Şimdi Ara

Adidas Lifestyle Ayk Beyaz 156 TL boyner + Axess e 400 e 100 indirim (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
200
Cevap
7
Favori
36.008
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
22 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 577 lirayı 300 liraya alıyorduk sabah . şuanki indirim 600 liralık ürünü 350 liraya aldırıyor. yine sıcak sayılır.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • sculptor S kullanıcısına yanıt
    Lacivert olan kargolandı ancak beyaz için tedarik sürecinde yaZıyor,göndermeme ihtimalleri var gibi geliyor

• 21 Haziran gelmeden en uzun gun kampanyasi mi sonlandirilir ya
    Sepet olusturdum aksam eve gelince geceyim dedim kampanyayi cacik yapmislar. Hayir %30 indirimin size olan etkisini hesaplayamayacak kadar yikik bir departmaniniz varsa yaziklar olsun size. 300/75 telafi indirimi koymuslar, %30 dandik urunlerde devam ediyo

• Axess indirimi nasıl uygulanıyor ?

• seferihsn kullanıcısına yanıt
    Aynen bende öyle düşünüyorum ama her75 150 düşmüyor bende sadece 75 düşüyor

• Bende sıyahı var rahat bır ayakkabı. Yalnız bıraz dar. Boynerden gecen sene 120tl ye almıstım, zaman zaman bu fıyatlardan verıyorlar 7-8 cesıdı var. Sep30 calıssaydı beyazını da alırdım, gec kaldık :)

• quote:

Orijinalden alıntı: Neil Patrick Harris

Axess indirimi nasıl uygulanıyor ?
    axess advantage cardfinans neo kredi kartın olmalı, 400 liraya 100 lira düşer
  • HER75 bende çalışmıyor nedense
  • Şikayetvar’da kırılma ve kabarma ile alakalı şikayetler var, alacak arkadaslar varsa biraz araştırsın.

• haber veren arkadaşa teşekkürler gece gece verdik 270 lira :)
  • Her75 çalışmıyor, böyle kampanya mı olur yahu kafasına göre değiştiriyorlar

• quote:

Orijinalden alıntı: endoplazmik bir kulum

Şikayetvar’da kırılma ve kabarma ile alakalı şikayetler var, alacak arkadaslar varsa biraz araştırsın.
    sırf bu yüzden kumaş olanlardan alıyorum, bu tür lastik kaplamalılar erken mevta oluyor
  • Sep30 bitti mi?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • matador_mirkhan M kullanıcısına yanıt
    Bitti
    Ablam ayakkabı istemişti. Yanına kendime seçmeye çalıştım. Almayacağım zaman elli ayakkabı beğenirim amaaa bir tane günlük/koşu seçemedim bugün. Geceye de nanay kalmış.

HER75 de katlama yapmıyor. 300e de 3000e de 75₺ düşürüyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kırmızı pelerin -- 19 Haziran 2019; 2:15:12 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Boya ile rengi değiştirilebilir

• bende 1 adidas 1 casual kemal tanca ayakkabı aldım 306 TL ye geldi diye düşünüyorum. Fakat Axess free kartımla yaptığım alışverişte toplam tutar 406 TL, ne mesaj geldi 100 TL indirim kazandınız diye ne de bi bildirim. Hala 406 TL yazıyor. Herhangi bir bilgilendirme gelen oldu mu? Yoksa ekstre kesildiğinde mi göreceğiz?
  • MasterofSpears kullanıcısına yanıt
    önce kesilecek hocam
  • quote:

Orijinalden alıntı: MasterofSpears

bende 1 adidas 1 casual kemal tanca ayakkabı aldım 306 TL ye geldi diye düşünüyorum. Fakat Axess free kartımla yaptığım alışverişte toplam tutar 406 TL, ne mesaj geldi 100 TL indirim kazandınız diye ne de bi bildirim. Hala 406 TL yazıyor. Herhangi bir bilgilendirme gelen oldu mu? Yoksa ekstre kesildiğinde mi göreceğiz?
    Bana 3 gün sonra geldi hocam mesaj 100 tl indirim kazandınız diye. Dönem içi işlemlerde de düşmüş 100 tl.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Dün 363 TL’ye iki tane birkenstock bir tane de bu ayakkabıdan aldım beyaz bakalım gelecek mi?

• 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.