Konu Sahibinin Yazdıkları 31
  • Ortalama Mesaj Aralığı 41 gün 8 saat 43 dakika
  • Son 1 Saatteki Mesajlar 1
  • Favoriye Eklediklerim 2
  • Konuya En Çok Yazanlar
  • pıtıpıs (31 mesaj) International (15 mesaj) lostpath (7 mesaj) Sing_a_song (5 mesaj) zerzavatçı (5 mesaj)
  • Konuya Yazanların Platform Dağılımı
  • Masaüstü (6 mesaj) Mobil (10 mesaj) Mini (1 mesaj)
  • @
0 oy
Öne Çıkar
Tüm Forumlar >> Konu Dışı / Off Topic >> Konu Dışı >> *****Adidas PArfümlerinin En güzeli hanGisi??*****
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
    1852 Mesaj
    Konu Sahibine Özel
    birde dynamic pulse alalım :(
    |
    |
  • Yüzbaşı
    277 Mesaj
    ice dive mi nesı vardı bu adıdasın o fena degıldı
    |
    |
  • Binbaşı
    1852 Mesaj
    Konu Sahibine Özel
    canss olmadı adidasa salla salla sonra güzel de :) olsun güveniom sana ondan da alaym bi tane .. fresh yaz kokusu lazım zaten bu ice dive da öle bir sey sanırım :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi pıtıpıs -- 19 Temmuz 2008; 1:18:03 >
    |
    |
  • Yüzbaşı
    402 Mesaj
    5 para etmez
    |
    |
  • Yüzbaşı
    277 Mesaj
    quote:

Orjinalden alıntı: quicksand

canss olmadı adidasa salla salla sonra güzel de :) olsun güveniom sana ondan da alaym bi tane .. fresh yaz kokusu lazım zaten bu ice dive da öle bir sey sanırım :)

ya ben lıse 1 de felan bakmıstım bunun kokusuna eger tavsıye ıstıyorsan kı zaten cok baktın konulara tavsıyelerımı bılıyorsun
    |
    |
  • Binbaşı
    1852 Mesaj
    Konu Sahibine Özel
    olum onların hepsini kullandım sıkıldım be yaf :S

moscow34 saol yorum için :)
    |
    |
  • Yüzbaşı
    299 Mesaj
    hala victory league
    |
    |
  • Yüzbaşı
    881 Mesaj
    Hala Sport Fever

Değiştirmem için hiçbir sebep yok

Dolapta 10 boş şişe birikmişti yeni attım,, keşke fotosunu çekseydım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Sing_a_song -- 19 Temmuz 2008; 16:10:58 >
    |
    |

• Binbaşı
    1852 Mesaj
    Konu Sahibine Özel
    sport fever harbiden güzel kokuyor :) yeni parfümüm artık .....
    |
    |
  • Yüzbaşı
    299 Mesaj
    yani en iyisi sport fever diyorsunuz?
    |
    |
  • Yüzbaşı
    681 Mesaj
    dynamic pulse güzeldir ama adidaslar bence çok da iyi parfümler değiller, kalıcı değiller
    |
    |
  • Binbaşı
    1852 Mesaj
    Konu Sahibine Özel
    victtory league cok kalıcı bence denemelisin
    |
    |
  • Yüzbaşı
    299 Mesaj
    evet gerçekten cok kalıcı güzel bir parfüm
    |
    |
  • Yüzbaşı
    855 Mesaj
    Eski bir konuyu hortlatıyorum ama yazmadan geçemeyeceğim. Yıllardır okuduğum yorumlar sebebiyle adidas parfüm kullanmadım. En son fullspeed kullanmıştım. Dünyanın parasını verdim ama berbattı. Koku güzel ama kalıcılıktan eser yok. Sıkıyorsun, 3 saat sonra kokudan eser yok. Resmen kalıcı olsun diye parfümü üstüme boşaltıyordum.

Geçen hafta Özdilek'te reyon görevlisi bayanın tavsiyesi üzerine adidas Victory League parfüm aldım. Hayranı oldum. Nasıl adidas parfümleri için kalıcı değil yorumları yapılır hayret ediyorum. Sanırım millet, sıkınca buram buram kokmak istiyor günlerce. Ben öyle parfümleri hiç sevmem. Koku hafif ve kalıcı olmalı. Mesela sıktığım adidas parfümün kokusu gömleğimden 2 gün boyunca tam gitmedi. Alırken Adidas team force ile arada kalmıştım. Bayan koluma onu sıktı. Saate bulaşan team force kokusu da günlerce kaybolmadı.

Şu da var. Adidas parfümü sıktıktan sonra ilk 1 saat buram buram kokuyor. Herkes o kokuyu alıyor. O anki kokusunu ben pek sevmiyorum. Ama sonra o koku hem hafifliyor hem de değişip daha güzel bir hal alıyor. O zaman herkes kokuyu almıyor. Sadece sizinle yan yana olanlar, size sarılanlar o kokuyu hissediyor. Gül koklar gibi sık sık kendimi koklar oldum. Müthiş bir kokusu var.

Diğer parfümleri bilmem ama hem victory league hem de team force çok güzel kokuyor. Victory league daha tatlı bir koku. Her mevsim kullanılabilir. Team Force ise sanki daha ağır abi kokusu. Zaten team force odunsu, victory meyvemsi özellikte. İkisini de alıp kullanabilirsiniz.
    |
    |

• Binbaşı
    1208 Mesaj
    victory deneyeceğim yazarım :D
    |
    |
  • Yüzbaşı
    874 Mesaj
    Victory traş losyonu
    |
    |
  • Yarbay
    4953 Mesaj
    Anket olsaydı keşke.
    |
    |
  • Binbaşı
    1780 Mesaj
    victory league kullanıyorum
    |
    |
  • Binbaşı
    1195 Mesaj
    Yorumlariniz uzere bugun gidip victory league alicagim umarim iyidir

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mrsavas02 -- 23 Ekim 2012; 11:33:35 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
  • Binbaşı
    1195 Mesaj
    Victory aldim fena degil kadin bayaa bi koku denetti burnum suan koku almiyor uzerime sıktım umarim guzel kokuyordur :) bayaa bi markete baktim ankara maltepede kizilaya dogru giderken solda nedu kozmetikte buldum bayaa rus kiz vardi :)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
Sayfaya Git:
Sayfa:
Reklamlar
vp satın al
pubg mobile uc
Sohbet
En ucuz kedi maması fiyatları
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR1
0,719
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.