Şimdi Ara

adidas online shop’ta 50 saatlik %50 indirim saat 22:00’da başlıyor! (15. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
364
Cevap
10
Favori
16.895
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
9 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1314151617
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Temuçin Han

Şükür aklı başında birisi çıktı
    %35 indirim vardı bir çok üründe %50'ye tamamladılar ama bunu anlamıyor bizimkiler.

İlk yazdığımda da belirtmiştim. 95₺'ye aldığım mayo/şort şu an 47-48₺ bi fiyatta.

Arkadaşlar amacım hava falan değil ama son aylarda yüklü miktarda adidas'tan alışveriş yaptım. Neyin ne kadar olduğunu biliyorum.
    Net bir şekilde diyebilirim ki %50 indirim yapıldı. İndirim öncesi fiyat arttırıp tekrar indirim yapılmadı.
    Size de iyilik yaramıyor

adidasın piyasasını, yeni sezon fiyatlarını, ilk indirim, final indirimi gibi fiyatları bilmeyen birilerinin buraya gelip, aaa indirim nerdeymiş, bi ayakkabıya o kadar para verilir mi gibi lafları gerçekten komik.
    Yurtiçi yurtdışı fiyatları bilen zaten neyin ne olduğunun farkında, helal olsun hocam çok güzel açıklamışsınız.

• Bot goremedim ben. Gorebilen var mi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • gözüm şunda kaldı ya :D
    http://prntscr.com/a27e7z
  • 544 tl ye aldığım kaz tüylü ince mont 245 küsür mü ne olmuş arkadaş şaka gibi ya. Ne zaman bişey alsam 1 saat sonra indirime giriyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi aurosonic -- 12 Şubat 2016; 12:47:25 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: dEs_

Arada buradakilerin gazına gelmemek gerek. Bir ay kadar önce bi elektronik alette indirim vardı. Hemen atladılar bekleyin fiyatlar daha da düşecek almayın diye. Biz de bekledik... Bekldik de nooldu indirimi bırak fiyatları arttı.

kahkaha attım
  • Hayırlı olsun.

adidas online shop’ta 50 saatlik %50 indirim saat 22:00’da başlıyor!

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi osiosborn -- 12 Şubat 2016; 13:08:10 >

• quote:

Orijinalden alıntı: Archelot

Boynerden 70 liraya 3 adet Hummel aldım. Bunlar fırsat falan değil.

Hummel eşofman üstü mü ayakkabı mı hocam?

• quote:

Orijinalden alıntı: WetDream

quote:

Orijinalden alıntı: Archelot

Boynerden 70 liraya 3 adet Hummel aldım. Bunlar fırsat falan değil.

Hummel eşofman üstü mü ayakkabı mı hocam?

Ayakkabı hocam. Donanımhabere özel indirim vardı Boyner'de. Üstüne bir de Hummel ayakkabılarda yüzde 40 indirim vardı. 65-70TL'ye aldık en pahalı ayakkabıları. Adidas'tan da kalır tarafı yok.
  • quote:

Orijinalden alıntı: RuiNatioN

quote:

Orijinalden alıntı: MajoooR

quote:

Orijinalden alıntı: RuiNatioN

Ağa kimse kusura bakmasın darılmasın, size acırsam ne olayım... Normalde 160 TL olan ayakkabıyı 'normal fiyat' adı altında 280 TL'ye çıkarmış, yarı yarıya indirimle 140'a satıyor Adidas. Bazıları da 'teşekkürler ayakkabı ihtiyacım vardı aldım 160 TL'ye' diyor, bir öbürü normal fiyatı 140 TL olan ayakkabıyı 120 TL'ye aldı diye seviniyor. Size acımamak lazım bu kesin..

Yurtdışından ayakkabı getiriyorum, komik rakamlara satıyorum, orijinal, mağaza fiyatı 169 TL olan Puma'yı(İnternette en ucuz 130) ben 110 TL'ye satmak isteyince demediğiniz laf kalmıyor.

En son bir ayakkabı aldım New Balance'dan, o anki gazla mağazada ayağıma oldu sandım fakat Türkiye'ye dönünce olmadı ayakkabı, ucundan sıktı yarım numara küçük geldi. 160 TL'ye aldığım ayakkabıyı 80 TL'ye SATAMADIM.

Size acımıyorum.

Satamadı diye kin kusuyor şaka gibi

Sana insanlar niye güvensin sen kimsinki

Senin ayağını soktuğun yere millet niye para versin

Kıskan çatla
    Bunu okuyunca gelip kapitalizm ühü ühü diye ağlarsın kesin fjfkfkfk

Sotomodo doyo kon kosoyor şoko gobo mohohohohoho

Hee kin kusuyorum bebe seni :) çok da umurumdaydı 100 liraya alabileceğin ayakkabıya 180 lira verip senin gibi bebe arkadaşlarına '180 liraya adidas duramo aldım la şaka gibi ajdsfhadfkajsdf ' diye hava atman

Bir kere için pis. Ne biliyorsun ayakkabıyı giyip öyle sattığımı ? Sadece dediğim örnekteki ayağıma olmayınca çıkardım ve satmak istedim. Sanki internetten veya mağazadan aldığı ayakkabıyı onlarca kişi denemiyor

Al arkadaşım istediğin ayakkabıyı, kin kusmak değil de nefret ediyorum senin gibi tiplerden hepsi bu :) Al kardeşim, al canım evladım. Sana su veren itfaiyeye selam ederim

Ha bu arada -ki ekini ayrı yazmayı becerememişsin, gelmiş burada kamillik yapıyorsun :)

Merhaba hocam yurtdışından ayakkabıyı hangi sitelerden getirtiyorsunuz? KARGO ne ödüyorsunuz ve vergisi var mı?

• korayspor da şu an % 50 de adidas
  • %50 dediğine bakmayın, çok iyi bir online alışveriş manyağı olduğum için bu fiyatlar aldatıcı. başka sitelerde 20-30 tl fazla verip adidasa istediğiniz zaman sahip olabilirsiniz! o yüzden üzülmeyin numara bulamadınız diye! 20--30tl için değmez!
  • İkisini sipariş geçtim.

• Genelde adidas satan yerlerde %35-50 arası indirim oluyor.
  • Az önce baktım. Fiyalara bi göz gezdirdim de
    Edit: Çöp
    Fiyatlar hep yüksek abi bunee
  • Aradm daha öglen vermişler kargoya

• Aynen söylendiği gibi.
    Fiyatlar aldatıcı.
    Arkadaş %40 zam yapıp, %50 indirim yapıyorlar.
    Şark kurnazlığı resmen.
  • Aynı indirim şu an korayspor'da da mevcut.

Ayrıca, adidas shop'a göre ürün yelpazesi daha geniş.

çökmek isteyen buyursun.
  • İndirim magazada gecerlimi

• Aynısı benim de başıma geldi ama yapacak bir şey yok. Acil almam gerekiyordu, dağa çıkacaktım aldım giydim ve çıktım
  • 
Sayfa: önceki 1314151617
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.